PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW updated addons


dacajak
29.8.2009, 15:32
Hteo bih da vas zamolim da mi preporucite neke wow addon-ove, sa kojima ste imali licna iskustva:

-Generalne/uopstene za svakodnevno koriscenje
-zatim neke za priesta, takozvane healer packove, naravno moze i zasebno
-za rogua

Ja trenutno imam od priloga FuBar i qHelper i da ne zaboravim Recomended zones (koristan addon).

Da ne bude da sam bio lenj, guglao sam, ali sve je nesto ili ne updateovano , nekompatibilno i uglavnom bez licnog iskustva. Ne bih hteo da ubacujem neke junkeove u wow. A i kome cu vise verovati nego naravno vama i najboljem srpskom kompjuterskom forumu :alealeee:

Hvala unapred :ciao:

strajo
29.8.2009, 19:08
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/

download-ujesh taj client, podesish to (jako je lako) i onda kad skidash addone preko tog sajta (curse) idesh na opciju {install via curse client} (videcesh tamo), ovako- ja bi ti preporuchio:

1. Quest Helper
2. Cartographer (unapredjena -"otkrivena" mapa )
3. Atlas Loot ( shta koji boss dropuje)
4. Xperl- mnogo dobri unit frejmovi
5. Recount (dps meter)
6. Deadly boss mods (za svaki raid ti to treba)
7. Prat (novi chat window, lakshe i brzhe razgledanje chata kao i gledanje linkova- npr neko ti poshalje YT snimak, ti copy/paste i gledash )
8. Omet (threat meter, ne znam koliko pristovi i rogovi imaju tih problema ali meni kao warlocku treba i te kako)
9. Auctioneer (menja AH interfejs)
10. Quartz ( cast-bar i pratilac de-buffova i buffova)
11. Decursive ( to za priesta- namestish npr da na levi click na nekoga odma cleansuje magiju ili tako neshto)

Onda josh neshto tipa: Wintertime, Sexymap.... milioni gluposti ^^

EDIT:

eh zaboravio sam WIM (wow instant messenger- kao npr msn za wow, dobijash /whisper u neke prozorchice), i onda bih ti josh preporuchio OPie

Pivalica
29.8.2009, 19:57
na ovo sve bih dodao josh:

Dominos (action bar, po meni bolji dosta od bartendera)
ButtonFacade (skinovi za dominos)
Getherer (za grindanje ruda/biljaka)
BankItems (pokazuje ti za neki item da li ga imash u banci i koliko, i na altovima)
AutoprofitX (jednim klikom vendorujesh sav trash shto imash u torbama)
Bufftimers (zar treba objashnjavati)
Clear Font 2 (menjanje fontova, dosta ulepshava izgled)
Itemrack (olakshava menjanje setova geara)
SCT i SCTD (mnogo lepshi scrolling txt od blizzovog, i moze da se konfigurishe bolje)
XLoot (poboljshani loot window)
Slice Commander (veoma odlichna stvar za roga - SnD i HfB timer, i energy bar)

i za healovanje, uvek imash Healbot :)

takodje, mozesh potraziti i gotove UIe, na www.wowinterface.com

sharlo_03
29.8.2009, 20:01
Uglavnom naveli su najkorisnije addone.
Ja bih medju njih dodao i Parrot.
Parrot ti je combat text addon. Prikazuje koje spellove si kastovao, koliko damagea si napravio, kao i koliko je neko tebi ili tvom petu napravio damagea. Probaj. Odlican je addon. ;)

dacajak
29.8.2009, 20:03
Hvala ti ,mnogo si pomogao. Sad jos da ih instaliram i da mi igranje bude lakse. Svidja mi se ovo za chat, jako kosrisno.
E da umalo da zaboravim, imam rActionButtonStyler, jel taj najbolji sto ima, da ostanem pri njemu ili ima nesto bolje i koje moze da se koristi sa key binding-som. Zato sto samo u onaj glavni wow bar mogu da se naprave precice?

EDIT: Evo sad vide/oh jos odgovora, sad posto je lista poduza, moracu da napravim neku konacnu listu. Bas zanimljivo koliko stvari sam propustio, za koje nisam ni znao. A internet je pun reviewova, stvarno ko ce sve to procitati, hvala vam sto ste mi olaksali.

Kad ih budem instalirao i malo se razigrao sa njima, ja cu postovati svoj review i preporuku.