PDA

Prikaži potpunu verziju : Command & Conquer 3: Tiberium Wars


Strane : [1] 2 3

F@n@T!c_KV®
23.4.2006, 23:54
Konacno!!! Nakon suskanja na foru bice i nece biti konacno su se pojavile i prve vesti o nastavku C&C-a!!!! igrica navodno izlazi 2007 pod okriljem EA Games ali nisam uspeo da nadjem ni screenshoot... Samo ovo!

http://www.wallpapery.sk/udaje/wallpapery/117/11724.jpg

room_309
13.5.2006, 0:50
Licno nisam neki veliki fan ove igre, ali cisto da te obavestim izasao je trailer koji izgleda zadovoljavajuce. Smatram da je Red Alert 2 prava stvar ali...

Magneto
13.5.2006, 11:34
Novi C&C se ne nimalo oslanja na generale i izlazi kao nastavak Renegade-a. Obećava, s obzirom da je najavljeno dosta izmena i poboljšanja, kao i vraćanje na neke proverene stvari iz prethodnih delova.

ivan011
13.5.2006, 17:59
gde ima da se vidi nesto o ra3 ili novim westwoodovim stvarima

room_309
13.5.2006, 19:22
Na sajtu www.games.tiscali.cz ima dosta stvari sa zavrsenog E3-a, tu je naravno i trailer za trojku. Sajt nije na engleskom ali ima dosta trailera...

Ghost
13.5.2006, 20:10
Гледао сам трејлер и неки интервју са неким ликом из EALA, игра обећава.
Једва чекам.

ivan011
14.5.2006, 18:52
da samo kada izlazi:qliranje:

chuck
15.5.2006, 4:39
Uh, jedva cekam da prasim GDI turove!
za NOD obelisk ne moram da brinem - to im je zastitni znak, za Cyborg Commandos-a strahujem da ne izbace. Zbog balansa, that is...:D

Magneto
15.5.2006, 13:38
da samo kada izlazi:qliranje:
Nije određen tačan datum. Pominje se tek početak-sredina 2007. godine. Ne treba isključiti odlaganja.

SFRJ-Forever [CG]
15.5.2006, 15:15
Taj trailer je cista CGI animacija, tako da se nemojte prziti na ''grafiku''.

nesonjacc
15.5.2006, 18:57
TI BI VOLEO DA JE TAJ TRAILER CISTA cgi ANIMACIJA.
Ali ne - to je animacija radjena u SAGE enginey( Sage engine lansirao C&C generals - a zadnji koristio BFME 2)( poznajem taj engine kao svoj dlan- u njemu sam radio i josh uvek radim na modu za generals.)
A od BFME2 je uvedena neverovatna podrska za animiranje KAMERE
A po ovome vidim da ce ga koristiti i Tiberium Wars.
Inache Svidja mi se design ORKE. Steta sto nismo videli nista od NODa. Ali nema veze tek su pocheli.

Do@ OldSchool
30.5.2006, 16:12
Ovo je FPS igra kako sam ja cuo .

SFRJ-Forever [CG]
30.5.2006, 17:40
Ovo je FPS igra kako sam ja cuo .

Lose si cuo...

nesonjacc
2.6.2006, 16:37
Da ovo ce biti RTS ( sto C&C u stvari i jeste)
A Renegade i dalje ostaje jedini C&C FPS

chuck
28.7.2006, 6:20
pazi sad ovo:
2498
staro, dobro harvestovanje...
2499
vodene jedinice ili...?
2500

steta sto nema slika NOD-a kao sto rece nesonjacc - valjda ih cuvaju za dezert:)
ps: slike u originalnoj velicini su na gamearena.com.au/news/read/3754656

Dekstr
28.7.2006, 6:47
amen za ovo
:n_klanja: :tapsh: :tapsh:

Nicolas
28.7.2006, 11:51
Sta mislite kako ce raditi na 1gb ram-a i 6600GT?

dzambo
28.7.2006, 13:32
VRH ce biti!!! :n_klanja:

4th Dimension
28.7.2006, 15:10
Проблем са оваквом графиком је да изгледа глупо без напредних могућности и да јединице са камуфлажним бојама могу да се уклопе у позадину па мораш пажљивије да их тражиш.

Енџин ме нешто много пдсјећа на онај из последњег Earth-а

chuck
30.7.2006, 20:18
ma i na homeworldu2 je dizajn jedinica bio ovako sjajan i detaljan pa se nisam mucio da moje razaznam od protivnickih (sem u makljazi interceptora)...
samo se nadam da ce interfejs biti poboljsan, i da ce zgrade da se rasklapaju kao u RA2 - svakome kome sam to pokazao odusevljavao se, cak i da ne voli igre uopste:tapsh:

ps: pitao sam Jima sta misli o screenshotovima...:rofl:
2574

Nicolas
30.7.2006, 21:27
Jel se secate kako je ovo sve pocelo, naprimer: KKND, kill krush 'n' destroy ;) ;) ;)

SirDuck
30.7.2006, 21:34
Ja sam i dalje ljut sto nisu izbacili RA3:mad: .
Ali svakako cu probati ovo.

PS: Ima li nesto o RA3, makar i glasina?????

Nemac
31.7.2006, 0:22
Procitao sam negde da ce grafika za C&C 3 biti jako dobra,a koliko dobra ce stvarno biti ne znam.

Sta je sa RA3? Nista se ne zna o tome!!:confused:

dzambo
31.7.2006, 1:58
heheeh chuck dobra fora :to_care:


Jel se secate kako je ovo sve pocelo, naprimer: KKND, kill krush 'n' destroy

Na sta tacno mislis???

chuck
31.7.2006, 15:30
Procitao sam negde da ce grafika za C&C 3 biti jako dobra,a koliko dobra ce stvarno biti ne znam.


www.gamearena.com.au/pc/games/title/command-conquer-3-tiberium-wars/screenshots.php

a imas i na prethodnoj strani ove teme, samo umanjene;)

naravno, i ja bih voleo malo da "teslam" po amerima, ali dobar je i tiberium serijal - vise je futuristicki

Nicolas
31.7.2006, 15:54
Na sta tacno mislis???
Mislim na slicnost izmedju KKND-a i ovog novog dela, kknd je bila stara strategija (tamo 97...) koja je imala prva (valjda, ako se izuzme dune 2000) ove elemente harvestovanja, robote, radijaciju i slicno, kao Tiberian Sun ali starije itd. Ta igrica je imala atmosfericu:rolleyes:

nesonjacc
31.7.2006, 17:02
Pa ko ste igrali Generals, Zero hour, Bfme i Bfme 2 znacete kako ce da izgleda C&C 3- jer je isti engine u pitanju( sage)-- Sad sam po ovim skreenshotovima 200 % siguran

dzambo
1.8.2006, 1:27
Mislim na slicnost izmedju KKND-a i ovog novog dela, kknd je bila stara strategija (tamo 97...) koja je imala prva (valjda, ako se izuzme dune 2000) ove elemente harvestovanja, robote, radijaciju i slicno, kao Tiberian Sun ali starije itd. Ta igrica je imala atmosfericu:rolleyes:

Znam za tu igru. U dune 2 je bilo pro harvestovanje a roboti i radijacije ne znam kada se pojavilo...

Jack Sparrow
1.8.2006, 5:55
Bice super igra samo da izadje i osvezi vise ovo smoreno trziste strategija ovog leta :) ...

dzambo
1.8.2006, 14:09
ovaj...moram da te razocaram ali igra izlazi negde u 2007 god tako da ce ti jos uvek biti smoreno

Jack Sparrow
1.8.2006, 19:19
ovaj...moram da te razocaram ali igra izlazi negde u 2007 god tako da ce ti jos uvek biti smoreno

Haha :) nema veze barem da se nadam da ce izaci tamo jednog dana jedna lepa strategija... malo osamarim smor ^^

Aleks
9.10.2006, 10:48
Sta mislite kako ce raditi na 1gb ram-a i 6600GT?

Daj molim te, ovo ima da zahteva CPU od 3GHz oko 1 i kusur GB RAM-a mozda cak i 2GB, najnoviju graficku reda 7700GT za prihvatljivo igranje ( svi ukrasi off i minimalna rezolucija).
Inace sa tvojim masinom ima da bude:sec sec sec (pokusaj igranja) crk (plavi ekran) bam (udaras po stolu) klik klik klik (sumanuto pritiskas dugme za izbacivanje DVD-a) fiju (DVD leti kroz prozor).

mmn2911
9.10.2006, 16:26
Daj molim te, ovo ima da zahteva CPU od 3GHz oko 1 i kusur GB RAM-a mozda cak i 2GB, najnoviju graficku reda 7700GT za prihvatljivo igranje ( svi ukrasi off i minimalna rezolucija).
Inace sa tvojim masinom ima da bude:sec sec sec (pokusaj igranja) crk (plavi ekran) bam (udaras po stolu) klik klik klik (sumanuto pritiskas dugme za izbacivanje DVD-a) fiju (DVD leti kroz prozor).
Ja mislim da malo preterujes, posebno ako ce biti, kao sto kaze nesonjacc, SAGE engine. A i ako ne bude SAGE, vec neki bolji, mislis da masina sa 3GHZ, 2GB RAM-a i GeForce 7700 nece moci da tera na minimum???

SFRJ-Forever [CG]
9.10.2006, 19:33
Ma dajte ljudi, sta ocekujete od EA igara? Da budu optimizovane? MA DAJTE MOLIM VAS, kada je EA u zadnje vrijeme izbacio neku igru, a da nije kocila i na najacim konfama?

Ocekujem da igra bude dobra, samo da ga ne uproste previse.

Nicolas
9.10.2006, 19:45
Daj molim te, ovo ima da zahteva CPU od 3GHz oko 1 i kusur GB RAM-a mozda cak i 2GB, najnoviju graficku reda 7700GT za prihvatljivo igranje ( svi ukrasi off i minimalna rezolucija).
Inace sa tvojim masinom ima da bude:sec sec sec (pokusaj igranja) crk (plavi ekran) bam (udaras po stolu) klik klik klik (sumanuto pritiskas dugme za izbacivanje DVD-a) fiju (DVD leti kroz prozor).
Za sta me molis?:confused: Ko kaze da je to moja masina:confused:
Taj post je napisan odavno.

player1
9.10.2006, 23:27
Ma gluposti.
Ja mislim sve sto tera Oblivion da ce glatko da tera nesto kao ovo...

Nemac
10.10.2006, 20:40
Ne mislite stvarno da ce biti tako zahtevna!!!:eek:

Mislim to jeste EA,ali opet...:paranoia:

SFRJ-Forever [CG]
5.2.2007, 20:22
Kane je ziv JEEE:alealeee:
Joe Kucan se vratio da glumi negativca :)

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2613

A tu je i nova frakcija, vanzemaljci.
Vrijedi pogledati.

Ghost
5.2.2007, 20:43
A tu je i nova frakcija, vanzemaljci.
Ти ванземаљци су се појавили у Tiberian Sun-у ако се неварам.Онај Scrin ship и имају некакве везе са тибериумом.

Иначе да ли је србија у црвеној зони :)

Asadel Faleludja
7.2.2007, 1:18
Veliki sam fan C&CG-a. Ali sam igrao samo C&CG i nastavak Zero Hour.
Po vasim porukama izgleda da sam dosta propustio od ZH-a do Tiberium Wars 3.
Bi li neko bio ljubazan da mi kaze sta je sve izaslo u medjuvremenu.

PS: Ha! Sta kazete zanimljiv nick. Nabavite "Iraqi resistance" mod pa ce te saznati i sta je.
poz from me

Ghost
19.2.2007, 15:41
Veliki sam fan C&CG-a. Ali sam igrao samo C&CG i nastavak Zero Hour.
Po vasim porukama izgleda da sam dosta propustio od ZH-a do Tiberium Wars 3.
Bi li neko bio ljubazan da mi kaze sta je sve izaslo u medjuvremenu.

PS: Ha! Sta kazete zanimljiv nick. Nabavite "Iraqi resistance" mod pa ce te saznati i sta je.
poz from me


Овако:
Први Command & Conquer (Tiberian Dawn) је изашао 1995 године, даље је изашао Red Alert, Command & Conquer: Tiberian Sun, Red Alert 2 па тек онда Generals.Генерали немају никакве везе са горепоменутим играма изузев Command & Conquer у имену.Command & Conquer 3: Tiberium Wars је наставак Command & Conquer: Tiberian Sun-а (Red Alert и Red Alert 2 се дешавају пре Command & Conquer Tiberian Dawn).

Генерали су тотално независни и немају ама баш никакве везе са Command & Conquer серијалом (изузев имена).

_DLC_
19.2.2007, 16:04
Mala dopuna .. na ono sto je postovao Ghost:

"Tiberian" serija
- C&C
- C&C 2: Tiberian Sun
- C&C 3: Tiberium wars (ovaj poslednji - o kome govorimo) :)

"Red Alert" serija
- C&C: Red Alert
- C&C: Red Alert 2

Kao i ekspanzije The Covert Operations (za prvi), Firestorm (za drugi) i ekspanzije za Red Alert - CounterStrike i Aftermath (za prvi) i Yuri's Revenge (za drugi)!

Naravno tu su i:
- C&C: Generals (sa expanzijom Zero Hour) - kao sto rece Ghost, nema nista zajednicko ni sa jednim C&C-om sem imena,
- C&C: Sole Survivor (multiplayer only, trece lice)
- C&C: Renegade (odlicna C&C Doomacina iz 2002.)

Jedva cekam C&C3!! :D
POZ!

Shang Tsung
19.2.2007, 21:14
Daj molim te, ovo ima da zahteva CPU od 3GHz oko 1 i kusur GB RAM-a mozda cak i 2GB, najnoviju graficku reda 7700GT za prihvatljivo igranje ( svi ukrasi off i minimalna rezolucija).
Inace sa tvojim masinom ima da bude:sec sec sec (pokusaj igranja) crk (plavi ekran) bam (udaras po stolu) klik klik klik (sumanuto pritiskas dugme za izbacivanje DVD-a) fiju (DVD leti kroz prozor).
Sinko, tebe je neko opasno "naprzio" ili mozda patis od kompleksa nize vrednosti pa to nadoknadjujes besomucnim apgrejdovanjem kompjutera...
NHF, ali to sto pricas su neistine.

Master Neo
19.2.2007, 21:54
Daj molim te, ovo ima da zahteva CPU od 3GHz oko 1 i kusur GB RAM-a mozda cak i 2GB, najnoviju graficku reda 7700GT za prihvatljivo igranje ( svi ukrasi off i minimalna rezolucija).
Inace sa tvojim masinom ima da bude:sec sec sec (pokusaj igranja) crk (plavi ekran) bam (udaras po stolu) klik klik klik (sumanuto pritiskas dugme za izbacivanje DVD-a) fiju (DVD leti kroz prozor).
Uh sto volim ovakve glupe komentare... Vidi se da nema veze s vezom... Neki naprzeni klinac provereno...

voodoo_
19.2.2007, 22:04
"Tiberian" serija
- C&C
- C&C 2: Tiberian Sun
- C&C 3: Tiberium wars (ovaj poslednji - o kome govorimo) :)

"Red Alert" serija
- C&C: Red Alert
- C&C: Red Alert 2

Kao i ekspanzije The Covert Operations (za prvi), Firestorm (za drugi) i ekspanzije za Red Alert - CounterStrike i Aftermath (za prvi) i Yuri's Revenge (za drugi)!
Takođe postoji Command & Conquer: The First Decade koji sadrži C&C-ove od keca do Generals Zero Houra (dakle i sve ekspanzije, sve što je ikada izašlo sa "C&C" u imenu), dolazi na DL DVD disku.

_DLC_
20.2.2007, 0:26
Takođe postoji Command & Conquer: The First Decade koji sadrži C&C-ove od keca do Generals Zero Houra (dakle i sve ekspanzije, sve što je ikada izašlo sa "C&C" u imenu), dolazi na DL DVD disku.

QL!! Znam za to.. mnogo dobra stvar. A jel' imas C&C: The First Decade?!?! :a_whistli

Zanima me kako rade prvi C&C i prvi RedAlert.. sobzirom da su bili DOS "aplikacije"!?! Verovatno su "Windows arranged"!

voodoo_
20.2.2007, 0:53
QL!! Znam za to.. mnogo dobra stvar. A jel' imas C&C: The First Decade?!?! :a_whistli
Pa normalno ;)
Nisam baš toliki fan C&C serijala, ali je to paket koji treba imati, a pored toga, mnogo volim ta all-in-one reizdanja :)

Mario Pavićević
20.2.2007, 9:00
QL!! Znam za to.. mnogo dobra stvar. A jel' imas C&C: The First Decade?!?! :a_whistli

Zanima me kako rade prvi C&C i prvi RedAlert.. sobzirom da su bili DOS "aplikacije"!?! Verovatno su "Windows arranged"!
Red alert je postojao i u Win95 varijanti i nudio je vecu rezoluciju(640x480) tako da radi bez problema osim u LAN-u ali i za to se moze nabaviti nezvanicni patch.

The mighty Boo
26.2.2007, 22:33
Ja ne verujem da ce C&C3 biti zahtevan, gledao sam screenshotove i nema tu nista sto bi zahtevalo posebno jak komp. Grafika cak nije ni narocito spektakularna (ali lepa jeste)

Sem ako ne zaseru optimizaciju.

Mene vise brinu jedinice, prakticki su preneli sve iz C&CTiberian Sun. Bas sam citao na Gamespotu i iznenadio se manjkom novih jedinica... Navodno bice 30 misija, za svaku stranu po 10.

A ovi novi vanzemaljci su kao oni iz filma Starship troopers.

Sa kojom stranom igrate C&C? Ja uvek igram sa NOD.

The mighty Boo
26.2.2007, 22:38
Pa ko ste igrali Generals, Zero hour, Bfme i Bfme 2 znacete kako ce da izgleda C&C 3- jer je isti engine u pitanju( sage)-- Sad sam po ovim skreenshotovima 200 % siguran

Jeste, bas se vidi da je isti endzin!

SFRJ-Forever [CG]
26.2.2007, 22:48
Ja ne verujem da ce C&C3 biti zahtevan, gledao sam screenshotove i nema tu nista sto bi zahtevalo posebno jak komp. Grafika cak nije ni narocito spektakularna (ali lepa jeste)

Sem ako ne zaseru optimizaciju.

Kada je EA imao dobro optimizovane igre? NIKADA:n-cc2:
Sigurno ce dodati jos koji lighting efekat i neki drugi trip i to ce povecati zahtjevnost za 20% u odnosu na ZH, klasika....EA...

Naspram Supreme Commandera, ovaj mali broj jedinica ce izgledati kao jadno, igra za telefone:kreza:

Telepatic
27.2.2007, 9:28
Po slikama,mislim da se u ovoj igri ne zna ko koga roka sa laserima:rofl: ...ahm cekam RA3....ahm:rolleyes:

shimec
27.2.2007, 22:36
Odigrao sam demo ljudi i moram odmah da vam kazem da igra nije zahtevna nista preterano... Kod mene na Athlon 64 3200+, 1 GB DDR2667 i 7600GT 128MB VRAM, igra leeeeeti na 1024x768 sve na max bez AA... Prosto milina igrati :)

E sada igra ima onaj dobar stari poznati smek C&C igara... Uh, al' mi se svidelo kada sam se setio kako se grade strukture ovde :)

Grimm_SBL
28.2.2007, 0:05
Eh... Hell March 1&2 mi se cesto vrte po Winampu... :qliranje:

Inace, igra mi ne deluje zahtevno (kao sto rekose vec mnogi pre mene, jel)... samo da ne sebu sve... sta ako ovo bude Generals u pravom C&C izdanju? Nece da bude lose? Think twice...

Nicolas
28.2.2007, 0:25
Jel se zna kada tacnije izlazi full verzija?
Mnogo mi se sporo ucitavaju njihove strane pa nisam ni docekao da vidim.

Grimm_SBL
28.2.2007, 1:01
EA je najavila da ce igra da bude pustena u prodaju 28.03.2007.

SFRJ-Forever [CG]
28.2.2007, 2:27
Odigrao sam demo ljudi i moram odmah da vam kazem da igra nije zahtevna nista preterano... Kod mene na Athlon 64 3200+, 1 GB DDR2667 i 7600GT 128MB VRAM, igra leeeeeti na 1024x768 sve na max bez AA... Prosto milina igrati :)

E sada igra ima onaj dobar stari poznati smek C&C igara... Uh, al' mi se svidelo kada sam se setio kako se grade strukture ovde :)

Pa nije ni cudo sto leti, kanta je solidna, ali zato 75%+ ljudi na ovom forumu nema takvu :ciao:

masteri
28.2.2007, 11:04
Odigrao sam demo ljudi i moram odmah da vam kazem da igra nije zahtevna nista preterano... Kod mene na Athlon 64 3200+, 1 GB DDR2667 i 7600GT 128MB VRAM, igra leeeeeti na 1024x768 sve na max bez AA... Prosto milina igrati :)

E sada igra ima onaj dobar stari poznati smek C&C igara... Uh, al' mi se svidelo kada sam se setio kako se grade strukture ovde :)

Gde mogu skinuti demo

genius
28.2.2007, 11:29
Recimo na FilePlanet.... tamo je najlakse, barem meni...

Inuyasha
28.2.2007, 12:16
FilePlanet je komercijani shit!
http://ww1.electronicarts.co.uk/downloads/2531/
evo vam link

masteri
28.2.2007, 13:17
EA je najavila da ce igra da bude pustena u prodaju 28.03.2007.

Sada pise da izlazi 15.4.2007.:dzavo:

Alek
28.2.2007, 17:26
I kod mene leti na 1024 sa 2xAA i sve na max ali to je samo DEMO i nema nekih velikih borbi. Izgleda mi super ali me samo nervira onoliki motion blur, neznam sta ce im ovoliko, jel da deluje efektno ali mozda su malo preterali...

The mighty Boo
28.2.2007, 22:02
To sa motion blurom mi deluje zesce isforsirano - bas kao i na NFS Carbon koji sada igram...

Nego, je li kakav je tempo borbe - jel kao i pre ultra brz ili su ga usporili - hocu reci, da li duh C&C igrara prenesen ili imamo nesto novo?

Dark_Runger
1.3.2007, 1:47
Iz readme.txt :

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

· OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Vista are not supported)
· CPU: 2.0 GHz or higher
· RAM: 512 MB or more
· Hard Drive: 1.4 GB or more of free space
· Video: DirectX 9.0c compatible video card. Video card with 64
MB or more memory and one of these chipsets is required: ATI
8500 or greater, NVIDIA GeForce4 or greater. (ATI Radeon 9200
and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.)
· Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Alek
1.3.2007, 11:04
Uh.. ma tempo igre je munja :) Iskreno mozda sam n00b za C&C ali nemogu kasvetno da pobedim hard neprijatelja a za medium se posteno pomucim. Doduse igrao sam samo 3,4 puta a od toga jednom mi je pukla igra tj komp, izbacio mi je plavi ekran i neku gresku ali mislim da nije do igre jel mi se to desilo 2 puta i sa rogue trooperom. Mozda je do memorije jel se resetuje komp sam od sebe ali ako je tako razbicu ovog prodavca jel sam komp kupio pre mesec-dva...
Sve u svemu grafika je toliko n@d®k@n@ i igra se odvija brzo da ni neznas vise sta se sve desava na ekranu, a blur jos dodatno zaprzi stvari jel prosto nemozes da nadjes jedinicu na mapi, ali izgleda stvarno prelepo :)
Eh da... potpuno standardan C&C znaci sve je standardno sem grafike ... mozda cu da se ipak vratim na BFME Wich King :D
Pozdrav!

masteri
1.3.2007, 12:33
Meni se skida demo.A po minimalnoj konfg mislim da ce leteti.:alealeee: :alealeee:

A za ono 15.4.2007. je netacno igra izlazi 30.3.2007.

masteri
3.3.2007, 21:50
Jedva cekam da izadje. Jel se zan koliko kosta ORIGINAL

zokocx
3.3.2007, 23:50
Ova igra je prevazisla moja ocekivanja , sve je super od samog menija (koji je stravican) do grafike, i jos mi radi na ovom trenutnom kompu... kupujem org (neku colectors verziju posto sam pravi fan C&C serijala) cim dodje do nas. inace shiping je 26.03 a kao izlazak negde pise 27. a negde 28.

zokocx
14.3.2007, 3:05
I jos nesto, postoji caka kako da se na demou igra skrimish sa NOD.
Potrebno je na izboru frakcije samo priloziti na NOD (nema veze sto je sivo) i drzati "n" i kliknuti levim, isto se moze izabrati kompovi GDI, moze se izabrati i Scrin ali treba da se drzi "s" ali nema nista od njih odmah izgubljena partija ni objekte nevidis.

Sol-Badguy
18.3.2007, 19:37
skinuo sam demo, i radi na visti, ali trazio mi neki d3dx9 dll ili tako nesto :confused: , ali sredio sam i radi. Na max detaljima izgleda prelepo, ali teram ga na nekom mediumu i radi ql. vec mrzim nod.

Ghost
18.3.2007, 20:25
Шта фали Ноду?

Elessar
19.3.2007, 6:56
Ne dirajte NOD! Ako vas Kain cuje ima da pljuste nuklearke.:)

Sol-Badguy
19.3.2007, 10:58
Ma nerviraju me, klasični blesavi zlikovci, ali scrin izgledaju obećavajuće. :dzavo:

Dr Zoidberg
19.3.2007, 12:46
NOD 4 Life !

Inace igra ce biti bruka, grafika je zadovoljavajuca i zvucna podloga, samo je malo $hit sto je u Generals engine [lenjivci nisu teli da prave novi :mad: ]ali to ima i dobru stranu jer ce tolko kolko raditi na masinama koje su terale solidno generals :)

P.S. Igra na max je pravo uzvianje :alealeee:

Sol-Badguy
19.3.2007, 13:39
lol sve sami nodovci. Ja sam u RA vise voleo sovjete od amera, ali ovde mi se vise svidjaju GDI.

A u RA sovjeti su imali lepsu ribu :D

4th Dimension
19.3.2007, 13:53
Znači ti ideš ondje gdje su teži tenkovi.

grdja
19.3.2007, 14:42
Kane lives in death!


Mozda je malkice prebrzo. Nivo zuma ja suvise ogranicen cak i kad maksimalno odzumiram, nepregledno. I trpanje pesadije po kucama i zgradama je beskorisno, grenadier ili black hand of nod ih samo pogleda i cao. U generalima je za to trebalo vozilo pa je sa dosta raketasa u zgradama jos i moglo da se zivi, ovako je beskorisno.

The mighty Boo
19.3.2007, 15:11
Nisam jos nabavio ali sam video sve NOD i GDI jedinice i ne dopada mi se sto je 95% reciklirano iz prethodnih naslova... Nekako mi je bedasto, kao rimejk a ne pravi nastavak.

Inace, dizajn jedinica mi se cini nekako blesav (detinjast) ali suzdrzacu se dok ne vidim igru u akciji.

I ja sam NODovac! I naravno Sovjet u RA (ko je uopste igrao amere?)! :dzavo:
Mada su mi za sada zanimljivi i Scrin....

Ghost
19.3.2007, 16:38
Мени се код савезника једино свиђа NAVY SEALS i Satelite uplink.Иначе сам Совјет.

NOD такође (мада нисам пуно играо C&C, више RA серијал).

STEFANv
21.3.2007, 23:17
Jel zna neko mozda koja je minimalna internet konekcija potrebna da bi se ova igra igrala bez lagovanja (najvise mrzim u RTS igricama kada laguje :mad:).

PoZ!

zokocx
22.3.2007, 20:53
Inace ja sam veliki fan C&C serijala, ali vise Tiberian manje RA dok ja (pa i mnogi)
Generals ne smatram pravim C&C vec nekom komercijalom (ali ipak solidna igra).
Tiberium Wars-u fali jos malo jedinica , ko je igra Tiberian Sun (dvojka) primetice , jeste da ima vise pesadije ali fali par super tenkova bar GDI-ju dok me nervira sto Nod nema podzemne busilice samo onaj stekerski stealth. Ali ipak mnogo je EA gurala prste.
Jedno se bar nadam da ce prica biti extra, kao u TS.

Elessar
22.3.2007, 23:25
Ako EA nije bas mnogo umjesao prste bice dobra prica. Nego obecali su 30 ili vise misija u 3 kampanje, gomila FMV sekvenci, mozda izmedju svake misije, vidjecemo... Tesko da ce stati na jedan DVD, ima da ga bace na double layer ili dva.;)

4th Dimension
24.3.2007, 22:31
Igrao emo i umalo se ne rasplakah kada vidjeh onaj znak za raspakivanje MCV-a. Možda igra kao igra neće biti nešto ali masu će biti dobra za pravljenje moda u obliku Red Allerta.

zokocx
25.3.2007, 1:46
Ma ovo ni netreba da bude RA, ovo je odvojen serijal, ali vazno je to da nema ni veze a ni slicnosti sa Generals. Uskoro ce izaci, pa cemo videti kolko se razliku cela igra od demoa.

The mighty Boo
25.3.2007, 10:28
Na sajtu IGN-a mogu se videti sve jedinice... GDI i NOD su prakticki kopije iz predjasnjih igara sa jako malo noviteta, ali Scrin... Njih jedva cekam da probam. Citajuci one opise jedinica, deluju mi cak prejako: stealth inzenjeri, carrieri (kao protoss iz starcrafta) koji se budze u ion olujama, energetski stitovi na jacim jedinicama... Uf.

Inace, najjaca GDI jedinica je Mammoth tank naravno, NOD ima Avatar War Mech (koji kida delove drugih jedinica i kaci na sebe) a Scrin imaju Mothership, letecu tvrdjavu koja kada stigne do neprijateljske baze - Game Over.

Elessar
26.3.2007, 2:06
Mammoth tenkovi su uvjek bili jaki kao crna zemlja! Dobar je i Avatar War Mech, kada nakaci sve na sebe, trebalo bi da moze da se nosi sa Mammoth - ima. Strah me da Scrin ne budu prejaki, takav se utisak stice iz najava. Mi NOD - ovci cemo se vec nekako snaci.:)

The mighty Boo
26.3.2007, 14:45
War Mech moze da pojede Stealth Tenk i da postane nevidljiv... :to_care:

Ali Scrin, sta sve oni imaju - to je bolesno...

shimec
26.3.2007, 15:33
Igra je izasla... Na nforce se pojavila ;)

SFRJ-Forever [CG]
27.3.2007, 10:03
Igra je ispala i po Gamespot-u je veoma dobra (9.0) http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3/review.html?sid=6168069&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;1
Isto kazu da nije mnogo zahtjevna, sto je odlicno za vas koji imate slabije kante http://www.gamespot.com/features/6168067/index.html?om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;2

IGN (8.5) http://pc.ign.com/articles/776/776061p1.html

The mighty Boo
27.3.2007, 19:52
To sa gamespotom je bruka jer su imali vec gotovu recenziju (igra se tek pojavila, nema sanse da su je mogli tako brzo recenzovati) koju su samo prikacili. Oko visokobudzetnih naslova u skorije vreme se dize velika fama (kao manija oko Half Life 2 koji zapravo nije bio nista toliko spektatkularno) da bi se popravili padajuci profiti igracke industrije.

Pa ipak verujem da je igra dobra. Medjutim - toliko bas, sumnjam.

Asura
28.3.2007, 2:01
Half-Life 2 je stvarno bio izvikan.

Inače igra ima 7.5 gb... Mnogo bre... Sad moram da brišem Jade Empire da bi napravio mesta za ovo. :)

kustodian
28.3.2007, 11:18
Zna li neko ko ce ovu igru da uveze i kad, tj. kad cemo je (i gde) moci kupiti?
Hteo bih sto pre da se igram online :boxing:

The mighty Boo
28.3.2007, 12:01
Kazu da je igra zesce debalansirana u multiplejeru u korist GDI i Scrin a protiv NOD-a (jer NOD navodno apsolutno ne moze da se nosi u poslednjem tehnoloskom nivou sa ostalim frakcijama). EA vec sprema patch da bi ovo ispravio.

Takodje koncepcija multija je malo promenjena, jer je nemoguce igrati bilo koju drugu taktiku sem rusha (turtling ne radi kao u Tiberian Sunu), zato partije traju 15-30minuta. Ovo je po meni steta jer me smara rush igranje...

Inace imaju dve kampanje a Scrin kampanja je zapravo bonus set misija a ne puna kampanja.

dzambo
29.3.2007, 2:16
.... je nemoguce igrati bilo koju drugu taktiku sem rusha (turtling ne radi kao u Tiberian Sunu), zato partije traju 15-30minuta. Ovo je po meni steta jer me smara rush igranje...

Prava dinamicna igra! Nadam se da je kao i ZH puna dinamike i neizvesnosti.

zdravkelja
29.3.2007, 20:38
Kod mene nije bilo neizvesnosti. Ja sam dobijao 3 harda i nije bilo tesko
valjda su ogranicili broj jedinica. Ono kad nabijes 100 tenkova i aviona me je smorilo

Elessar
29.3.2007, 21:48
Procitah recenziju na gamespotu, puno su nahvalili igru a i dali joj visoku ocjenu. Vidjecemo za koji dan, NOD kao slab, e necemo tako prijatelji, izbacujte patch odmah!:mad: Zasto scrin imaju samo 4 misije? Mogli su se malo vise potruditi, ispade da je to bonus kampanja kao sto Boo vec rece. Kolika je igra? Jeli ide na jedan double layer?

shimec
30.3.2007, 1:09
Da na double-layeru je

Battta2
31.3.2007, 11:59
E zna meko gde moze da se kupi original u beogradu?bio am u platou oni kazu tek prvog e ima negde u prodaji?

Master Neo
31.3.2007, 12:13
E zna meko gde moze da se kupi original u beogradu?bio am u platou oni kazu tek prvog e ima negde u prodaji?

Pa strpi se do prvog sutra.

dzambo
31.3.2007, 14:23
Kod mene nije bilo neizvesnosti. Ja sam dobijao 3 harda i nije bilo tesko
valjda su ogranicili broj jedinica. Ono kad nabijes 100 tenkova i aviona me je smorilo

To 100 tenkova ili cega vec ima samo u noob partijama ili u izivljavanju sa kompom.

Purple
31.3.2007, 18:31
Kako to mislite ogranicili broj jedinica
Kao na warcraft, ili je idalje sve po starom.

4th Dimension
31.3.2007, 21:54
Ja u demou nisam nikakvo ograničenje primjetio. I da pravo kažem da su ograničili smorilo bi me. C&C upravo zato volim što u MP može da se našteka toliko jedinica de se slomi server kada ove počnu da se mlate.

testera
1.4.2007, 1:30
C&C upravo zato volim što u MP može da se našteka toliko jedinica de se slomi server kada ove počnu da se mlate.

Malo debilno. I gde je tu stratesko planiranje?
Igra izgleda stvarno lepo, ali da se sve svodi na to da nastancujem mali milion jedinica i da se zaletim...

4th Dimension
1.4.2007, 10:10
Pa ima i toga pomalo. Ali sada više ima previše igara strateških koji miču base building. Ne da mi se to nesviđa, ali u MP ja ipak volim malo arkadnije stvari. Tako da C&C popunjava tu rupu.

Jednostavno C&C bez hordi tenkova nebi bio C&C i izgubio bi šmek. Jednostavno igra nije za one koji od njega očekuju da bude ozboljna strateška igra.
Meni se čak ne sviđa što ne možeš da se ukopaš već moraš da rushuješ.

Renee
1.4.2007, 19:43
Evo Patch 1.02 (http://www.gamershell.com/download_18495.shtml)
Novi patch za igru Command & Conquer 3 Tiberium Wars je na netu.

Patch podiže igru na 1.02 verziju i ispravlja probleme s refreshanjem lobbya i dr.

zokocx
1.4.2007, 23:07
Ma strpi se sticice im sigurno par primeraka, ja palniram odmah cim skupim pare da kupim Kane's Edition (to im dodje vljda kao Collector's E. a nadam se ne kao Limited). Uzgred prvo cu da probam kopiju igre :p pa ako mi se stvarno svidi i bude radilo ok, onda sigurno uzimam full.

Inace ima neko uopste ovu igru (ne mislim na org), ako ima da napise neke recenzije i utiske.

Battta2
2.4.2007, 11:28
Ma strpi se sticice im sigurno par primeraka, ja palniram odmah cim skupim pare da kupim Kane's Edition (to im dodje vljda kao Collector's E. a nadam se ne kao Limited). Uzgred prvo cu da probam kopiju igre :p pa ako mi se stvarno svidi i bude radilo ok, onda sigurno uzimam full.

Inace ima neko uopste ovu igru (ne mislim na org), ako ima da napise neke recenzije i utiske.

Na njihovom forumu ima threadova u stivu kane edition=trash edition.to tot ne bi preporucio dobijes vajda samo da ti jedinice izgledaju malo drugacije ofarbane(unit skins)5 mapa i valjda knjigu sa slikama(ipak postoji vece uzimanje para nego za wow tbc collectors)
Aj plz cim kupis napisi ovde na forumu gde si kupio pa trcim i ja da kupim.

Mrmot
2.4.2007, 12:16
ako mi na nesto nije zao da puknem 50$, to je command & conquer. Idem za desetak dana u inozemstvo na exkurziju, tamo u inozemstvu sigurno ima da se nadje. Evo rokam vanzemaljce kao Nod i odusevljen sam :)

Rokac
4.4.2007, 1:13
Ne mogu da verujem da ovo "srenje" ne podrzava moja "sjajna" graf. kartica ATI Radeon 9200, a cekao sam igru kao nastavak ZH od kada sam zavrsio kampanje.:boodala:

Sada stekam mrtvih 100 evra za neku SUGAVU karticu da bi ovo mogao da igram za koji "dan"(mesec).:n-cc2:

vise bih voleo da je ovo nastavak Generala a ne neke praistorijske igre.
ne gotivim RA ali za novi Generals bi dusu djavolu prod'o! :cool:

Master Neo
4.4.2007, 2:04
Probao sam igru, ne demo nego full, i da krenemo, utisci su sledeci:
Verzija igre koju sam nabavio je Kane Edition, ona se verovatno razlikuje po necemu ali samo kad se bira NOD, a posto sam ja trenutno GDI u kampanji, onda ne mogu nista da vam kazem o tome.
Dalje, pri ulasku u igru, ne primecujem uvodni trailer, barem meni nije isao, sto me je razocaralo, jer svi znamo, da kad je dobar uvodni trailer, onda me igra jos vise privuce.
Dalje, pre bilo kakvog pocetka, odmah sam usao u podesavanja grafike, tu mi je vec igra sama predefinisala detalje i rezoluciju, ali sam ja to dodatno nabio, i stavio 1024x768 sa skoro svim detaljima na max, bez AA, i igra savrseno ide, bez imalo seckanja. Inace graficka koju posedujem je Gainward 7600GS klokovana na GT verziju.
Sledece, krecemo na opis kampanje:
Prilikom izbora nacije dvoumio sam se koga da uzmem, GDI ili NOD, vidim da dosta ljudi ovde gotivi NOD, ali razlog zbog koga sam uzeo GDI je samo taj sto je prvi na listi, sto znaci da idem redom i prelazim kampanje.
Sledece, krecu klipovi:
Oduvek se zna da su C&C imali jedne od najboljih filmova u igrici. Jos od RA2 secam se da su imalli dobru glumacku ekipu koja je radila odlican posao. I ovaj put je tako, a posebno mi je gotivan General, koji je inace odlican glumac i van igre. Filmovi su uradjeni na slicnu foru kao NFS: Carbon, gde su animacije i okolina radjene i napravljene u nekom programu, a onda u to ubaceni pravi ljudi, sto zaista odlicno moze da izgleda. Pa mislim sta reci, EA je tvorac Carbon-a, ako su nesto dobro odradili onda su to filmovi u igri.
Konacno, krecem kampanju, prva misao mi je bila: da li ce seckati? Na srecu o tome nema ni govora. Igra je pocela, e sad kako tu stoje stvari: gameplay je dobar, dobro su izbalansirane jedinice recimo pesadije i tenkova: obicnim vojnicima sa puskama ne mozete jurisati na vozila, jer su lako naoruzani, ali zato s vojnicima sa rocket luncher-ima mozete, ali su oni slabo zasticeni i ginu kao glineni golubovi, zato je recimo najbolja kombinacija, jurisati i sa jednim i sa drugim, i u prve redove isturiti obicne a kao pozadince ove druge i onda vec imate sanse. Inzenjeri su tu da naprave nesto da radi, ili da poprave nesto. Sto se tice vozila, jos nisam otkljucao sve, samo osnovno oklopno vozilo, koje je relativno otporno na obicne metke ali na rockets nije. Tako da kad vas okruze vise marinaca i rocket luncher-a, jurite prvo da pobijete one sa raketama, pa onda marince jer realno marinci nikakvu stetu ne mogu da naprave vozilu.
Dalje, sto se tice zgrada, kad se enemy zakuca i sakrije u zgradu, nemojte jurisati s vojnicima na zgradu, izginuce, u oklopno vozilo ubacite grenadier-, idealna kombinacija, grenadier-i ce iz vozila bomabrdovati zgradu i unistiti je vrlo brzo, a vozilo nece biti osteceno.

Master Neo
4.4.2007, 2:05
Sto se tice gradnje, ceo sistem igranja je veoma dinamican, nema pauze, i velikih punjenja(barem u pocetku, za dalje cemo videti) znaci, sistem je: izgradi se i odma juris. Neko ovo voli neko ne. Efekti su odlicni, recimo na pocetku kad upotrebim ion cannon(nesto slicno nuklearki) zaista lepo izgleda. Nadam se da je nekome ovo koristilo, nastavak kad predjem GDI kampanju. Pozdrav svima:ciao:

Nergal
4.4.2007, 10:00
Ne mogu da verujem da ovo "srenje" ne podrzava moja "sjajna" graf. kartica ATI Radeon 9200, a cekao sam igru kao nastavak ZH od kada sam zavrsio kampanje.:boodala:

Sada stekam mrtvih 100 evra za neku SUGAVU karticu da bi ovo mogao da igram za koji "dan"(mesec).:n-cc2:

vise bih voleo da je ovo nastavak Generala a ne neke praistorijske igre.
ne gotivim RA ali za novi Generals bi dusu djavolu prod'o! :cool:

Nisam siguran da ćeš sa grafičkom od 100e moći da igraš zadovoljavajuće a da C&C izgleda kao na postavljenim screenshotovima. Ja sam isprobao demo na Radeonu X1600PRO (PCI-E verzija košta 85-100e) i lepo radi samo na Mediumu (tada izgleda kao nabudžena verzija C&C: Generals). Na Ultra high izgleda skroz fenomenalno ali se jedva vuče...

grdja
4.4.2007, 16:40
Nergal, nesto mi tu nije jasno. Imam 9600xt i na mediumu u 1024x768 bez AA demo stvarno klizi, i kada su eksplozije i gomile jedinica. Na X1600 bi stvarno trebao da radi bolje, a kamo li tek na 7600GS/GT.

Nergal
4.4.2007, 18:20
Pa ja sam isprobao na nekim medium/high setovanjima + 2xAA i radilo je OK (naglašavam da imam 512Mb RAM-a i prilično lošu ploču), izuzev u nekim specifičnim situacijama (nuklearna eksplozija, Particle cannon ;) ) Paljenje više high ili ultra high efekata zakopava ovu karticu, čak i kada ugasim AA. Uz to, treba uzeti u obzir da su u Demou prilično male mape.

Ne znam, mislim da je za ultra high i GeForce 7600GS preslab, ali je 7600GT verovatno sasvim dovoljan.

Renee
4.4.2007, 21:01
Izašao je još jedan patch.
Najnoviji patch diže igru na verziju v1.03. Patch velicine 30MB je moguće skinuti putem auto-updatea unutar same igre, a možete ga i skinuti na gamershell (http://www.gamershell.com/download_18521.shtml) stranici. Patch ispravlja grešku zbog koje su igrači iznenada mogli biti izbačeni iz online igre, kao i zamrzavanje računala koje se može dogoditi u online sobama i Automatch-u. Tu je i sitnija greška zbog koje igrači nisu mogli slati poruke globalno nakon što su slali privatne poruke.

Rokac
6.4.2007, 0:40
Nergal:

Nisam siguran da ćeš sa grafičkom od 100e moći da igraš zadovoljavajuće a da C&C izgleda kao na postavljenim screenshotovima. Ja sam isprobao demo na Radeonu X1600PRO (PCI-E verzija košta 85-100e) i lepo radi samo na Mediumu (tada izgleda kao nabudžena verzija C&C: Generals). Na Ultra high izgleda skroz fenomenalno ali se jedva vuče...

---------------------

Ja netrazim da igra leti, vec da mogu da igram makar i na LOW pri minimalnoj rezoluciji. Na bagove sam navikao, tako da mi to nista neznaci.

Koju graf. ti preporucujes, i koliko para trabam da odvojim za taj "luksuz" bez bagova, pri tom da budem miran bar godinu-dve za ostale igre????

pomozi mi oko izbora :n_klanja:

Rocker
6.4.2007, 0:47
Koju graf. ti preporucujes, i koliko para trabam da odvojim za taj "luksuz" bez bagova, pri tom da budem miran bar godinu-dve za ostale igre????

pomozi mi oko izbora :n_klanja:

Za savete oko kupovine baci pogled ovde (http://www.sk.co.yu/forum/forumdisplay.php?f=74). :dedica:

Tihi
6.4.2007, 11:10
Ne mogu da verujem da ovo "srenje" ne podrzava moja "sjajna" graf. kartica ATI Radeon 9200, a cekao sam igru kao nastavak ZH od kada sam zavrsio kampanje.:boodala:

Gresis sinko, grdno gresis:alealeee:

Ghost
6.4.2007, 11:29
Зашто сви повезују C&c3 са генералима?

4th Dimension
6.4.2007, 11:34
Зашто сви повезују C&c3 са генералима?
Zato što je to poslednja verzija prije ovoga sada, te većina đece se samo njih sjećaju. Nisu svi drevni pa da se sjećaju Tiberium Suna. Meni npr. kada kažeš C&C je miliji Red Allert po settingu.

Master Neo
6.4.2007, 12:21
Eh kad se setim tiberian sun-a i red alert-a... To su bila vremena, igrice koje se pamte... Ovo danas, nekako nije to to. Jel ima neko glasanje za najbolji C&C?

Dio37
6.4.2007, 12:23
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=3597&highlight=command

GoranSTX
6.4.2007, 12:29
Zato što je to poslednja verzija prije ovoga sada, te većina đece se samo njih sjećaju. Nisu svi drevni pa da se sjećaju Tiberium Suna. Meni npr. kada kažeš C&C je miliji Red Allert po settingu.

Bas tako. I meni je drazi Red Alert. Upravo igram C&C 3 i ima onog starog smeka, ali nije to to. Mislim, mamut tenk sa gusenicama... nema dusu...

galebns
6.4.2007, 13:14
A sta ce tenku dusa majke ti? Tenk treba da krlja a ne da pise pesme :)

Ja licno nisam igrao C&C serijal do ovog sada, ali me ovaj poslednji podseca na Dune II koji sam igrao 90'-tih godina proslog veka :dedica: pa mi se s toga i svidja :)

The mighty Boo
6.4.2007, 13:57
Bas tako. I meni je drazi Red Alert. Upravo igram C&C 3 i ima onog starog smeka, ali nije to to. Mislim, mamut tenk sa gusenicama... nema dusu...

Vecina jedinica je iskopirana iz prvog C&C pa i mamut tenk...

Ali problem je u drugome- koliko se moze puta u sustini ista igra igrati ispocetka dok ne dosadi, hocu reci od C&C 1 se nista nije promenilo, ne znam za vas ali ja sam se poprilicno zasitio tim naslovima, i nesto nisam oran sve to da ponavljam...

lucifer
6.4.2007, 14:55
Hoce li ovo da radi na fx 5200 i 512 ram?Ako je neko probao neka javi.Thanks :)

Dio37
6.4.2007, 16:06
Hoce li ovo da radi na fx 5200 i 512 ram?Ako je neko probao neka javi.Thanks :)

Proveri ovde.

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

4th Dimension
6.4.2007, 16:13
Meni se nesviđa što su "dobrice" dobili najjači tenk. Zar nije pravilo bilo u RA i Generalima da negativci Kinezi/Rusi imaju najače tenkove.
Takođe crvena boja mnogo bolje pasuje nekom badass tenku tipa Overlord/Apocylipse/Mamooth, a ne ova plava.

Master Neo
6.4.2007, 16:14
Ne znam dokle ste vi stigli u GDI kampanji, ja sam trenutno u Hrvatskoj, i napredujem ka Bosni. Da, ubacili Hrvatsku i Bosnu, za nas ne znam. Ova misija u Hrvatskoj kida koliko je teska. Falilo mi je 10 sekundi da je predjem, i roknu mi bazu. Grrrrrr...:boodala: :kreza:

Wild Boy
6.4.2007, 18:10
Ne znam dokle ste vi stigli u GDI kampanji, ja sam trenutno u Hrvatskoj, i napredujem ka Bosni. Da, ubacili Hrvatsku i Bosnu, za nas ne znam. Ova misija u Hrvatskoj kida koliko je teska. Falilo mi je 10 sekundi da je predjem, i roknu mi bazu. Grrrrrr...:boodala: :kreza:

Oh da ta u Hrvatskoj je extra teska (i nema Srbije ali zato ima Albanije :D )
Teska je i poslednja misija u GDI kampanji u Italiji, mlatis se i sa nodovcima i sa alienima

Battta2
6.4.2007, 18:42
E zna neko da li je kod nas izasla i gde?

player1
6.4.2007, 19:06
Ne znam dokle ste vi stigli u GDI kampanji, ja sam trenutno u Hrvatskoj, i napredujem ka Bosni. Da, ubacili Hrvatsku i Bosnu, za nas ne znam. Ova misija u Hrvatskoj kida koliko je teska. Falilo mi je 10 sekundi da je predjem, i roknu mi bazu. Grrrrrr...:boodala: :kreza:


E u originalnom C&Cu, imao si i Srbiju. I naravno veliko finale u Bosni.

GoranSTX
6.4.2007, 19:25
Hoce li ovo da radi na fx 5200 i 512 ram?Ako je neko probao neka javi.Thanks :)

Sempron2800+, 512MB DDR, FX5200, radi u 1024x768 sa low detaljima. Nije bas eye-candy ali je igrivo. Samo povremeno seckanje prilikom zahtevnijih efekata (Ion Canon npr, velike eksplozije...)

DragonSlayer
6.4.2007, 19:38
Ja igram sve na minimumu, jer mi je bitna brzina, a ne detalji. Radi dobro, matična i procesor su mi stari 4 godine, Athlon XP2200+ na 1.8GHz, a grafička mi je sa 256 MB rama kupljena prošle godine (sad da me ubiješ, ne mogu se setiti oznake, znam da je nešto NX6200X valjda, ne znam tačno... :) ) i 2x512 MB na 400 DDR-a.... i skroz sam zadovoljan (mada se ne bih ni bunio da imam neki dualcore i još 1 GB :) :) :) :) )

tomas
6.4.2007, 19:49
jel mora vista?

GoranSTX
6.4.2007, 20:01
jel mora vista?

Hvala Bogu, ne mora.

Rokac
7.4.2007, 14:52
jel mora vista?

Da mora vista ne bi ni stedeo za novu graf. jer je vista takvo g***o da neznam ni sto su se mucili ljudi iz microsofa par godina! Koristio sam vistu par dana i vratio na XP.

Jos malo pa nova graficka!!!!!!!!!!!!!!!!!:alealeee: :D

Rokac
7.4.2007, 21:27
Зашто сви повезују C&c3 са генералима?

Nisam ovo video ranije, a mislim da ste mene pitali. Iz naslova olako moze povezati sa generals-om (kao poslednjim delom), a pre izlaska igre niko nije mogao da zna dali je to nastavak Generalsa ili Tiberijuma. Mogli smo samo da se predpostavljamo. Sem toga, ja nisam nigde rekao da je ovo nastavak Generalsa.

POZZ :D :cool: :qliranje:

4th Dimension
7.4.2007, 22:05
Nisam ovo video ranije, a mislim da ste mene pitali. Iz naslova olako moze povezati sa generals-om (kao poslednjim delom), a pre izlaska igre niko nije mogao da zna dali je to nastavak Generalsa ili Tiberijuma. Mogli smo samo da se predpostavljamo. Sem toga, ja nisam nigde rekao da je ovo nastavak Generalsa.

POZZ :D :cool: :qliranje:
Или Црвене узбуне.
Ја ам се надао на ће бити наставак RA. Нисам ни знао за Тиберијум. И даље стојим при моме да би Апокалипсе пребиле као малу дјецу оне Мамуте.

Battta2
7.4.2007, 22:23
Nisam ovo video ranije, a mislim da ste mene pitali. Iz naslova olako moze povezati sa generals-om (kao poslednjim delom), a pre izlaska igre niko nije mogao da zna dali je to nastavak Generalsa ili Tiberijuma. Mogli smo samo da se predpostavljamo. Sem toga, ja nisam nigde rekao da je ovo nastavak Generalsa.

POZZ :D :cool: :qliranje:
nisam siguran za to jos u leto 006 su stavili svike iz nekog casopisa i naucnicki opis tiberiuma pricali su da li je treca rasa scrin ili cabal(ja bi vise voleo cabal ali sta je tu je )

Mrmot
8.4.2007, 0:49
e znaci o cabalu ni reci u novom cncu... kao da on nije bio najveci baja i najgrdji negativac u TS-u...
ona jedna bedna vest o njegovom bunkeru koji je gdi demonstrativno digao u vazduh je cista glupost.
igra uopste nema elemente iz proslih delova, koji su se meni u TSu najvise svidjali- ides ides i naidjes na staru bazu (iz cnc1) sa sve starim mamutima koji su najjace jedinice... mozete misliti kako bi bilo jako da u sred gdi kampanje naletite na stari mamut mk2 walker sa njegovim ubitacnim railgunom, i osposobite ga za bitku...
i gde su mutirani tiberijumski oblici zivota? oni tiberian fiendovi su mi maltene bili omiljena jedinica u TS... sad nema nicega...

NOD kampanja je glupava, nedorecena i nimalo interesantna. Kane je stalno tu, izigrava baju, trte-mrte, ubija sopstvene generale zato sto brinu o sopstvenoj organizaciji i ljudima, vanzemaljci su prikazani kao mutava i glupa 'pobij sve' rasa, a ne kao tajanstveni misteriozni faktor u tiberian sunu -setite se misije sa scrin shipom u TS, niko ne zna sta je i odakle je dosao i sta hoce, sve se vrti oko misterioznog tacitusa koji u stvari niko ne zna sta je, naravno svi hoce da otkriju tajne scrina- - - i na kraju se ispostavi da su scrin klasicni space invaders koji idu levo desno ekranom a vi ih kosite tenkicem odozdo... izem ti pricu.

GDI kampanja, koju sada igram, je za stepen interesantnija- Ironside i Lando definitivno dizu atmosferu, mada je prica i dalje prazna i vec vidjena, a mamuti nisu fer uopste koliko su jaki- 20 komada garantuju prelazak bilo koje misije do koje sam dosao do sada... Ona misija sa nod nuklearnim silosom? pola sata me upozoravaju kako je mnogo jako branjena i da probam da nadjem put okolo... osam mamuta je proslo kroz tu 'jaku odbranu' i nije je ni osetilo, zgazilo silos a zatim i celu bazu oko njega...

Sa druge strane, multiplay/skirmish obecava... igranje protiv brutal AI protivnika je jako zabavno, dobiti ga je vrlo tesko ali moguce...

BTW, scrin su ljubicasti, zli i imaju mind-control komandosa... na koga vas ovo podseca?

Elessar
8.4.2007, 3:30
Na cika Yuri - ja!;) Jesi li uspio da dobijes brutal - a u skirmish - u?

testera
8.4.2007, 14:19
Dal kupiti original???:confused:

Battta2
8.4.2007, 14:50
Dal kupiti original???:confused:

Nema ga jos kod nas

testera
8.4.2007, 16:48
Nema ga jos kod nas

Ima u Platou. 3600 dinara.

Renee
8.4.2007, 21:01
Electronic Arts je izdao novi patch za Command & Conquer 3 Tiberium Wars.

Patch diže igru na 1.04 verziju i donosi poboljšanja u gledanju filmova za korisnike sa slabijom konfiguracijom, ispravlja neke probleme s rušenjem i iskljčivanjem iz predvorja, miče mogućnost korištenja znakova u Vašem Online ID-u, ispravlja desinhronizaciju kada gledate BattleCast borbe i lokalizuje sva predvorja. Update veličine 45MB možete skinuti ovde (http://www.commandandconquer.com/community/patches/default.aspx).

Battta2
8.4.2007, 21:12
Ima u Platou. 3600 dinara.

Zvao sam juce i rekli su da nemaju da zovem tek posle praznika.

dzambo
8.4.2007, 21:43
Electronic Arts je izdao novi patch za Command & Conquer 3 Tiberium Wars.

Patch diže igru na 1.04 verziju i donosi poboljšanja u gledanju filmova za korisnike sa slabijom konfiguracijom, ispravlja neke probleme s rušenjem i iskljčivanjem iz predvorja, miče mogućnost korištenja znakova u Vašem Online ID-u, ispravlja desinhronizaciju kada gledate BattleCast borbe i lokalizuje sva predvorja. Update veličine 45MB možete skinuti ovde (http://www.commandandconquer.com/community/patches/default.aspx).

Ali ne mogu da verujem kako forsiraju patcheve! Za 2 meseca ce zaboraviti ovu igru i nece imati nameru da izadju u susret stalnim igracima oko raznoraznih balansa i tome slicno...

Renee
8.4.2007, 23:54
Ako još niste kupili igru, ili ne znate da li se isplati, skinite demo veličine 1.235MB i oprobajte se u ulozi GDI armije.

LINK (http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3/download.html?sid=6166433)

Alek
9.4.2007, 0:01
Moze i kao nod ali mora da drzis taster "n" dok biras naciju u skirmishu ;)

Mrmot
9.4.2007, 17:39
naravno da sam dobio brutalca :)

grdja
9.4.2007, 19:17
Stavarno treba odigrati i Scrin kampanju da se vidi i ta strana price. Nisu bas cisti Super Space Invaders(TM).

Mean_Machine
10.4.2007, 15:52
Ama ljudi ovo je jos jedna igra u nizu iz serijala C&C. Citajuci vase postove deluje mi da ste ocekivali pricu magnitude Starcraf-a. Jeste T.S. imao dobru pricu ali mi naviknuti na C&C jos od prvog dela(valjda 1994 ili1995) pricu i ne pratimo :) .
Nama je bitno mnogo gvozdja na mapi i udri. Meni je prvi C&C se urezao u pamet i to kada sam prvi put video oklopni transporter :) .
Inace 20 mamuta(apokalipsi) ce sravniti bilo sta meni je u RA2 bilo dovoljno 6 apokalipsi da razvalim bilo koju bazu.
Iako nisam igrao T.W. svidja mi se izgled mamuta jer podseca na prvobitnog mamuta i na apokalipsu.
To sto GDI ima mamuta je logicno jer NOD je vise gerila. U prvom delu C&C jedino sto je valjalo kod NOD (meni barem) je motor, stealth tenk i obelisik. Nekako NOD mi je tada delovao vise kao neka defanziva dok je GDI bio okrenut ofanzivi(jaki obican tenk, bombasi koji su odlicni protiv pesadije i vozila, orka i mamut) a to nije imalo veze sa pricom jer po prici NOD je u ofanzivi a GDI u defanzivi.
Uvodjenje trece frakcije je odlicna stvar pogotovo jer vanzemaljci imaju neku smislenu pricu za razliku od terorista u Generalima.

Master Neo
10.4.2007, 16:18
Evo presao sam kampanju sa GDI. Istina je da 5 i vise Mamuta moze da unisti bilo sta. Inace, zadnjih 5 misija nisam mrdnuo my ass iz baze, jer nije ni bilo potrebe, jer sam izvalio foru, dovoljno je da stancujes fire hawk-ove i da ih saljes da bombarduju neprijateljsku bazu, dok ce tvoji mamuti braniti tvoju bazu, tako si obezbedjen da te niko nece rush-ovati dok si van baze. Malo glupo ali sta cete...:boodala:

Rokac
12.4.2007, 1:05
naravno da sam dobio brutalca :)
:eek:

Da ti neko nije cackao komp pre legendarne pobede??????? Da nije kojim slucajem namestio da je brutal hendikepiran 95%????????:tapsh: :tapsh:

Mene je doblo (doduse nekon prvog startovanja igre) 2 mediuma.
NISAM ZNAO STA ME SNASLO?! Navikao sam na sporu igru u GENERALSU, a i nisam znao sta je sta. Oprobacu se ponovo kada se uvezbam????????

Master Neo
12.4.2007, 1:15
Vi ako mislite da igrate pro partiju protiv Brutal AI-a ne pokusavajte to sa misem. Zna se da se takve partije igraju tastaturom, (Tastatura u ruke i olupash ekran! ;) ) sala naravno, bitna je svaka sekunda. Sto pre rush-ujesh AI-a to ces bolje proci. Dakle nauci shortkat-ove pa se igraj... ;)

Master Of The Air
12.4.2007, 21:34
Za koje dei je ovaj nastavak.Ja imam Command & Conquer Generals, Command & Conquer Generals Zero Hour, Command & Conquer Generals Zero Hour Zero Hour Reborn V.4 The Rice To Power!

player1
12.4.2007, 21:55
Covece mora da sam ostareo (27god.), ali ne mogu da veriujem da ima toliko ljudi koji se ne secaju/nisu culi za nit originalni C&C-a, nit Tiberium Sun-a.

Mislim, Tiberium u imenu je vise nego dobar hint, da je ovo nastavak na originalni serijal, a ne na neke tamo generale...


EDIT:
Sorry Master of the Air, nisam ti pre proverio godine u profilu, razumljivo je da ne znas za ove igre.
Originalni C&C serijal je iz sredine 90tih godina (prvi deo 95, drugi 99), i jedan je od rodonacelnika Real-Time strategija (zajedno za prvim Warcraftom iz 94).

Prica se vodi o dve zaracene frakcije u bliskoj buducnosti (GDI i NOD), kao i o misterioznom elementu/rudi Tiberijumu koji se pojavio na Zemlji (glavni skuplacki element u igri).


EDIT2:
Evo zgodnih linkova za informacije o tim igrama:
http://en.wikipedia.org/wiki/Command_%26_Conquer:_Tiberian_Dawn
http://en.wikipedia.org/wiki/Command_%26_Conquer:_Tiberian_Sun

GoranSTX
12.4.2007, 21:57
Ovo je Stand-alone C&C 3 Tiberium Wars. U stvari, prica se hronoloski nadovezuje na prethodne Tiberium serijale (Tiberium Sun, Firestorm)...

Verovatno si previse mlad da se secas tih delova...

zokocx
13.4.2007, 0:24
True prica se nadovezuje na Tiberian Sun (presao sam ga par puta), ali ovde izlgeda bar na pocetku kada branis USA od Nod-a kao u RA2 kada isto tako branis... ali priva u TS je stvarno bila zakon. Bas bi voleo da negde nadjem Tiberian Dawn, pa da vidim sta se tamo desavalo

Ghost
13.4.2007, 9:08
Значи за све будуће:
Command & Conquer 3: Tiberium Wars нема везе са Генералима.
player1 је написао ако вас занима нешто о овом серијалу.

Red Dragon
13.4.2007, 21:12
Bas je shmekerska igra, malo podsetila na Act of War(naslov koji morate obavezno da probate), tek sam zapoceo, radnja izgleda OK, raznolike jedinice, mada ne vidi se vas glavni lik(ili se mozda pojavljuje kasnije u onim silnim filmicima) kao u AoW, to je bilo kao a gledas pravi film, sa neverovatnom radnjom. Nadam se da je i Tiberium Wars slican.:ciao:

Rocker
13.4.2007, 21:22
Bas je shmekerska igra, malo podsetila na Act of War(naslov koji morate obavezno da probate), tek sam zapoceo, radnja izgleda OK, raznolike jedinice, mada ne vidi se vas glavni lik(ili se mozda pojavljuje kasnije u onim silnim filmicima) kao u AoW, to je bilo kao a gledas pravi film, sa neverovatnom radnjom. Nadam se da je i Tiberium Wars slican.:ciao:

E, to je strategija kakve nema! Mada je na ovom forumu slabo bila zapažena. Videćeš svog lika...ubrzo. Izašao je i mission pack, obavezno odigraj! Sorry na off-u.

zokocx
15.4.2007, 15:50
Dobar je Act of War meni je cak bolji Generals, svidja mi se kako su izveli ono sa avionima, odlicna igra jedina zamerka mi je uvezi muzike koja je lose uradjena.
PS: Dodatak za Act of War nije nesto donosi neke nove jedinice ali nista specijalno.

Red Dragon
15.4.2007, 21:21
E, to je strategija kakve nema! Izašao je i mission pack, obavezno odigraj! Sorry na off-u.


Znam da je izasao , ali nisam imao prilike da ga nabavim, pa sam i zaboravio na njega, mada videcu da ga nabavim cim budem mogao, mada je u SK dobio neku osrednju ocenu!
Ali da se vratimo na Tiberium Wars!:ciao:

Sarmica
16.4.2007, 21:19
Šta mislite jel će raditi na mojoj konfiguraciji:
P4 2.4 Ghz, 1 GB rama, ati 9200se sa 128 MB v-rama? Čuo sam da je dobro optimizovan.

Nergal
16.4.2007, 23:38
Radiće se sigurno ali ćeš morati prilično da utuliš grafiku i efekte da bi radilo brzo (neka low varijanta). Probaj pa vidi. :)

grdja
17.4.2007, 1:49
Dosta bre o Act Of War.


Igra kao prvo nije ni blizu jednom Red Alertu. Čak je i Tiberian Sum bolje odradjen. Moram sad da se objasnim da me ne izgazite.

Grafika u AoW je za vreme kad je izašla odlična. Igrivost u kampanji nije loša, mada mi se čini da kao sve igre za Amere ne vredi igrati na medium, tek hard ima veze sa životom. Misije nebi smele da se prelaze tako što napravite optimalnu kombinaciju jedinica i kliknete na attack move na drugi kraj mape. :kreza: Ali priča i filmske sekvence. Možda će se neki Amer ložiti na to, ali to je takva najgora Amero-prosero-patrioto-hamburger-katastrofa da ja nemam reči. Red Alertovi i Tiberium Dawn i Sun su imali onaj zabavni B film faktor. Što bi se reklo na Engleskom, cheesy.

Nemac
18.4.2007, 22:16
Jel neko zna mozda u cemu bi mogao biti problem:

Sve se lepo instalira,extraktuje,odradim patch(posto je kane edition) i crack:D i kada hocu da pokrenem igru pojavi se samo slika igre i tako stoji u nedogled.Kada odradim Alt+Ctrl+del pise mi ...Tiberium Wars Running.Znaci kao da je pokrenuo igru,ali se nista ne desava:confused:

Wild Boy
18.4.2007, 23:40
Jel neko zna mozda u cemu bi mogao biti problem:

Sve se lepo instalira,extraktuje,odradim patch(posto je kane edition) i crack:D i kada hocu da pokrenem igru pojavi se samo slika igre i tako stoji u nedogled.Kada odradim Alt+Ctrl+del pise mi ...Tiberium Wars Running.Znaci kao da je pokrenuo igru,ali se nista ne desava:confused:

Probaj druge (novije) drajvere za graficku

Nemac
19.4.2007, 19:01
Instalirao sam nove drajvere 7.4(imam Ati 9600 PRO) i opet nece.Mozda nisam dobro nesto uradio oko drajvera?Kada se zavrsio download,otvorio mi se setup i instalirao sam drajvere u C:\ATI\Support.Jel treba jos nesto da se uradi?

Red Dragon
20.4.2007, 17:15
Dosad sam razbijao igru, pojavise se vanzemljaci, odradio 2 misije u Shvabeniji, sad ide ne znam ni ja koja, to cu videti kasnije. Dosad mi je najveci izazov bila Croatia(reinforcements), mada je i tu lako provaliti rutinu.
Kad se prelazi na Nod i Scrin, oce li jos dugo sa Gdi? Da li je Kain gotov, ili je preziveo i pored ''pecurke'' u Sarajevu?
I da li cu najzad videti kako izgleda commander koga vodim(paralelela sa Act of War)?

Nemac
20.4.2007, 19:43
Kada instaliram ove nove drajvere(7.4),restartujem komp. i udjem u dxdiag i pod display mi pise da su drajveri 6.4.Kako da stavim ove nove?:confused:

Blood Raven
21.4.2007, 17:04
Dosad sam razbijao igru, pojavise se vanzemljaci, odradio 2 misije u Shvabeniji, sad ide ne znam ni ja koja, to cu videti kasnije. Dosad mi je najveci izazov bila Croatia(reinforcements), mada je i tu lako provaliti rutinu.
Kad se prelazi na Nod i Scrin, oce li jos dugo sa Gdi? Da li je Kain gotov, ili je preziveo i pored ''pecurke'' u Sarajevu?
I da li cu najzad videti kako izgleda commander koga vodim(paralelela sa Act of War)?
Scrin dobijes tek kada predjes Gdi i Nod kampanje sto se tice Kejna recu ti samo da je iskoristio Gdi (necu da ti kvarim utisak igre).Ako si zavrsio misije u Nemackoj cini mi se da ti je ostala jos Italija i to je to. Na Nod mozes da predjes odmah samo treba da ga izaberes pri izboru kampanje.:dedica:

Red Dragon
22.4.2007, 21:56
Uh... najzad gotova GDI kampanja, presao na NOD, odradio 2 misije, natanane, lepo za promeniti, vise su mi GDI jedinice izasle na nos(sem Mamotha):ciao:

GoranSTX
23.4.2007, 8:07
Kada instaliram ove nove drajvere(7.4),restartujem komp. i udjem u dxdiag i pod display mi pise da su drajveri 6.4.Kako da stavim ove nove?:confused:

U stvari si samo raspakovao drajvere u C:\ATI...
Udji u taj dir i pokreni setup i sacekaj malo da krene instalacija (ATI drajverima treba malo vremena...)

voodoo_
23.4.2007, 14:13
Prethodno deinstaliraj stare drajvere iz Control panela.

Nemac
23.4.2007, 17:21
Opet nece.Opet mi pise da imam 6.4 drajvere

skorpius
24.4.2007, 17:09
Kako da predjem onu misiju u grvatskoj sve sam pokusavao ali uvek me razbiju :(

Red Dragon
24.4.2007, 17:23
Kako da predjem onu misiju u grvatskoj sve sam pokusavao ali uvek me razbiju :(

Lako je samo obrati paznju na vrste protivnickih jedinica koje ti odakle dolaze, i ti im samo postavi kontra(rekoh da ti ne kazem odmah resenje). Evo ti od mene pomoc za zapad i jug - postavi marince u bunkere i te 2 strane su ti zasticene i obavezno imaj aktivirane anti-air turete. Dosta ti je, veruj mi.:D :ciao:

PeTkO
24.4.2007, 19:31
Kakve su sanse da igra radi na mojoj "ljutoj" makini?

zokocx
24.4.2007, 20:19
Radice na low (mozda nesto na med), meni je radilo na slabijem proc, istoj kolicini memorije (cak i ista brzina) jedino graficka je 6600 128 mb, ali jednom prijatelju je sasvim ok radila na obicnoj ATI 9550 128 pa radice i tebe.

Isko
25.4.2007, 19:36
Meni fino radi:) :)

Moj kompjuter je stvarno los ali mi ide bolje nego cnc generals:p
Generals je nesto puno kocio a ovamo mi ide super.Nije mi bas sve na low ali ako budem nesto kupovao povecacu ga na hight!!

256MB rama, 2.4GHZ ATI 160MB......i radi :)
Samo imam jedan problem....:( Kada sam prvi put ukljucio igru na meniu i na filmovima zvuk je krcio, a ponekad bi i kasnijo.Posle drugog ukljucenja islo je savrseno, ali kada sam mu podesio grafiku on opet pravi isti problem:confused: ..
STA DA MU RADIM?????
I da li neko zna kako da maknem onu animaciju na meniu(planetu...)islo bi mi brze????Makao sam onaj film sto mi je na skirmish:) .....

WELCOM BACK COMANDER "SK"

zokocx
25.4.2007, 22:03
I meni je isto malo kasnio zvuk u filmovima na staroj masini , ali to jos dok sam probao demo verziju (full nisam instalirao), ali cini mi se da novi patch ispravlja to kasnjenje zvuka u cinematic-su.

Meni fino radi:) :)

Moj kompjuter je stvarno los ali mi ide bolje nego cnc generals:p
Generals je nesto puno kocio a ovamo mi ide super.Nije mi bas sve na low ali ako budem nesto kupovao povecacu ga na hight!!

256MB rama, 2.4GHZ ATI 160MB......i radi :)

Stvarno je cudo kako ti radi sa 256 rama, ali to bar dokaz da je igra izvrsno optimizovana, ipak sigurno kada se guzva stvori pocne da stuca ko loodo.

Isko
25.4.2007, 22:30
Ja sam veliki fan cnc seriala i kada je izasao cnc3 pitao sam se kada bih mogao da ga igram jer po nekima forumima kazu ako nemas 1gb onda nista.a za 1gb treba da se izdvoji oko 100 eurica...
Ali eto srece na 256MB.I kada ima guzve nema seckanja :) .
A sto se tice zvuka meni je na 1.04....:( i opet isto...

Moja favorite jedinica je Avatar http://www.cncden.com/cnc3_nodunits_new/nod_avatar.jpg i Zone Trooperhttp://www.cncden.com/cnc3_gdiunits_new/gdi_zonetrooper.jpg

dark mesiah
25.4.2007, 23:19
Igrica je ok, stigao sam do Albanije ali sam mnogo iznerviran ovom misiom, "usteko" sam se ispred mosta onim rigg-om, tad su me nod jedinice zasule paljbom (igram na medium), nije nesto tesko nego nesmem da izgubim inzenjere, dok se branim samo cujes Stealth unit sited...pa cujes tri metka...too many engeners have been kiled ili u guzvu uleti bugi pa mi ubije bar jednog ili avion dodje sledja pa mi ih pobije, nesto od te tri mogucnosti mora da se desi, sve su mi misije bile zanimljive ali ova je najgluplja, da su mi dali samo tri jedinice zone troopera ili jednog komandosa i sve bi bilo reseno.

madsrdjan
26.4.2007, 12:12
Igra je izvrsno optimizovana. Ide bolje nego mnogi manje zahtjevni naslovi. Nije nesto pretjerano zanimljiva ali hajde i to. E sad problem koji imam: Vrlo cesto mi se desava da iz cista mira nestane zvuka u igri a kada pokusam da izadjem iz nje ona zablokira i onda moram end task varijantu. Da li se nekome ovo desava? u pitanju je Kain edition

Goran Misic
27.4.2007, 12:07
Poz ljudi. Kao sto vidite ja sam ovde nov. Skoro sam poceo da igram c&c i danas igram zero hour sa komsijama u mrezi. Zanima me koji su delovi izlazili izmedju zero houra i tiberum wars i da li vrede da ih trazim ili da odmah krenem na c&c 3 tw. Isklucivo igram multiplayer pa mi preporucite koji deo je pogodan za multi.
:dedica:

Dio37
27.4.2007, 12:19
Koliko ja znam, nijedan C&C nije izasao izmedju Zero Hour-a i Tiberium Wars-a.

dzambo
27.4.2007, 13:08
Jel neko igra na netu?

Goran Misic
27.4.2007, 13:24
Ok. A koji je minimum system req za c&c3?:a_whistli

Dio37
27.4.2007, 13:27
System requirements
* Windows XP, Windows Vista (32 bit)
* 2.0 GHz or AMD equivalent / Windows Vista 2.2 GHz
* 512 MB RAM / Windows Vista 1 GB RAM
* 8x DVD drive
* 6.0 GB free space
* GeForce 4 Ti, ATI Radeon 8500 video card
* DirectX 9.0c compatible sound card
* 56 Kbp/s Internet connection for online play[5]

Blood Raven
27.4.2007, 23:34
Igrica je ok, stigao sam do Albanije ali sam mnogo iznerviran ovom misiom, "usteko" sam se ispred mosta onim rigg-om, tad su me nod jedinice zasule paljbom (igram na medium), nije nesto tesko nego nesmem da izgubim inzenjere, dok se branim samo cujes Stealth unit sited...pa cujes tri metka...too many engeners have been kiled ili u guzvu uleti bugi pa mi ubije bar jednog ili avion dodje sledja pa mi ih pobije, nesto od te tri mogucnosti mora da se desi, sve su mi misije bile zanimljive ali ova je najgluplja, da su mi dali samo tri jedinice zone troopera ili jednog komandosa i sve bi bilo reseno.Stos je da ostavis inzenjere tamo gde ih prevoz odbaci sve dok ne nabudzis jedinice na veteran(postavis ih lepo izmedju dve baze ) i onda izenjere prevezes neozledjene do ociscene baze.Dalje ti je vec svejedno hoces ih srokati iz vazduha ili sa zemlje . Upalice sto posto ,inace tu misiju sam prersao na hardu.:cool:

Battta2
28.4.2007, 11:10
Jel neko igra na netu?

Ja igram na netu i bas je pokolj.Jedino sto skoro svi igraju 2v2 i redzone rampage mapu i sto ako sagradis sw mrtav si+ubiju te za 5 min

dark mesiah
28.4.2007, 11:13
Stos je da ostavis inzenjere tamo gde ih prevoz odbaci sve dok ne nabudzis jedinice na veteran(postavis ih lepo izmedju dve baze ) i onda izenjere prevezes neozledjene do ociscene baze.Dalje ti je vec svejedno hoces ih srokati iz vazduha ili sa zemlje . Upalice sto posto ,inace tu misiju sam prersao na hardu.:cool:

hvala na pomoci, tu misiju sam vec presao, lakse ti je da stavis inzenjere umesto pesadije u vozila a pestadija u ovoj misiji ti ionako nije bitna samo cuvas tenkove.

Ghost
28.4.2007, 12:01
Poz ljudi. Kao sto vidite ja sam ovde nov. Skoro sam poceo da igram c&c i danas igram zero hour sa komsijama u mrezi. Zanima me koji su delovi izlazili izmedju zero houra i tiberum wars i da li vrede da ih trazim ili da odmah krenem na c&c 3 tw. Isklucivo igram multiplayer pa mi preporucite koji deo je pogodan za multi.
:dedica:

C&C 3 је наставак C&C: Tiberium Sun који је изашао 1999, а Tiberium Sun је наставак првог C&C који је изашао 1995 године.

Између Генерала (који немају везе са C&C серијалом осим имена) и C&C3 није ништа изашло.

Inuyasha
28.4.2007, 20:27
...Sta reci, danas nabavio igru, i...pa, razocarao sam se...igra ima smek starijih C&C igara..ali, sve je previshe...hm kako reci, sareno, stvarno sam ocekivao neshto vishe, jer je ovo, shto nam je ea prestavio sve vec vidjeno i prevazidjeno.
Cak i za filmove nisu mogli nabaviti bolje glumce...ovi su, blago receno...amateri...

skorpius
28.4.2007, 21:44
Ja danas probao na medium-u protiv vanzemaljaca i razbili me za 5 min :mad:

ssSss
28.4.2007, 21:52
Ja presao prvu kampanju, a drugu samo pola (posto je dosadna) i izbrisao igricu. Treba da se uci. Posle junskog roka cu zavrsiti preostalo.:ciao:

genius
29.4.2007, 0:38
Zato sam ja i batalio fakultet :rofl:

Salim se naravno... nisam batalio...

orby
30.4.2007, 18:40
zalosno je sto je u 12 godina samo grafika u igri napredovala
igra ne nazalost teski shit i sramotno je takav tip uopste zvati strategijom

Isko
30.4.2007, 20:23
:dedica: Minimum system req za c&c3 (samo bez sjenki sve ide na medium):

* Windows XP
* 2.0 GHz or AMD equivalent
* 256 MB RAM
* 8x DVD drive
* 6.0 GB free space
* GeForce 4 Ti, ATI Radeon od 128mb
* DirectX 9.0c compatible sound card

Tihi
30.4.2007, 23:55
zalosno je sto je u 12 godina samo grafika u igri napredovala
igra ne nazalost teski shit i sramotno je takav tip uopste zvati strategijom
Zasto? Kako si ti doso do takvog zakljucka? :n-cc2:

zdravkelja
3.5.2007, 6:55
Jedino što mi pada na pamet je da obrišeš i ponovo instaliraš igru:icon_scra

Inuyasha
3.5.2007, 8:11
Zasto? Kako si ti doso do takvog zakljucka? :n-cc2:
Hm...ako nemash nishta protiv, evo ja cu ti objasniti...nekada davno, izashla je jedna igra, koja se zvala Command & Conquer. Igra je bila prva medju strategijama, jako dobra i igriva, nju je nasledio Command & Conquer - Red Alert, sa drukcijom tematikom igre, ali na istu foru, donoseci par noviteta i mnostvo jedinica. Kasni je izdat Command & Conquer - Tiberium Sun (da, tiberium wars je nastravak ove igre) Koji je imao malo lepshu grafiku, ali sustina je ostala ista.
Nakon toga izlazi vec legendaran Command & Conquer - Red Alert 2, koji generalno nije doneo nihshta novo, ali su tako lepo sve upakovali shto igracu treba da je to tooooliko zabavna igra...mmmm, i dan danas se smatra jednom od najboljih strategija. I onda pocinje downfall Command & Conquer igara...EA kupuje Westwood, Westwood koji je smatran za majku RTS-a, i izdaje po meni najveci shit, koji ne zasluzuje C&C naslov, generalno zbog ultra loshe price, nedostatka "zivih" filmova koji su bili zastitni znak serijala, i glupi sistem za gradnjenje i skupljanje resursa (za gradnjenje su uveki Dozere, a resursi su dolazili iz zauzetih gradnjevina ili suply centera)...generalno, Generali nemaju nishtra slicno sa C&C-om sem imena. Jedino shta ga spasilo od praopasti je mozda grafika, i to da je igra, tamo, amo bila igriva. Zero Hour je samo expanzija Generala....tako da nema shta da se prica. I nato izadje ovo....Command & Conquer - Tiberium Wars, koliko ja vidim, nije puno napredovao ni graficki od svoga prethodnika (Generals), sem dodavanja shader er efekata na tenkove, explozije i HDR osvetljenja. Igra je u sustini C&C...but, filmovi su ocajno odglumljeni, jedinice su smesno izmodelovane i josh smesnije texturisane, igrivost opada zbog jedne od najvecih mana ovoga "motora" koji je pokretao i Generale - igra se bez ikakvih razloga uspori (radi kao da ste ukopcali slow motion)...neki ce reci, "igra u opshte nije zahtevna", mozda i nije, ali ne planiram da igram ko baba od 70 godina. C&C je brza strategija, tako da mi se neceka da mi se tenkovi dovuku do neprijateljske baze. Druga stvar...sama igra je toooooliko smesna i "un" zabavna da to vec boli, i generali su bili zabavniji od ove igre...Nikad u zivotu nisam un-instalirao jedan C&C u roku od 3 sata nakon instalacije, nikad...Generalno, EA postaje sve gori i gori...neznam shta ce upropastiti sledece...Neoptimizacija kao i glupe price i ocajno odradjene scene u igrama su izgleda postale EA-ov zastitni znak...shame.

Mean_Machine
3.5.2007, 9:35
Jedino što mi pada na pamet je da obrišeš i ponovo instaliraš igru:icon_scra
Problem cnc3game.dat out of memory javlja se cesto na originalima igre. Resenje nije na vidiku. Prokleti EA. Jadni oni koji su da li pare za original. Od sada cekam minimum mesec dana pre kupovine :) .
Pogotovo je smesno kada tu poruku izbaci na racunaru sa 2GB RAMA a igra radi ljudima na 256MB.

dark mesiah
3.5.2007, 9:56
I onda pocinje downfall Command & Conquer igara...EA kupuje Westwood
Za downfall C&C se slazem, EA nije u tom trenutku kupio Westwood nego je odlucio da ih rasturi(kupio ih je jos pre nekog vremena), pa su sada programeri Westwooda razbacani po ograncima EA

Generali nemaju nishtra slicno sa C&C-om sem imena. Jedino shta ga spasilo od praopasti je mozda grafika, i to da je igra, tamo, amo bila igriva.
Mene je igra smorila posle dva sata, a ako racunas da sam ja igrao TS, RA, i RA2 sve zajedno dve godine, pa ti vidi.

Westwood je rasturen zato sto je EA bio ljubomoran na Westwood zbog imena koje su stekli u game industriji (jer cim si spomenuo C&C prvo cega si se setio je bio Westwood, i obrnuto) pa su oni hteli da to ime bude EA.
Generals je samo komercijalni s*it, a Tiberium Wars su napravili samo da bi pokusali da naprave igru koja moze da konkurise Blizzard igrama(u multiplayer smislu), vidi se da su prvo napravili jedinice pogodne za multiplayer pa su tek onda "sklempali" misije sa filmovima, zanimljivom pricom i sve ostalo sto je zast. znak C&C samo da bi zadovoljili fanove C&C-a, ali vecina nas ih je provalila(kao i uvek). EA je napravio veliku grestu time sto su rasturili Westwood ali sta da se radi, sad im ostaje samo da broje pare... a mi cemo da se nadamo da ce nastavak biti bolji (red alert ili tiberium, sta god to bilo) iako znamo i kakav ce biti nastavak...

Inuyasha
3.5.2007, 11:04
Hah, ja se sad vec molim da ne naprave ra3...ne zelim da vidim da jedan odlican naslov propadne tek tako...

_DLC_
3.5.2007, 17:02
Ne znam ljudi...
Meni je C&C3: Tiberium Wars - odlicna igra! Bas onako kako sam ocekivao.
Naravno... gluma (posebno u GDI kampanji...) je skroyz razocaravajuca (specialy mr.Ironside). Ali opet, ako to gledate iz trashy-movies ugla... savrseno se uklapa!! :kreza:
Meni to i nije neka mana!

Anywayz.. prava stvar koju ja ocekujem je RA3!!! E to ima da kickuje!! :alealeee:

p.s. A sto se tice EA, naravno .. najgori su!! Cudi me da je uopste, pod njihovim patronatom, ovakav proizvod (kakav je C&C3) - uopste i izasao! Da nije bilo J. Kucana... ko zna kakav C&C bi smo sada gledali... :o

dark mesiah
3.5.2007, 21:47
Ne znam ljudi...
Meni je C&C3: Tiberium Wars - odlicna igra! Bas onako kako sam ocekivao.
Ja sam ocekivaao mnogo vise od TW-a, inace ubacili su neke glupe bube koje nelice ni na sta a posebno ne na onaj brod koji se pojavljuje u GDI i NOD misijama u TS-u, Scrin mi vise lice na poludele bube koje unistravaju sve na planeti nego na inteligentan oblik vanzemaljaca, a o jedinicama i objektima NOD i GDI da i ne pricamo, dobro ajde GDI su jos dobro odradjeni ali NOD, ono sto se zvalo Stealth generator u TS-u (i stvarno je licilo na generator) sad lici na dve lepeze koje su prikacene na nekom stolu, i imaju totalno glupu odbranu, unistis jedno ono i ode sva tri, jeli neko video kako izgleda NOD MCV ,neko hodajuce s*it, i kako bi to moglo da hoda, dobro znam na sta ste pomislili skoro nista od ovog nije moguce to je si-fi, znam ja to ali ne moraju preterivati, dok su mutanti napravljeni ko neka napaljena mutirajuca odvratna stvorenja dok su u TS-u bili ko i obicni ljudi samo sa mutacijama, oni su cak i ucestvovali u GDI vojsci (Ghost Stalker, Umagon, Mutant Hijacker) itd.
Eto zasto je TW gluupo odradjena, totalno su napustili neke glavne principe iz TS, koje su bila glavna car ove igre. A filmovi su totalno druga prica, relativno dobri glumci placeni za male pare da odglume nesto nabrzinu (osim naravno J. Kucana), mada sam primetio da u misijama Kane puno preti a nista ne preuzima to nekako kvari dozivljaj, to sto je igra lose odradjena ne znaci da ne treba odigrati misije bar jednom.

zokocx
4.5.2007, 23:49
Potpuno se slazem sa Inuyashai i sa dark mesiah
Kao prvo Generals je solidna igra, ali samo igrivost i akcija, a prica je 0(slovima:NULA) znaci ko da su uzeli novine u to doba i prepisivali sta se desava u Avganistanu itd po tom modelu ... plus to sa gradnjom jer bedno i ocajno, jedva sam se naviko (ko da igram warcraft ).
Inace prvi C&C iz Tiberian serijala sam igrao jos davno ali nisam znao uopste pricu a ni da postoje cutscena jer sam imao neku Razor crachked verziju u kojo je to bilo izbaceno. Posle sam presao na TS koji je imao isto izbacene scene, ali posle tolko sam se navuko (nisam bio jedini i dark mesiah je) da smo zajedno kupili TS sa dodatkom i rasturali jednu misiju ja, jednu dark mesiah a filmove izmedju misija smo gledali i palili se kao da je neki visoko budzetni film tipa LoTR. I pre par meseci sam ponovo prolazio misije (naravno na hard) da se podsetim pricu zbog TW , ali cesto mi se desavalo da se igra crashuje. Pa stigao sa po predposlednju sa GDI.
- Sto se tice TW primetio sam da je prica pravljena po modelu na Firestorm (dodatak za Tiberian Sun) znaci isto tako tamo prvo sa GDI mlatis malo NOD pa posle CABAL-a a ovde umesto CABAL-a Scrin i u drugoj kampanji isto.
Dok je obicna kampanja TS bila strava uradjenja i lepo povezana ali i sam dodatak je lepo razvijao radnju, dok je ovde sve nekako traljavo uradjeno sa GDI prvo branis USA (preslikano iz RA2) bas se pitam sto nisu stavili Juznu Afriku ili/i Britaniju posle tamo je onako ok i kao tako ladno sredili Kane-a ko da je on neki n00b (naravno ovo nije potvrdjeno). A posle sa Scrin ide isto onako i zavrsava se spontano. A kod NOD bar ovde na pocetku su mnogo bolji filmovi nego sa GDI, tamo me nervira ona chamuga sto zavitlava Ironsida, jos i ona komandirka se mnogo zanela :rolleyes: .
PS: I ovaj TW je vise napravljen za multiplayer, jer igra se i na WCG-u, pa zato jos me i nervira sto nema raskos jedinica ko u TSu.

grdja
5.5.2007, 2:29
Jao vune, pa odigrajte Scrin kampanju, kul su.

"Ono treba nam diverzija, ovi su naoružani do zuba, nema šanse da na miru harvestujemo. Ej, imam ideju, idi ruši i pali da ih istripuješ i da se uspaniče."
"Važi šefe"

Goran Radivojevic
5.5.2007, 20:53
Ako neko moze da mi pojasni kako moze da se igra online ali bez originala ? :confused:

zokocx
5.5.2007, 22:02
Ako neko moze da mi pojasni kako moze da se igra online ali bez originala ? :confused:

Za sada nista bez orginalnog kljuca (tj igre), nema jos cracked server a i sumnja da ce biti. I ako bas stvarno zelis na netu da igras onda skrpi 3000 ili cini mi se da je 3200 din i kupi org, ja planiram da kupim org ali Kane's Edition (ako nadjem) plus nije ti ovo WoW, ovo kupis i kraj stalno igras.

EDIT: Ali kad pomislim da dajem pare EA onda ocu da se ubijem, Westwood-u bi dao rado (cak i donaciju), ali ovi shabani nezasluzuju ni da prave C&C serijal, ali staces takav ti je biznis. Sta mislite koje su mi sanse da pocnem da kopam za kljucem mozda uspem da najdem kombinaciju, sigurno je veca sansa nego da lotou.

HELL-O
5.5.2007, 22:27
Imam jedan problem sa ovom igrom, na nekim mapama (u multiplayeru ili skirmish) i ponekad u kampanji igra se zamrzne i nakon oko pola minuta komp se restartuje. Patchovao sam igru na 1.04 ali se to opet desava. Na nekim mapama nikad, ali na drugim mogu maksimalno dve partije zaredom da odigram dok me ne izbaci. Da li se ovo jos nekom desilo, zna li neko sta bih mogao da preduzmem? Kane edition je u pitanju.

dark mesiah
6.5.2007, 1:26
Imam jedan problem sa ovom igrom, na nekim mapama (u multiplayeru ili skirmish) i ponekad u kampanji igra se zamrzne i nakon oko pola minuta komp se restartuje. Patchovao sam igru na 1.04 ali se to opet desava. Na nekim mapama nikad, ali na drugim mogu maksimalno dve partije zaredom da odigram dok me ne izbaci. Da li se ovo jos nekom desilo, zna li neko sta bih mogao da preduzmem? Kane edition je u pitanju.

najverovatnije ti je zbog kompa

JBlitzkrieg
7.5.2007, 0:10
Moja konfiguracija:
AMD Athlon 1800+ (1.533 Ghz)
768 Mb Ram
Ati Radeon 9550
i vrlo lepo radi (naravno na min detalja) mada filmovi nisu sinhronizovani

Borislav Vuckovic
7.5.2007, 11:42
Kako promeniti nivo tezine igrice? Nigde u menijima ne vidim tu mogucnost. Kane edition je u pitanju.

Dusan Maksimovic
7.5.2007, 12:21
BTW koji je taj kane edition? :confused: i ja to isto uzimam ali nemam pojma sta je, ali je jedini na koji sam naisao. naravno pirat, jok nego cu da dam 3200 din. :rofl: :rofl: :rofl:

FATAL ERROR
7.5.2007, 14:01
I dobro sta sad ? Pre nego sto je igra izasla svi ste non-stop pisali po forumu ... danima kopali po internetu da bi nasli screenshotove i izjave koje kakvih gmazova iz fotelja i slicno ... i svi ste nagadjali da li ce igra biti dostojna predhodnika itd.
Sta sad kad je izasla ? Tisina ? Nije dostojna price ? Ili sedite non-stop i pikate C&C3 za svojim kompovima ?

Ja sam igru igrao i mislim da nije dostojna svojih najstarijih korena i nije dostojna da je neki ( po netu i TVu ) nazivaju RED ALERT 3 kad ona to uopste nije - ona je C&C Tiberium Wars . Igra jeste dostojna Tiberium Sun a narocito po svojoj neoptimizovanosti ! Igrao sam Tiberium Sun na masini 3000 MHz 1GB RAMa i grafickoj koja fura DOOM na maksimalnim detaljima i posle dva sata igranja jedne partije igra pocinje da koci tj. toliko se sve usporeno odvija da je to nepodnoshljivo . Timberium Sun je izasao 1999 i maximum je zahtevao ondasnjih 500MHz i slicno . Po ovome su Tiberium Wars i Sun braca/ortaci .

dark mesiah
7.5.2007, 15:01
@Borislav Vuckovic:
Mislim da kada pocinjes misiju imas dole opciju tako da nemoras da odigras sve misije na jednoj istoj tezini (sto je glupo)
@Dusan Maksimovic:
Pise ti u meniju koja ti je verzija igre, skoro svi imaju kane edition
@FATAL ERROR:
Prvo tiberium sun nije napravljen za winXP nego za win98, drugo tada nisu postojali jaki kompovi ko danas, ima starijih igara koje rade na novim masinama neverovatno brzo dok druge rade sporo, ovo nije ni bitno igra je radila odlicno na win98 1400mgh 128ram geforce440mx a za ostalo nije bitno, nije westwood mogao da gleda 10godina unapred jer se nije znalo sta ce se desiti jer tehnika napreduje brzo...a da i tiberium war je dobro optimizovana igra.

Pvt.Leka
7.5.2007, 17:36
Kamo srece da je nazivaju novi Red Alert, 3 svi je nazivaju novi Generalsi jer za red alert i tiberian sun nisu culi.

Proxima
7.5.2007, 23:43
Nisam čitao svih 12 stranica .... mrzelo me! :)

Dakle, moji utisci ... igra lepo izgleda, dobro je ispeglana i optimizovana, igriva je, nema tu preterane inovativnosti, nema ničeg revolucionarnog, favorizuje rush-taktiku.

Ipak, za razliku od Generalsa (čiji sam fan), nekako me ne drži ... mislim, odpikam jednu partiju dnevno .. i to je to ... nema nekog thrilla tu ... doduše, pričam o Skirmish kampanjama.

Tek se spremam da započnem Single player kampanje, pa ću onda da napišem utiske.

Sve u svemu, OK, može da prođe:dedica:

Mean_Machine
8.5.2007, 12:34
cnc3game.dat problem sam resio. Samo sam ubacio taj fajl za verziju 1.0 jer verzija 1.3 mi je pravila probleme. Sada pikam i vrlo vrlo vrlo sam zadovoljan.
Igram sa GDI i prejaki su protiv NODa dok se nisu pojavili beam tenkovi u vecim brojevima nisam uopste morao da menadzerisem snage. A ona NOD odbrana mi je nelogicna. Mislim tri towera koje lako unistis a jos lakse onaj sistem koji ih obnavlja i samim tim unistio si sva tri ne razumem.

Igram na normalu i verovatno cu prebaciti tezinu u hard.
Inace grafika je extra. A i jedinice su lepo dizajnirane i animirane. Ne znam sta ste ocekivali od C&C on nikada nije pomerao standarde u strategijama ali je bio zabavan, jedino mi ide na ganglije sporost vozila stvarno se vuku po mapi. Moglo je to brze. Sto se tice brzine igranja nije ni prici RA2 (koji je zadnja C&C look igra).

Ako neko zna kako da je ubrzam i gde se nalazi spisak komandi ne bi bilo lose da napise.

zokocx
8.5.2007, 15:55
Red Alert i Tiberian imaju samo zajednicki nacin gradenja baze, a pricesu odvojene a tako i jedinice.
@Mean_Machine
Sta bi ti hteo da su mammoth tenkovi brzi, to bi vec belo IMBA do besvesti i onako su dosta okretni i lako mozes bilo kog protvnika da pobedis samo uzmes jednog RIG-a za popravku i kako koji popusti mamoth samo ga povuces, a kad nakupe zvezdice onda samo "zvezdaju" po neprijatelju. A NOD imaju brze jedinece jer se oni oslanjaju na hit&run taktiku.

Iron Maiden
8.5.2007, 17:39
Evo i ja sam sa vama ocekivao C&C3 i sad idem da ga kupim.
Kupio bih ga je i pre ali sam mislio da necu moci da ga pokrenem
(imam) Athlon 1800+ 1.58Ghz
Sapphire radeon 9600 pro
512 Mb ram-a

Neki od vas ga pljuju a neki se kunu u njega... Ja se samo nadam da ce biti dostojan naslednik TS-a (koji sam, uprkos godinama, nekada davno izlizao):dedica:
Odoh sad do prodavnice pa cu da vas obavestim o mojim utiscima

Inuyasha
8.5.2007, 21:44
Da sam na tvom mestu prvo bih nabavio "pirata"...nisi trebao toliko pozuriti sa kupovinom...

Red Dragon
8.5.2007, 22:46
Moji utisci posle predjenih kampanja i nekoliko partija u skirmishu:

Kampanja je sasvim solidna. Filmske sekvence u GDI kampanji....... tu se slazem sa Kuzminom izjavom(ja sam prvo mislio da Ajronsajd igra depresivnog generala, a Vilijams ufiksanog predsednika), stvarno je losa gluma.NOD kampanja je cista suprotnost.... maestralno je odradjena, a i mnogo je zabavnija. Sto se tice Scrina.......pa.... vanzemaljci ko vanzemaljci, sasvim solidna i veoma kratka. Svidja mi se sto se frakcije znatno razlikuju(nije samo kozmetika), a i od peshadije ima koristi(mada je stvarno zabavno gaziti ih mamoth tenkom:dzavo:).
A u skirmishu je AI sasvim pristojan.
Znam da mrzite porednjenje sa Act of War naslovom, ali ako je AoW u necemu bolji, to su filmske sekvence i sam tok kampanje.
Igra je vredna nabavljanja.
Toliko od mene.:ciao:

Iron Maiden
9.5.2007, 13:45
Evo Red Dragon mi uze rec iz usta pa cu ja samo da dodam:
jednu veliku zamerku imam na to sto Pitbull ne moze da gazi a nesto ga bas gotivim (a ko nebi gotivio mali bagi sa rocket launcher-om)

zokocx
9.5.2007, 19:26
Evo Red Dragon mi uze rec iz usta pa cu ja samo da dodam:
jednu veliku zamerku imam na to sto Pitbull ne moze da gazi a nesto ga bas gotivim (a ko nebi gotivio mali bagi sa rocket launcher-om)

Ma taj buggy je idealan za vatanje aviona a i dosta pomaze sa tim mortarom... zanci drzi ih iza mammotha posebno pored RIG-a.

nigrutin87
11.5.2007, 17:06
Ako moze neko da odgovori da li moze da se potera na radeonu 9200, 512 mb ddr-a i amd athlon-u 2200.
PS. Nema se za jace:(

genius
11.5.2007, 18:04
Nemoj da se mucis. Nece da izgleda lepo... Ja je igram na C2D 4300 sa 1GB ddr2 i 7300GT i opet nemogu da idem na max. A kada je na minimum ne izgleda lepo...

4th Dimension
12.5.2007, 20:18
A ona NOD odbrana mi je nelogicna. Mislim tri towera koje lako unistis a jos lakse onaj sistem koji ih obnavlja i samim tim unistio si sva tri ne razumem.

Ona je pravljena po istom principu kao i sve građevine GLA u Generalima. Ako im sadzgas efektivne gradjevine (turete) ostaje ona baza (u generalima je to bio GLA Hole) iz koje ponovo mogu da se podignu turete.

zokocx
14.5.2007, 0:09
Ona je pravljena po istom principu kao i sve građevine GLA u Generalima. Ako im sadzgas efektivne gradjevine (turete) ostaje ona baza (u generalima je to bio GLA Hole) iz koje ponovo mogu da se podignu turete.

Iskusniji igraci su to odmah primetili => shablonsku slicnost , cak i glas jednog tenka (cinimi se Scorpion, opa :kreza: , cini mi se da je doticni i u Generalsu postojao) je kopiran iz Generalsa.
Stavrno ovi iz EA (koji su pravili C&C), su ili lenji, ili ih je malo, ali najpre ce biti da imaju ocajni tim za dizajn i jadnu mastu jer neke jedinice stvarno glupo izgledaju a moglo je i bolje (mislim na Avatar Mech).

4th Dimension
14.5.2007, 13:32
Сад кад мало размислим, имање јединице са специјалним оружјем као најаче пјешадијске. Онај Blackhand trooper me podsjeća na Tesla troopera iz RA2. Čak im je i specijalni tenkovi su im na plamen, kao što su rusi u RA2 imali Tesla tenkove.

Zato kažem da bi najbolje bilo kada bi neki fanovi napravili totalnu konverziju C&C3 u RA2. Imaju sve što im treba. MOgu čak i da rekreiraju kampanju sve zajedno sa filmićima.

Isko
14.5.2007, 17:39
:nov_mad2: :nov_mad2: NEKS SE EA PUSI....STA JE URADILA OD LIJEPE IGRICE.......PA SAMO NEKA RA3 OVAKO NAGRDI PA NEKA IM ULETI JEDAN TERORISTA IZ GLA I NEKA GA DIGNE U P**** M*******......:nov_mad2: :nov_mad2:

4th Dimension
14.5.2007, 22:39
That's the spirit.

Дали се ти то добровољно јављаш? :)

ssSss
14.5.2007, 23:41
That's the spirit.

Дали се ти то добровољно јављаш? :)

Opremicemo ga za dzabe :kreza:

Battta2
15.5.2007, 12:33
Ko odavde igra na netu? Ako se neko nadje pa da deremo 2 na 2 neke pacere nemce ili slicke sa refleksima mrtvih konja

genius
15.5.2007, 13:59
:nov_mad2: :nov_mad2: NEKS SE EA PUSI....STA JE URADILA OD LIJEPE IGRICE.......PA SAMO NEKA RA3 OVAKO NAGRDI PA NEKA IM ULETI JEDAN TERORISTA IZ GLA I NEKA GA DIGNE U P**** M*******......:nov_mad2: :nov_mad2:

Jesi ti pao s' Marsa :)

Isko
15.5.2007, 15:56
Jesi ti pao s' Marsa :)

ne.dosao sam sa vanzemalcima na planetu....:)


Da li nko zna neki e-mail gde mogu da saljem kritike EA-u
da mu ja kazem par rijeci:n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :boxing:

voodoo_
15.5.2007, 16:04
Znaš kako će da se potresu. Toliko, da će im suze poći, pa će morati da ih obrišu novčanicama od po stotinu dolara.

Isko
15.5.2007, 16:45
:kreza:Znaš kako će da se potresu. Toliko, da će im suze poći, pa će morati da ih obrišu novčanicama od po stotinu dolara.:kreza:

:boxing: :boxing: PA RAZBICU IH JA SAMO DA IH SE DOCEPAM.MA IMA DA RADE KAKO IM JA KAZEM...:boxing: :boxing:
:D :D

4th Dimension
15.5.2007, 22:13
To je onaj mail koji oni nikad ne čitaju. Svi mailovi idu na jeda<n poseban HD i na njemu postoji samo još jedan mali programčić koji ga svako malo formatira.

_DLC_
16.5.2007, 4:45
ne.dosao sam sa vanzemalcima na planetu....:)


Da li nko zna neki e-mail gde mogu da saljem kritike EA-u
da mu ja kazem par rijeci:n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :boxing:

Pomogao bi ti samo ION Cannon! :D

Isko
16.5.2007, 15:20
:D Ma imam da im posalem jednu malu nuklearku http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/Battered.gif:D

Ziginho
16.5.2007, 22:16
Mislim da je RA 2 jedna od najboljih strategija koju sam odigrao ikad!O C&C 3 nemam neki poseban utisak jer nisam prosao puno(igram sa GDI-jem)!U stvari.,zaglavio sam u misiji na nekoj teritoriji koja se zove Croatia;) (ono kad treba odbraniti polurazrusenu bazu od napada NOD-a!)Nemam pojma kako da to prodjem jer me pociste za par min kao da nisam postojao:n-cc2: !Probao sam na easy,probao sve sto sam znao i opet...kikiriki!Ako postoji neki hint&trick pomagajte inace cu 'ladno da je deinstaliram:dedica: !Inace,iako je igram na max podesavanjima u 12x10 rezoluciji nisam primetio nista spektakularno u "grafiki":confused:

_DLC_
17.5.2007, 4:14
@ Ziginho
Budi uporan! Fora je da sto pre dovuces "zaglavljen" reinforsment na severo-zapadnom delu mape... Sto pre uspostavis bazu i skockas jaku avijaciju (dosta je efikasna i u odbrani i napadu) i Hrvatski otpor je slomljen! :D
Nije to toliko tezak nivo! ;)

Ziginho
17.5.2007, 21:29
@DLC
Hvala bro za savet(da budem uporan):alealeee: !Konacno sam uspeo da izsevam "zapadne komsije"i povratim "svetu zemlju":D Bilo je zestoko ali oni mamooth-i su strahoteka:dedica: !Sad cu da se pozabavim komsijama s juga pa da opet dobijemo izlaz na more:to_care: !

Aegon the Conqueror
19.5.2007, 14:25
Izbrisao sam je posle pređene kampanje. Iskreno, igri fali "dubina". Više sam vremena proveo igrajući Generals nego C&C3. Miodrag Kuzmanović je dobro primetio da je gluma očajna. Michael Ironside je bio užasan... Ako su hteli da predstave GDI kao dosadnu world-police silu... E pa uspeli su. Više sam se identifikovao sa NODom (geez) a Scrin su w/e. Sam NOD je kontradiktoran samom sebi. Dok njihovi rankovi i voice casting daju utisak da kontrolišem grupu ubica psihopata od u in-game scenama predstavljeni su kao borci za slobodu... Svi su takvi zato što se plaše Kaina? I guess it's all because of his everlasting charisma. :)

Anyway, dobra je igra ali nema šmeka. Ne sumnjam da će naći svoje mesto na multiplayer sceni.