PDA

Prikaži potpunu verziju : The KMplayer problemi sa FLV klipovima


grim
17.4.2009, 16:48
Dakle problem je ovakav, zadnje 2 ili 3 nedelje imam problema sa reprodukcijom (u The KMpayer -u) pojedinih flv klipova koje sam skinuo sa youtuba ili nekih drugih sajtova. KMP jednostavno nece da ih otvori. Skinuo sam par flv plejera i u njima klipovi rade savrseno. Malo sam pretrazivao po internetu i nasao na nekom sajtu, isti problem, i kako problem resiti.Tamo kazu da se u podesavanjima KMP u opciji "Spllitter" za flv fajlove odabere drugi dekoder. Ja sam to uradio i uspeo da pustim jedan klip.Kada sam hteo da pustim drugi klip, KMP nije hteo da ga otvori. Nakon ponovne promene dekodera, KMP bi otvorio jedan flv fajl i tako u krug.

Dali neko ima resenje za ovaj problem.

stevan10
17.4.2009, 17:42
I meni se od skora pojavio taj problem ali sa BS player-om!Nemam pojma kako da ga resim!

VlaK
17.4.2009, 22:46
Je li ti KM puštao pre toga te klipove regularno, tj. da li se ta pojava iznenada pojavila. Ako jeste probaj da resetuješ podešavanja u plejeru. (pritisneš F2 pa dugme "Reset Current Preset" koje je dole levo) Meni je to par puta rešilo razne probleme sa KM-om.

Predrag Stankovic
17.4.2009, 23:21
Samo novije verzije kodek-a i nova verzija plejera, ja sam tako muku muchio sa BSPlayer-om i pojedinim flv klipovima, a sada radi sve super, skini novije verzije i u podesavanjima plejer-a isprobaj vise video rendering filtera, dok ga ne ubodesh

grim
18.4.2009, 9:04
Ne vredi, skinuo sam novu verziju, uradio reset, menjao dekodere, sada nece ni da otvori doticne klipove.

nighthawk
20.4.2009, 20:01
Imao sam problem sa GOM playerom i nekim .flv klipovima skidanim sa youtuba. To su klipovi koji nose naziv video.flv. Problem je resen reinstalacijom kodeka (najnoviji K-Lite Mega Pack) i reinstalacijom plejera. Probaj sa ovim kodecima.

Predrag Stankovic
21.4.2009, 11:53
Imao sam problem sa GOM playerom i nekim .flv klipovima skidanim sa youtuba. To su klipovi koji nose naziv video.flv. Problem je resen reinstalacijom kodeka (najnoviji K-Lite Mega Pack) i reinstalacijom plejera. Probaj sa ovim kodecima.
Tako je i meni sa K-lite maga codec pack-om 4.7.5 sve radi kao podmazano i na XP-u i na sedmici, imao sam problema sa pustanjem u BSplayer-u pojedinih flv klipova, problem je bio ili losa A/V sinhronizacija, kochenje u fullscreen-u ili nemogucnost reprodukcije a sad sve radi nisam jos naisao na neki klip koji nemoze da otvori

grim
22.4.2009, 11:16
Skinuo sam VLC u njemu rade flv klipovi bez problema, pa cu da kombinujem KMP i VLC.