PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem sa WinZip Arhivom!


Marko069
29.4.2006, 1:31
Skinuo sam nedavno jedan E-Book koji je u arhiviran u winzip-u i kada sam pokusao da ga ekstraktujem nisam mogao jer se neprestano pojavljuje upozorenje:Next volume is required.You need to have the following volume to
continue extraction:C:\Documents and Settings\Marko\Local Settings\Temp\Rar$DI00.891\eencafpa.r04.
Sta li je u pitanju?Skidao sam taj e-book od skoro 60Mb preko dial-up-a :nov_mad2: zato pomagajte.:n_klanja:

AstraLogos
29.4.2006, 1:38
Skinuo sam nedavno jedan E-Book koji je u arhiviran u winzip-u i kada sam pokusao da ga ekstraktujem nisam mogao jer se neprestano pojavljuje upozorenje:Next volume is required.You need to have the following volume to
continue extraction:C:\Documents and Settings\Marko\Local Settings\Temp\Rar$DI00.891\eencafpa.r04.
Sta li je u pitanju?Skidao sam taj e-book od skoro 60Mb preko dial-up-a :nov_mad2: zato pomagajte.:n_klanja:
Probaj sa neta da skines CC Zip 5.1 mislim da je adresa:
www.krstarica.com/lat/softver/index.php?kategorija=File+managers&sifra=CCZip (http://www.krstarica.com/lat/softver/index.php?kategorija=File+managers&sifra=CCZip)
I ja sam imao problema da otvorim neki zipovan fajl sa neta a ovaj je to resio! :)
Pozdrav!

Marko069
29.4.2006, 1:50
Jesi li siguran da se tako zove program posto ne mogu da ga nadjem na googlu a nije na ovom linku koji si ostavio?

AstraLogos
29.4.2006, 1:54
Jesi li siguran da se tako zove program posto ne mogu da ga nadjem na googlu a nije na ovom linku koji si ostavio?
Izvini zbunio me je crack. :D Pogresna adresa a na krstarici je postavljen download.
Pozdrav! :)
PS. Javi da li si ga skinuo i da li si raspakovao arhivu!
Da i da li si primio moju poruku na PM!

Lord
29.4.2006, 5:31
Fajl je pakovan i podeljen na nekoliko delova. Ocigledno ti fali jedan (zadnji), ako ne i vise njih.

Bosut
29.4.2006, 11:30
Verovatno ti trazi naredni deo arhive...Za kompresovane fajlove toplo preporucujem ZipGenius 6.Ja ga koristim od verzije 5 i nema tog kompresovanog fajla koji nije uspeo da otvori(ima podrsku za mali milion arhiva).Skini ga i probaj.:dedica:

Marko069
29.4.2006, 23:32
Probao sam i sa ZipGenius-om ali nista,:mad: Dali neko ima ideju sta da uradim:confused:

ZoNi
30.4.2006, 1:13
pa, ovako...

kao prvo, to izgleda da nije ZIP, vec RAR arhiva ;)

kao drugo, da li imas sve delove te arhive (izgleda da ih ima barem 4)?

kao trece, svi delovi arhive moraju da imaju imena "jedno za drugim", npr. arhiva01.r00, arhiva02.r01 itd...

AstraLogos
30.4.2006, 1:45
Probao sam i sa ZipGenius-om ali nista,:mad: Dali neko ima ideju sta da uradim:confused:
Marko nije fer da mi ne javis sta si uradio sa CCzipom. meni je jedino on mogao sa jednog ruskog sajta da otvori arhivu. To su preporucili i vlasnici sajta jer znam dobro ruski.
Da ne bi ovde ko babe pogadjali u pasulj stavi tu arhivu na desktop pa sa printscreen kropuj taj fajl da ga vizuelno vidimo da li se radi o zip ili rar arhivi.
I sto ne kliknes na tu arhivu pa na propertis i vidis sta pise koja je arhiva. bar to nije tesko. :)
Pozdrav!

Marko069
30.4.2006, 20:07
Marko nije fer da mi ne javis sta si uradio sa CCzipom. meni je jedino on mogao sa jednog ruskog sajta da otvori arhivu. To su preporucili i vlasnici sajta jer znam dobro ruski.
Da ne bi ovde ko babe pogadjali u pasulj stavi tu arhivu na desktop pa sa printscreen kropuj taj fajl da ga vizuelno vidimo da li se radi o zip ili rar arhivi.
I sto ne kliknes na tu arhivu pa na propertis i vidis sta pise koja je arhiva. bar to nije tesko. :)
Pozdrav!
Nemogu nigdje da skinem taj CCZip,to je izgleda neki stariji program nema ga nigdje.

ZoNi
1.5.2006, 13:15
CCZip 5.1:
http://www.softpedia.com/get/Compression-tools/CCZip.shtml

a ono gore je ocigledno RAR arhiva, jer lepo pise u prvom postu:

C:\Documents and Settings\Marko\Local Settings\Temp\Rar$DI00.891\eencafpa.r04

ZoNi
1.5.2006, 13:18
Nemogu nigdje da skinem taj CCZip,to je izgleda neki stariji program nema ga nigdje.
hehe... moguce, mada mu je link PRVI na Google-u :) :alealeee: :nov_explo :ciao:

u stvari, prvih deset rezultata (dalje nisam ni gledao) su svi u redu - vode na razne sajtove za download CCZip-a...

Goran
2.5.2006, 14:58
I mislite da ce bilo koji ahriver uspeti da odpakuje arhivu koja se sastoji od vise fajla, a nisu skinuti svi fajlovi?

ZoNi
2.5.2006, 18:49
@ Goran: naravno da ne :D

Marko069
6.5.2006, 1:05
Definitivno sam odustao jer je nemoguce izgleda raspakovati arhivu ako nedostaje ta jedna,hvala na pomoci u svakom slucaju.:ciao: