PDA

Prikaži potpunu verziju : systray prazan posle restarta


.com
9.5.2006, 14:10
Imam ZA i Nod32 regularno instalirane, cije su ikonice posle restarta iz cista mira nestale iz systray-a! Skenirao sam komp i izgleda da nemam virusa i spajvera.
Sta bi mogao biti problem? Hvala unapred.

hacker_aca
14.5.2006, 23:12
Pa nije ti valjda problem da ih ponovo uključiš? Ili udji u ZA i NOD32 i stavi da se uključuju pri startovanju sistema ako imaju to, a trebalo bi. A možeš i da udješ u msconfig i tamo da namjestiš da ti se uključuju programi.

Branislav Gavric
15.5.2006, 18:30
Da nisi instalirao programe pod jednim korisnickim imenom na WinXP a sada radis pod drugim korisnickim imenom (winLogOn?)
Hmmm... Ko sto rece predhodni, zar ti nije problem da ih ponovo postavis? Ne verujem da bi virus prebrisao ShortCut! Virus bi koliko se razumem radije "ostetio" exe fajl antivirusnog ili nekog drugog programa!

VladarTame
15.5.2006, 18:38
Da nisi instalirao programe pod jednim korisnickim imenom na WinXP a sada radis pod drugim korisnickim imenom (winLogOn?)
Hmmm... Ko sto rece predhodni, zar ti nije problem da ih ponovo postavis? Ne verujem da bi virus prebrisao ShortCut! Virus bi koliko se razumem radije "ostetio" exe fajl antivirusnog ili nekog drugog programa!
Ja se slazem i ja mislim da bi to mogao da bude problem a za viruse sam 100% siguran da nisu jer ne poznajem ni jedan virus koji bi prvo brisao shortcut pa onda stetio odredjenom progamu.