PDA

Prikaži potpunu verziju : Izlazi FEAR: Extraction Point


Dusan Despotovic
7.5.2006, 21:11
Lepo ,lepooo ko hoce da vidi .http://www.pcigre.com/content/view/9147/2/

Garson
7.5.2006, 21:17
Da ne bude zabune ovo nije nastavak vec ekspanzija i pun naziv je bez dvojke.

SFRJ-Forever [CG]
7.5.2006, 23:58
Pa e, odakle ti broj 2 :paranoia:

Mr. Garrison
8.5.2006, 0:51
bas lepo, prvi deo mi je skratio zivot na pola, a drugi ce me potpuno dokusuriti :paranoia:

Dusan Despotovic
8.5.2006, 8:08
']Pa e, odakle ti broj 2 :paranoia:
Jbg ,stavio sam onako (nema veze)

SFRJ-Forever [CG]
8.5.2006, 9:39
Jao ljudi, ako ste se plasili igrajuci F.E.A.R. [ili kako je neki lik napisao F.I.R.], kako cete se plasiti tek igrajuci *prave* igre koje su napravljene da uplase narod:dedica:

M.Silenus
8.5.2006, 10:58
Pa F.I.R. :D jeste pravljen da preplaši narod! Pa Karpenteru se svideo!

oklagija
12.5.2006, 18:00
Koga je Ф.И.Р. uplašio, taj je šonja

Dusan Despotovic
12.5.2006, 18:16
Koga je Ф.И.Р. uplašio, taj je šonja
Slazem se :boodala:

Asura
12.5.2006, 19:17
Koga je Ф.И.Р. uplašio, taj je šonja

Ok ako F.E.A.R (iskreno se nadam da si na to mislio pod ovim "Ф.И.Р." šta god to značilo) može da zaplaši samo "šonje" onda ja spadam u tu grupu. To što neki igraju tu vrstu igara tokom dnevne svetlosti u društvu sa maksimalno utišanim zvučnicima pa dolaze na forum i pišu ovakav crap... neka hvala, radije ću biti šonja.

Wild Boy
12.5.2006, 22:30
Verujte mi ljudi odigrajte Condemned - Criminal Origins (radjen na FEAR engin-u ) i verujte mi mnogo je strasniji od FEAR-a. Za ove vrste igara potrebne su slusalice, tek se onda oseti ono pravo :dedica:

Mr. Garrison
12.5.2006, 23:12
ja sam probao da igram Condemned, ali posto moj X800 nije mogao da ga izgura na max. detaljima (sta cete, postao sam graphic's fanatic) izbrisao sam ga. presao sam dva-tri nivoa i igra je odlicna, ali nije nesto strasna, bar ne na pocetku. mozda je kasnije strasnija...

Wild Boy
13.5.2006, 11:40
Igra je lepsa od FEAR-a (graficki), kada si mogao njega da predjes onda mozes i ovo. Btw kod mene na x700 su neuporedivo bolja setovanja u Condemnedu (citaj igra je mnogo manje zahtevna od FEAR-a), iskljuci meke senke, bas ne moras da igras na 1280 i trebalo bi da ti radi na max. A jezivih scena koliko hoces...npr ulazis u neku prostoriju i cujes lomljavu na sve strane i odjednom iz rupe na plafonu ispada lik bez pola tela...

nego da se mi vratimo na temu

oklagija
13.5.2006, 22:07
Ok ako F.E.A.R (iskreno se nadam da si na to mislio pod ovim "Ф.И.Р." šta god to značilo) može da zaplaši samo "šonje" onda ja spadam u tu grupu. To što neki igraju tu vrstu igara tokom dnevne svetlosti u društvu sa maksimalno utišanim zvučnicima pa dolaze na forum i pišu ovakav crap... neka hvala, radije ću biti šonja.

Kao sto sam X puta rekao, ŠTA ima strašno u igri u kojoj u svakom momentu možeš otići u Meni i sačuvati poziciju ?

Mnogo je "strašnije" igrati po checkpoint-ovima, plašeći se svaki trenutak da te neka budala ne rokne,

pa opet sve iz početka pola sata rokanja da bi se toj budali krvnički osvetio.

Mr. Garrison
14.5.2006, 0:21
ne mrzim nista vise na svetu od sistema snimanja pozicija po principu checkpointa. koja je to smaracina, ne moze se recima opisati. to nije nista strasno, vec je frustrirajuce igrati ceo deo igre iznova i iznova i iznova...uzas
@Wild boy:
ja sam na onom testu u FEAR-u gde ti testira masinu imao prosecnih 57fps bez popaljenih SS i VL i naravno AA i AF. sve ostalo je bilo na max. i sto se tice procesora i sto se tice graficke. u Condemnedu iste stvari popalim i iste iskljucim i fps jedva da prelazi 30-40, a cesto je ispod 30. ja tako ne volim da igram. rezolucija je bila 1024. nema veze, za par meseci cu uzeti neku azdaju od kartice pa cu igrATI ko covek ;)
btw. svaka tebi cast kad mozes da igras ovakve igre na X700.

Wild Boy
14.5.2006, 19:43
@Mr. Garisson
Nemoj da se ljutis ali mislim da si se malo razmazio :)

Mr. Garrison
14.5.2006, 23:04
sto bih se ljutio? razmazio sam se, istina je. nije to nista lose, posebno kad imas love za dobru graficku ;)

Patton
15.5.2006, 10:08
Kao sto sam X puta rekao, ŠTA ima strašno u igri u kojoj u svakom momentu možeš otići u Meni i sačuvati poziciju ?
Ko te tera da snimas poziciju na svakih 5 sekundi?

Patton
15.5.2006, 10:08
']Pa e, odakle ti broj 2 :paranoia:
Promenjeno ime teme da ne bi doslo do zabune... ;)

lijenština
10.10.2006, 19:00
Jeli neko odigrao demo? Moram priznati nije loše, a i čini mi se da je igra bolje optimizovana nego pre. Demo nije dugačak-par nivoa, ali nisu naivni. Zadnji nivo sa nekim poluvidljivim demonima je bio ekstra- i dosta strašan. Jedva čekam full verziju (biće oko 6 sati igre). :D

_DLC_
10.10.2006, 23:06
Verujte mi ljudi odigrajte Condemned - Criminal Origins (radjen na FEAR engin-u ) i verujte mi mnogo je strasniji od FEAR-a. Za ove vrste igara potrebne su slusalice, tek se onda oseti ono pravo :dedica:

100% si u pravu!

Ja sam imao tu (ne)srecu da prvo predjem Condemned! Kada sam posle poceo sa F.E.A.R.-om... Blago razocarenje - doduse samo u smislu horror atmosfere, koja posle Condemneda nije "dovoljna". Naravno akcija je u, kako neko rece Ф.И.Р.-у, neverovatno dobra!! :kreza:

lijenština
11.10.2006, 0:41
100% si u pravu!

Ja sam imao tu (ne)srecu da prvo predjem Condemned! Kada sam posle poceo sa F.E.A.R.-om... Blago razocarenje - doduse samo u smislu horror atmosfere, koja posle Condemneda nije "dovoljna". Naravno akcija je u, kako neko rece Ф.И.Р.-у, neverovatno dobra!! :kreza:
Condemned jeste izuzetna igra, ali ovde se u ovoj temi radi o ekspanziji za FEAR. Jeli igrao neko? Nisam ovu temu vaskrsao iz mrtvih da bi čuo Fear je dobar, ali ovo je mnogo bolje.... Nisam valjda džaba učinio resurection za to da bi se nastavila priča o tome da li je Far Cry strašniji, Condemned strašniji već da bi čuo odgovor na jedno jednostavno, ali opet očigledno nerazumljivo pitanje: je li igrao neko ovo čudooooooooooooooooooooooooooooooooo....
Verovatno nije.... A posle kažu da poklon DVD uz časopis je glupa ideja.:D

_DLC_
11.10.2006, 11:26
Извините... мало сам се занео! Сишли смо са теме! :rolleyes:

Надам се да ћу ускоро набавити "Тачку Искрцавања", па ћу - чим пробам - да постујем утиске овде! ;)

F@n@T!c_KV®
12.10.2006, 1:19
Kol'ko sam ja cuo expanzija izlazi 17. oktobra! Ja sad ponovo prelazim F.E.A.R. cisto da imam svezu pricu u glavi za novu razradu!

lijenština
12.10.2006, 1:36
Kol'ko sam ja cuo expanzija izlazi 17. oktobra! Ja sad ponovo prelazim F.E.A.R. cisto da imam svezu pricu u glavi za novu razradu!
Super. Ja sam odigrao demo i on se završava na baš ekstra način. Ulaziš u jedan dugačak hodnik i odjednom izleću nekakva čudovišta... :Freddy: Šteta što je bio toliko kratak. :( Ali uskoro će biti opet veselja:)

Nicolas
12.10.2006, 2:02
Za ove vrste igara potrebne su slusalice, tek se onda oseti ono pravo :dedica:
Ja bas zato izbegavam u sirokom krugu slusalice pri igranju tih i slicnih igara. Planiram da pozivim duze ili bar prosecno pa ne bih da izlazem srce tim nazovimo stresovima ovako mlad:D Mene bre u Far Cry-u onako bezazlenom u odnosu na to drmusa srce kao motor zastave u cetvrtoj na 140km/h A zamisli jos u mraku, sa sluskama i na trenutno dobroj masini:bibidu: :eek: :n-hang:

Ne$A
12.10.2006, 16:02
Pa nije igra bas tako strasna.. evo ja mogu da se pohvalim da sam je presao u tri ujutru!! bilo je to na selu kod dede i babe pa sam poneo komp radi neke zanimacije:D ...
Inace, dali je neko razumeo pricu iz igre??? ja nista nisam razumeo onoga Fenixa il kako sa vec zove. Stalno mi je pricao neke cudne stvari...:icon_scra

Mr. Garrison
12.10.2006, 16:55
hehe Fenix :)
kad izlazi expanzija?

Phoenix
12.10.2006, 19:38
ahhhhhh
konacno jedina igra sa pametnim botovima jedva cekam
ustvari jel vec dosla????????:ciao: :n_klanja:
e da ni ja nisam pratio pricu
kao neko oduzme super jedinicu ????
pa je nihov vodza zombi??/
please ispricajte u crticama???

F@n@T!c_KV®
13.10.2006, 2:06
Pa nije igra bas tako strasna.. evo ja mogu da se pohvalim da sam je presao u tri ujutru!! bilo je to na selu kod dede i babe pa sam poneo komp radi neke zanimacije:D ...
Inace, dali je neko razumeo pricu iz igre??? ja nista nisam razumeo onoga Fenixa il kako sa vec zove. Stalno mi je pricao neke cudne stvari...:icon_scra

Auuu, pa prica je po meni i najveci adut svega ovoga... Zato tako zeljno i iscekujem rasplet/razradu/zaklucak (posto ne znam sta ce ovde biti)!

U svakom slucaju u sredistu price si TI (kao novajlija FEAR odreda), gosp. Fettel (ako nisam omasio) i mala slatka Alma! Alma je devojciaca koja je drzana u laboratoriji i nad njom su vrseni eksperimenti... Ali kakvi? E pa samo cu da ti kazem da ste joj ti i fettel sinovi pa ti provali sam! Fettel dobija komandu nad klonovima (tj. svim tvojim protivnicima u igrici osim onih duhova i Alme) jer mala Alma uspeva da pobegne i zaposeda sina Fettela i to je razlog zasto te niko od njih nije pokusao ubiti do samog finisa igre kad mala Alma zaista popizdi i jurne na tebe! i onda mini atomska, helikopter i tim za spasavanje, heli u vazduhu i mala Alma se penje na njega.... to be continued... :kreza:

vertigo
13.10.2006, 13:26
ahhhhhh
konacno jedina igra sa pametnim botovima jedva cekam
ustvari jel vec dosla????????:ciao: :n_klanja:
e da ni ja nisam pratio pricu
kao neko oduzme super jedinicu ????
pa je nihov vodza zombi??/
please ispricajte u crticama???

evo ti link teme o prici:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=4596&highlight=f.e.a.r

Garson
27.10.2006, 2:17
Izashao je!!!:to_care:

lijenština
27.10.2006, 3:03
Extra(ction) :)
Još samo da nabavimo kopiju za još šest sati akanja sa supervojnicima i Almom.:boxing:

Garson
27.10.2006, 3:14
Extra(ction) :)
Još samo da nabavimo kopiju za još šest sati akanja sa supervojnicima i Almom.:boxing:
No problemo.
Ima je, lako se nalazi.;)

Snipe
27.10.2006, 13:24
Jel' moze neko da postuje neki screenshoot, neko ko je imao priliku da igra bar demo.

sasha vukelic
29.10.2006, 2:22
dok se ne pojavi neko ko je volio i original, samo da kazem svoje utiske, jer sam probao extraction point jutros (ne demo, nego full)...

kao sto sam rekao, original nisam igrao - probao sam i nije me narocito drzao, najvjerovatnije zbog njegove zahtjevnosti, koja me je tada malo nervirala. sto se tice extraction point-a, svidjelo mi se jer se odmah ulazi u igru (nema "zagrijavanja" i ucenja komandi). igranje je u sustini isto (nisam primjetio nikakve promjene), dakle ovo je bas ekspanzija - samo novi leveli (vjerujem i novi neprijatelji, i trzanja). ono sto mi se cini je da je i AI bolji (u najmanju ruku je isti kao u f.e.a.r-u)

Wild Boy
29.10.2006, 19:00
Je l' mora neki patch da se instalira?

player1
29.10.2006, 19:08
Cuo sam da moras da imas vec 1.07 instaliran.
Nisam probao dal bi radilo bez, jer sam vec unapred FEAR pachovao.