PDA

Prikaži potpunu verziju : Visual C# - pomoć za digitron


BlaziX
16.10.2009, 12:46
treba mi za skolu (domaci) digitron napravljen u Visual C# 2008, ne znam sam da ga napravim pa ako moze neko da mi iskopira taj kod da pogledam na koji nacin funkcionise? pozzz

VojaM
16.10.2009, 13:19
Neko može da ti da osnovnu ideju i da ti pomogne da počneš, ali baš da ti daje gotov kod, prijatelju, to ne mere.

Ivan-94
16.10.2009, 13:29
Mozda ti ovo pomogne
http://www.csharpfriends.com/Articles/getArticle.aspx?articleID=117

irreal
16.10.2009, 20:40
nije neki problem uraditi tvoj domaci za tebe, ali to, kako god ti se cinilo, nije u tvom interesu.

nemoj koristiti neki tutorial / kopirani kod na kojem ces samo ubaciti svoje ime negde i nazvati svojim, ili eventualno pratiti 56 koraka po principu "kliknu tu, pomeri misa malo na dole, klikni opet, sada otkucaj ovo" itd.

nadji neki tutorial koji ce te zaista nesto nauciti.
ili reci lepo u skoli da nisi dovoljno savladao aktuelnu temu, eventualno trazi dopunsku nastavu ukoliko je moguce.

nemoj uvek laksim putem, i ako je to "samo domaci"

BlaziX
20.10.2009, 9:17
nije neki problem uraditi tvoj domaci za tebe, ali to, kako god ti se cinilo, nije u tvom interesu.

nemoj koristiti neki tutorial / kopirani kod na kojem ces samo ubaciti svoje ime negde i nazvati svojim, ili eventualno pratiti 56 koraka po principu "kliknu tu, pomeri misa malo na dole, klikni opet, sada otkucaj ovo" itd.

nadji neki tutorial koji ce te zaista nesto nauciti.
ili reci lepo u skoli da nisi dovoljno savladao aktuelnu temu, eventualno trazi dopunsku nastavu ukoliko je moguce.

nemoj uvek laksim putem, i ako je to "samo domaci"

ne... hteo sam da mi neko posalje celokupan kod da vidim na koji nacin to funkcionise, posto nisam isao u skolu kad se to ucilo...

dbaja
20.10.2009, 11:15
ne... hteo sam da mi neko posalje celokupan kod da vidim na koji nacin to funkcionise, posto nisam isao u skolu kad se to ucilo...

Nisi išao kada se učilo o funkcionisanju digitrona ili kada se učilo programiranje? :icon_scra

BlaziX
20.10.2009, 12:08
vezba "calculator" spada u prostije vezbe iz c sarpa i uci se na prvim casovima, a tad sam bas bio prehladjen pa nisam isao u skolu... :S