PDA

Prikaži potpunu verziju : Zvučnici


Uros Ducic
15.6.2009, 20:53
Da li su zvucnici Sonic gear morro 200 u redu za neke osnovne potrebe?Lepo izgledaju,jeftini su,a necu da bacam velike pare na zvucnike kad vec skupljam za komponente za overklok:D Pitam zato sto su mi zvucnici upravo riknuli.:kreza:

dzonihsv
15.6.2009, 21:40
To oni od 5e? :)
Koliko para toliko muzike... Po meni cisto bacanje para, kada budes ista slusao na njima sve ce ti nekako biti isprano i bledo.
Po meni neki minimum ti je Blueberry SW-X22 (http://www.itsvet.com/proizvod/blueberry-sw-x22/comp_tehn_speakers/256/362) za oko 30e. Ovi zvucnici su cak bolji i od nekih skupljih varijanti...

Razumem da zelis da ustedis ali se nikako se tim zvucnicima (Sonic) neces usreciti. Bolje kupi sluske za 8-10e, bice ti bolji zvuk makar. ;)

vlajo
15.6.2009, 21:51
Po meni je minimum Microlab solo 5/6C http://www.itsvet.com/proizvod/microlab-solo-6c/comp_tehn_speakers/226/745

Aibo
15.6.2009, 22:24
U redu su koliko i svi integrisani zvucnici na TVu ili nekom jeftinom radio budilniku. Sumnjam da postoji bilo kakva realno bitna razlika medju zvucnicima te cene sem izgleda. Koje si zvucnike imao do sad? Da li si bio zadovoljan njima?

Picard
15.6.2009, 23:19
@Uros:
Zavisi sta smatras pod bacanjem para, meni je recimo bacanje para kupovina zvucnika koji su po kvalitetu ispod onih koje je naveo dzonihsv, osim njih dobar izbor su i Microlab M-800 (http://www.itsvet.com/proizvod/microlab-m-800/comp_tehn_speakers/226/742) .

Uros Ducic
16.6.2009, 12:42
U redu su koliko i svi integrisani zvucnici na TVu ili nekom jeftinom radio budilniku. Sumnjam da postoji bilo kakva realno bitna razlika medju zvucnicima te cene sem izgleda. Koje si zvucnike imao do sad? Da li si bio zadovoljan njima?

Do sada sam imao neke bele sklj,made in china,ne znam marku a ni snagu.:D
Ali nisam bio nezadovoljan.

@vlajo
Nema sanse da cu dati 86 evra za zvucnike,zaboravi na to.

Microlab M-800 su odlicni zvucnici,znam jer ih moj drug ima.Ali kao sto rekoh bio sam zadovoljan i ovim starim dok nisu crkli,pa sam zato zapazio ove Sonic gear koji su valjda slicnog kvaliteta.Znate li mozda neke zvucnike slicne cene kao sonic gear,a da su malo bolji od njih?:)
Ja uglavnom koristim slusalice,zato mi neki bolji zvucnici nisu ni potrebni.

vlajo
16.6.2009, 19:03
@vlajo
Nema sanse da cu dati 86 evra za zvucnike,zaboravi na to.

Što se tiče kompjuterskih komponenti tih 86eura bi ti bilo najdugoročnije i najpametnije utrošen novac, dobri zvučnici se ne menjaju, a ostalo (pogotovo grafička i CPU, čak i monitor) brzo ćeš menjati. Uostalom kako hoćeš, tvoj novac, ali nekad valja malo poslušati starije. :dedica:

Aibo
18.6.2009, 17:02
Ako si zadovoljan sa takvim tipom zvucnika to je potpuno u redu.
Ako je od pomoci, slusao sam neki skuplji sonicgear model i zvucali su prilicno prazno i mrsavo. Billi su to neki Evo8 ili tako nesto. Dakle, u jedinom kontaktu sa tom markom sam bio prilicno razocaran. To ne mora da znaci da su i drugi modeli losi, samo sam ja imao takvo iskustvo sa ovim.

Uros Ducic
20.6.2009, 10:19
Evo,danas mi stigli Sonic Gear Morro 210,iako nisam narucio njih vec SG morro 200.Mogu da kazem da sam zadovoljan:D
Bolji su nego ovi prethodni.Ali ipak cu sluske vise koristiti,jer je definitivno bolji zvuk.:)