PDA

Prikaži potpunu verziju : Određivanje veličine foldera


sonet
1.11.2009, 13:16
e ovako,palo mi je nešto na pamet:imam folder na hardu npr. od 4-5 gigabajta gde se nalaze pesme...treba to da režem na cd od 700mb...postoji li neka mogućnost da mi sam računar u neru izabere prvih 100-200 pesama da bi popunilo cd do 700mb...da ne štelujem ja pesmu po pesmu do 700mb...hvala.

Neoplantius
1.11.2009, 14:06
Kako bre jednu po jednu, oznacih prvih otprilike 150 i prevuces u Nero, pa pogledas koliko je popunjena donja skala. Ako ti jos ima mesta prevuces jos, ako je puno oduzmes. Nema Nero mogucnost automatski to da odredi.

sonet
2.11.2009, 20:57
Kako bre jednu po jednu, oznacih prvih otprilike 150 i prevuces u Nero, pa pogledas koliko je popunjena donja skala. Ako ti jos ima mesta prevuces jos, ako je puno oduzmes. Nema Nero mogucnost automatski to da odredi.

znam ja to što ti veliš,tako i radim,naravno da ne prevlačim jednu po jednu...nego ima li neki program koji može da mi izračuna na primer taj folder od 4-5 gb da podeli npr. na 5-6-7 foldera od po 700mb...da se ja ne mučim 150 pesama pa još dodaj koju...pa za sledeći cd opet gledaj dokle si stigo pa opet 150 i nešto pesama...nego računar to da odradi a ja samo da ubacim u nero i pod nož...hvala!

VlaK
2.11.2009, 22:42
Kupi jedan dvd ili DL dvd pa to lepo nareži, šta se patiš sa običnim CD-ovima.

sonet
2.11.2009, 23:21
Kupi jedan dvd ili DL dvd pa to lepo nareži, šta se patiš sa običnim CD-ovima.

pa tako mi odgovara da bih puštao muziku u kolima gde je iređaj kojo ne čita dvd nego samo cd!!!:n-cc2:

doctor
3.11.2009, 1:09
... gde je iređaj kojo ...
Hehehe :D
LM, ne postoji 'vakav program... Ja bih ga imao s obzirom da sam imao identicne probleme jedno vreme... Ako postoji ima pivo onaj koji ga nadje :)

VlaK
3.11.2009, 23:22
Ima onaj uređaj što se prikači na upaljač u kolima, pa u njega uštekaš usb fleš, i onda to slušaš preko radia. Mnogo dobra stvar, a i ne moraš stalno nešto da režeš na CD.

sonet
4.11.2009, 14:29
Hehehe :D
LM, ne postoji 'vakav program... Ja bih ga imao s obzirom da sam imao identicne probleme jedno vreme... Ako postoji ima pivo onaj koji ga nadje :)

e pa odlično..našao sam nešto što ne postoji..pa aj da napravite takav program...pozdrav...:ciao::D:ciao: