PDA

Prikaži potpunu verziju : German Truck Simulator


Strane : 1 [2] 3

atlantis
4.2.2010, 22:06
gde ima da se skine engleski mod

Proveri PM. Ne znam da li smem da ga okacim ovde, i meni su poslali privatnom porukom pa ako jos nekome treba neka mi se javi.

Vozim svoj kamion vec neko vreme. Kada dostignes neki nivo iskustva dobijes na mail ponudu za kamion C klase za neke smesne pare, ne secam se tacno koja je cifra bila u pitanju, ali je bilo pristupacno. Kupio sam garazu, sada bih kupio kamion B klase ali je problem sto vidim samo jednog Truck Dealera. Valjda se i oni postepeno otvaraju. :confused: Inace mail je mnogo vazna funkcija igre, naravno ko igra bez varanja.

Brzi1
5.2.2010, 4:28
gde ima da se skine engleski mod
http://rotruckers.forumfree.it/?t=45872454 ETO VAM ENGLESKI PREVOD RADI SVE ISPROBANO .....
EVO VAM I SAVE SA NEKOLIKO GARAZA I GOMILOM PARA http://www.mediafire.com/?nkylmz1woto MISLIM DA SAM ZA OVO ZASLUZIO POHVALU A ZNAM IZGASITI I POLICIJU....:ciao:

lexoni
6.2.2010, 18:18
Ne znam da li mozes da promenis samo prevod mail-ova, ali moj savet je da stavis Engleski mod, uradjen je profi.

Kako se ubacuje English mod jel u My Documement/GTS....ITD ili nesto drugo???

Brzi1
6.2.2010, 18:29
Kako se ubacuje English mod jel u My Documement/GTS....ITD ili nesto drugo???
My Documement Mod i to je to i kad pokreces igricu kad izbaci onaj prozor gdje kliknes start iznad pise Deutsch tu samo izaberi English i to je to....:ciao:

ivecorps
6.2.2010, 18:37
u vezi english moda,nije dovoljno samo u mod folder ubaciti scs fajl,ima i u igrici da se ubace odredjeni fajlovi

lexoni
6.2.2010, 19:16
u vezi english moda,nije dovoljno samo u mod folder ubaciti scs fajl,ima i u igrici da se ubace odredjeni fajlovi

a gde to ???

ivecorps
6.2.2010, 20:16
a gde to ???

tamo gde je instalirana

atlantis
6.2.2010, 23:10
Imate uputstvo uz mod.

sNip_92
7.2.2010, 12:21
http://rotruckers.forumfree.it/?t=45872454 ETO VAM ENGLESKI PREVOD RADI SVE ISPROBANO .....
EVO VAM I SAVE SA NEKOLIKO GARAZA I GOMILOM PARA http://www.mediafire.com/?nkylmz1woto MISLIM DA SAM ZA OVO ZASLUZIO POHVALU A ZNAM IZGASITI I POLICIJU....:ciao:


jesi ti sada pro zato sto znas da otvoris config fajl i izmenis vrednosti?

batakpudla
7.2.2010, 14:53
Инсталирао синоћ :). Дуго чекао енглески мод, а сад на миру да уживам у возању и разношењу. Занима ме од проверених модова шта ваља? Видео сам да су људи качили разне, али ме занимају они проверени, тј. са којима сте ви задовољни. Мапа је коначно фино урађена са доста путева (у односу на ЕТС где је то јако сиромашно било). Код тога ме занима да ли уопште постоје планови да се путеви дотерују и додају неки нови?

lexoni
7.2.2010, 16:51
e ljudi dobio sam neki ponudu da vozim MAN za neku drugu firmu da da docem Dortmund i pokupim kamion i pocne da radim ali kako da dam otkaz ovoj firmi de sad radim???:paranoia:

Djordje Turjacanin
7.2.2010, 17:17
Ma samo ima da potvrdiš da hoćeš i kada odvoziš turu prebaciće te u njihovu firmu.

Brzi1
7.2.2010, 17:19
e ljudi dobio sam neki ponudu da vozim MAN za neku drugu firmu da da docem Dortmund i pokupim kamion i pocne da radim ali kako da dam otkaz ovoj firmi de sad radim???:paranoia:
Kad odvezes tu turu i kad dodjes u onaj crveni pravugaonik nemoj otkacavati prikolicu nego ides u email-postu i klines da prihvatis posao za Man TGX i onda otkacis prikolicu i samo te prebaci i to je to......

Evo vam stranica sa svim modovima http://playtruck.2bb.ru/viewforum.php?id=41:ciao:

MarkoNI
7.2.2010, 22:08
kako se pokreće igra, na WinXP posle loadovanja mi izbaci na desktop, a u Win7 pri startovanju sa 2× klik na ikonu javlja grešku "German Truck Simulator has stopped working" :confused:

Brzi1
7.2.2010, 22:17
kako se pokreće igra, na WinXP posle loadovanja mi izbaci na desktop, a u Win7 pri startovanju sa 2× klik na ikonu javlja grešku "German Truck Simulator has stopped working" :confused:
Instaliraj ponovo i meni je isto tako bilo ja izbrisao i ponova instalirao i to je to...

MarkoNI
7.2.2010, 23:06
ubacaio sam ovaj enlglish patch, nešto nevalja u fajlu pa stalno krašuje :( a bez patcha igra radi ok samo što neznam Nemački...

lexoni
7.2.2010, 23:25
Kad odvezes tu turu i kad dodjes u onaj crveni pravugaonik nemoj otkacavati prikolicu nego ides u email-postu i klines da prihvatis posao za Man TGX i onda otkacis prikolicu i samo te prebaci i to je to......

Evo vam stranica sa svim modovima http://playtruck.2bb.ru/viewforum.php?id=41:ciao:

ima je de ovi modovi na engleskom???

lexoni
8.2.2010, 0:26
ubacaio sam ovaj enlglish patch, nešto nevalja u fajlu pa stalno krašuje :( a bez patcha igra radi ok samo što neznam Nemački...

a verovatno su ti modovi u pitanju premestih ih negde drugde pa probaj !!!

arki
8.2.2010, 1:11
ima je de ovi modovi na engleskom???
http://3dartpol.getphpbb.com/german-truck-simulator-f100/

lexoni
8.2.2010, 11:15
Jel rade svi modovi na patchu 1.2 ili samo neki???

arki
8.2.2010, 12:42
Jel rade svi modovi na patchu 1.2 ili samo neki???
Neznam ja nisam sve ubacio probaj...Ja imam orginal
na nemackom..

atlantis
8.2.2010, 21:02
Jel rade svi modovi na patchu 1.2 ili samo neki???

To verovatno niko ne moze da ti potvrdi ali predpostavljam da vecina radi. Probaj svaki koji ti se dopadne pa ako bude nekih problema mozes ga lako izbrisati. Meni svi rade koje sam ubacio osim Engleskog prevoda ali su ljudi izbacili Fix odma.

batakpudla
8.2.2010, 23:16
Ја сам скинуо модове из ове теме за реалне фирме, логое камиона, пумпе и приколице фирми и сви раде без проблема на 1.2 верзији уз енглески мод наравно.

Што се тиче саме игре, графички она је најбоље урађена до сада. Путеви су супер одрађени и за разлику од претходника нису монотони и мапа је доста садржајнија. Сам концепт игре где се креће од запосленог у фирми, преко осамостаљивања, до стварања своје фирме је врло добро смишљен. Што се тиче замерки оне се односе пре свега на оне закључане путеве и делове града (то ми уопште није јасно), такође сами градови су доста сиромашни и свега неколико фирми има у сваком. Шта знам, кад су већ убацили кишу могли су и снег. Дуго ће требати да производи ове фирме (SCS јел тако?) надмаше 18 wheels of steel. Некако је много мртва игра уз све предности. 18 wheels of steel се*ијал је деловао некако много живљи, имао је ону брзу музику, зверске камионе (иако ми више одговарају ови у ЕТС-у и ГТС-у), разноврсније фирме, разноврсније приколице, па онда и оне ситнице када свираш камиону он ти узвраћа, провера стања на путу преко радија...

ГТС има велики потенцијал и надам се да ће за пар година (а волео бих и раније) да прешиша већ легендарни 18 WoS.

DeCoy
8.2.2010, 23:33
Pa i Wheels of Steel je radio SCS Software.

batakpudla
8.2.2010, 23:45
Е јбм ли га, то нисам знао :). Изгледа да су САД много боље савладали од Европе. Не знам, мени се овај ГТС свиђа и то много више од претходника, али по атмосфери још не може да парира WoS. Шта знам, можда је то само до мене, раније нисам имао потребу да скидам икакве модове да ми побољшају ужитак. Само инсталирам седнем и возикам се данима.

lexoni
9.2.2010, 1:04
Cekaj bre sto si tice gravi:ciao:ke Wheels of Steel su daleko iza a ovaj zadnji deo extreme trucker nije los ali ipak ja mislim da je GTS mnogo napredniji i bolji od WOS!!!

Znali ko tacan datum izlasak nove simulacije UK Truck Simulator????

sonasi
9.2.2010, 1:09
Jel u svakom gradu postoji firma za unajmljivanje vozaca ili samo u vecim gradovima?Bio sam u diseldorfu i nigde nemogu da nadjem.

Milivoj
9.2.2010, 10:21
Da li mozda postoji virtuelna truck kompanija, kao sto postoji virtuelna avio kompanija za flight simulator...ne da bi to bilo extra.Zamislite svi vozimo preko nekog servera...bruka?

lexoni
9.2.2010, 22:43
eeeeeeeeeeeeeeeee ZNALI KO DATUM IZLASKA NOVOG SIMULATOR UK TRUCK SIMULATOR!!!:)

atlantis
9.2.2010, 22:57
eeeeeeeeeeeeeeeee ZNALI KO DATUM IZLASKA NOVOG SIMULATOR UK TRUCK SIMULATOR!!!:)

This game is scheduled for release in Europe 02/19/10.

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/home/981331.html

batakpudla
10.2.2010, 13:38
Игра ми се у почетку свидела, а што више напредујем све више и више ми се свиђа. Захваљујући пријатељу Хансу купио сам Сканију Ц за ситне паре, а такође захваљујући њему и гаражу у Ростоку за багателу. Одвозао сам пар оних специјалних пошиљки и на конту имам нешто мало преко 100.000е. Занима ме шта је боље, да штекам још мало пара и купим неку Б класу, или да запослим радника прво?

Mafija2
10.2.2010, 19:29
da zaposlis radnika

lexoni
10.2.2010, 21:55
da zaposlis radnikaJEl


Jel posle i radnici donose pare ili samo rade za platu????:D

ivecorps
10.2.2010, 22:15
pa kako,donose ti pare,ali rade i za platu

Mafija2
10.2.2010, 22:27
pa bolje radnika da platis 900 evra,ti sebi dovezes 25000 evra,radnik ti doveze nekoliko hiljada evra kod mene je dovozio po 2000 evra i imas da ga platis i plus malo da pobolsas kamion

ivecorps
10.2.2010, 22:34
zavisi do radnika,donose od 1500-6000e

Mafija2
11.2.2010, 0:43
pa sve zavisi koja su klasa.ti treba vise da vozis da bi mogo da kupis bole radnike.sto bolji radnici to vise para ti donose,a vise ih i placas:D

lexoni
11.2.2010, 22:07
Da li mozda postoji virtuelna truck kompanija, kao sto postoji virtuelna avio kompanija za flight simulator...ne da bi to bilo extra.Zamislite svi vozimo preko nekog servera...bruka?

zar se to neplaca voznaj preko servera kolko sam ja cuo to se placa!!!

Milivoj
11.2.2010, 22:44
Pa ja ne znam ni da li to postoji...to sam pitao.A npr za flight simulator se ne placa, samo treba da se registrujes na server i izaberes koju ces virtuelni kompaniju

ivecorps
11.2.2010, 22:53
postoje virtuelne kompanije i za ETS posto je GTS od skora,ali je to skroz druga stvar od ove sto pricate za flight simulator,znaci dobijete kamion i prikolicu od kompanije za koju vozite,i vozite terete,kao dokaz da ste vozili morate praviti screenshots kada uzimate teret,kada tocite gorivo i kada isporucite teret,i to sve lepo postavite na forum od kompanije i to je to,odgovorni vode racuna ko je sta vozio i beleze kilometrazu i slicno,nema interneta i voznje preko multiplayer-a

Milivoj
11.2.2010, 22:59
Pa ne izgleda mi nista intersantno...nista ostaje nam da vozimo kao i do sad.
Pozdrav:ciao:

lexoni
12.2.2010, 11:19
Pa ja ne znam ni da li to postoji...to sam pitao.A npr za flight simulator se ne placa, samo treba da se registrujes na server i izaberes koju ces virtuelni kompaniju

Ma je pitao za flight simulator dal se placa!!!:D

lexoni
14.2.2010, 0:04
Ljudi jel zna neko kako da ubacim modove za izmenu unutasnjosti kamiona ono da mi instrumen tabla svetli drugacije???:paranoia:

Mafija2
20.2.2010, 13:24
da li je izasao uk truck simulator

MarkoNI
21.2.2010, 19:06
uk truck simulator? jer to mirror mod :o

Mafija2
21.2.2010, 19:29
uk truck simulator? jer to mirror mod :o
ja pitam da li je izasao

atlantis
21.2.2010, 20:14
Verovatno nije jos uvek posto ga nema ni u jednoj "prodavnici".

Mafija2
21.2.2010, 20:19
Verovatno nije jos uvek posto ga nema ni u jednoj "prodavnici".
xvala

atlantis
25.2.2010, 15:34
ja pitam da li je izasao

Izasao je. :)

Mafija2
25.2.2010, 19:30
da li neko zna da li ima neki demo za uk truck simulator

Mafija2
26.2.2010, 12:17
imam veliki problem.posto jos nisam kupio kamion u gts,a posto mi se ne svidja da igram sa drugim sejvom,hteo sam da pitam kada vozim prikolicu i kada mi se spava ja odem da spavam alih posle nestignem na vreme sa prikolicom.da li moze ovaj problem da se izbegne?

gisa88
26.2.2010, 12:43
Izasao je ja sam skinuo isto je kao i gts samo sto se vozi po engleskoj,promenjen zvuk kamiona i na desnoj strani volan to je to....

Mafija2
26.2.2010, 13:00
giso al znas kako da resim moj problem.

ivecorps
26.2.2010, 16:51
imam veliki problem.posto jos nisam kupio kamion u gts,a posto mi se ne svidja da igram sa drugim sejvom,hteo sam da pitam kada vozim prikolicu i kada mi se spava ja odem da spavam alih posle nestignem na vreme sa prikolicom.da li moze ovaj problem da se izbegne?

prvo se naspavaj pa onda zakaci prikolicu :)

LoneWolf
26.2.2010, 18:48
uk truck simulator? jer to mirror mod :o

UK Truck Simulator je isto smeće k'o i euro truck simulator samo što se radnja odvija na prostoru UK (valjda) i vozi se lijevom stranom.

U prethodnoj rečenici kažem "valjda" jer ne znam kolika je mapa iz prostog razloga što sam,čim sam "nabavio" ovu igru i odigrao prvih 15 minuta vidio da je ista kao i prethodno navedeni naslov,samo sa kontra volanom i pravcem kretanja.:facepalm

I odmah lagano,control panel,add remove programs - remove - amin.

wolf 87
28.2.2010, 2:20
Kako ubaciti english mod?Skinuo,uradio sve po uputstvu ali ne radi:n-cc2:

atlantis
28.2.2010, 12:14
Ne znam da li si dobro pogledao uputstvo. Neke fajlove trebas da raspakujes standardno u folder mod, u My Documents\German Truck Simulator, a neke po instalacionom folderu igre. Proveri i da nemas mozda neki drugi mod za prevod.

LoneWolf
28.2.2010, 12:33
Kako ubaciti english mod?Skinuo,uradio sve po uputstvu ali ne radi:n-cc2:

Ako imaš 2 moda odjednom i ne znaš da ih iskombinuješ,moraš jedan da deinstaliraš.

wolf 87
28.2.2010, 14:11
To je i najcrnje,nemam nijedan mod,nije u tome problem.Fajl Locale.scs sam raspakovao u My documents/german truck simulator/mod.
Ostale fajlove(lang_1033.dll i lang.settings) raspakovao sam u C/Program files/german truck simulator.

LoneWolf
28.2.2010, 14:37
Probaj SVE da raspakuješ u folder mod a ništa da ne ide u direktorijum gdje je igra

wolf 87
28.2.2010, 14:50
To sam prvo i uradio ali ne radi.Sada sam lang_1033.dll raspakovao u C/Program files/German truck simulator/bin/win_x86,a lang.settings u C/Program files/German truck simulator.Dobra vest je da sam dobio engleski jezik u meniju,losa vest je da sada igra puca pri pokretanju(doduse neki put uspem da prikacim prikolicu,ali onda izbaci iz igre).
Probacu da skinem mod sa drugog mesta,mozda sam mod ne valja?:confused::n-cc2:
edit:
Problem resen skidanjem moda sa drugog mesta.

lexoni
28.2.2010, 19:51
znali ko kako da ubacim modove za izmenu unutrasnjosti kamiona!Tako reci izmenu kontrolne table???

wolf 87
28.2.2010, 20:38
Trebalo bi da samo raspakujes scs file u My Documents/German truck simulator/mod.:ciao:

=JOKER=
28.2.2010, 21:00
:D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=l9X6OaZ-xmI&feature=related

MarkoNI
10.3.2010, 22:52
yo MAN!

http://img695.imageshack.us/img695/8370/gts00040.th.jpg (http://img695.imageshack.us/img695/8370/gts00040.jpg)

http://img695.imageshack.us/img695/1576/1germantrucksimulatorsc.th.jpg (http://img695.imageshack.us/img695/1576/1germantrucksimulatorsc.jpg)

Laxi
13.3.2010, 14:14
Da odmah čim napraviš prekršaj oduzmu ti pare. Za crveno svjetlo je 250e a za jak sudar je 400e.
mozes da iskljucis policiju..:)

Laxi
13.3.2010, 19:12
jel zna neko da li mogu modowi koji su za ETS..??
HVALA UNAPRED!!!

ivecorps
13.3.2010, 21:10
jel zna neko da li mogu modowi koji su za ETS..??
HVALA UNAPRED!!!

nece da moze

=FI=Ghost
13.3.2010, 22:02
Da li može neko da mi preporuči dobar volan? Da nije skuplji od 6 000.

_NEBOYSHA_
14.3.2010, 2:02
Kako da isključim radar? Stalno me hvata a meni nije zanimljivo da vozim polako već daleko iznad ograničenja :)
Hvala unapred ;)

Djordje Turjacanin
14.3.2010, 12:34
Pa ti onda nemoj ni igrati ovu igru. Nije ovo GTA ili Need for Speed.

arki
14.3.2010, 20:39
nece da moze
Moze ja sam ubacivao neke prikolice

ivecorps
14.3.2010, 23:36
Moze ja sam ubacivao neke prikolice

prikolice i kamioni iz ETS u GTS je moguce samo prepravkom definition fajla,drugacije ne moze

Laxi
15.3.2010, 0:44
Kako da isključim radar? Stalno me hvata a meni nije zanimljivo da vozim polako već daleko iznad ograničenja :)
Hvala unapred ;)
Idi u Moji dokumenti/German Truck Simulator/config.cfg/i nadjes uset g_police "1" i preprawis na uset g_police "0"..:cool:

Laxi
15.3.2010, 0:48
Jel zna neko kad mogu da se kupe garaze....odwezao sam bar 10 prikolica,a swe su stigle 6 sati pre isteka roka....??

lexoni
15.3.2010, 8:34
Jel zna neko kad mogu da se kupe garaze....odwezao sam bar 10 prikolica,a swe su stigle 6 sati pre isteka roka....??
Vozices jos dosta bar dok ne skupis koju zvezdicu i moras da gledas da vozis specijalne tertete jer oni najvise donose i poena i para!!!:aplauz:

Laxi
15.3.2010, 12:16
Vozices jos dosta bar dok ne skupis koju zvezdicu i moras da gledas da vozis specijalne tertete jer oni najvise donose i poena i para!!!:aplauz:
Kako da wozim specijalne terete kad mi sam kompijuter izabere prikolicu..??

La.Prestige
15.3.2010, 13:00
Da li može neko da mi preporuči dobar volan? Da nije skuplji od 6 000.


Logitech Formula force EX. Takodje vidi i Logitech Momo racing, sada mu je malo opala cena.

wolf 87
17.3.2010, 1:17
Kako da wozim specijalne terete kad mi sam kompijuter izabere prikolicu..??

Pa recimo da moras prvo da vozis da ti oci ispadnu dok ne skupis nesto para za neki krs od kamiona,onda mozes da se osamostalis,tj da biras sta ces voziti.Inace informacije o specijalnim teretima dobices putem mail-a.Za prvi kamion ti treba oko 10500,ukoliko se dobro secam.U pitanju je C klasa koja i do kraja "nabudzena" jedva dostize 70km/h:nov_mad2: Mada ne znam sta je gore,kamion koji ide 70 km/h ili kamion iz A klase koji ide i 150 km/h,ali te zato oderu od kazni dok prevezes teret:kreza: Naravno uvek je moguce varati i iskljuciti policiju ili dodati na racun 500000,ali se u tom slucaju gubi svaki smisao i draz igre.

arki
17.3.2010, 10:29
Pa recimo da moras prvo da vozis da ti oci ispadnu dok ne skupis nesto para za neki krs od kamiona,onda mozes da se osamostalis,tj da biras sta ces voziti.Inace informacije o specijalnim teretima dobices putem mail-a.Za prvi kamion ti treba oko 10500,ukoliko se dobro secam.U pitanju je C klasa koja i do kraja "nabudzena" jedva dostize 70km/h:nov_mad2: Mada ne znam sta je gore,kamion koji ide 70 km/h ili kamion iz A klase koji ide i 150 km/h,ali te zato oderu od kazni dok prevezes teret:kreza: Naravno uvek je moguce varati i iskljuciti policiju ili dodati na racun 500000,ali se u tom slucaju gubi svaki smisao i draz igre.
Najbolje je 95km/h da vozis i neplacas kazne i stignes na vreme

lexoni
17.3.2010, 22:35
Kako da wozim specijalne terete kad mi sam kompijuter izabere prikolicu..??

Pa u pocetku on ti sam bira ali moras da gledas da promenis firmu i kamion sve dok se ne osamostalis kompijuter ce ti birati prikolice a poruku za promenu firme ces dobiti u E-mailu!!!:D

davla74
5.4.2010, 20:27
Poštovani, vozim mana i imam jednu zvezdu ali posle nje vise ne napredujem samo mi piše " da se to više ne ponovi" kada isporučim prikolicu, da li može neko da mi objasni šta se dešava???I gde ima da se kupi kamion polovan za 10,500 evra??

wolf 87
7.4.2010, 21:13
Verovatno kasnis sa isporukom,zbog toga ti izbacuje to "da se vise ne ponovi".Sto se tice kamiona stici ce ti vremenom mejl sa obavestenjem o 3 dostupna polovna kamiona.

Ready
17.4.2010, 0:56
E ljudi duze nisam pratio temu pa ne znam jel izasla verzija ove igre na engleskom jeziku? I da li je bolje ovo ili euro truck simulator? Poslednje sto sam igrao na ovu foru je 18 wheels of steel: Pedal to the metal :qliranje: a bas mi se igra ovo sa evropskim kamionima.

wolf 87
18.4.2010, 15:45
Meni se vise svidja german truck simulator.Sto se tice engleskog jezika
http://hotfile.com/dl/38543132/3d056f9/english_GTS.rar.html
Dobro procitaj read me fajl,ne instalira se kao obican mod.

Ready
19.4.2010, 0:33
E znam, instalirao sam vec. Ma nije nista komplikovano, samo iskopiras par fajlova. I svidja mi se za sad, dobra je igra. Mozda su u voznji mogli da ubace neku foricu da bude malo manje monotona al dobro...
Hvala u svakom slucaju.

Milos Lukic
10.5.2010, 11:35
Ja igram vec ovu igricu dva tri dana i uspeo sam da je skontam.Prvo radis za neku firmu koja ti daje procenat od vrednosti prikolice i kamion(imam majestic a klase) a kad skupis 10 500 evra(tada ti oci ispadnu od voznje) mozes otvoriti svoju firmu ali kupujuci najcrnji kamoni klase c koji ide max 70 km/h.Jedina mana je jezik, smori me ovaj svapski pokusava sam da promenim kako ste naveli iznad ali nece.Kopirao sam u onaj folder fajl .scc u my documentsu ali nece.Ako je neko uspeo moze li objasniti detaljno kako da ubacim jezik...
PozZ:alealeee:

Milos Lukic
12.5.2010, 10:02
Evo ga engleski jezik za ETS
http://rapidshare.com/files/344623242/GTS-english_mod.rar

Evo opet ja...
Jel ima neko da je skupio oko 9000€ pa da mi posalje svoj snimak preko mejla, posto mi je pao sistem pa mi se snimak obrisao.Mrsko mi je da igram iz pocetka a imao sam oko 9000€ i planirao sam da se osamostalim...
Ako neko ima slican snimak nek mi posalje bicu zahvalan!
miloslukic92@yahoo.com
Pozdrav!:nov_explo

Paja i Jare
25.5.2010, 10:57
E ljudi pomozite molim vas hocu da ubacim modove za ets,gts ili uk simulator ali neznam, skinem modove(kamiona,pumpi.prikolica.....)i kad ubacim u program files/ets/base...kad udjem u ets krene da ocitava i izbaci mi don"t send error sta da radim probao sam i u my document/ets/mod ali nece mislim kako treba a ubacim aj pomozite molim vas unapred hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: (

Diego Milito 22
25.5.2010, 13:38
Ja sam ih ubacivao tako sto prekopiram one scs fajlove u my documents euro truck simulator mods (ako je upitanju ets) a ako je german truck simulator onda u my documents german truck simulator mods i sve je lepo radilo. inace mislim da nepostoji ni jedan drugi nacin da se ubace modovi. i ako ubacis npr. dva moda koja povecavaju mapu. (npr post ussr mod i balkan mod) onda ce igra da izbacuje ili ako ubacis dva kamijona koji zamjenjuju jedan isti iz igre opet ce da izbacuje. tako da moras da ubacis po jedan mod istog tipa

Paja i Jare
25.5.2010, 20:15
E ljudi uspeo sam da ubacim mod u my document.....ali imam jedan problem rade mi mod za kamione prikolice ali ne i za mape!!!!:((( zna li neko mod za mapu balkan ili opsirnije nesto...da radi i da je koristio u modu!!HVALA ostavite link

Laxi
15.7.2010, 16:41
E ljudi uspeo sam da ubacim mod u my document.....ali imam jedan problem rade mi mod za kamione prikolice ali ne i za mape!!!!:((( zna li neko mod za mapu balkan ili opsirnije nesto...da radi i da je koristio u modu!!HVALA ostavite link
I ja imam isti problem,ali niko nece da mi pomogne oko toga.. :(

Diego Milito 22
15.7.2010, 18:08
vjerovatno ne radi zato sto si stavio dva moda za mape a moze samo jedan (za razliku od kamiona i prikolica kojih mozete staviti vise) tako da probaj da obrises sve modove vezane za mapu i ubaci samo jednu npr www.megaupload.com/?d=1M7XLFTE ovaj je odlican ali je za euro TS a za German neznam ima li uopste mapa, pa vam savjetujem da igrate ETS jer je isti samo sto imate vece i bolje mape

Laxi
15.7.2010, 19:34
vjerovatno ne radi zato sto si stavio dva moda za mape a moze samo jedan (za razliku od kamiona i prikolica kojih mozete staviti vise) tako da probaj da obrises sve modove vezane za mapu i ubaci samo jednu npr www.megaupload.com/?d=1M7XLFTE (http://www.megaupload.com/?d=1M7XLFTE) ovaj je odlican ali je za euro TS a za German neznam ima li uopste mapa, pa vam savjetujem da igrate ETS jer je isti samo sto imate vece i bolje mape
Da,ali na ETS je swe goree! I skala i putewi,SWE

Diego Milito 22
15.7.2010, 21:32
Ali imas mapu srbije i cele evrope sa skandinavijom i engleskom :)

Laxi
15.7.2010, 22:37
Ali imas mapu srbije i cele evrope sa skandinavijom i engleskom :)
Znaci swaku mapu sam probao od tih i samo je skandivanija radila.. I ona je malo bagovala kako da kazem,A Engleska I Evropa,I cela Srbija.. Ma nema sile.. Nece da mi ucita te mape ne znam vise sta da im radim.. -.-'

A jos nesto.. Jel neko zna onaj sajt mozda,ja sam zaboravio.. www.eurotrucksimulator.org/ (http://www.eurotrucksimulator.org/).........????

Diego Milito 22
16.7.2010, 16:16
cekaj jesil to probao na ETS ili GTS?

Laxi
16.7.2010, 19:17
cekaj jesil to probao na ETS ili GTS?
Na ETS. I baguje znaci opet sam sad ubacio i sve isto.. ://

Laxi
16.7.2010, 19:18
Ali imas mapu srbije i cele evrope sa skandinavijom i engleskom :)
A jel mozes da mi das link za download mape Srbije?

Diego Milito 22
16.7.2010, 23:30
evo http://www.megaupload.com/?d=1M7XLFTE ovo je za Euro truck simulator a za German nazalost nema drugih mapa osim njemackebarem koliko ja znam, a na ovoj za ETS imas balkan englesku i skandinaviju i prvo nju ubacis u mods folder u my documents i ni jednu vise jer ako ubacis dvije mape nece raditi. a posle ubacujes kamione i prikolice koliko oces.

Laxi
17.7.2010, 14:33
Uspeo sam da ubacim mapu Evrope.. Hvala puno! :) :) :)

Laxi
18.7.2010, 1:00
Jel moze neko da mi pomogne ? Dovezem prikolicu 10 sati pre isteka roka,kaze mi Nemoj se ponoviti! Dovezem prikolicu 10 min pre isteka roka,isto mi to kaze. Dovezem prikolicu na vreme on mi isto to kaze. Ne znam u cemu je fora. ://

Diego Milito 22
18.7.2010, 9:27
evo ovaj save game jer sam ja reinstalirao windows pa sam obrisao i igricu,a ovaj sam nasao na internetu,kad ga skines raspakuj ga i cio folder "1'' ubaci u "My Documents -> Euro Truck Simulator -> save". a sto se tice ovog problema mozda ti se to desava zato sto tosta polupas prikolicu :) nevjerujem ali moze da bude

Laxi
27.7.2010, 20:49
Ma ne,prikolica je netaknuta,svaki put!

Ready
28.7.2010, 1:56
Jel vam radi ovaj mod sa Balkanom? Ja kad ubacim fajl u mod folder izbaci me na desktop cim krene da ucitava igru (to sam probao u ets ).

Laxi
30.7.2010, 14:48
Jel vam radi ovaj mod sa Balkanom? Ja kad ubacim fajl u mod folder izbaci me na desktop cim krene da ucitava igru (to sam probao u ets ).
Meni radi,ne znam u cemu je stos,zato sto je prosle godine i mene tako izbacivao na desktop cim ubacim i pokrenem igru

Mafija2
30.7.2010, 17:25
da li moze neko da okaci save game,kada je kupio svoj kamion,posto sam ja dotle stigo a moram da reinstall kompjuter(vec sam ga)

Diego Milito 22
30.7.2010, 18:34
moze li neko da mi kaze dali u svakom gradu postoji prodavnica kamiona jer sam jauspio da nadjem samo jednu i imala je samo 4 kamiona

Mafija2
30.7.2010, 21:43
ljudi nasao sam mapu za gts.ima i beograd,sofia,lion,bordo i jos brdo gradova.da cu vam link ako okacite save.100% dajem probao i radi

Mafija2
30.7.2010, 21:43
moze li neko da mi kaze dali u svakom gradu postoji prodavnica kamiona jer sam jauspio da nadjem samo jednu i imala je samo 4 kamiona
kod mene nema u svakom gradu ali u vecini gradova ima

Diego Milito 22
30.7.2010, 21:56
i ja sam nasao tu mapu stvarno je super igra,jos sa tom mapom je stvarno extra :aplauz:

Mafija2
30.7.2010, 22:04
aj okaci tvoj save pliz,dacu ti i link za austrian truck mod za gts

Ready
2.8.2010, 14:36
Ajde ne ponasajte se kao deca (iako jeste :D), u fazonu i`ll show u mine if u show me yours, nego ako imate okacite link za mapu ili ga ni ne pominjite.

Mafija2
2.8.2010, 15:33
Ajde ne ponasajte se kao deca (iako jeste :D), u fazonu i`ll show u mine if u show me yours, nego ako imate okacite link za mapu ili ga ni ne pominjite.
brate...daj ti meni link za save,niko nista a na rapidu sam dobio odmah

Ready
2.8.2010, 18:17
Pa da neko ima link verovatno bi ti dao.

Diego Milito 22
2.8.2010, 18:28
na zalost ja nigde nisam nasao save game na internetu za ETS ima ali za GTS ne,a ja sam inace tek poceo da igram pa ti moj save nebi znacio nista,a usput jos da pitam zna li neko kako ubrzati ili usporiti kamione, meni treba da ih usporim :) jer samskinuo neku mapu pa sa njom dodju jos neki modovi i kamioni idu prebrzo pa bih hteo da ih usporim

La.Prestige
3.8.2010, 22:01
http://depositfiles.com/en/files/itk4he6gz

Evo vam jako dobra mapa. Bila im je mala Evropa, pa su presli i na Afriku. :D

@ Diego Milito 22,

Jedina opcija da usporis kamione jeste da mu oduzmes snagu, odnosno broj KS. To se menja ovako:

Idi u My Documents/German Truck Simulator/Save/pa udji u broj koji ti je snimljen, 1,2,3..10?/pa otvori game.sii preko notepada. Onda listas dole dok ne nadjes gde ti je kamion(to je na samom pocetku negde...)
ovako treba da ti pise:

vehicle_engine_accessory : _nameless.1C90.92A0 {
torque: 195
front_wheel_engine: false
performance: 0
wear: &3a64089c
price: 3864
name: ""
mileage: 0
suitable_vehicles: 0
info: 0
}


Ja sam naravno tek kupio kamion pa je njegova snaga mala. Ovo torque oznacava njegovu snagu, i to u stvari treba da promenis. Tebi ce naravno biti veci broj, pa ti treba da ga smanjis na nekih 350, onda ce umereno ici.

E sad, postoji i druga opcija, a to je da vozis sa tempomatom(limitatorom brzine), koji se aktivira na "C" taster. Znaci vozis, nabijes nekih 90-95kmh, koliko vec hoces, pritisnes c i odma pustis ubrzanje i on ti odrzava tu brzinu. :p



Edit: Jedno pitanje. Za cega ce vam savegame? Da se hvalite kako ste presli igricu, ili da imate veliki kapital? Ozbiljno pitam, jer ako zelite veliki kapital, to se sve moze izmeniti u game.sii folderu, koga otvarate preko notepada. Znaci promenite broj kamiona, njihovu snagu, kilometrazu, pare, experience poene, broj garaza, broj radnika, ma sve! Pa izgleda kao da ste je obrnuli. Druga opcija je da vam ja posaljem moj save, koji sam snimio pre nekih pola godine, i koji je 100% progress. Znaci par miliona na racunu, desetak kamiona A klase, sve garaze, itd...

Odlucite se. :)

Diego Milito 22
3.8.2010, 22:45
Hvala ti La Prestige :aplauz::aplauz: svaka cast bas ovo mi je trebalo:)

Ready
3.8.2010, 23:49
Pa sto bi isli u savegame da menjaju to kad sve moze da se reshi chitom ako ih vec mrzi da voze :opanachke

Nego hoce li neko da ostavi taj link za tu mapu gde ima i Beograd?

EDIT: Jel neko probao da instalira Austrian Truck Simulator. Ja kad sam to stavio nece da mi pokrene igru dok ne izbrisem sve modove. A i plus je sve na nemackom, tako da se odmah preselilo u korpu. Inace koristim 1.0 verziju GTS. Tripujem se da sa nekim kasnijim verzijama ne bi radili svi modovi.

La.Prestige
4.8.2010, 0:31
Ja sam postavio link za slidanje mape u kojoj ima i Belgrade. :)

Taj Austrian Truck Simulator je, po meni, bullshit. Ne vredi instaliranja, veruj mi.

Ready
4.8.2010, 16:31
Meni ova mapa sto si stavio ima bagove. Imena gradova su ispisana nekim znakovima, i nema sanse da vidim koji je grad. A i mod u sebi vec ima prava imena kamiona tako da dosta modova koje ja stavim nece da radi zbog toga.
A vidim da je vec izasla i 3.0 verzija te mape.

La.Prestige
4.8.2010, 17:30
Da, gradovi su ispisani nekim budjavim slovima. Ima i verzija 0.3 ali tek je ona problematicna. Prvenstveno je radila samo sa 1.0.4 Patchom, pa onda nije htela ni sa njim. Takodje se ne slaze ni sa jednim modom. Ova ima najmanje bagova, zato sam je i postavio. A i zanimljiva je za vozikanje kamionom po novim lokacijama... ;)

Ready
4.8.2010, 19:37
Ja sam stavio ovu 1.0. Na njoj normalno pisu gradovi. Samo smara sto mnogo treba da prodje vremena da ti stigne neki mail. A i kilometraze su malo istripovane. Recimo vozim od Portugalije do Madjarske, a na onom prozoru kad zavrsis turu pise da sam presao 40ak km :boodala:

PSP man
5.8.2010, 11:24
I za ovo postoji karta Evrope?? jel moze neki screenshot mape ,plz...?? :D

ocu da skinem igru pa reko da vidim sta mi nudite :D

Ready
5.8.2010, 16:13
Evo ti link za ovu koju ja koristim, to je verzija 1.0 pa pogledaj.
http://www.1lkw-kirmes.com/maps-f68/gts-big-map-europa-2010-spezial-version-104-t6506.htm

Edit: Kako bese mogu ja da napisem sta hocu za link, a ne da stoji ovako ceo, jel zna neko?

Marko Milojevic
6.8.2010, 13:40
El moze neko da mi da svoj save game za German Truck Simulator. :busted: Hitno

Mafija2
6.8.2010, 14:22
El moze neko da mi da svoj save game za German Truck Simulator. :busted: Hitno
evo http://rapidshare.com/files/409791669/save.rar samo iskopiras u save folder i upalis,imaS svoj kamio(E)i svi su man skoro sve garaze...
edit:i valjda si 28 level dobrodosao na forum

Laxi
7.8.2010, 2:40
:cool:evo http://rapidshare.com/files/409791669/save.rar samo iskopiras u save folder i upalis,imaS svoj kamio(E)i svi su man skoro sve garaze...
edit:i valjda si 28 level dobrodosao na forum
Hm,Mafija izgleda da si se napokon opametio,nemoj te biti deca ,ako vec jeste,izvini za kopiranje ali ozb nemoj dacu ti ako ti das meni prvi.. Taj save game je oke,ali trebalo bi da predjete sami ceo gts ili ets da vidite kako je zanimljivo,kad vam ja kazem.. Presao sam ceo gts,skoro ceo.. Mnogo je zanimljvio :cool: Jel moze neko da mi obijasni za radio,nikako da provalim,hocu da slusam muziku u kamionu kao u realnom zivotu :icon_scra

Laxi
7.8.2010, 12:42
Imam veliki problem.. Ubacio sam neki mod,i od tad kad udjem u GTS pise mi ui_new game,ui_options,ui_audio,ui_exit.. I kad ucitavam save game uopste mi ne pise pored slike sta pise,samo slika i sve belo oko toga.. Jel moze neko da mi pomogne??

ivecorps
7.8.2010, 19:05
Nije radio tipa da slusas radio stanice,nego ubacis pesme i slusas,inace pesme trebaju biti u ogg format,sto se tice drugog problema,koji si zadnji mod ubacio on ti pravi probleme pa ti je necitko :)

Diego Milito 22
7.8.2010, 20:06
ako znas koji si mod zadnji ubacio njega obrisi,a sto se tice savea ja sam imao isti problem kad sam igrao sa nekom njemackom mapom i posle ubacio mapu evrope pa onog puta gde sam sacuva ranije vise nije ni bilo vec je tu bio prazan prostor i kamion mi je lebdio u vazduhu. i nemoj nikada prekrcavati igru modovima jer svaki put kada ubacis dva moda istog tipa (npr, dve mape ili previse kamiona) igra ce praviti probleme, ja ubacim samo jednu mapu i to ovu http://depositfiles.com/en/files/0jfswuep5 (cijela evropa i dio afrike) a kada je ubacim dobijem i prava imena kamiona i do sada nisam imao ni jedan problem

Laxi
7.8.2010, 20:14
ako znas koji si mod zadnji ubacio njega obrisi,a sto se tice savea ja sam imao isti problem kad sam igrao sa nekom njemackom mapom i posle ubacio mapu evrope pa onog puta gde sam sacuva ranije vise nije ni bilo vec je tu bio prazan prostor i kamion mi je lebdio u vazduhu. i nemoj nikada prekrcavati igru modovima jer svaki put kada ubacis dva moda istog tipa (npr, dve mape ili previse kamiona) igra ce praviti probleme, ja ubacim samo jednu mapu i to ovu http://depositfiles.com/en/files/0jfswuep5 (cijela evropa i dio afrike) a kada je ubacim dobijem i prava imena kamiona i do sada nisam imao ni jedan problem
Da ali ubacio sam tu mapu i 10-15 moda,ali nikad mi do sad tako nesto nije radilo.. Plus sam izbrisao ceo GTS,pa ga ponovo instalirao i opet isto se desava,ne znam sta da radim :n_klanja::n_klanja::n_klanja::confused::confused: :confused:

Laxi
7.8.2010, 20:15
Nije radio tipa da slusas radio stanice,nego ubacis pesme i slusas,inace pesme trebaju biti u ogg format,sto se tice drugog problema,koji si zadnji mod ubacio on ti pravi probleme pa ti je necitko :)
Haha,znam da ubacujem muziku ja ali kako da napravim taj ogg format?

mmarko
7.8.2010, 20:18
Haha,znam da ubacujem muziku ja ali kako da napravim taj ogg format?
Probaj Format Factory

Diego Milito 22
7.8.2010, 20:19
a jel ti radi igra bez ijednog moda,onako sveze instalirana ili i onda pravi probleme

Laxi
7.8.2010, 20:23
a jel ti radi igra bez ijednog moda,onako sveze instalirana ili i onda pravi probleme
I onda pravi probleme

Laxi
7.8.2010, 20:23
Probaj Format Factory
Oke,hvala :)

Laxi
7.8.2010, 21:26
I onda pravi probleme
Aaaa uspeo sam da uradim sve,hvala vam u svakom slucaju :) :alealeee:

Ready
9.8.2010, 23:45
ako znas koji si mod zadnji ubacio njega obrisi,a sto se tice savea ja sam imao isti problem kad sam igrao sa nekom njemackom mapom i posle ubacio mapu evrope pa onog puta gde sam sacuva ranije vise nije ni bilo vec je tu bio prazan prostor i kamion mi je lebdio u vazduhu. i nemoj nikada prekrcavati igru modovima jer svaki put kada ubacis dva moda istog tipa (npr, dve mape ili previse kamiona) igra ce praviti probleme, ja ubacim samo jednu mapu i to ovu http://depositfiles.com/en/files/0jfswuep5 (cijela evropa i dio afrike) a kada je ubacim dobijem i prava imena kamiona i do sada nisam imao ni jedan problem

Jel ti u toj verziji mape normalno pisu imena gradova?

Laxi
12.8.2010, 0:46
Jel ti u toj verziji mape normalno pisu imena gradova?
Ja ne znam.. Zato sto meni baguje ta mapa i izbacuje me iz igrice kad je upalim.. :nov_explo

Diego Milito 22
12.8.2010, 12:31
ne pisu ali to je meni se cini tako na svakoj mapi, a i to je jedini bug koji ima ostalo je sve uredu a takodje na putikazima i na tablama na ulazima u gradove imena pisu normalno pa zato i nije neki problem jer ionako odprilike znas gde se nalazi koji grad i bez citanja imena

Ready
12.8.2010, 13:40
Meni na 1.0 verziji mape normalno pisu imena. A glupo mi je da igram kada ne vidim imena gradova na mapi.

@Laxi
Obrisi ostale modove (pogotovo ako imas jos neki mod za mapu), i pocni igru iz pocetka, ne radi sa save game-om.

Marko Milojevic
13.8.2010, 12:16
evo http://rapidshare.com/files/409791669/save.rar samo iskopiras u save folder i upalis,imaS svoj kamio(E)i svi su man skoro sve garaze...
edit:i valjda si 28 level dobrodosao na forum
Mafija 2 meni nece da skida sa rapidshare samo pise error

ivecorps
13.8.2010, 12:53
Mafija 2 meni nece da skida sa rapidshare samo pise error

pa nemoze,kada je fajl uploadovan i stavljen limit za skidanje,a to je 10 puta :)

Mafija2
13.8.2010, 15:59
Mafija 2 meni nece da skida sa rapidshare samo pise error
ajd kasnije cu da vidim da ti uploadujem na megauploadu(oko 1h posle ponoci)

Marko Milojevic
3.9.2010, 14:44
ajd kasnije cu da vidim da ti uploadujem na megauploadu(oko 1h posle ponoci)
el si ubacio na megauploadu

Mafija2
4.9.2010, 11:52
el si ubacio na megauploadu
nisam...nemam ga vise u kompu i ne mogu da ti ga okacim:mad:

USSVoyager
13.9.2010, 1:08
ja imam drugi problem..
kamion nece da skrece..
pokusavao sam sve komande za upravljanje da promenim..
ali nece..
ima li neko ideju o cem se tu radi?
a nece ni po defaultu da skrece

Diego Milito 22
13.9.2010, 15:14
Probaj da ides na Options>Controler pa izaberi Mouse+Keyboard, i vidi da li skrece sa misem, ako nece ni onda stvarno neznam sta je.

USSVoyager
13.9.2010, 16:36
sa misem radi skretanje..
ali ovako nece ni da mrdne..
ima li jos neko neku ideju?

lexoni
24.10.2010, 1:09
E ljudi imam jedan problem kupio sam Iveco C klase i moj ``drug``:aplauz: Hans kaze da taj kamion ima sleep cabin i da moze da se spava na bilo kom mestu a ne samo tamo gde je obelezeno pa me zanima da li neko zna kako ja da to uradim posto ja sam probao da zaustavim kamion pored puta i ugasm ga i ono nista nece da dremne.Ako neko zna gde je problem neka kaze ili je ovo samo fora u igrici i uopste ne postoji neko samo onako pise u emailu!!! :paranoia:

=FI=Ghost
25.10.2010, 11:09
Za sve one koji nisu uspeli da reše problem sa nazivom gradova na velikoj mapi Evrope i Afrike (trenutna verzija mape je 7.0): http://playtrucksims.ru/viewtopic.php?id=1511&p=2; treba da ubacite ruski jezik u igru i da igrate na ruskom, a taj patch možete skinuti ovde (poruka 65): http://playtrucksims.ru/viewtopic.php?id=1509&p=3

skorpius
28.10.2010, 23:03
U kom gradu mogu da kupim DAF XF A klasu ?

Stevan krst
25.11.2010, 8:59
Za sve one koji nisu uspeli da reše problem sa nazivom gradova na velikoj mapi Evrope i Afrike (trenutna verzija mape je 7.0): http://playtrucksims.ru/viewtopic.php?id=1511&p=2; treba da ubacite ruski jezik u igru i da igrate na ruskom, a taj patch možete skinuti ovde (poruka 65): http://playtrucksims.ru/viewtopic.php?id=1509&p=3


a gde da skinem verziju 7.0 ??? ja imam sad neku noviju sa evropom i afrikom GTS_1.04_3.0 scs jel moze na ovoj ??? :eek:

=FI=Ghost
25.11.2010, 13:53
a gde da skinem verziju 7.0 ??? ja imam sad neku noviju sa evropom i afrikom GTS_1.04_3.0 scs jel moze na ovoj ??? :eek:

Ja retko igram GTS pa ne znam tačno kako stvari stoje, no pronašao sam način da budu ispisani gradovi na toj velikoj mapi. Tu verziju 7.0 možeš da skineš odavde: http://depositfiles.com/en/files/az2syt5cz (http://depositfiles.com/en/files/az2syt5cz)

Pošto je sve na mapi ispisano na ruskom jeziku, potreban ti je peč za ruski jezik koji možeš da skineš ovde: http://file.qip.ru/file/117346675/9d4c0c93/RUSGTS.html (klikni na plavi okvir gde piše SKAČAT). Ja sam instalirao tu mapu bez problema, takođe i taj peč za ruski jezik i sve mi radi normano.

Stevan krst
25.11.2010, 16:05
Ja retko igram GTS pa ne znam tačno kako stvari stoje, no pronašao sam način da budu ispisani gradovi na toj velikoj mapi. Tu verziju 7.0 možeš da skineš odavde: http://depositfiles.com/en/files/az2syt5cz (http://depositfiles.com/en/files/az2syt5cz)

Pošto je sve na mapi ispisano na ruskom jeziku, potreban ti je peč za ruski jezik koji možeš da skineš ovde: http://file.qip.ru/file/117346675/9d4c0c93/RUSGTS.html (klikni na plavi okvir gde piše SKAČAT). Ja sam instalirao tu mapu bez problema, takođe i taj peč za ruski jezik i sve mi radi normano.


e,ne hvala,nego mnooooogoooo HVALA brate!! ja picim ovo odavno,godinama,i ovaj german truck kad je izasao najvise mi se svideo,medjutim mapa evrope koju sa bio koristio imala je gadne bagove.ova sto si mi dao je izgleda vrh!! hvala!!!

Laxi
2.12.2010, 17:29
Da li moze neko da mi da link za mapu Evrope,Rumunije,bilo koje samo da radi :/
Silov'o sam net 300 puta da bi skin'o neku dobru mapu,ali svaka je bila uvagovana ili nije radila :/

Mafija2
2.12.2010, 21:21
Da li moze neko da mi da link za mapu Evrope,Rumunije,bilo koje samo da radi :/
Silov'o sam net 300 puta da bi skin'o neku dobru mapu,ali svaka je bila uvagovana ili nije radila :/
evo covek dva posta iznad je lepo objasnio sve,samo sto nema ko da procita...

Laxi
4.12.2010, 1:03
evo covek dva posta iznad je lepo objasnio sve,samo sto nema ko da procita...

Ima ko da procita,ja sam to procitao,ali ne radi! Jednostavno mapa mi ne radi. Nece da upali uopste GTS,brate. Nisam za toliko glup.

Mafija2
4.12.2010, 22:16
kada pises 2 poruke za redom kiristi edit dugme zbog preklednosti teme....

Laxi
4.12.2010, 22:20
kada pises 2 poruke za redom kiristi edit dugme zbog preklednosti teme....

Imas li resenje za seckanje ili ne? Potrebno mi je puno.


EDIT: imam pitanje i za to.. Kada prikacim volan (Speed Wheel 3 Vibration) I insaliram ga i sve,udjem u igru,namestim igranje na volan,alii,mogu da koristim samo dugmice na volanu,pedale i sam volan NE. Da li postoji neko resenje i za to?

ivecorps
7.12.2010, 15:11
evo nesto od mene,MAN TGS low cab ADR version,95% zavrsen

http://img132.imageshack.us/img132/2638/klacskajugoslavia.th.jpg (http://img132.imageshack.us/i/klacskajugoslavia.jpg/)

http://img233.imageshack.us/img233/3247/klacskaaa.th.jpg (http://img233.imageshack.us/i/klacskaaa.jpg/)

Laxi
8.12.2010, 2:37
evo nesto od mene,MAN TGS low cab ADR version,95% zavrsen

http://img132.imageshack.us/img132/2638/klacskajugoslavia.th.jpg (http://img132.imageshack.us/i/klacskajugoslavia.jpg/)

http://img233.imageshack.us/img233/3247/klacskaaa.th.jpg (http://img233.imageshack.us/i/klacskaaa.jpg/)

To tvoje? Ako jeste,cestitam,lepo ce ispasti :aplauz:

EDIT: Zanima me da li je igrica Rig n' Roll proglasena,tj je li spada u bolje igrice ako ETS,GTS i tako te,ili ne? Ako je dobra,a neko zna link, zamolio bih ga da ga postavi :) :D

Mafija2
8.12.2010, 18:44
To tvoje? Ako jeste,cestitam,lepo ce ispasti :aplauz:

EDIT: Zanima me da li je igrica Rig n' Roll proglasena,tj je li spada u bolje igrice ako ETS,GTS i tako te,ili ne? Ako je dobra,a neko zna link, zamolio bih ga da ga postavi :) :D
igricca jeste dobro,msm meni se svidja,a link ne mogu da postavim jel je zabranjena piraterija...
ubuduce procitaj PRAVILNIK.

Laxi
19.12.2010, 17:30
igricca jeste dobro,msm meni se svidja,a link ne mogu da postavim jel je zabranjena piraterija...
ubuduce procitaj PRAVILNIK.

A da li zna neko da l' ima da se download igrica headlight. Isto na foru vozis kamione kola i buseve..

Mafija2
19.12.2010, 17:53
A da li zna neko da l' ima da se download igrica headlight. Isto na foru vozis kamione kola i buseve..
jesi li procitao pravilnik???na ovom forumu je piraterija zabranjena,sto znaci da nesme da se stavljaju linkovi za donwload igrice...

Laxi
26.12.2010, 23:37
jesi li procitao pravilnik???na ovom forumu je piraterija zabranjena,sto znaci da nesme da se stavljaju linkovi za donwload igrice...

Procitao sam PRAVILNIK...:D

Uros12
26.12.2010, 23:49
Da si ga procitao znao bi da je piraterija zabranjena na forumu,tako da ti ne mozemo ostaviti linkove za DL.

BrutaLiS
31.12.2010, 2:45
Ja bih mozda skinuo GTS, nisam dugo igrao 18wos, zadnju put sam igrao ETS 2008, al me je smorio. Sta je ovde zadnje aktuelno, koju verziju da 'kupim'? Koje mape su ubacene? features?

Modove ne bih posebno ubacivao, nemam zivaca, ima li neki Megapack ili tako nesto da obuhvata sve?

СлобаСрбија
28.1.2011, 11:57
У којим градовима могу да купим нов камион? Ни у једном граду нисам нашао продавницу. како уопште изгледа продавница (на карти)?





Није важно, нашао сам.

Laxi
28.1.2011, 23:42
Baš sam :icon_evil
Da li je moguće da mi secka zato što imam procesor 1.8 GHz a zahteva minimum 2.2 GHz ? :facepalm

Dzony_
7.2.2011, 20:44
kada pises 2 poruke za redom kiristi edit dugme zbog preklednosti teme....

nesto da pitam zna li neko kako da ukucam one sifre za pare u german truck simulator

ivecorps
7.2.2011, 21:29
pokrenes igru,pa stisnes dugme tilda (~),pa ukucas Cheat Money i enter,i dobijes pare :)

Mafija2
7.2.2011, 23:07
nesto da pitam zna li neko kako da ukucam one sifre za pare u german truck simulator
http://zivot.krstarica.com/l/razno/igre/euro-truck-simulator-kodovi-i-sifre/
Evo,jeste da je to za ETS ali isto tako je i na GTS...

Dzony_
8.2.2011, 0:15
http://zivot.krstarica.com/l/razno/igre/euro-truck-simulator-kodovi-i-sifre/
Evo,jeste da je to za ETS ali isto tako je i na GTS...

pazi ja uradim to i udjem u igricu stisnom ono dugme levo od broja 1 i nece nista da mi otvori kad izadjem iz igre ono opet pise da je 0 nepise da je 1 kako am ja stavio i tako stalno a kliknem save kad uradim to sta treba

Dzony_
8.2.2011, 0:17
pokrenes igru,pa stisnes dugme tilda (~),pa ukucas Cheat Money i enter,i dobijes pare :)


slusaj ja otkucam sve ono sta treba ali kad kliknem to dugme neizadje mi nista to je ono dugme do broja 1 sa leve strane

Mafija2
8.2.2011, 0:46
Kad sve promenis i ides x,onda idi i save...

La.Prestige
8.2.2011, 0:56
Koliko ja znam, moras otvoriti save preko notepada i negde na srediti tekstra moras naci red gde pise console. vrednost ce biti 0, a ti to promeni u 1 i sacuvaj. Onda ces moci da otvaras konzolu na tildu.

Dzony_
8.2.2011, 13:03
Kad sve promenis i ides x,onda idi i save...

uradim ja to i sve ostalo ali kad udjem u igru nmg da otvorim ono dugme sa leve strane broja 1 da ukucam sifru
kad izadjem iz igrice i udjem tamo opet gde je ono gde se menja consola i jos ono jedno opet pise da je 0 a nepise da je 1 kako sam ja stavio

Dzony_
8.2.2011, 13:04
Koliko ja znam, moras otvoriti save preko notepada i negde na srediti tekstra moras naci red gde pise console. vrednost ce biti 0, a ti to promeni u 1 i sacuvaj. Onda ces moci da otvaras konzolu na tildu.
uradim to ali mi se vrace cim izadjem iz igrice vrati mi se na 0 i ako ja save
neznam zasto

Dzony_
8.2.2011, 16:47
Jel moze neko da mi kaze odakle mogu ponovo da skine German truck simulator ali da nema virus

Mafija2
8.2.2011, 18:12
Ovo je za Ban.....:facepalm

Laxi
9.2.2011, 2:19
nesto da pitam zna li neko kako da ukucam one sifre za pare u german truck simulator

Evo da sve lepo,polako objasnim.
Odeš u My Documents (Moji dokumenti) \ German Truck Simulator \
i nađi "config.cfg". Otvori ga pomoću Notepad-a . (Desni click na "config.cfg" \ Open With , i izabereš Notepad). Nađeš "uset g_console "0" i uset g_developer "0" ". (Naravno bez navodnika) I prepraviš na "uset g_console "1" i uset g_developer "1" (Takođe bez navodnika) , nakon toga,ides na "File" pa clickneš na "Save" i izađeš iz Notepad-a. U toku igre pritisneš taster za "consolu" (~) i ukucaš "Cheat Money" (Bez navodnika).
Nadam se da sam ti pomogao,i malo pojasnio sve u vezi toga.
Pozz

La.Prestige
10.2.2011, 1:32
Jel moze neko da mi kaze odakle mogu ponovo da skine German truck simulator ali da nema virus

Ne može ti niko reći jer je piraterija na ovom forumu zabranjena. Prvo si trebao pročitati pravila foruma, pa tek onda postaviti temu sa izvesnim pitanjem.

Evo laxi je sve detaljno objasnio, kako se namešta konzola. Uradi tim postupkom i biće sve u redu. ;)

ivecorps
26.2.2011, 0:13
pri kraju,Scania R420

http://www5.picturepush.com/photo/a/5152993/640/5152993.jpg

http://www4.picturepush.com/photo/a/5152997/640/5152997.jpg

http://www1.picturepush.com/photo/a/5152999/640/5152999.jpg

Laxi
26.2.2011, 14:51
pri kraju,Scania R420

http://www5.picturepush.com/photo/a/5152993/640/5152993.jpg

http://www4.picturepush.com/photo/a/5152997/640/5152997.jpg

http://www1.picturepush.com/photo/a/5152999/640/5152999.jpg

Lepo,lepo :D :aplauz::tapsh:

La.Prestige
28.2.2011, 0:09
Good job iveco. :)

Nego, jel ti to radiš u 3ds Maxu? Ako je odgovor potvrdan, da li koristiš neke plugin-ove, kao što je Madcar i sl? Pošto bih hteo i ja da pravim, kada budem imao slobodnog vremena. Sećam se da sam radio Audi A6 za World Racing 2 igru, ali taj mod na žalost nije dovršen.

ivecorps
28.2.2011, 12:54
da vecinu posla u 3ds max 2011 bez plugin-ova,default,sitne zahvate,mapiranje,teksture,prepravke,export u Zmodeler

alminr32
1.3.2011, 5:44
Poceo sam vozit German Truck 2010 i naravno dosle su poruke,prva poruka gde glasi da mogu prihvatit da vozim za drugu kompaniju-formu prihvatio sam,vozio bez ikakve greske i kazni.Dosla mi je druga poruka gde isto mogu prihvatit za drugu kompaniju-formu da vozim i evo i dalje vozim ali,imam na srpskom prevod i kada odvezem turu dolazi mi -NE PONOVI- ali i dalje mi daje da vozim ture.Nepravim kazne stizem uvjek na vreme.Gde sam pogresijo? imam 20 000 evra i nezeli se potpunjavati zuta linija a ni zvijezda.Molim za Pomoc.:facepalm

Laxi
2.3.2011, 17:45
Poceo sam vozit German Truck 2010 i naravno dosle su poruke,prva poruka gde glasi da mogu prihvatit da vozim za drugu kompaniju-formu prihvatio sam,vozio bez ikakve greske i kazni.Dosla mi je druga poruka gde isto mogu prihvatit za drugu kompaniju-formu da vozim i evo i dalje vozim ali,imam na srpskom prevod i kada odvezem turu dolazi mi -NE PONOVI- ali i dalje mi daje da vozim ture.Nepravim kazne stizem uvjek na vreme.Gde sam pogresijo? imam 20 000 evra i nezeli se potpunjavati zuta linija a ni zvijezda.Molim za Pomoc.:facepalm

Ovako. Kad odvezeš neku prikolicu na oređenu destinaciju,izbaci ti prozorčić u kojem piše nešto na foru da tu i tu prikolicu dostaviš tu i to između
(npr) 18:30 i 21:20,što znači,da moraš da doteraš prikolicu izmedju 18:30 i 21:20.. I naravno,nebi trebalo da izbacuje više to.
Pozz

alminr32
3.3.2011, 12:41
Ma Ja sam poceo od ponove,krenuo sa Skaniom imao turu do u Berlin otkucao sifru za lovu i kupio u Berlinu MAN V8 Masinu :) sad biram sam ture koje zelim da vozim i kupujem garaze.Do sada sam do 1 zvezde pri kraju da se potpuni na kraju izgleda morat cu zapolit nekoliko 2-4 ili 5 radnika koji imaju iskustva do 1 zvezde ;) Hvala ipak na svemu nadam se da necu imati problema.Malo mi je zao nemam modova ali et:facepalm

Laxi
3.3.2011, 12:58
Ma Ja sam poceo od ponove,krenuo sa Skaniom imao turu do u Berlin otkucao sifru za lovu i kupio u Berlinu MAN V8 Masinu :) sad biram sam ture koje zelim da vozim i kupujem garaze.Do sada sam do 1 zvezde pri kraju da se potpuni na kraju izgleda morat cu zapolit nekoliko 2-4 ili 5 radnika koji imaju iskustva do 1 zvezde ;) Hvala ipak na svemu nadam se da necu imati problema.Malo mi je zao nemam modova ali et:facepalm

Oh,ti čitovi više. Zar nije lepše igrati normalno,zarađivati kao u realnom svetu... Malo po malo,pa kupiš garažu,pa kupiš kamion. A ne samo Cheat Money i teraj.
A ako ti je žao što nemaš modove,pa skini ih :a_bleh:

alminr32
4.3.2011, 6:06
Ma nerviram se sa sporim kamijonima,a posle par tura dolazu poruke gde mozes prihvatit za neku kompaniju a ta sama kompanija ti daje brz kamijon sa 14 brzina :) Sada vozim bez ikakvih problema kupujem garaze u svakom gradu a imam jos dve ture da se potpuni prva zvjezda:opanachke Skidao sam modove sa neke ruske stranice ali sve to neide,dali bi mi mogao poslati neki link ili stranicu na koju mogu naci modove pliz ako mozes. ima winter snijeg pa neznam zasto neki modovi nece.Pozzz:D

Laxi
4.3.2011, 12:01
Ma nerviram se sa sporim kamijonima,a posle par tura dolazu poruke gde mozes prihvatit za neku kompaniju a ta sama kompanija ti daje brz kamijon sa 14 brzina :) Sada vozim bez ikakvih problema kupujem garaze u svakom gradu a imam jos dve ture da se potpuni prva zvjezda:opanachke Skidao sam modove sa neke ruske stranice ali sve to neide,dali bi mi mogao poslati neki link ili stranicu na koju mogu naci modove pliz ako mozes. ima winter snijeg pa neznam zasto neki modovi nece.Pozzz:D

http://trucker.darkbb.com/forum.htm

http://playtruck.2bb.ru/

http://www.euro-trucksimulator.de

Sa tim sajtovima sam ja upoznat,samo se na nekima od njih moras besplatno
registrovati. :opanachke

Mafija2
4.3.2011, 15:47
Jel moze neko da mi da link za Engleski jezik, ili da napise kako se ubacuje u igru jezik bio bih mu mnogo zahvalan?
Nasao sam.

ivecorps
7.3.2011, 18:15
pogledajte video kako izgleda Multiplayer za GTS,kako kaze autor uskoro ce izaci

http://www.youtube.com/watch?v=jUrbUBAOQxY

http://www.youtube.com/watch?v=ESpq6fdQNsQ

-32 players (maybe 8 only)
-Server And Client
-You can choose any truck from the game, and see the right truck of your friend.

La.Prestige
7.3.2011, 23:00
Odlicna ideja, to bi nam dobro doslo. Mada ima previse bagova i treba on na tome jos proraditi...

nikolapfc89
10.3.2011, 13:27
Dajte link za neki dobar mod.Gledao sam na mnogo foruma ima bas dosta.Aj mi dajte po vama najbolje mape,kamione itd.:ciao:

Milosch90
11.3.2011, 2:32
ne..ali sam kupio sam MAN v8 Class A ..jedva sam ga nasao :)
Izvinte ako smetam, da li se secate gde ste nasli MAN? u kom gradu? unapred hvala..

ivecorps
11.3.2011, 18:13
Skoro pa zavrsena New Scania R420


http://www4.picturepush.com/photo/a/5234972/220/5234972.jpg (http://picturepush.com/public/5234972)

http://www3.picturepush.com/photo/a/5234971/220/5234971.jpg (http://picturepush.com/public/5234971)

Laxi
14.3.2011, 0:26
Izvinte ako smetam, da li se secate gde ste nasli MAN? u kom gradu? unapred hvala..

Ja mislim da je u Berlinu...

Laxi
19.3.2011, 16:55
Позз свима. Не знам да ли сте имали сличне проблеме, али... На већини модова (за приколице) у информацијама стоји: "- Open your trailer_storage.sii and add:

@include "definition/неко_име_приколице.sii" " Након убацивања мода у игрицу, приколице нигде нема.. Па ме сад занима, да ли неко зна где се уопште налази тај " trailer_storage.sii " и да ли уопште морам да га тражим и да додајем овакве "реченице" ?
Унапред хвала,поздрав!

Savija
21.3.2011, 17:54
ivecorps kad ce link za scanio predino si uradi :aplauz::aplauz:

todorov91
18.4.2011, 19:59
momci da vas pitam, posto ja dugo vec igram i bas volim da igram GTS, da li slucajno neko zna kako ovi momci prave kamione i stavljaju ih na sajtove za skidanje. Da li to ja mogu???
hvala unapred :)

Laxi
18.4.2011, 20:38
momci da vas pitam, posto ja dugo vec igram i bas volim da igram GTS, da li slucajno neko zna kako ovi momci prave kamione i stavljaju ih na sajtove za skidanje. Da li to ja mogu???
hvala unapred :)
Naravno da možeš, ali ti treba dosta truda i dosta vremena dok naučiš da radiš sa programima za takvu vrstu izrade, a naravno možeš da pitas iveca ili nekog ko je BAŠ BAŠ upućen u to.

Marko Milojevic
19.4.2011, 18:36
Moze li neko da okaci svoj Save Game,barem da se osamostalio. Ja sam celu igricu presao ali sam obarao sistem i izbrisao mi se Save. hitno...:busted:

todorov91
25.4.2011, 17:32
momci evo jos jedan sajt gde se mogu naci lepe stvari
http://oyunmods.ucoz.com/load/german_truck_simulator_mods/10
:))))))))))))))

Laxi
25.4.2011, 22:40
momci evo jos jedan sajt gde se mogu naci lepe stvari
http://oyunmods.ucoz.com/load/german_truck_simulator_mods/10
:))))))))))))))
Вауу. Екстра сајт. Хвала Тодоров :tapsh:

Mafija2
25.4.2011, 23:35
Umesto da naprave igru i kad nabavite igru odma da bude ovakva, vama treba dosta vremena da napravite da izgleda ovako, pa dal nesto nece da zabaguje...
Umesto izdavac odma lepo ovako sve napravi i sve bi bilo bolje a i bolje bi se prodavala igra.

todorov91
26.4.2011, 21:15
hahahaha hvala laxi
uvek cu da postavim ako vidim nesto novo :))))))

Laxi
4.5.2011, 23:59
Moze li neko da okaci svoj Save Game,barem da se osamostalio. Ja sam celu igricu presao ali sam obarao sistem i izbrisao mi se Save. hitno...:busted:
Svi ste zapeli sa tim save-om. Kucaj lepo u Google "German Truck Simulator Save Game" I izaćiće ti mnogo više nego što bi smo ti mi ovde dali :n-cc2:

Mafija2
5.5.2011, 0:31
Najvise mrzim ljude koji kazu da im treba Save i da su presli celu igru a nisu ni odvozali 2-3 ture...
Ja se secam kad sam trazio save i kad sam ubacio i nije to to, imao sam max money, sve kamione, garaze ali igra je izgubila draz...
Ako hoces da igras ovo igraj od pocetka i idi ka cilju da na kraju imas svoju firmu sa vozacima 5*.

Laxi
5.5.2011, 14:07
Najvise mrzim ljude koji kazu da im treba Save i da su presli celu igru a nisu ni odvozali 2-3 ture...
Ja se secam kad sam trazio save i kad sam ubacio i nije to to, imao sam max money, sve kamione, garaze ali igra je izgubila draz...
Ako hoces da igras ovo igraj od pocetka i idi ka cilju da na kraju imas svoju firmu sa vozacima 5*.
Naravno, igra izgubi draž. Šta ćeš da radiš nakon "cele pređene" igre?
Da uzmeš prikolicu i da se vozikaš? Ja mogu da ti nađem save, ali veruj mi igra će ti dosaditi i, kao što kaže mafija, izgubiti draž. Lepše je, kreneš od krntije (ne bukvalno) i voziš voziš i voziš, osamostališ se, kupiš kamione, garaže itd... Mislim, malo je glup* sa save-om. To je kao film koji nema radnju, pa se smoriš.

todorov91
6.5.2011, 1:23
e momcovi koja je najbolja mapa po vama... koja ima najmanje grsaka, a da je lepa NORMALNO????? :cool::confused:

Laxi
19.5.2011, 16:38
e momcovi koja je najbolja mapa po vama... koja ima najmanje grsaka, a da je lepa NORMALNO????? :cool::confused:
Huhuh... Ima ih mnogo, da li te zanima neka konstantno?

Fibonacci
19.5.2011, 17:20
Ljudi, moze pomoc? Ja nikako ne mogu da postignem iznad 72kmph sa tastaturom. Jel zna neko u cemu je problem?

Ready
20.5.2011, 15:57
Znaci da vozis prvi kamion koji je najslabiji i koji ne moze da ide brze od toga. Moras da sacekas da kupis neki vise klase da bi isao brze.

todorov91
22.5.2011, 1:04
Huhuh... Ima ih mnogo, da li te zanima neka konstantno?
pa ne nego bi hteo da vidim vase misljenje... i koju vi koristite :opanachke

Laxi
25.5.2011, 10:44
pa ne nego bi hteo da vidim vase misljenje... i koju vi koristite :opanachke
Pa, iskreno, ja ne koristim ni jednu, trenutno. Pre sam koristio neku tamo Tursku. Ajde ako nađem, staviću ti link. :)



Našao sam neke četiri, ali nisam siguran da li će da rade, nisam ih testirao.
http://www.gamemoding.com/category/german-truck-simulator/gts-maps
Evo linka.

Laxi
1.6.2011, 22:43
Momci, ima li nekog ko zna da mi uradi signalizaciju na kamionu, tj kad upalim svetla, žmigavce, kada kočim da sve svetli kao u realnom svetu. Ako ima nekog dobre volje, ko zna to da uradi, nek se javi, odma uploadujem na megaupload i dajem link.
P.S. U pitanju je Mercedes Actros ( videli ste ga svi (verovatno) sa crnim felnama )
Hvala unapred.
Pozz

Bujosh
5.6.2011, 20:50
Momci, ima li nekog ko zna da mi uradi signalizaciju na kamionu, tj kad upalim svetla, žmigavce, kada kočim da sve svetli kao u realnom svetu. Ako ima nekog dobre volje, ko zna to da uradi, nek se javi, odma uploadujem na megaupload i dajem link.
P.S. U pitanju je Mercedes Actros ( videli ste ga svi (verovatno) sa crnim felnama )
Hvala unapred.
Pozz
pa imas to migavci su na [ i ] svetlo na L brisaci na P...ako si na to mislio...

Bujosh
5.6.2011, 20:51
meni su non stop misije, jel zna neko kako da izadjem iz misije da kupim kamion npr...cim zavrsim misiju odmah mi ide sledeca da prevozim...

Mafija2
5.6.2011, 23:46
Kada odvozis oko 5-6 tura dobices pismo da predjes za drugu kompaniju da vozis, i tako sve dok ne skupis para da kupis kamion, pa kad kupis kamion skupljas za garazu, pa onda skupljas za druge kamione da zaposlis radnike....

Bujosh
6.6.2011, 10:29
razumem te i dobio sam taj e-mail, ali cim predjem jednu turu odmah me ubaci u drugu, pomocu sifri mogu da imam novca neograniceno, pa bih hteo da kupim drugi kamion, ali ne mogu da izadjem iz misije cim zavrsim turu odmah mi ide sledeca..do sad sam odvozio 6-7 tura...

arki
6.6.2011, 10:53
razumem te i dobio sam taj e-mail, ali cim predjem jednu turu odmah me ubaci u drugu, pomocu sifri mogu da imam novca neograniceno, pa bih hteo da kupim drugi kamion, ali ne mogu da izadjem iz misije cim zavrsim turu odmah mi ide sledeca..do sad sam odvozio 6-7 tura...
Ides lepo de se prodaju kamioni udjes ko da kupis i izadjes,zatim ako imas novac kupis garazu i mozes odmah da kupis kamion,momentalno ces moci da kupis dve ili cetri marke kamiona,zavisi koje su marke bile u toj garazi ,a kasnije po garazama gde se prodaju mozes normalno da kupujes.

Bujosh
6.6.2011, 10:57
Ides lepo de se prodaju kamioni udjes ko da kupis i izadjes,zatim ako imas novac kupis garazu i mozes odmah da kupis kamion,momentalno ces moci da kupis dve ili cetri marke kamiona,zavisi koje su marke bile u toj garazi ,a kasnije po garazama gde se prodaju mozes normalno da kupujes.
ljudi NE MOZE dok sam u misiji tojest dok prevozim...

arki
6.6.2011, 10:59
ljudi NE MOZE dok sam u misiji tojest dok prevozim...
Zanimljivo,da nemoze,kad preumes prikolicu,svrati tamo de se prodaju kamioni i udji ko sto sam ti napisao,pa zatim odes da kupis garazu.
A dali si do sada sa tim kamionom stizao na vreme,ili uvek kasnis sa isporukama:confused:

arki
6.6.2011, 11:11
Moze li neko da okaci svoj Save Game,barem da se osamostalio. Ja sam celu igricu presao ali sam obarao sistem i izbrisao mi se Save. hitno...:busted:
To odmah mozes pri prvoj turi da uradis,samo dodas kamionu 400 KS 500KS ili 1000KS i tako stignes na vreme sa isporukom.

Bujosh
6.6.2011, 12:27
Zanimljivo,da nemoze,kad preumes prikolicu,svrati tamo de se prodaju kamioni i udji ko sto sam ti napisao,pa zatim odes da kupis garazu.
A dali si do sada sa tim kamionom stizao na vreme,ili uvek kasnis sa isporukama:confused:
uvek stignem na vreme...meni je na nemackom..pise nesto kada hovu da udjem da kupim kamion, a i pominje se garaza...

Fibonacci
6.6.2011, 12:48
Ljudi, mene izludjuje ovo ogranicenje brzine! Ima li nacina da se ono nekako zaobidje?

arki
6.6.2011, 13:51
uvek stignem na vreme...meni je na nemackom..pise nesto kada hovu da udjem da kupim kamion, a i pominje se garaza...
Ja imam verziju 1,32 sa Austrijom,plus sam ubacio neku mapu UK na ruskom,e sad kad krenem recimo iz beca,tamo de su kamioni mozes da udjes i kupis kamion,ali kamion ne promeni se ostaje isti,tek kad kupis garazu mozes da promenis ili kupis drugi kamion, ali garazu mozes da kupis posle prve ture ako stignes na vreme.
Jedino da je kod mene tako zbog ove UK karte,da moze odmah udjes gde su kamioni.

Mafija2
6.6.2011, 14:15
Garazu ne mozes da kupis dok radis misije!!!

Bujosh
6.6.2011, 15:40
Garazu ne mozes da kupis dok radis misije!!!
ali kako mogu da izadjem iz misije...

Mafija2
6.6.2011, 15:48
Ne mozes da izadjes, mozes da ne prikacis prikolicu, pa onda pokusaj da kupis kamion ali mislim da ce ostati isti... Mora da se ide putem koji sam napisao iznad...

Laxi
7.6.2011, 12:08
Ljudi, mene izludjuje ovo ogranicenje brzine! Ima li nacina da se ono nekako zaobidje?

Ima, itekako. Uđeš u My Documents, nađeš .txt fajl koji se zove config, otvoriš ga pomoću notepad-a i nađeš tamo gde piše " uset g_police "1" " i to prepraviš u " uset g_police "0" ". Samim tim si izbrisao svu policiju iz igrice. Znači i kad udariš nekog, i kad pređeš na crveno, znači bilo šta što ima veze sa njima. ( tj prekršajima )

EDIT: Ne,nisam mislio na to gde su žmigavci,kočnice i to. Nego ja kad pristinem kočnicu kamion usporava, ali štop svetla ne rade. Ne znam da li me razumete, ili kad upalim svetla, ona rade, ali na kamionu ne svetle. ( tj farovi ne svetle uopšte ali svetla rade )

Laxi
7.6.2011, 12:10
ali kako mogu da izadjem iz misije...

Kako ne razume niko? Ne možeš da kupiš kamion dok nemaš garažu, a garažu možeš da kupiš tek kad ti stigne e-mail za nju, a do tog dela igrice ima da voziš dok ti oči ne ispadnu!

Bujosh
7.6.2011, 12:15
Kako ne razume niko? Ne možeš da kupiš kamion dok nemaš garažu, a garažu možeš da kupiš tek kad ti stigne e-mail za nju, a do tog dela igrice ima da voziš dok ti oči ne ispadnu!
auuuu..stiglo mi je samo da su mi otkljicana dva neka kamiona...

arki
7.6.2011, 13:15
Ima, itekako. Uđeš u My Documents, nađeš .txt fajl koji se zove config, otvoriš ga pomoću notepad-a i nađeš tamo gde piše " uset g_police "1" " i to prepraviš u " uset g_police "0" ". Samim tim si izbrisao svu policiju iz igrice. Znači i kad udariš nekog, i kad pređeš na crveno, znači bilo šta što ima veze sa njima. ( tj prekršajima )

EDIT: Ne,nisam mislio na to gde su žmigavci,kočnice i to. Nego ja kad pristinem kočnicu kamion usporava, ali štop svetla ne rade. Ne znam da li me razumete, ili kad upalim svetla, ona rade, ali na kamionu ne svetle. ( tj farovi ne svetle uopšte ali svetla rade )
Jesi ubacivao neke modove kamiona?moguce i zbog graficke kod mene se desavalo na 5770 isto i na semaforima nije imalo svetlo,ali sam popravio sa novim dreiverima.

Citat:
Bujosh kaže: http://www.sk.rs/forum/images/buttons-serbian-1/viewpost.gif (http://www.sk.rs/forum/showthread.php?p=1341816#post1341816)
ali kako mogu da izadjem iz misije...

Kako ne razume niko? Ne možeš da kupiš kamion dok nemaš garažu, a garažu možeš da kupiš tek kad ti stigne e-mail za nju, a do tog dela igrice ima da voziš dok ti oči ne ispadnu!

Kako kod mene,jedino moguce sto sam ubaio plus UK kartu,ali je samo karta nije neki plus mod.

Laxi
7.6.2011, 22:02
Jesi ubacivao neke modove kamiona?moguce i zbog graficke kod mene se desavalo na 5770 isto i na semaforima nije imalo svetlo,ali sam popravio sa novim dreiverima.

Citat:
Bujosh kaže: http://www.sk.rs/forum/images/buttons-serbian-1/viewpost.gif (http://www.sk.rs/forum/showthread.php?p=1341816#post1341816)
ali kako mogu da izadjem iz misije...

Kako ne razume niko? Ne možeš da kupiš kamion dok nemaš garažu, a garažu možeš da kupiš tek kad ti stigne e-mail za nju, a do tog dela igrice ima da voziš dok ti oči ne ispadnu!

Kako kod mene,jedino moguce sto sam ubaio plus UK kartu,ali je samo karta nije neki plus mod.

Probaću sa drajverima, hvala Arki ! :)

Fibonacci
7.6.2011, 22:35
Ja imam 5770 i desava mi se isto, medjutim nisam uspeo to da resim drajverima . . .

arki
8.6.2011, 9:05
Ja imam 5770 i desava mi se isto, medjutim nisam uspeo to da resim drajverima . . .
Jesi ubacivao neke modove kamiona?Ako jesi onda moras i ovaj mod Flarepack da ubacis i to resava problem,ako si ubacio neke modove kamiona.

HG520c
10.6.2011, 15:22
moze li da se nadje neki mod za mapu grada, ali bukvalno grada (ali naravno da ima i autoput kao i pre)...samo da ima i grad...?

=FI=Ghost
10.6.2011, 17:20
Neko veče gledam Top Gear u kojem su vozili kamione i setih se vaše rasprave o maksimalnoj brzini kamiona. U jednom od ovih videa isprobavali su i to:

http://www.youtube.com/watch?v=YtTOQSRMRcM

Fibonacci
10.6.2011, 20:34
Nisam . . .

_R32_
22.6.2011, 3:35
Please Help :) Drugovi igram duze vremena GTS ali na zalost nikako da prevrtim ovu igru,razlog je posle prve zvezdice dolazi mi na nemacki sa crvenim slovima u prevodu da trebam zaposliti radnika,a nije mi jasno kako da zaposlim radnika kada nemam ni gazaru a i nije mi dosao email za garazu da kupim prvo a drugo da ga zaposlim treba mi sigurno garaza,i dali da se prihvataju ove email poruke za ture od neke firme koje ti daju nude kamijon bolji i jaci sa 17% posto da odneses i tako to,ima dva emaila kako da znam kada predjem sve % od jedne firme da prihvatim za drugu firmu? daj molim vas pomozite

NemanjaSR
29.7.2011, 19:30
Skoro pa zavrsena New Scania R420


http://www4.picturepush.com/photo/a/5234972/220/5234972.jpg (http://picturepush.com/public/5234972)

http://www3.picturepush.com/photo/a/5234971/220/5234971.jpg (http://picturepush.com/public/5234971)

koji je to program.. ja imam Zmodeler, DXT , i 3dx max .. ??? ako mozes da mi objasnis kako da radim sa njima unapred hvala :)

Laxi
30.7.2011, 21:18
koji je to program.. ja imam Zmodeler, DXT , i 3dx max .. ??? ako mozes da mi objasnis kako da radim sa njima unapred hvala :)

Nije to Paint pa da te nauči kako da radiš sa njima. Treba tu dosta vremena da bi se postiglo nešto.

NemanjaSR
31.7.2011, 19:31
Nije to Paint pa da te nauči kako da radiš sa njima. Treba tu dosta vremena da bi se postiglo nešto.

pa nisam mislio detaljno samo par detalja ... kako da promenim ENTERIJER .. samo to :)

Prief Lirator
2.8.2011, 17:03
Ja skinuo ovu igru i ne mogu podesiti volan da upravljam njime. Igra ga prepozna (Keyboard + USB Steering Wheel) ali ne mogu podesiti kontrole.

Why?

ivecorps
3.8.2011, 10:40
pa nisam mislio detaljno samo par detalja ... kako da promenim ENTERIJER .. samo to :)

ako si mislio da promenis texture na enterijeru,to je vrlo lako,ako ne znas mogu ti pomoci,ako si mislio da napravis drugaciji enterijer,to je vec posao sa Zmod i ima dosta posla,iskreno ne mogu ti pomoci,da znas koliko toliko raditi sa Zmod,mogao bih te uputiti gde i sta,ovako tesko,pozdrav