PDA

Prikaži potpunu verziju : Teme


stepanov
28.8.2009, 12:42
zanima me koliko je pametno skinuti temu za ubuntu sa neta i postaviti je. da li usporava sistem kako to funkcionise i na kraju ako je to sve u redu koji su najbolji i najsigurniji sajtovi sto se tice toga?

Haker95
28.8.2009, 12:45
Imas www.gnome-look.org, ja probao i meni ne usporava.

stepanov
12.9.2009, 15:37
teme sa tog sajta vecinom ne rade... ili se ne instaliraju, ili kad se i instaliraju ili ne rade dobro ili postoje u temama sve dok ne ugasim apperance settings i ponovo ga ne ukljucim....
sve je sr**je...
postoji li neki normalan zvanicni sajt, ili su sve tako same gluposti???

bvitnik
12.9.2009, 16:51
Gnome-Look jeste zvanični sajt. Kao i uvek, opet nešto naopako radiš čim ti ne funkcioniše kako treba.
Stvarno je čudno da tebi nikako ništa ne radi kako treba. Daj te Gremline potamani već jednom.

stepanov
12.9.2009, 17:20
ma pusti... al dobro u zadnje vreme je krenulo na bolje.....

ozbiljno:)
dosta stvari sam sredio ...

na12
14.9.2009, 8:15
teme sa tog sajta vecinom ne rade... ili se ne instaliraju, ili kad se i instaliraju ili ne rade dobro ili postoje u temama sve dok ne ugasim apperance settings i ponovo ga ne ukljucim....
sve je sr**je...
postoji li neki normalan zvanicni sajt, ili su sve tako same gluposti???
Sve teme rade,samo se sve ne instaliraju na isti nacin,plus sto moras imati instaliran engine koji pokrece tu temu,inace teme nece raditi.

stepanov
24.9.2009, 14:51
evo ovako
instalirah liberty green temu. ali kaze nedostaje joj neki gtk engine ubuntulooks(stvarno gornji deo prozora je ostao iz druge teme a synaptic skroz siv, bez teme, za to nadjem negde da ne moze tema da udje u neke root apps). i na ubuntu forums nadjem da treba iz synaptica instaliram gtk-engines-ubuntulooks i instaliram ga, medjutim zbog njega synaptic mi obrise human teme... a liberty green opet ista, probam ja sad da je reinstaliram kad nece uopste.... ah god damn it
ima li neko iskustva sa ovim?
btw. ubuntu 9.04

Mr.Eco
24.9.2009, 16:11
probaj ove teme koje su naj downlodovanije
http://www.gnome-look.org/index.php?xsortmode=down&page=0&xcontentmode=100

i ove sa najboljom ocenom
http://www.gnome-look.org/index.php?xsortmode=high&page=0&xcontentmode=100

trebalo bi da rade ;) inače dok sam malo nešto koristio gnome nodoka tema mi je bila najlepša...