PDA

Prikaži potpunu verziju : Problemi sa zvukom!


vuka13mv
29.4.2006, 19:00
Imam ''Creaive Inspire P380'' i zvuk sa njega je bio odlican, medjutim kvaka je u tome sto mi je pao sistem i nakon podizanja zvuk sa istog je ocajan kada se popusti do kraja. Pokusavao sam nesto da promenim u podesavanjima, ali uzalud jer nisam dovoljno strucan. Sta da radim?

Bojan
29.4.2006, 22:39
Sta ti je konkretno problem? Sta podrazumevash pod time "popusti do kraja"?
Proveri sledeca podeshavanja: Contro panel -> Saound and Audio Devices i vidi da li je pojachano do kraja pa klikni na dugme Advanced (ima dva dugmeta, klikni na ovo gornje) i vidi da li je tu pojachano sve shto bi trebalo da bude.

vuka13mv
30.4.2006, 2:52
U redu je sa jacinom zvuka, problem je kvalitet koji se smanjuje sa vecom jacinom, a na najvecoj je ocajan. Sustanje, pucketanje, ma ocaj kao da hvatas radio stanicu.

Bojan
30.4.2006, 10:11
Josh mi samo tri stvari padaju na pamet.

1. Probaj da skinesh sa Interneta najnovije drajvere za zvuchnu kartu.

2. Contro panel -> Sound and Audio Devices pa klikni na dugme Advanced (ima dva dugmeta, sad klikni na ovo donje) pa klikni na jezichak Preformance i vidi da li su ti oba slajda povuchena do kraja u desnu stranu.

3. Mozda glupost ali proveri kablove, vidi da li si dobro "utakao" u zvuchnu kartu.

Koja je zvuchna u pitanju?

vuka13mv
4.5.2006, 12:11
Problem! Ne znam koja je zvucna u pitanju! Integrisana je na maticnoj ASUS P4P800 i znam da je 5.1 izlaz, ali ne i koji tip i model! Kako da p:icon_scra :icon_scra :icon_scra rovalim to?:icon_scra:

Bojan
4.5.2006, 14:36
http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/adi/1985/1985WDM_3630.zip