PDA

Prikaži potpunu verziju : UBI me DRWTSN32


NoYes
12.4.2006, 15:27
YO! pomagajte ljudi, kako da skinem glupavi DR WATSON 32, usporava mi mashinu bar za 10%. Kad ugasim neki program ili prozor komp sa zablokira na desetak sekundi i onda nastavi da radi OK. Probao sam brdo Cleaner-a i Remove-ra ali nista.
STA DA RADIM???

Cika Crni
17.4.2006, 21:33
YO! pomagajte ljudi, kako da skinem glupavi DR WATSON 32, usporava mi mashinu bar za 10%. Kad ugasim neki program ili prozor komp sa zablokira na desetak sekundi i onda nastavi da radi OK. Probao sam brdo Cleaner-a i Remove-ra ali nista.
STA DA RADIM???

i ja bih ga ubio samo neznam kako!!!b :alealeee:

Staronsky
17.4.2006, 22:35
To disable Dr. Watson

1.Click Start, click Run, type regedit.exe in the Open box, and then click OK.

2.Locate and click the following registry key:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
NOTE: Steps three and four are optional, but they necessary if you want to restore the default use of Dr. Watson.

3.Click the AeDebug key, and then click Export Registry File on the Registry menu.

4.Enter a name and location for the saved registry file, and then click Save.

5.Delete the AeDebug key.

To re-enable Dr. Watson type drwtsn32 -i

Cika Crni
18.4.2006, 15:17
a dali ce ovo ubistvo Dr. Watson-a imati kakve posledice i dali ce uticati na funkcionalnost windows-a ?

Miloš
18.4.2006, 17:01
a dali ce ovo ubistvo Dr. Watson-a imati kakve posledice i dali ce uticati na funkcionalnost windows-a ?
Неће.:)

Cika Crni
18.4.2006, 19:02
s malim zakasnjenjem nadjoh na internetu sled. informacije. :dedica:

Cika Crni
18.4.2006, 19:04
s malim zakasnjenjem nadjoh na internetu sled. informacije. :dedica:

Dr. Watson Version 5.1 http://watson.addy.com/ :icon_stud

Description of the Dr. Watson for Windows (Drwtsn32.exe) Tool
h..p://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;308538

How to disable Dr. Watson for Windows
http://support.microsoft.com/?kbid=188296

djolepiv
19.4.2006, 2:45
cemu uopste sluzi ta nesreca?

exciter
15.8.2006, 1:16
To disable Dr. Watson

1.Click Start, click Run, type regedit.exe in the Open box, and then click OK.

2.Locate and click the following registry key:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
NOTE: Steps three and four are optional, but they necessary if you want to restore the default use of Dr. Watson.

3.Click the AeDebug key, and then click Export Registry File on the Registry menu.

4.Enter a name and location for the saved registry file, and then click Save.

5.Delete the AeDebug key.

To re-enable Dr. Watson type drwtsn32 -i

Imao sam problem sa dr. watsonom i nasao sam ovu temu. Uradio sam ovo i watson vise ne radi, medjutim kada upalim kompjuter prijavljujeneku gresku. da li to moze da se nekako sredi?

Garson
15.8.2006, 1:34
Imao sam problem sa dr. watsonom i nasao sam ovu temu. Uradio sam ovo i watson vise ne radi, medjutim kada upalim kompjuter prijavljujeneku gresku. da li to moze da se nekako sredi?
Probaj da iskljucish error reporting service.

exciter
15.8.2006, 12:58
Probaj da iskljucish error reporting service.

Kako to da uradim?

Do@ OldSchool
15.8.2006, 13:09
Stvarno neznam, ali to se i meni javlja, kad se to javi ako sam na diul up(isdn) zablokira mi konekcija te moram da restartujem masinu, a kad sam na wireless onda na mrezu nema net-a a na server imam, ovaj problem se ne javlja samo meni nego bar jos 10 likova na njihovim pc-ovima, sta li to moze da bude?

Garson
15.8.2006, 19:15
Kako to da uradim?
Start->Run, ukucash services.msc, u listi servisa nadjesh Error reporting service, desni klik na njega, pa Properties , i Start Up type promenish u Disabled.

exciter
24.8.2006, 1:39
Start->Run, ukucash services.msc, u listi servisa nadjesh Error reporting service, desni klik na njega, pa Properties , i Start Up type promenish u Disabled.
Na kraju sam ukapirao da je sve to zbog firewall-a. Dan pre toga sam apdejtovao firewall ( sygate) i zbog njega je verovatno dr. watson poceo da radi. Kada sam ga iskljucio poceo je da javlja gresku. Medjutim kada sam preinstalirao sygate sve se vratilo u normalu.
Hvala u svakom slucaju.