PDA

Prikaži potpunu verziju : Program za aninstaliranje


Shlaymara
13.4.2006, 0:36
Unapred se izvinjavam ako ovakva tema vec postoji, ali sa pretragom nisam nasao nesto slicno.

Problem je u sledecem.Naime imam instaliranu jednu igru(tiger vuds) i ne mogu da je obrisem.Kad kliknem da je aninstaliram izbaci gresku i trazi da stavim cd1.tako i uradim ali opet isto.probao sam i preko ad/rimuv prog ali opet isto.

da li ima, i gde, neki prog koji bi resio moj prob?

Staronsky
13.4.2006, 0:58
Da li si probao da prvo ubacis CD pa ako ima u opcijama Uninstall probas odatle!? Ili idi u SafeMode pa probaj!

Miloš
13.4.2006, 1:01
Da li si probao da prvo ubacis CD pa ako ima u opcijama Uninstall probas odatle!? Ili idi u SafeMode pa probaj!
Da, često se uninstalleri za igrice nalaze na CD-u:).

Staronsky
13.4.2006, 1:07
Pazi ,mislio sam kada sa CD-a pokrene AutoRun:p

Miloš
13.4.2006, 1:10
Pazi ,mislio sam kada sa CD-a pokrene AutoRun:p
Pa o tome i pričam.:boodala:

Staronsky
13.4.2006, 1:15
Ups!Izvini!Ja mislio zezas se:ciao: U najvecem broju slucajeva kada se pokrene Auto Play izbaci onaj mali prozorcic gde imaju razne opcije za podesavanje i medju njima je i Uninstall,ako je vec igra instalirana!S'obzirom da mu trazi CD1 za Uninstall trebalo bi ovako da problem bude resen ili ako ne,kao sto vec rekoh iz SafeModa :D Pozdrav!:to_care:

Miloš
13.4.2006, 1:17
Ups!Izvini!Ja mislio zezas se:ciao:
No problemo.:ciao:

dominator
13.4.2006, 1:43
Vrlo lako se može dogoditi da ti je stradao uninstall fajl! Ako je tako, onda moraš da brišeš iz registara! Ili probaj da preko već postojeće instalacije uradiš novu, pa onda deinstaliraj!

Night Hawk
13.4.2006, 2:07
Mozes i da probas uninstall preko Add Remove Plus! 2004

Shlaymara
13.4.2006, 11:15
Probao sam sa cd,bez cd,u safe modu,iz ad/rem,uz pasulji i pivo ali uvek isto.
poruka o gresci je da win ne moze da aninstalira zbog toga sto nema podatke o registracionim kodovima i moli me da ubacim cd1.
posto nemam iskustva sa brisanjem iz registra,da li moze neko krace uputstvo?
ili da rucno obrisem sve,sa hd precice i sve sto nadjem, mada opet ostaje registar.

hvala svima

mniz
13.4.2006, 12:10
probaj kao sto je reko dominator instaliraj ponovo igru! i onda je obrisi
ako nemoze a 98%bi trebalo da je resena stvar.
probaj sa Registry Mechanic 5.2 da resis sve probleme sa registar bazom ;) (ali nije program besplatan)idi na download.com tamo ces naci programe za registar sredjivanje i programe za unistlaliranje ..ako ovo nepomogne brisi rucno :dedica:

P.S probaj i sa RegCleaner nije los programcic a + je i besplatan
i jos jedan P.S probraj i sa TuneUp Utilities 2006 ima opciju za registry editor
i jos dosta opcija..

Shlaymara
13.4.2006, 18:08
Uspeo.
nekim cudom je proradio anistaler sa cd i obrisao sve sem sa harda sto sam odradio rucno.mozda nije najkompletnija anistalacija ali je i ovako bolje nego da mi zauzima maesto.

jos jednom hvala svima;)

piskoonline
13.4.2006, 18:17
Ostavio si haos za sobom. Instaliraj RegCleaner i izvrši deinstalaciju i čišćenje registra iz njega. Takđer na prvoj kartici zgazi sve unose u registru koji su povezani (i dalje) sa tvojom igricom... ali verovatno i ostalim smećem koje misliš da si uklonio sa računara.