PDA

Prikaži potpunu verziju : wirelles - disconnectujem, dešava se crni ekran i restart.


Aleksandar Tolic
15.5.2006, 16:26
:ciao: Ne znam koliko ima veze sa hardvareom ali kod nas ima neki čudan problem:dzavo: posedujem wirelles priključak sa kojim sam zadovoljan ali ponekad kada se disconnectujem dešava se crni ekran i restart...imam gigabyteovu ploču ga-8i915pl-g sa intel caleron 331/2.66ghz i tako to..ploča ima integrisani lan tj. gigabit pci enthernet controler marvel yucon..i naravno mi sam uštaknemo kabl sa rutera ili switča na zgradi i radi internet.šta god da to znači ali fercera.molim za pomoć:alealeee:

VojaM
15.5.2006, 16:51
Pa, jedino pametno što ti se može savetovati je da kupiš običnu 100-megabitnu karticu (ima ih zaista jeftinih, čak i za 500 dinara), isključiš u BIOS-u ovu mrežnu i probaš kako radi sa tom drugom karticom. Za Internet ti gigabitni LAN nije potreban, a ovako će možda da ti radi stabilnije. Ako ništa drugo, trošak nije mnogo veliki.

Aleksandar Tolic
17.5.2006, 16:09
:eek: ne znam,ali jedno je for shore da kada isključim lan preko-desni klik u taskbaru,nema frke,jedino ako isto uradim sa našim provajderom tj.kada ga discconectujem bude crash...:qliranje: