PDA

Prikaži potpunu verziju : µTorrent?


Grimm_SBL
14.4.2006, 13:13
Brzo i kratko: Kako se koristi µTorrent?

vladale
14.4.2006, 13:31
Prosto i jednostavno. Program je besplatan, jedan od boljih programa za rad sa torrentima. Posle BitComet-a koji je užasno spor, skinuo sam ovaj mali, besplatan program. Instalacija nije potrebna, pokreni samo skinuti utorrent.exe fajl. Što se tiče podešavanja, ne moraš da diraš i da podešavaš toliko - dovoljno je podesiti u kom folderu će se skidati fajlovi sa torrent-a i port. To ćeš naći u Options Preferences. Folder gde će se skidati podešavaš ovako:
Options - Preferences - Folders - Čekiraš opciju Put new downloads in i odrediš lokaciju.
Port podešavaš ovako:
Options - Preferences - Network - Klikneš na Random Port
Naprednija podešavanja, ukoliko te zanima, možeš videti u sekciji Torrents(ima i ostalih sekcija, ali ovo je glavno). Tu možeš podesiti broj konekcija, broj peerova, upload i download itd.. Ukoliko te zanima još nešto tu sam ;) .

djolepiv
14.4.2006, 13:37
koristim BitComet ali pretpostavljam da im je svrha ista.
ako jeste http://www.bitcomet.com/ ti je moja preporuka, do duse samo njega sam probao i jako sam zadovoljan :)
skines torrent file negde sa neta otvoris ga u µtorrent-u i uzivas.
evo mala lista torrent sajtova
h**p://home.quicknet.nl/qn/prive/romeria/bittorrentsites1.htm
ja koristim najcesce h**p://www.mininova.org i 1bt.ru
za ovaj drugi moras da se registrujes a to je moguce samo jednom mesecno.
a i ovi su ql:
h**p://www.torrentspy.com
h**p://www.torrentz.com
sve zavisi sta zelis da skidas ;)
nadam se da si zadovoljan odgovorom.
poz!

modovi: jel smemo torrent linkove da postujemo s' obzirom sta se tamo sve moze naci?????

Grimm_SBL
14.4.2006, 13:37
Da, hvala, ali kako da skidam fajlove za njega sa neta? Gde god se spominju µTorrent fajlovi, a ja zelim nesto da skinem, uglavnom nalazim na praznu stranicu na kojoj pise da izaberem i skinem. Kako, kad na stranici samo dve recenice i ruznikava pozadina?

djolepiv
14.4.2006, 13:42
@vladale: ako je tako kao sto kazes, moram i ja probati ;)
@grimm: evo racimo trazis photoshop
h**p://www.mininova.org/search/?search=photoshop
kliknes na neki od rezultata, pa na torrent link "1700 Adobe Photoshop Plugins.torrent", skines taj mali fajl i otvoris ga u kom vec programu zelis (bitcomet, utorrent...)

Grimm_SBL
14.4.2006, 13:48
Got it! Hvala svima.

Bug[Su]
14.4.2006, 15:41
program je odlican. ja sam prvo koristio bittorrent i zamrzeo torrent samo zato shto je spor a od kada koristim ovaj program(nanotorrent) obozavan torrent :D