PDA

Prikaži potpunu verziju : Potreban program za menije


vojvodamm
19.8.2009, 22:02
Interesuje me da li zna neko dobar program koji bi mogao da posluži z apravljenje menija za različite video fajlove (zapravo treba mi samo mogućnost da se napravi meni koji bi puštao fajl ništa više od toga). Taj meni bi mogao da radi u okvoru neke aplikacije a mogao bi i da bude samostalan, sve jedno.

dex3108
20.8.2009, 13:42
Probaj ConvertXtoDVD jako je jednostavan samo nabacas fajlove a on ti sam napravi meni. Mozes birati vise menija ako zelis a i editovati ih cini mi se. Ako hoces malo profesionalnije imas Sony DVD Architect pa probaj.

vojvodamm
20.8.2009, 15:04
Само још једно питање: када се уз помоћ првог програма направи излазни фајл у ком је формату и да ли се покреће уз помоћ неког програма или самостално?

dex3108
20.8.2009, 15:13
Pokrece se samostalno jer je u dvd formatu. Znaci one izlazne fajlove npr narezes kao dvd i na racunaru ili plejueru pusta kao dvd pa ti biras misem ili daljinskim kojices video da pustis ako ih ima vise a ako nema on automatski pusta. Najbolje ti je da eksperimentises tako sto ces napraviti iso fajlove i ubaciti ih u Daemon tools ili neki slican program

vojvodamm
20.8.2009, 17:33
Hvala.