PDA

Prikaži potpunu verziju : Izgubljeni podaci sa memorijske kartice!


Night Shade
9.6.2009, 7:28
U telefonu(6121c+4GB) imao sam oko 630MB podataka(300MB video klipova,200MB slika,ostalo cine programi...).Problem je sledeci:odjednom su svi podaci nestali sa mem.kartice.Kad udjem u mem. status pise 630MBused.Pokusao sam i preko kompa al isto:zauzeto 630MB,uklucio sam opciju show system/hidden files al nista.Ni x-plore,y browser nisu pomogli.Sta da radim?

Chivan
9.6.2009, 10:34
U telefonu(6121c+4GB) imao sam oko 630MB podataka(300MB video klipova,200MB slika,ostalo cine programi...).Problem je sledeci:odjednom su svi podaci nestali sa mem.kartice.Kad udjem u mem. status pise 630MBused.Pokusao sam i preko kompa al isto:zauzeto 630MB,uklucio sam opciju show system/hidden files al nista.Ni x-plore,y browser nisu pomogli.Sta da radim?
Moguće da je pukao fajl sistem na njoj. Nabavi čitač kartica, i preko kompjutera pokušaj da opraviš fajl sistem ili da povratiš podatke iz nekog od programa namenjenog tome. O tim programima je već pričano u sobi Aplikativni softver (http://www.sk.rs/forum/forumdisplay.php?f=26), pa baci pogled.

BlazoV
20.6.2009, 0:25
Kingston,jel da....