PDA

Prikaži potpunu verziju : Potrebni spriteovi!


speedy323
19.7.2009, 17:14
Potrebni su mi harry potter spritovi za moju novu igricu

irreal
19.7.2009, 17:41
jel sam ja zalutao ?

ja sam mislio da sam na sk forumu, ne na halo oglasima. :S

rudar
19.7.2009, 19:23
Mislio sam da smo malo o'ladili sa ovim "hard on newbies" stavom? :rolleyes: Ako mozesh, pomogni momku, ako ne, zaobidji temu.


A ti speedy imash grafichki dio foruma, pa tamo trazi usluge za crtanje itd... :)

A evo ti "prva pomoc" : LINK (http://fc04.deviantart.com/fs18/f/2007/174/1/4/Harry_Potter_Sprites_Set_One_by_lilninjapig.jpg)

A evo i "long shot" pomoc: LINK (http://www.google.com/#hl=en&q=harry+potter+sprites&aq=0&oq=harry+potter+spr&aqi=g7&fp=KxYPMM6r3XA)

Srecno sa programerskim dijelom, imam osjecaj da ce ti trebati :opanachke

irreal
20.7.2009, 14:26
Mislio sam da smo malo o'ladili sa ovim "hard on newbies" stavom? :rolleyes:

a ja sam mislio da smo mi odvojene licnosti, a ne grupa koja zajedno odlucuje kada ce da oladi sa cime i kako ce da se ponasa.

mozda je pocetnik u programiranju ili game dev-u, ali potrebna je vrlo mala kolicina zdrave logike da zakljucis da forum nije mesto gde ljudi rade za tebe.

mogu da se pretvaram da je njegov zahtev apsolutno ok i onda ce on povucen tim iskustvom da ga ponovi.

a mogu i da napisem malcice nekulturan i pomalo uvredljiv komentar kojeg ce se mozda setiti sledeci put kad mu padne napamet da pita "treba mi kod da stapic na sprajtu hari potera ispaljuje zvezdice i konfete"

speedy323
20.7.2009, 15:47
hvala rudar

boshkodj
22.7.2009, 11:21
Jel si ti speedy vec naucio C++ ili C# i radis sa komercijalnim NeoAxisom? Ili u cemu radis tu igru?

Andross
22.7.2009, 11:40
Radi u Game Makeru najverovatnije (de ti padne napamet komercijalni NA za to trebaju pare, ma NA uopste) :kreza:

speedy323
22.7.2009, 17:43
C++ jos ucim a za sada radim u game makeru.

boshkodj
22.7.2009, 18:10
Radi u Game Makeru najverovatnije (de ti padne napamet komercijalni NA za to trebaju pare, ma NA uopste) :kreza:
hehe,ma znam nego da vidim da nije isti kao ja na pocetku da umislja da se programiranje igara uci lako :D

doctor
6.8.2009, 18:55
a ja sam mislio da smo mi odvojene licnosti, a ne grupa koja zajedno odlucuje kada ce da oladi sa cime i kako ce da se ponasa.

mozda je pocetnik u programiranju ili game dev-u, ali potrebna je vrlo mala kolicina zdrave logike da zakljucis da forum nije mesto gde ljudi rade za tebe.

mogu da se pretvaram da je njegov zahtev apsolutno ok i onda ce on povucen tim iskustvom da ga ponovi.

a mogu i da napisem malcice nekulturan i pomalo uvredljiv komentar kojeg ce se mozda setiti sledeci put kad mu padne napamet da pita "treba mi kod da stapic na sprajtu hari potera ispaljuje zvezdice i konfete"

cemu takav stav? na vecini foruma ljudi traze ovakvu pomoc i u vecini slucajeva je dobiju (na 10-ak foruma sam trazio spriteove i ljudi su mi ih crtali, i to kako)! Pomozite ako hocete, ako necete prodizite dalje :Freddy:

Sledeci put potrazi (a i sada ako ti trebaju) na game maker community sajtu. Tamo ima spritera koji jedva cekaju da im das ideju :D

speedy323
6.8.2009, 20:03
Bravo "doco".:d:d:d:d

irreal
8.8.2009, 2:16
ako si u sekciji za programiranje trazio sprajtove, onda si podjednako omasio kao i kreator ove teme...

plus, najopasnija faza je kada mislis da mozes sve, samo ti sprajtovi fale.
i treba ti neko da te vrati u realnost.
ali to na stranu, apsolutno je promasena sekcija.

dusski
9.8.2009, 11:11
ja ne ucim nijedan programski jezika a male igre pravim preko Scratch-a
program mozes naci ovde:http://info.scratch.mit.edu/Scratch_1.4_Download
na forumu mozes da nadjes puno korisnih adresa gde se nalaze razni sprite-ovi
http://scratch mit edu- njihova pocetna strana

speedy323
9.8.2009, 12:26
ajde samo ispravi drugi link:to_care:

doctor
13.8.2009, 1:24
ako si u sekciji za programiranje trazio sprajtove, onda si podjednako omasio kao i kreator ove teme...

plus, najopasnija faza je kada mislis da mozes sve, samo ti sprajtovi fale.
i treba ti neko da te vrati u realnost.
ali to na stranu, apsolutno je promasena sekcija.

prvo ja jesam u realnosti ali mnogi ovde ocigledno nisu. drugo-to za sekciju je tacno, mada, gde drugde da potrazi?

irreal
13.8.2009, 11:35
mada, gde drugde da potrazi?

pa pogledaj drugi odgovor, treci post na ovoj temi

doctor
13.8.2009, 11:55
pa pogledaj drugi odgovor, treci post na ovoj temi

Da pao mi je na pamet daj deo foruma, ali, i tamo vec vidim odgovore slicnim ovima, pa mozda i gore. Razmisli pa vidi da li sam u pravu. U svakom slucaju ne zelim da se raspravljam sa bilo kim u vezi ovakvih stvari vise. Zaboravite...

irreal
13.8.2009, 12:30
ako ti je izbor da postujes u sekciji koja malo ima veze sa onime sto trazis ili u sekciji koja malo vise ima veze sa onime sto trazis, a u obe ces dobiti odredjen broj negodovanja.
mislim da je ipak bolja ona sto malo vise ima veze.

doctor
15.8.2009, 21:46
ako ti je izbor da postujes u sekciji koja malo ima veze sa onime sto trazis ili u sekciji koja malo vise ima veze sa onime sto trazis, a u obe ces dobiti odredjen broj negodovanja.
mislim da je ipak bolja ona sto malo vise ima veze.

AWGTHTGTTA? :D Slazem se s time, ali ok je i ovde ta tema cini mi se. Neka modovi odluce... :)

dusski
15.8.2009, 23:26
zapravo adresa za scratch je ova (http://scratch.mit.edu)