PDA

Prikaži potpunu verziju : Prince of Persia Warrior within


Molder2288
20.4.2006, 18:15
Ima veliki problem. Na kraju igre uzmem masku i krenem ka mestu gde bi trebalo da se borim sa prorocicom(drugi put), ali kada skoci na platformu na kojoj treba da se borimo comp mi se restartuje. A kada ponovo pokrenem igru pita me da li da je pokrene u safe modu? Probao sam sa ucitavanjem ranijih pozicija ali ne pomaze. Mozda da krenem ispocetka? Da li je neko imao slican problem?

Dimo
20.4.2006, 20:46
Ima li kakav patch na netu,to mi smrdi na klasicni bug u igri ?

Molder2288
22.4.2006, 2:00
Instalirao sam nove drajvere i sada je sve uredu. U svakom slucaju hvala na pomoci.;)

redsi
13.7.2006, 22:32
moj brat mi je izbrisao profil i sad moram da igram ispocetka,da li moze da se skine profil i da se ubaci u save gde je instalirana,da li ce onda da radi stigao sam do borbe sa princezom u crvenom minicu,uzgred sta se desava posle toga bilo bi bi mnogo krivo da je ubijem

SirDuck
13.7.2006, 22:41
Imas nesto u folderu POPWWProfiles, ali ne razumem tacno sta oces da uradis.

SirDuck
13.7.2006, 22:42
A za princezu ne brini;)

marko3581
13.7.2006, 23:00
Ako mislis da ga skines sa neta pa da pikas taj save game,mozes.
Cini mi se da se sacrvenom princezom odmeravas 2 puta(ako me secanje sluzi),ako si na prvom duelu sledi zanimljiv nastavak.

mmn2911
13.7.2006, 23:06
Ako si sakupio sve one medaljone za produzetak zivota, ne brini se za princezu... Ako nisi, ni doktori ne pomazu... :D

darkado
14.7.2006, 13:19
e da, 'el skupio neko sve te "medaljone", kakva je borba sa dahakom?

redsi
14.7.2006, 14:59
gde mogu da skinem save,ako moze link

SirDuck
14.7.2006, 15:47
e da, 'el skupio neko sve te "medaljone", kakva je borba sa dahakom?
Ja jesam:a_bleh: , a borbe nema:( samo prokleti filmic :nov_mad2: )

@redsi:
Mogu ja da ti posaljem, ako je ovo sto mislim da je save stvarno save, ali neznam dokle sam stigao, jer imam problema sa crackom(ma imam original:rolleyes: :D ), pa ne mogu da upalim igru.

micko76
14.7.2006, 17:14
Ja jesam:a_bleh: , a borbe nema:( samo prokleti filmic :nov_mad2: )


Kako bre nema:icon_scra !Kolko se secam itekako ima borbe.Mozda nisi pokupio water sword?

SirDuck
14.7.2006, 17:24
A gde je Water sword:confused:
Cuo sam tu pricu od ortaka, ali mu nisam verovao.
A cekaj, jel mozda treba da se predje na hard levelu?

redsi
14.7.2006, 17:26
Ja jesam:a_bleh: , a borbe nema:( samo prokleti filmic :nov_mad2: )

@redsi:
Mogu ja da ti posaljem, ako je ovo sto mislim da je save stvarno save, ali neznam dokle sam stigao, jer imam problema sa crackom(ma imam original:rolleyes: :D ), pa ne mogu da upalim igru.


Ajd' moze

Rabit
11.8.2006, 12:12
Braco treba mi pomoc oko prelaska jednog dela igre.
U pitanju je druga staza,posle susreta sa onom princezom (onaj filmic), znaci posle toga se ide u borbu na onom mostu sa onom "crnom spodobom", e i kad se on savlada on se onda prebaci gore na onu "terasu". Pitanje je kako da se popnem gore do njega,odnosno sta se dalje radi???
Nadam se se da sam nekako objasnio sta me interesuje.
Unapred zahvalan na odgovoru i pomoci- pozz-

SirDuck
11.8.2006, 12:29
Ne secam se tog dela, ali mozda ti pomogne ovo (http://www.gamesradar.com/us/pc/game/cheats/cheats.jsp?releaseId=2005120716350626666259) .
Obavezno pogledaj life upgrade locations:D .
Valjda tu negde , gde si stao, imas nesto kao light saber, mnogo dobra seckalica:D .

Rabit
11.8.2006, 13:54
hvala ti ali nije mi pomoglo nista, sve je ok sa sve "seckalicom":) ali mje ne znam gde da idem kad iseckam ovog lika i kada se on prebaci na onu gornju platformu,znaci kako da dodjem gore do njega???
Ako zna neko drugi neka mi napise

SirDuck
11.8.2006, 15:10
Neka slika kaze sve:D
2777

BoriXXX
11.8.2006, 16:38
Otidji na www.gamershell.com :dzavo: i tamo ces naci snimljene pozicije kao i neke trenere.

GrimReaper
11.8.2006, 18:31
Ja jesam:a_bleh: , a borbe nema:( samo prokleti filmic :nov_mad2: )
Ima borbe, ali moraš da skupiš SVE upgrade-ove (čini mi se da ih ima 9). Znači, kad pred kraj igre dodješ ponovo u onu kao ulaznu dvoranu gde ima krug na podu i onaj veliki časovnik, treba sva polja oko kruga da svetle, i onda će na sredini da se pojavi Water Sword. Neću da vam otkrijem završetak, ali ću vam reći da je on 'pravi završetak' (pošto se na njega nadovezuje priča T2T-a). :qliranje:

GrimReaper
11.8.2006, 18:35
Imas nesto u folderu POPWWProfiles, ali ne razumem tacno sta oces da uradis.
Save-ovi se nalaze u C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\POPWWProfiles, ali moraćeš da im pristupiš preko Total Commandera, pošto je taj folder 'sakriven'. Inače, meni je ovo najbolji deo od sva 3, zbog najjače muzike, najbolje atmosfere, i najsavršenijih komboa. :D

SirDuck
11.8.2006, 18:51
Ima borbe, ali moraš da skupiš SVE upgrade-ove (čini mi se da ih ima 9). Znači, kad pred kraj igre dodješ ponovo u onu kao ulaznu dvoranu gde ima krug na podu i onaj veliki časovnik, treba sva polja oko kruga da svetle, i onda će na sredini da se pojavi Water Sword. Neću da vam otkrijem završetak, ali ću vam reći da je on 'pravi završetak' (pošto se na njega nadovezuje priča T2T-a). :qliranje:
:boodala: Ja sam MyMoon:boodala:
Pokupio sam sve upgadeove, a onda sam cekao da mi mac "padne sa neba".
Sto se tice saveova ne mogu da ih nadjem, nemam total commander, ali sam ukucao url sto si mi dao ali nista ne izbacuje.

SirDuck
11.8.2006, 18:54
A, nista, nasao sam.
Meni je C:\users.....
Bez documents and settings

Vuckovic Veljko
15.8.2006, 13:19
Save-ovi se nalaze u C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\POPWWProfiles, ali moraćeš da im pristupiš preko Total Commandera, pošto je taj folder 'sakriven'. Inače, meni je ovo najbolji deo od sva 3, zbog najjače muzike, najbolje atmosfere, i najsavršenijih komboa. :D
Muzika je dobra ali je pitanje koliko se uklapa u ovu atmosferu i tuca i akcija je stavljena u prvi plan sto je po mom misljenju greska.

Phoenix
24.8.2006, 21:33
neznam za profil al druze moj djevojka u crvenom minicu je Empres of Time tacnije kailiena... kada je ubijes imas da vratis vrijeme pa opet da je ubijes pa da vidis jedan zavrsetak od dav a drugi je u PoP-u T2T

zvucnjak
5.10.2006, 1:39
Lokacija save fajlova je C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\

Da bi se video "alternate ending" (koji je uzgred budi receno pravi ending) moraju da se pokupe svih 9 Life Upgradea. Time ce se otvoriti mogucnost da se uzme Water sword, koji ce se pojaviti odmah kod Hourglassa

Spoiler:(kada drugi put u igri sretnete Kaileenu nemojte ici odmah za njom u throne room vec prvo uzmite mac).

Ovde imate save gameove sa svim life upgradeovima:
http://dl.gamecopyworld.com/?d=2004&f=POPWWPROFILES!rar

Skinite, otpakujte i kopirajte u gore pomenutu lokaciju umesto svog profila.

Inace ovde
http://www.stuckgamer.com/gui_pop_ww_01.shtml
mozete naci video walkthrough, podeljen na delove i jako lepo organizovan (btw. imaju za celu trilogiju)

Ako koga jos sta zanima u vezi PoP postoji jedan dobar forum
http://www.popuw.com/forum/index.php



Inace kada se malo dublje zagazi igra je zanimljivija nego sto izgleda na prvi pogled... Ne treba na pocetku da se obeshrabrite, vec samo gurajte napred, isplatice se!

PoP series ROCKS!!!

zvucnjak
5.10.2006, 1:41
Ima veliki problem. Na kraju igre uzmem masku i krenem ka mestu gde bi trebalo da se borim sa prorocicom(drugi put), ali kada skoci na platformu na kojoj treba da se borimo comp mi se restartuje. A kada ponovo pokrenem igru pita me da li da je pokrene u safe modu? Probao sam sa ucitavanjem ranijih pozicija ali ne pomaze. Mozda da krenem ispocetka? Da li je neko imao slican problem?

Ta igra je poznata po tome da ima dosta bugova, kao i vecina igara originalno pravljenih za konzole...

mike
25.11.2006, 0:35
MALA POMOC.Pred kraj igre,kada se trebam boriti sa Kaelienom po drugi put,ide onaj filmcic,kako je gurnem u portal i saljem u sadasnjost.Problem je u tome sto taj isti portal ne reaguje na mene.Sta dalje?

voodoo_
25.11.2006, 1:17
Ta igra je poznata po tome da ima dosta bugova, kao i vecina igara originalno pravljenih za konzole...
Igre koje se originalno prave za konzole najčešće nemaju bagove gotovo uopšte, zato što se na konzolama mnogo više polaže u postprodukciono testiranje nego na PC-u (pošto nema "druge šanse"). Za većinu konzolnih portova na PC-u nema patcheva.

SirDuck
25.11.2006, 1:24
Joj, danas je predjoh po drugi put.
Bilo mi dosadno, pa uzeo juce i danas na Easy da je predjem :D
Nije mi mnogo trebalo.
Ako nekome trebaju saveti neka kaze :)

mike
24.12.2006, 17:07
Zanima me ima li neka fora u borbi sa Dahakom,kad mu uzmem pola energije,okaci se o ivicu,nikad nemam dovoljno vremena da ga dokrajcim i onda sve tako u krug.
Pozdrav.

hacker_aca
24.12.2006, 22:35
Zanima me ima li neka fora u borbi sa Dahakom,kad mu uzmem pola energije,okaci se o ivicu,nikad nemam dovoljno vremena da ga dokrajcim i onda sve tako u krug.
Pozdrav.

Fora ti je da dok je god Dahaka na ivici da ga cepaš koliko možeš. Bolji efekat bi bio još kad bi aktivirao onu moć da te ubrza, ne znam kako se zove, davno sam igrao. Obično treba 2 puta da "izvisi" da bi ga ubio koliko se sećam. Samo moraš takođe i brzo da reaguješ da se on ne bi punio.

VeNoM
21.1.2007, 22:25
mora da padne barem 2 puta....barem 2 puta..

doktor79
23.2.2007, 17:50
Kad ubijem kailien-u drugi put, igra me pita za snimanje pozicije snimim i onda me izbaci na pocetak(start meni) u load game imam snimljenu novu poziciju al nemogu da je pokrenem. Po ovome sto sam procitao ovde to nije kraj igre pa me interesuje sta sam propustio tj. trebala bi mi pomoc sta treba da se radi?


Imam Rip-ovanu igru dal to nije razlog?
Gde nalazite upgrade kod mene kod sata na podu tri znaka sijaju, mislim da sam vise pokupio

Crusader88
23.2.2007, 23:39
Kad ubijem kailien-u drugi put, igra me pita za snimanje pozicije snimim i onda me izbaci na pocetak(start meni) u load game imam snimljenu novu poziciju al nemogu da je pokrenem. Po ovome sto sam procitao ovde to nije kraj igre pa me interesuje sta sam propustio tj. trebala bi mi pomoc sta treba da se radi?


Imam Rip-ovanu igru dal to nije razlog?
Gde nalazite upgrade kod mene kod sata na podu tri znaka sijaju, mislim da sam vise pokupio

trebas da pokupis 9 i onda na to mesto gde ti svetli dobijas vodeni mac, i bijes se sa DAHAKOM i spasis kraljicu i ides sa njom u babilon

<Rio_da>
9.5.2007, 19:05
Genijalno Sands Of Time nisam mogao da pokrenem a ovaj deo mogu (MX)?????!!!!!! Uglavnom posto nisam igrao prvi deo... nemam pojma da se tucem i tako to pa me ovi sibaju ko majmuna... Imate li neke savete za pocetnika, skapirao sam da ako ih ima gomila samo uletim i klicem na sve strane i ovaj princ ce da ih ubije sve, a ako me opkole dok ja drzim blok pukao sam! I ima li pri pocetku da se uzme neko bolje oruzije???

SirDuck
9.5.2007, 19:09
Genijalno Sands Of Time nisam mogao da pokrenem a ovaj deo mogu (MX)?????!!!!!! Uglavnom posto nisam igrao prvi deo... nemam pojma da se tucem i tako to pa me ovi sibaju ko majmuna... Imate li neke savete za pocetnika, skapirao sam da ako ih ima gomila samo uletim i klicem na sve strane i ovaj princ ce da ih ubije sve, a ako me opkole dok ja drzim blok pukao sam! I ima li pri pocetku da se uzme neko bolje oruzije???

U pocetku ces samo da klikces na sve strane, ali pokusaj da naucis koji combo iz Combo liste.
U stvari poenta je u pametnom i pravilnom koriscenju comboa.
A za oruzje mozes samo da uzmes jos jedno, kada im ispadne.

ForceWare
9.5.2007, 19:13
Nema 'leba sa blokom samo udaraj levi klik i e (alternativno oruzje) nasumice a i imas i poteze u meniju (ne znam tacno gde).
Za tvoju informaciju prvi deo bi ti bio jos tezi jer u njima nonstop izlaze djavoli da ih ubijas dok im ne oduzmes sav pesak dok u WW-u kad ubijes jednog on i ostane mrtav.
Oruzja boljeg nemas do samog kraja.

<Rio_da>
9.5.2007, 21:38
Klikcem na sve strane i stiskam E.... svaka mu cast kako ih secka... mada ponekad nesto uspori (pored smorenog seckanja) i onda krene da izvodi te kombo udarce... ne znam kad oni mene udaraju a kad ja njih :confused: ali fora je da samo hrabro uletis i krenes da ih seches muhahahaha khm khm stigao sam do onog kad se biju one dve pa ja trebam da spasim onu u cvenoj haljini.... Ko li je sad pa ona?.... ne vredi nabavicu FX pa cu prvo da predjem prvi deo.... ovako kad nisi u upucen u pricu je bezveze

AllEyesOnMe
9.5.2007, 22:12
ja sam po drugi put ubio kaJlinu i izbris`o igricu.. ima li ko da okachi save predjene igre.. muka mi ponovo da prelazim :)

SirDuck
9.5.2007, 22:46
Klikcem na sve strane i stiskam E.... svaka mu cast kako ih secka... mada ponekad nesto uspori (pored smorenog seckanja) i onda krene da izvodi te kombo udarce... ne znam kad oni mene udaraju a kad ja njih :confused: ali fora je da samo hrabro uletis i krenes da ih seches muhahahaha khm khm stigao sam do onog kad se biju one dve pa ja trebam da spasim onu u cvenoj haljini.... Ko li je sad pa ona?.... ne vredi nabavicu FX pa cu prvo da predjem prvi deo.... ovako kad nisi u upucen u pricu je bezveze

Ona se ni ne pojavljuje u prvom :)
Prvi je, bar po meni, nekako bezveze i spor.
Ako volis akciju ovaj deo je bolji.

Od price jedino treba da znas da on hoce da spreci da se napravi onaj pescanik.
Likovi su svi novi, a sto se tice ove ribe....pa saznaces vremenom...;)

zdravkelja
9.5.2007, 23:00
AllEyesOnMe kaže:ja sam po drugi put ubio kaJlinu i izbris`o igricu.. ima li ko da okachi save predjene igre.. muka mi ponovo da prelazim

Evo ti.
Pređeno sa oba završetka, fali samo jedan artwork i 2 miscelanious oružja, sve ostalo otkriveno.

Maladikt
10.5.2007, 14:31
WW je po meni definitivno najbolji deo iz PoP serijala. Akcija je ubitacna, muzika nabija adrenalin do koske, a i princ je u ovom delu najveci smeker. Igra ima pregrst odlicno uradjenih boss-ova i odlican sistem borbe, koji je dosta unazadjen speed-kill-om iz trojke. Presao sam ga sedam puta, na svim nivoima tezine i nikada mi nije dosadan :alealeee:

zdravkelja
1.6.2007, 21:47
Pa dobro, i Speed kil je interesantan, lepo su odrađeni ti potezi, a i u Boss borbama su baš super izvedeni, npr. onaj džin.

Ali je ipak PoP WW bolji:alealeee:

Maladikt
2.6.2007, 14:15
Pa dobro, i Speed kil je interesantan, lepo su odrađeni ti potezi, a i u Boss borbama su baš super izvedeni, npr. onaj džin.

Ali je ipak PoP WW bolji:alealeee:

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne kažem da je speed-kill loš. Međutim to ti je jedna od onih stvari koje su dobre kada ih izvodiš prva dva-tri puta, posle jednostavno smore.
Speed-kill u boss borbama je super, upravo zbog raznolikosti, ali u isto vreme te ograničava u korišćenju prinčevih moći, koje su u trećem delu prilično gurnute u zapećak.
Ono što najviše zameram trojci je borba, koja je svedena na minimum jer je sve prepušteno s.k.-u. Ako malo bolje pogledaš, ceo TT se može preći bez i jedne prave borbe sa običnim protivnicima, jer ih sve možeš preći na gore navedeni način.

I naravno, WW je bolji ;)

Densetsu
2.6.2007, 19:31
Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne kažem da je speed-kill loš. Međutim to ti je jedna od onih stvari koje su dobre kada ih izvodiš prva dva-tri puta, posle jednostavno smore.
Speed-kill u boss borbama je super, upravo zbog raznolikosti, ali u isto vreme te ograničava u korišćenju prinčevih moći, koje su u trećem delu prilično gurnute u zapećak.
Ono što najviše zameram trojci je borba, koja je svedena na minimum jer je sve prepušteno s.k.-u. Ako malo bolje pogledaš, ceo TT se može preći bez i jedne prave borbe sa običnim protivnicima, jer ih sve možeš preći na gore navedeni način.

Pa?

Speed kill daje vise mogucnosti za odredjenu situaciju. Niko te ne tera da ga koristis. To je opcionalna sposobnost koja dodaje na replayability faktoru igre.

SirDuck
2.6.2007, 20:10
Speed kill je za sunjacine i ubija brzinu igre...
Warrior Within je krljacina zesce nabijena akcijom. Ne ide speed kill tu zar ne? :)
Sad je stvar ukusa sta ko vise voli, ja licno krljacinu kao sto je WW :)

Maladikt
3.6.2007, 10:53
Pa?

Speed kill daje vise mogucnosti za odredjenu situaciju. Niko te ne tera da ga koristis. To je opcionalna sposobnost koja dodaje na replayability faktoru igre.

Kako me niko ne tera da ga koristim ako je neophodan u svakom boss-fightu?

Osim toga, u TT ima dosta manje sekundarnog oružja nego u WW, svega po jedan mač, sekira i buzdovan, kojih i globalno, u igri ima manje (ređe se mogu naći) pa ne možeš da se razmašeš kao u dvojci. WW je igra u kojoj je glavni akcenat na borbi i dobroj atmosferi, dok je TT prilično usporen speed-killom i naglašenom šunjalačkom orijentacijom.

Naravno da mogu da prelazim igru bez ijednog upotrebljenog speed-killa (osim protiv bossova, naravno), ali je taj deo igre potpuno drugačije odrađen nego u prethodnom delu, da ne kažem lošije (ali je to opet stvar ukusa). Zato prihvatam speed-kill takav kako je implementiran i kažem Prince of Persia: Warrior Within je bolja igra od Prince of Persia: the Two Thrones

Densetsu
3.6.2007, 12:48
Prince of Persia: Warrior Within je bolja igra od Prince of Persia: the Two Thrones

Tvoje misljenje. Ja licno sam vise voleo prvi i treci deo. Drugi je totalno ubio licnost princa.

Maladikt
3.6.2007, 15:11
Tvoje misljenje. Ja licno sam vise voleo prvi i treci deo. Drugi je totalno ubio licnost princa.

Pa naravno. Poenta svega i jeste da je to moje mišljenje. Zato i jesam prešao WW toliko puta, a TT samo dvaput.

krofnica84
3.7.2007, 14:18
Da li neko moze da postavi save game za Two Thrones? Nikako da predjem dzina u areni.

<Rio_da>
3.7.2007, 19:40
Khm u odnosu na prvi deo koji sam nedavno presao po prvi put, WW je malo zeznutiji...(sad njega prelazim), u kecu sam naucio da se tucem ali u odnosu na ovaj 2. deo ono je sve bilo smesno... u prvom delu imas velike trome likove koji jako udaraju ali se krecu kao zombiji i mozes da im pobegnes kako god zelis... a u ovom WW imas po 7 malih jakih/zilavih likova koji brzo udaraju i skacu na sve strane i bas moras da budes baja da se naucis da koristis sve fensi poteze (ja nisam jos naucio ali se trudim 35% normal) jeste kul sto ne moras vise da zabadas bodez da usisavas pesak ali realno nemas vremena ni za sta drugo... veoma je jasno zasto se ovaj deo zove Warrior Within... mada mi se ne svidja nacin na koji je odradjena prica... u kecu sam znao sta radim zasto se borim i prica i scene sa dijalozima su bile 100 puta bolje odradjene kao i likovi koji su cinili igru... a ovde je nekako to izgubilo svoju car... da bi se uklopio u pricu, lik princa je postao dosadno mracan i pun komentara: Ovo me smara, Nisi mi dorastao, Mozes ti to bolje i tako to... izgubio je cak i svoj naglasak(verovatno zbog drugog glumca) a 35% igre koje sam ja do sada video nije dovoljna da napisem nesto o igri...

Mr.Deeds
3.7.2007, 20:03
Warrior within je za mene najzanimljiviji deo, obrnuo sam ga 4-5 puta
presao sam "skoro" sva tri, u two thrones sam stigao do 80% i obrisao, ali razmisljam da nastavim ako nadjem savegame



P.S.
Jel vam se desavalo da zavrsite WW drugacije osim ubijanja Kaline

SirDuck
3.7.2007, 20:31
@Rio_da, drago mi je da si nastavio da igras, nisi se dugo javljao pa sam mislio da si zaboravio na igru :)

@Mr.Deeds, jeste, kada uzmes svaki life upgrade i pokupis vodeni mac :)

<Rio_da>
3.7.2007, 22:48
A pa prvo sam samo malo igrao 2. deo(sa MX-om), plan je bio da nabavim FX ili nesto bolje sa shaderima i da krenem od 1. dela... i nabavio sam 6200 pa sam prelazio 1. deo (presao) i sad sam stigao do odprilike pola WW...

Maladikt
4.7.2007, 12:49
P.S.
Jel vam se desavalo da zavrsite WW drugacije osim ubijanja Kaline

pa naravno, da ne bi bio SPOILER, borba sa Kajlinom je alternativni kraj ukoliko se ne skupe svi health upgrade-ovi, i uopšte se ne uklapa u početak trećeg dela što znaju oni koji su ih prešli.
ovaj drugi kraj je naravno pravi i znatno zanimljiviji, kako zbog priče tako i zbog borbe.

EclipsE
4.7.2007, 13:02
Ne znam zasto ali meni se WW ne svidjam, igrao sam al' nekako, nije to to. Igrao sam SoT i bash je kul, pogotovu to sto mozesh da vratish vreme :)

<Rio_da>
4.7.2007, 15:52
Ne znam zasto ali meni se WW ne svidja, igrao sam al' nekako, nije to to. Igrao sam SoT i bash je kul, pogotovu to sto mozesh da vratish vreme :)

Ok ja imam isto misljenje ali covece kakav ti je to argument? Zato sto mozes da vratis vreme??? Pa moze to i u WW, a u TT ne znam da li moze jer sam video u uvodnom klipu da je bacio medaljon u vodu tako da???

SirDuck
4.7.2007, 16:00
Ok ja imam isto misljenje ali covece kakav ti je to argument? Zato sto mozes da vratis vreme??? Pa moze to i u WW, a u TT ne znam da li moze jer sam video u uvodnom klipu da je bacio medaljon u vodu tako da???

Bacio je medaljon ali se opet "dovatio" nozica :)

Maladikt
5.7.2007, 8:38
Ne znam zasto ali meni se WW ne svidjam, igrao sam al' nekako, nije to to. Igrao sam SoT i bash je kul, pogotovu to sto mozesh da vratish vreme :)


Pa...nekako ne ide princ bez vraćanja vremena, šta misliš? :)
naravno, ako ikada izađe ovaj novi, to će verovatno morati da izbace, al ovo je već :offtopic:

<Rio_da>
5.7.2007, 20:22
Khm khm jos malo utisaka... igra je koliko god glupo zvucalo nelinearna...! Ne znas gde da ides... nije samo gde da ides nego i kad da ides... covek se gubi i u prostoru i u vremenu... jednostavno kad prolazim vise puta kroz iste prostorije pa cak i u razlicitim vremenima... zapitam se... A da se nisam izgubio mozda... mozda sam trebao da idem na onu drugu stranu?? I kakve sve kerafeke mozes da prodjes da bi na kraju dobio samo artwork!!! Koji ce mi to!!! I onda naravno vracaj se istim putem kojim si jedva dosao...

Maladikt
6.7.2007, 8:32
Igra je striktno linearna. Kako može biti nelinearna kada ti je kretanje ograničeno? Kada prođeš jednim putem, on ti se zatvori i otvori se tek posle određenog trigera. Gubljenje u vremenu i jeste fora koja služi za smanjivanje osećaja linearnosti, ali u suštini, ti se vraćaš istim putem, ali zbog drugačije svrhe (novog zadatka koji si dobio). :dedica:
Što se tiče gubljenja u prostoru, to je isključivo tvoja krivica, a ne ljudi koji su pravili WW :)

SirDuck
6.7.2007, 15:01
Maladict, ne znam koliko puta si presao igru, ali Rio je u pravu.
U kasnijem stadijumu igre mozes da se setkas zamkom kuda god hoces, samo ti se neki delovi kasnije otklucavaju.

Maladikt
7.7.2007, 15:45
Maladict, ne znam koliko puta si presao igru, ali Rio je u pravu.
U kasnijem stadijumu igre mozes da se setkas zamkom kuda god hoces, samo ti se neki delovi kasnije otklucavaju.


Ok, možeš da se šetkaš, ali da li to znači da za tim šetkanjem imaš potrebe? Da li dobijaš nove zadatke, otkrivaš nove stvari samo zato što ti je dozvoljen pristup većem delu zamka? Ne, već ti je samo ostavljena ta mogućnost, a to ne povlači za sobom nelinearnost, jer, što bi se šetkao, ako si to sve video? Jedino ako si nešto propustio ranije (neki concept art). Sve u svemu, ne bih rekao da je nelinearna.
Što se tiče toga koliko sam je puta prešao pogledaj post #43 u ovoj temi :)

SirDuck
8.7.2007, 1:00
Što se tiče toga koliko sam je puta prešao pogledaj post #43 u ovoj temi :)

hehe, "malo" vise od mene, ja sam dva :)
Svaka cast :)

Sto se tice linearnosti, sve zavisi kako ko shvata linearnost.
Za mene je ovo prilicno nelinearna igra :)

<Rio_da>
8.7.2007, 10:22
Ja sam konkretno uporedjivao linearnost/nelinearnost sa prvim delom koji sam skoro presao... i sad recimo kad dodjes u onaj central hall(u WW) sa onim serpent sword-om... imas izbora da krenes na dve strane... na koju se prvo ide?? ili je svejedno?

Srlandand
8.7.2007, 14:16
Koliko se ja secam, ja sam prvo krenuo na levu stranu... ili bese na desnu :icon_scra:icon_scra. Valjda je svejedno. Sto se tice linearnosti/nelinearnosti, ja bih vise voleo da je igra vise linearna, jer sam ja nedeljama/mesecima lutao kroz glupe hodnike trazeci pravi put.

ForceWare
8.7.2007, 14:26
Ako cemo tako najnelinearnijij deo je WW. U prvom delu ne mozes da zalutas kolko se secam a u TT takodje.
<-- check out my posts number o_O

Maladikt
8.7.2007, 18:16
@Rio_da

Što se toga tiče - ok, svejedno je da li ideš na levu ili desnu, ali u svakom slučaju ti ne ginu i jedna i druga (mada ja više volim da idem prvo u baštu zbog health upgrade-a).

@ForceWare

Ako tako postaviš stvari onda se slažem da je WW manje linearan od SoT i TT, ali je to svejedno samo prividna nelinearnost.

sharlo_03
1.8.2007, 20:25
Imam jedno pitanjce. Kod druga koji ima amd duron 1000+, 256 mb ram,
HIS 9550 128mb 128 bit ne radi prince of persia. udje u igru, i dok loaduje prvi nivo izbaci iz igre i pise da pogleda u readme fajlu sta se desava. Na pocetku je sve radilo glatko sa max detaljima prvi nivo (da bi poceo da igra morao je da stavi min detalje:icon_scra) i kad je poceo da loaduje sledeci nivo izbacio je iz igre. Sad vise ne radi ni sa metodom koju sam stavio u zagradu. Pomozite mu! misli da sam ga nesto prevario kad sam mu prodao komp koji inace koristi za kancelariju

ForceWare
1.8.2007, 21:51
Taj 9550 treba da moze da tera. Probao sam kod druga ja ne moze high al ide ma medium setovanjima.
Mozda su stari drajveri www.ati.com i probaj patchovati igru.

<Rio_da>
2.8.2007, 13:35
Desava se i mom drugu ista stvar... 1.2GHz 256MB FX5200

jednostavno nece da ucita ni prvi nivo... koliko sam skapirao to je ili do DX ili do drajvera ali pre ce biti do neke verzije DX 9.0c (posto ima nekih razlicitih update-ova) uglavnom resenje nisam nasao...

Misone
31.8.2007, 22:59
Koliko znam da bi princ glatko radio treba 128mb graficka,512rama i minimum 1,5ghz procesor.Moj komsija ima 2ghz,256ram graficku 64mb i secka ko ludo.

sharlo_03
10.10.2007, 14:02
Covece meni konstantno neki problemi zapadaju. Odlucio ja da instaliram ovu igru i kad sam instalirao na novoj masini (vidi profil) desilo se nesto neobicno. Ukljucio sam FRAPS pre ulaska u igru i vidim fps mi je fiksiran na 75. Ja reko, super. Ali kad sam poceo prvi nivo (na brodu) igra mi pokazuje 75 fps a preskace. Ne secka nego preskace. Znaci ja idem i svakih par sekundi on mi se stvori odjednom na metar ispred prethodnog polozaja. Aj Pomozite mi jako mi se sigra ova igra. Please!!!!!:(

Mr.Deeds
10.10.2007, 15:49
Mozda je do igrice nadji od nekoga cd-ove pa instaliraj ponovo

zokocx
10.10.2007, 16:21
Uf ja je nisam probao na Dual Coru jesam T2T ali on neradi na wide rezoluciji pa sam odustao ... uzgre probaj da ga pokrenes na jednom jezgru samo, znaci pokrenes igru pa alt+tab, ctrl+alt+del i u task manageru nadjes proces i stavis na "Set Affinity" samo prvo jezgro (CPU 0) ako to nebude radilo onda je moguce da je do V-sync koji ili kao ima u opcijama (nesecam se dobro) ili nekako preko drivera forsiraj.

sharlo_03
10.10.2007, 18:14
A jel mogu posle da ukljucim to jezgro. Kako se ukljucuje?:p

destroyer99
25.11.2007, 19:24
Pa to kada baci medaljon koji se zove Amulet(Amjulet)ne mora da znaci da ne moze da vrati vreme.Posle par novoa kada naidjes na Vazira,i kad ubije Kaileenu ti ces mu ukrasti sands of time i dobices moc vracanja vremena

destroyer99
25.11.2007, 19:28
ej ljudi,da li neko zna kako se povecava virtualna memorija?

Blackey
25.11.2007, 21:35
ej ljudi,da li neko zna kako se povecava virtualna memorija?
Odes u Start meni pa Control Panel udjes u System.Videces gore opciju Advanced kliknes na nju i udjes u settings u okviru grupe Performance.Opet ces gore videti opciju Advanced i u trecoj grupi (Virtual Mamory/Change) setujes koliko hoces:dedica:

gocko
16.12.2007, 5:21
Da li postoji bilo kakav nacin da kad sam presao limenog dzina koji baca neka zapaljivanja *****a razbijem onaj zid da bih otisao po life upgrade koji nisam pokupio iz prve...?

Mr.Deeds
16.12.2007, 11:38
Tesko!!
Koji ce ti life upgrade neces se tuci sa dahakom

Maladikt
16.12.2007, 14:31
Tesko!!
Koji ce ti life upgrade neces se tuci sa dahakom

Pa ako ga ne uzme, onda stvarno ni neće...

krofnica84
16.12.2007, 18:26
Kako budes dalje napredovao , opet ces doci na taj deo , pa ces moci pokupiti life upgrade.

Mr.Deeds
16.12.2007, 18:31
Ali ako jedan ne pokupi ne moze ga opet uzeti

zdravkelja
16.12.2007, 18:50
Zavisi gde je. Mozes se vratiti na to mesto, a onda ces imati mac koji razbija zidove, i pokupices life upgrade. Samo sto nece biti dzina koji ce smetati.
A ako budes pazio, mozes na tom delu naci i miscelanious oruzje - plisanog medu.:opanachke

gocko
17.12.2007, 10:15
Sad je fora sto sam dosao do tog dela pokupio Life upgrade sa Scorpion macem ali ne mogu da se vratim nazad jer ne moze da se spusti onaj most da bih dosao do dzina i preko mehanizma otisao dalje a kad vratim vreme dodjem do one terase preko koje sam se spustio uz pomoc proreza na zidu a sad ne mogu da skocimi da dohvatim taj deo, ima li neko ideju kako da dodjem do dzina ili da se vratim...

zdravkelja
17.12.2007, 10:39
Most bi trebalo da je stalno podignut kada si ga jednom podigao, osim ako je dzin na njemu.

gocko
19.12.2007, 9:58
Most bi trebalo da je stalno podignut kada si ga jednom podigao, osim ako je dzin na njemu.Podignut je iznad nivoa a kad hocu da skocim sa njega na platformu gde je dzin redovno zaginem... I nema sanse da dodjem do platforme gde je dzin...

zdravkelja
19.12.2007, 10:48
To je apsolutno nemoguce, ako ti se to desava, to je neki zesci bug, nikada nisam video taj most iznad nivoa :confused:

gocko
22.12.2007, 11:25
To je apsolutno nemoguce, ako ti se to desava, to je neki zesci bug, nikada nisam video taj most iznad nivoa :confused:znaci sad sreci mojoj nema kraja tek sad mogu da se *****.... :mad:

krofnica84
22.12.2007, 16:13
Probaj da ponovo load-ujes taj nivo. Inace imam textualni vodic za ovu igru, savetuju da se u toku igre ne pokupi neki artwork, jer izaziva razne bagove. Presla veliki deo igre, nisam imala nikakvih problema po tim pitanjima.

Maladikt
22.12.2007, 16:56
Ne znam, ja uvek pokupim 90% artworka, a nikakve bagove nisam imao.

zdravkelja
22.12.2007, 17:05
Ja pokupim sve i radi.
Najbolje da ti lepo deinstaliras igru i krenes ispocetka.

Maladikt
22.12.2007, 17:17
Što će sad da se oduševi odgovorom... :icon_bigg

Densetsu
22.12.2007, 17:47
Ja pokupim sve i radi.
Najbolje da ti lepo deinstaliras igru i krenes ispocetka.

Ili da nadje neki sejv na netu npr. na www.gamefaqs.com

gocko
29.12.2007, 21:24
Hvala dobri ljudi na pomoci ali nema mu spasa ne moze pa da **** rak raka, kad predjem sad ovako bez water sworda onda cu sve Jovo nanovo, necu ni jedan zaobici LU... :dedica:

markop91
11.1.2008, 20:15
mora da padne barem 2 puta....barem 2 puta..

Dahaka uopste ne mora da padne 2 puta. Bitno je samo dobro iskoristiti sand tankove za princeve moci. Cim se pocnes boriti sa dahakom iskoristis 3 sand tanka za USPORAVANJE vremena. To je dovoljno da bi krenuo film kada ga kailena srusi da visi sa "arene" Onda odmah ides do njega i koristis onu moc -drzis desni klik i kratko stisnes r- i kad ti ta moc istekne odmah je ponovo aktiviras i to je dovoljno da ga ubijes. Bitno je samo da imas dovoljno sands-a

Ako nekome trebaju bilo kakvi saveti za life upgrades, artworks i uopste prelazenje POP WW neka se javi na markopizuk@yahoo.com

markop91
11.1.2008, 20:25
Ja jesam:a_bleh: , a borbe nema:( samo prokleti filmic :nov_mad2: )

@redsi:
Mogu ja da ti posaljem, ako je ovo sto mislim da je save stvarno save, ali neznam dokle sam stigao, jer imam problema sa crackom(ma imam original:rolleyes: :D ), pa ne mogu da upalim igru.

Naravno da borbe ima! Samo ga je jako lako ubiti ako se koristi nacin iz prosle moje poruke! Ali se mora pokupiti 9 life upgrades!!! A film ide posto se on ubije, princ i Kailena se vracaju u Vavilon i prikazuju se scene iz T2T.

markop91
11.1.2008, 20:27
A sad neka neko meni pomogne! Iz cele igrice fali mi samo 4 slika 6 red u environments! Ako neko zna gde se kovceg za tu sliku nalazi neka javi!

zokocx
11.1.2008, 20:29
Nije ga nesto tesko ubiti ... mora se naravno pravilno koristiti uporavanje, i kada je blizu ivice (tj. kad visi) onda ubrzanje i nema frke ... ja se secam da sam to prosao iz par pokusaja... ali naravno nisata bez tih9 Life Upgradee-a.

nikola s
11.1.2008, 21:09
Ja sa presao do kraja POP Warrior Within dva puta i nema nikakve borbe sa Dahakom, na kraju u insertu Dahaka princu izvadi amulet iz armora i pobeze.

Maladikt
11.1.2008, 22:13
Ja sa presao do kraja POP Warrior Within dva puta i nema nikakve borbe sa Dahakom, na kraju u insertu Dahaka princu izvadi amulet iz armora i pobeze.

Aman, čoveče, čitaš li ti?

Neophodno je da skupiš svih 9 (devet) life-upgrade-a da bi dobio vodeni mač i borio se sa Dahakom. Po stoti put...

zdravkelja
11.1.2008, 22:17
A sad neka neko meni pomogne! Iz cele igrice fali mi samo 4 slika 6 red u environments! Ako neko zna gde se kovceg za tu sliku nalazi neka javi!

Meni samo jedna fali u characters, ko zna gde je...:rolleyes:
I fale mi 2 miscelanious oruzja, mrzelo me da ih trazim.

zokocx
11.1.2008, 23:27
Ta oruzja se strasno tesko nalaze , ja se secam da sam uspeo da nadjem onaj zuti neunistivi mac (to su svi verovatno naleteli slucajno isto kao ja), palicu za hokej, i jedva sam uspeo da uzmem neku lutku koja nije ni oruzje vec daje neku regeneraciju (naravno bez upustva lutku ni slucajno). A ostala ni u upustvnu nije bilo...

nebojsa986
11.1.2008, 23:31
Meni je bilo smorno da trazim bilo sta od toga kad su jedino Life Upgrade-ovi bili bitni da bi dobio alternativni kraj.

zdravkelja
11.1.2008, 23:33
Ja sam nasao u onoj kuli gde treba otvoriti vodu nekog flamingosa, zdrala, sta je vec (u sadasnjosti kada sam ponovo usao u taj nivo, onda nema Dahake), nekog plisanog medu u kuli gde treba pokrenuti mehanizam (isto), i taj futuristicki mac, u onoj magli pred izlazak iz pecine.
Posle sam video da ima nesto negde u onim prostorijama kada te Dahaka juri posto ubijes Kaileenu. Ostalo me mrzelo da trazim, davno sam obrisao igru.
Ta oruzja se mogu naci samo u sadasnjosti (mislim na princevu sadasnjost, kada je sve sruseno).

markop91
12.1.2008, 0:16
Meni samo jedna fali u characters, ko zna gde je...:rolleyes:
I fale mi 2 miscelanious oruzja, mrzelo me da ih trazim.

koja slika u kom redu ti fali iz characters?

Maladikt
12.1.2008, 11:56
Ja sam našao i džinovsku rukavicu (u toku jurnjave sa Dahakom), pa sam je koristio umesto mača (koji je bio slomljen).

SirDuck
12.1.2008, 13:42
Naravno da borbe ima! Samo ga je jako lako ubiti ako se koristi nacin iz prosle moje poruke! Ali se mora pokupiti 9 life upgrades!!! A film ide posto se on ubije, princ i Kailena se vracaju u Vavilon i prikazuju se scene iz T2T.

Našao si da citiraš moju poruku od pre hrista :rolleyes:
Da, znam da ima, prešao sam je 3 puta. Tad nisam znao gde da pokupim vodeni mač...

markop91
12.1.2008, 18:09
Našao si da citiraš moju poruku od pre hrista :rolleyes:
Da, znam da ima, prešao sam je 3 puta. Tad nisam znao gde da pokupim vodeni mač...

Ajd sad... Nisam gledao datum... Nije mi jasno samo kako nisi mogao naci vodeni mac jer ako pokupis svih 9 life upgrade-a moras proci pored njega pre borbe sa dahakom da ga j...! Nije ni bitno.

A jel zna neko za onu sliku?

krofnica84
17.8.2008, 17:56
Treba mi mala pomoc, oko 2. dela WW.Uzela sam svih 9 life upgrade-a i stigla do nivoa garden hall present kad treba da pokupim pink flamingo oruzje. Gde se to nalazi?

hacker_aca
17.8.2008, 20:20
Evo šta kaže Softpedia:

To get this weapon you'll need a sword that can break walls. In the Garden Hall (Present), starting from the middle passageway at the very top of the hall, do a wall run to the rope, then a wall run to the central platform. Turn left and walk directly through the wall of rubble in front of you. You'll turn around and grab the platform you were just standing on. From here, jump across the gap to the next platform. To your left you'll see another platform with a switch. Make your way there, hit the switch, then return to the platform you were just on. There will now be a block you can climb on. From the top of the block, do a vertical wall run + jump to reach the beam above you. Walk along the beam to the right, then jump to the ledge on the far wall. Follow the ledge around to an alcove. Drop into the alcove and break the rear wall on the right-hand side to expose a weapon rack. Break the rack and you'll be able to pick up the Pink Flamingo, an unbreakable secondary weapon that does moderate damage and knocks all regular enemies to the ground with one hit.

Izvor: link (http://news.softpedia.com/news/Prince-of-Persia-Warrior-Within-Secrets-PS2-68435.shtml)

krofnica84
19.8.2008, 13:01
Bas sam pokuvala da nadjem taj flamingo weapon i ne ide mi. Imam i ja walktrought, ali izgleda da nije bilo to sto sam ja mislila. Ako moze neko da mi da detaljnije objasnjenje...

hacker_aca
19.8.2008, 14:54
Možda ovo (http://www.youtube.com/watch?v=sNs2RrrsAPw) pomogne? ;)

IgorVuckovic
2.5.2010, 11:48
Ima veliki problem. Na kraju igre uzmem masku i krenem ka mestu gde bi trebalo da se borim sa prorocicom(drugi put), ali kada skoci na platformu na kojoj treba da se borimo comp mi se restartuje. A kada ponovo pokrenem igru pita me da li da je pokrene u safe modu? Probao sam sa ucitavanjem ranijih pozicija ali ne pomaze. Mozda da krenem ispocetka? Da li je neko imao slican problem?



i i ja imam isti problem samo ne kod tog dela nego kod biblioteke one debilke. kad krenes da uzimas masku i treba udjes u biblioteku i da ti se pojavi onaj cut. meni se ne pojavljuje nego samo ukoci i izajde:mad::mad: molim vas jer ima neko neko resenje. kad gledam tamo ono za pomoc tamo vidim samo da on ladno prodje i da mu se cut pojavi

Stefan 5
2.5.2010, 12:19
Bas sam pokuvala da nadjem taj flamingo weapon i ne ide mi. Imam i ja walktrought, ali izgleda da nije bilo to sto sam ja mislila. Ako moze neko da mi da detaljnije objasnjenje...

Kaže se walkthrough ...Zezam se:D.Pogledaj na IGN ili na youtube.Ili na faqs.ign.com.

IgorVuckovic
2.5.2010, 16:07
za ta oruzija nema u walktrouch ili sta vec ali nalazi se na pocetku water gardena kod onog kipa samo gore iznad gde se boris sa onim srnim debilom. moji ali ti treba mac da razbijes zidove a to tamo dobijas.

e jer ima neko odgovor na moje pitanje igrica me izludjuje cu je batalim zauvek nece mi udje u biblioteku jer zna neko kako da iskljucim fulscreen ili kako se vec zove

Nixx
27.7.2010, 19:07
Jel moze neko da mi pomogne kako da dodjem do tzv "Teddy Bear"?

Sad sam skinuo masku, i nasao sam sva sakrivena oruzja, osim famoznog Teddy Bear-a, i nasao sam sve life-upgrade-e.

Posto sam sad u proslosti, ne znam gde je portal da se vratim u sadasnjost, pa da idem u mechanical tower?

Inace probao sam da idem opet nazad u mechanical tower u proslosti, ali na jednom delu su mi zatvorena vrata i vide se neprijatelji iza njih (tu se u prvom prolasku desava skriptovana scena gde se ta vrata otvaraju).

Jel mozda ima neki drugi portal u mechanical tower-u? Ili da nastavim jos malo sa igrom, pa da probam malo kasnije?
(mada mislim da cu se sad boriti sa dahakom ako odem u throne room, nisam siguran.)

I samo da se razumemo, gledao sam na YT sve video-e kako da se nadje teddy bear i nijedan ne pomaze zbog tih zatvorenih vrata. Mozda je prekasno sad da pokupim to oruzje?

PoPGamerka
5.8.2011, 14:51
pre nekih godinu ili dve sam kod rodjaka igrala prince of persia the sands of time,i igrica je super.Juce sam isla gradom i slucajno u izlogu primetila "prince of persia TRILOGY" 1000din i morala sam odmah da je kupim.instalirala sam sva tri dela cim sam stigla kuci,ali sam se zaglavila u sva tri!!!:D
zapravo,u prvom delu THE SANDS OF TIME sam stigla do devojke u crvenom koju moram da odbranim od cetiri cudovista,koliko god da ih ubijam i zabadam noz na "E" u njih oni se opet stvaraju.u drugom delu WARRIOR WITHIN,cak me blam i da napisem,ne mogu da ubijem onu kucku u crnom na samom pocetku,ako postoji neka fora kako se ubija neka mi neko kaze! i u trecem po meni najboljem THE TWO TRONES...tu mi po zivcima pi*i onaj odvratni celavi dzin...konstantno se penjem po onim gredama i sakcem na njega,kad god ga udarim nista mu ne skinem i zatim me baci,i tako u krug dok mi ne skine sve zivote...pisite mi ako znate da predjete bilo sta od ovoga :):):)

Gagi174
5.8.2011, 15:05
Pogledaj neki walktrough. Naći ćeš na ovoj stranici neki http://www.gamefaqs.com/pc/589721-prince-of-persia-the-sands-of-time/faqs
Davno bilo ne sećam se više.

TearDrop
5.8.2011, 15:06
Za prvi deo ti ne mogu reci davno bese kad sam ga igrao...Sto se tice druga 2 problema :za warrior within vrlo je jednostavno....Moras samo cekati pravi trenutak da napadnes i obicno najbolji nacin ti je da primenjujes combo udarce(trebalo bi da u meniju imas spisak svih combo udaraca koji postoje) ...Naravno ne mozes samo da srljas moras i da se povuces u pravom trenutku....sve je vise stvar osecaja...Isto vazi i za Two Thrones....Penjes se po gredama i kad skocis na ledja cekaj trenutak da se pojavi ,,naznaka" kad trebas da stisnes levi klik niposto pre jer kao sto si i sama rekla u tom slucaju letis sa ledja....Nisam siguran dal onaj noz zasija il bese nesto 2go al sve je stvar trenutka...(nekoliko puta moras da to uradis u jednom napadu)u najgorem slucaju zvirni na you tube pa vidi na sta sam mislio;)

nikola s
5.8.2011, 18:58
Sto se tice drugog dela, moras drzati blok stalno (desni klik) inace nima nista od borbe sa tom zenskom, sacekas da izlupa seriju udaraca i kad zastane na sekund dva, onda je napadnes obicnim kombo udarcima, posle opet blok, cekas momenat i tako u krug

PoPGamerka
5.8.2011, 21:09
Za prvi deo ti ne mogu reci davno bese kad sam ga igrao...Sto se tice druga 2 problema :za warrior within vrlo je jednostavno....Moras samo cekati pravi trenutak da napadnes i obicno najbolji nacin ti je da primenjujes combo udarce(trebalo bi da u meniju imas spisak svih combo udaraca koji postoje) ...Naravno ne mozes samo da srljas moras i da se povuces u pravom trenutku....sve je vise stvar osecaja...Isto vazi i za Two Thrones....Penjes se po gredama i kad skocis na ledja cekaj trenutak da se pojavi ,,naznaka" kad trebas da stisnes levi klik niposto pre jer kao sto si i sama rekla u tom slucaju letis sa ledja....Nisam siguran dal onaj noz zasija il bese nesto 2go al sve je stvar trenutka...(nekoliko puta moras da to uradis u jednom napadu)u najgorem slucaju zvirni na you tube pa vidi na sta sam mislio;)

igram trenutno treci deo,i konacno sam presla dzinuljka :) nzm,jel igras ti mozda opet sam se zaglavila,a nzm kako da ti objasnim gde...:D zapravo sam pratila onu devojku koja mi je pomagala tako sto je gadjala cudovista strelama.e dodjem do neke kocke na zidu koju pritisnem i sa druge strane mi se podigne kapija,fora je u tome sto nema teorije da stignem da se provucem kroz nju...jel ima neka fora ili d anastavljam da pokusavam?...ako bilo ko zna neka pise

vlacke
5.8.2011, 22:33
You Tube je tvoj prijatelj :D

PoPGamerka
5.8.2011, 23:20
You Tube je tvoj prijatelj :D

ne ako si preko telenor interneta :p dok ne odem do igraonice nista :D

Maladikt
7.8.2011, 12:27
Probaj da usporiš vreme, ako si dobila tu moć do sada.

PoPGamerka
9.8.2011, 15:07
nisam ja msm mogu samo da vratim vreme u nazad...nije ni bitno ne igram je vise

PoPGamerka
21.8.2011, 19:10
ljudi,sta su mi circle i square tj krug i kocka kada unosim sifre u warrior within...kako to da ukucam?ja na tastaturi ne vidim ni krug ni kocku lol :D

Skenderevo
21.8.2011, 19:17
To su sifre za playstation, moras da pronadjes za PC.

PoPGamerka
1.9.2011, 20:53
presla sam warrior within,presla sam,presla sam,preeeeeslaaaa saaaam :D to je moja treca igrica koju sam presla buhahahah :rofl: