PDA

Prikaži potpunu verziju : Gde se može nabaviti Star Wars Galaxies


kreator_
30.3.2009, 0:35
Posto je igra dosta stara, zanima me da li ima jos negde u BGu da se kupi ili da li se moze skinuti negde instalacija i trial key kao sto mnoge MMO igre daju da se isproba.
Ako je neko igra, mozete slobodno da napisete koji utisak o igri da znam da li da se upustam ili ne dok ne izadje SW:TOR.

genius
30.3.2009, 0:48
Ne vredi da se mucis... igra je prakticno mrtva...

Cyb0rg
30.3.2009, 0:58
jedan pech je unistio igru strpi se za SWTOR posto vidim da si nestrpliv cim pravis ovakvu temu

kreator_
30.3.2009, 9:32
Pa dobro de, ali jel ima neka trial verzija da se skine sa neta mozda? Ono, 10-dana free kao sto je uz WoW islo. Bar malo da vidim kakva je igra posto sam citao o njoj u Gameru iz 2002. godine i bio sam nalozen da je kupim al' tad sam jos bio klinac, nije kao sad sto mogu sam da priustim online igre + mesecnu pretplatu.

Cernobil
30.3.2009, 9:33
Trial moze da se skine sa njihovog sajta. Ima ljudi igraju. Nema ih mnogo ali ih ima. Sta znam, meni se igra uopste nije svidela jer je tehnicki totalno zaostala i ne lici ninasta, ne mislim samo na grafiku. Dosta je sve nekako nejasno , konfuzno. Posto je samo trial, nisam mnogo toga iskusio,ali i ovi prvi questovi su cudni, recimo trebao sam da pobijem neke bilmeze, na nekom mestu, maltene pridjes protivniku koji pritom UOPSTE ne reaguje , moj ga lik cak ni ne udari ovaj umre, i za par sekundi tu se stvori isti takav lik koji nastavi da kulira.... :) Dosta jadno izgleda sve to u svakom slucaju. Ali verujem da igra ima nekih kvaliteta ,skrivenih ... :)