PDA

Prikaži potpunu verziju : Help za Audigy!


Nikola Zivic
18.11.2005, 22:51
Skoro sam nabavio Audigy 2 value,i imam problema sa pravilnim povezivanjem zvucnika.Ja ih povezao onako bezveze kad su se svi pomesali (centar=rear left), u readme na cd nema kako pravilno treba povezati,a na creativovom sajtu jos manje.Zato ako neko ima bilo kakvog pojma za sta koja rupa sluzi neka POMAGA!!!!!!! PS. zvucnici koje imam su jazz 5.1:)

AstraLogos
18.11.2005, 23:21
Skoro sam nabavio Audigy 2 value,i imam problema sa pravilnim povezivanjem zvucnika.Ja ih povezao onako bezveze kad su se svi pomesali (centar=rear left), u readme na cd nema kako pravilno treba povezati,a na creativovom sajtu jos manje.Zato ako neko ima bilo kakvog pojma za sta koja rupa sluzi neka POMAGA!!!!!!! PS. zvucnici koje imam su jazz 5.1:)

Nikola je si li dobio instalacioni CD uz zvucnu karticu sa drajverima i pratecim softverom. Treba da je negde preko 600MB!!!
Instalisi kompletan softver pa startuj DEMO. Tamo imas kako su ti povezani zvucnici i dijagnostiku povezivanja i rada zvucnika. Znaci opisano u slici i reci. Potom pokreni program desnim klikom misa na ikonicu Creative u tool baru i izaberi Diagnostics. Ostalo ce ti se samo reci.
Pozdrav! :)
PS. Ako nisi dobio CD mogu ti pomoci.

Ninoslav
19.11.2005, 2:40
Da, imas diagnostic tool pa ti lepo teta kaze koji je prednji a koji zadnji...
jel to neko bulk pakovanje kad nisi dobio uputstvo ni za zvucnike ni za Audigy?

sirNemanjapro
19.11.2005, 3:16
Jos jedna srecna i zadovoljna musterija srpske PC dilerkske mreze. Ovo me zaista sve vise podseca na vreme Al Kaponea. Ne znam da li ste znali, ali Kapone je prodavao osiguranje (to mu je bio legalan posao). Veoma simpaticno za nekoga ko je osiguranju non stop pravio posao.
Tako ocigledno sada imamo ultra-mega-giga zavere tipa, ne daj mu cd, neka zove da pita, i on da cemo mu pomoci za sec i onda ce da misli da smo naj pametniji. :D

Elem, evo ti moja pomoc. Nadam se da ce ti bi ti od koristi.

Po boji konektora na kartici, imas CRNI to je SubWoofer, Ljubicasti su ti prednji sateliti, dok ti je braon ili zuto zadnji sateliti. Uostalom kako ti nije utisnuto na plocici na kojoj su konektori, male slicice koje te asociraju sta je sta?