PDA

Prikaži potpunu verziju : Imate li profil?


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Greko Darstiva
8.6.2013, 8:41
To zna da se pojavi od pojedinih ekstenzija koje koristiš u Chromeu. Meni se konkretno taj problem javljao kad sam koristio adblocker.

Imam i ja dodat adblocker inace jedinu ekstenziju koju koristim. Sada je sve ok samo me je zanimalo da li sam nesto zeznuo instalirajuci ono cudo koje sam dole pomenuo.

White Ripper
8.6.2013, 11:32
Ne, samo ugasi adblocker i nema problema. ;)

Kidja
18.6.2013, 19:13
Od kad su uveli na fb da kad kliknes sliku automatski je i lajkuje?

via Tapatalk 2

JzmA
18.6.2013, 19:32
Da nisi pritisnuo L ? :D
A ima bagova, neki dan mi je sam fb dodao u prijatelje sasvim nepoželjnog lika, nakon što sam mu na sekundu pogledao profil.

Kidja
18.6.2013, 19:36
Ma jok ,nisam.Bezveze koliko bugova ima...ima da ugasim profil.

via Tapatalk 2

Nicklord
18.6.2013, 20:08
Meni je sve normalno? Nije da ga koristim mnogo (10 minuta dnevno) ali baš nijedan bug nisam primetio :D

JzmA
18.6.2013, 22:45
Interesantno je da se problemi sa facebookom gomilaju vremenom kako se koristi račun.

doctor
19.6.2013, 12:35
Ja sam do skora držao jednu žensku namerno u friend requestovima, nisam želeo da je prihvatim ni odbijem (glumim malo šmekera je l' te, udaram čežnju i to) kad ono, na moje krajnje neprijatno iznenađenje ona se javi sa porukom na foru: "Vidim prihvatio si me." Ja brzo, drž' ne daj, "otrčim" u Activity log i piše stvarno da sam je pirhvatio i to u vreme kada sam bio online - a ja to nisam uradio. Bilo je podne, bio sam trezan, nisam se drogirao... Eto, ume FB da *****e korisnike :D

Ali, da je koristan - jeste. Sa kolegama sa faksa lako razmenjujemo neprocenjive informacije preko grupa, kontaktiram društvo za dž, sada imam i FB Messenger na telefonu koji ima besplatne glasovne pozive prema svakom ko koristi isti taj Messenger na svom telefonu i to radi super preko WiFi. Odavno sam izblokirao sve postove koji me ne zanimaju, News feed mi je sterilan i FB mi radi onako kako ja želim (osim onog ispada gore) a ne kao svima ostalima koji ne znaju ni Privacy da podese... Tako da, koliko god da je Facebook zla korporacija - meni olakšavaju život. Ne volim ih ali je ova mreža korisna.

Kidja
6.7.2013, 12:29
Poceo twitter da mi spama ljude sa nekim ruskim sajtovima.
Prvo me zanima kako su mi hakovali twitter posto ne klikcem na nista i obicno par sajtova koristim dnevno.
Drugo , Malwere i Avast nista ne nalaze...
Mada opet ne znam, nije promenjen pass ni nista samo spama tvitove na ruskom i neki link...

Тормунд
7.7.2013, 15:38
poceo twitter da mi spama ljude sa nekim ruskim sajtovima.
Prvo me zanima kako su mi hakovali twitter posto ne klikcem na nista i obicno par sajtova koristim dnevno.
Drugo , malwere i avast nista ne nalaze...
Mada opet ne znam, nije promenjen pass ni nista samo spama tvitove na ruskom i neki link...

Провери у подешавањима на самом налогу да ли нека сумњива апликација има приступ твом профилу. Уколико си се пријављивао на неки сајт преко Твитера, можда си успут дозволио слање тих линкова.

njupadzija
7.7.2013, 19:38
Имам профил већ неких пет година. У почетку ми је све то било ново и занимљиво, сада ми углавном служи да прегледам листе у које сам ставио мени занимљиве групе и странице и то је то. Ћаскање ми стоји искључено годинама уназад :).


Сада нешто размишљам, било би добро да се направи тема у којој би предлагали занимљиве групе и странице на фб. ;)

yoshida
11.7.2013, 17:07
Poceo twitter da mi spama ljude sa nekim ruskim sajtovima.
Prvo me zanima kako su mi hakovali twitter posto ne klikcem na nista i obicno par sajtova koristim dnevno.
Drugo , Malwere i Avast nista ne nalaze...
Mada opet ne znam, nije promenjen pass ni nista samo spama tvitove na ruskom i neki link...

probaj da promeniš password na tvit-u, mislim da to raskine veze ka tim "pomoćnim" sajtovima za follow, unfollow itd itd.

--ComputerBoy--
17.7.2013, 21:26
Nažalost, facebook je postao potpuno mučan, možda više nego ikad, zbog činjenice da je FB nekada služio tinejdžerima i odraslima za komunikaciju, da bi ga sad i mame i tate i babe i dede imale što može povremeno dovesti i do neprijatnih situacija :kreza:

Mladi više ne mogu toliko da se opušteno dopisuju sa vršnjacima i da budu opušteni jer ih uvek neko gleda, pa je zato dosta njih i ugasilo profil. Meni je zaista žao mlađih generacija koju vidim napolju kako bleje, sede na jednom mestu i pričaju o fejsu šta je ko rekao, šta je ko okačio.

Prief Lirator
17.7.2013, 21:31
I trebaju da ih kontrolišu, ovo što klinci rade na FB - pa to nije normalno nikako.

--ComputerBoy--
17.7.2013, 21:55
Za klince svakako da, ali za nas malo starije i ne :kreza:

Markonije
21.7.2013, 2:07
Cloud computing i FB = 1984


Ma uzas,ja ne mogu da shvatim,kako covecantvo srlja u propast i jos pljuje na one koje bi to (zeleli da mogu) da sprece.


Pogledah klip gde dva lika tvrde da imaju softver za prepoznavanje lica na G naocarima koji se veze direkt na soc mreze profile...


I sta ,ne kapiram sta,treba jos ja da dodam,privatnost 0 prava 0,plata manja nego pre 10 godina,cene duplo vece

Nije leba i igara vise,nego leba i neta

JzmA
21.7.2013, 2:36
Mnogima danas privatnost nije ni bitna jer su otupili.
Ne postoji više ni cenzura vijesti (jer je praktično nemoguća), nego smo istima prenatrpani do te mjere da postajemo indiferentni.

hacker_aca
22.7.2013, 10:23
Možda pričate o ovako nečemu:

http://www.highexistence.com/amusing-ourselves-to-death-huxley-vs-orwell/

A inače je FB zabranjen za mlađe od 13 godina doduše, da se ja pitam, malo bih povećao granicu...

Geomaster
22.7.2013, 10:33
Jel neko primetio onu reklamu za Amstel pivo? (on-topic)

JzmA
22.7.2013, 22:53
Možda pričate o ovako nečemu:

http://www.highexistence.com/amusing-ourselves-to-death-huxley-vs-orwell/


Mislim upravo na Huxleyevu knjigu Vrli novi svijet.

hacker_aca
23.7.2013, 2:18
Okete, ajmo sada bek on topik i malo manje teorija zavere.... :)

JzmA
23.7.2013, 2:43
Ljudska psihologija je to, nikakva teorija zavjere.

RexGrammer
23.7.2013, 2:50
Nije to samo u Srbiji. Tako je stanje svuda u svetu. To i jeste, teorija zavere, u neku ruku. Velikim gigantima i trebaju glupi ljudi da im uvale manje kvalitetniju robu za vece pare.

Sad je na Alexi FB #1 sajt, u svetu i u srbiji. Pitam se sta bi se desilo kad bi neko srusio FB? :alealeee:

JzmA
23.7.2013, 12:21
Morali bi ljudi iz kuće da izađu, nastao bi haos.

JohnnyNT
23.7.2013, 14:07
Ne, samo bi gomila drugih sajtova zauzela njegovo mesto.

Dimo
23.7.2013, 15:35
A možda bi prešli i na Google+, koji još uvijek nije postao toliko naporan.

water wizard
23.7.2013, 15:37
da se ugasi #1 sajt? nemoguće...

Porsche
26.7.2013, 18:41
Ima li još neko sem mene problema sa postavljanjem fotografija na FB? Na primer za naslovnu i profilnu mogu samo da postavim sliku koja je već bila, ali da ubacim novu sa HDD-a nema šanse. Nikako novu sliku ne mogu da ubacim pa ni sa podzidu. Kako potvrdim koju sliku hoću da ubacim tako samo prebai na početnu i to je to.

todos
28.7.2013, 21:30
Ima li još neko sem mene problema sa postavljanjem fotografija na FB? Na primer za naslovnu i profilnu mogu samo da postavim sliku koja je već bila, ali da ubacim novu sa HDD-a nema šanse. Nikako novu sliku ne mogu da ubacim pa ni sa podzidu. Kako potvrdim koju sliku hoću da ubacim tako samo prebai na početnu i to je to.

Upravo to, i ja sam imao problema i resio sam tako sto koristim ACDSee. Jednostavno i preko raznih on-line servisa i drugih programa nisam uspevao da ubacim slike. Postoji mogucnost i mog ne znanja sto nije iskljuceno.

Porsche
28.7.2013, 21:48
Meni problem pravi opera, preko Internet Explorer-a sam uspeo. Trebalo mi je hitno da ubacim jednu fotografiju, posle toga nisam probao ponovo preko Opere. Evo sad sam kod druga i vidim da kod njega ide ok preko opere, kad dođem kući probaću možda je kod mene opera zabagovala ili je možda bilo nekih tad trenutnih problema.

todos
28.7.2013, 22:53
I ja iskljucivo koristim operu. Moguce da je i do nje.

Nikola Milosavljevic
27.9.2013, 17:21
Ima li još neko sem mene problema sa postavljanjem fotografija na FB? Na primer za naslovnu i profilnu mogu samo da postavim sliku koja je već bila, ali da ubacim novu sa HDD-a nema šanse. Nikako novu sliku ne mogu da ubacim pa ni sa podzidu. Kako potvrdim koju sliku hoću da ubacim tako samo prebai na početnu i to je to.

Da li je rešen problem? i kako? Ja par meseci ne uspevan da promenim svoju profilnu sliku. Koristim FF

Rešio...Kada se prevuče kursor preko slike, na profil strani, izađe meni gde postoji opcija upload...

JzmA
23.11.2013, 20:43
Jel se dešava vama ovih dana da mu se fb jedva otvara i da ne može da učita slike, videe...?

Dimo
23.11.2013, 21:02
Vjerovatno je do tebe, meni sve radi okej. Mada, oni stalno nešto prčkaju (http://www.theepochtimes.com/n3/351340-facebook-down-some-users-reporting-outages-slow-loads/).

JzmA
23.11.2013, 21:33
Očistio sam računar, ali ne vidim neku bitnu razliku. Ovo se zna desiti na par dana pa prođe, ali me nervira kad mi zaista treba ovaj vid komunikacije radi nečega.

Kidja
2.2.2014, 15:24
Sad gledam kao prihvatila mi jedna osoba friend request medjutim 100% znam da ja to nisam poslao i pogledao da sam imao jos nekih 10tak poslatih friend request za koje sam siguran da nisam ja ima stranaca a i nekih nasih.

Sta bi moglo da bude? neko me je hack? mozda slucajno kliknuo nekad kad mi izadje sa desne strane ili nesto trece?

Marti Misterija
2.2.2014, 16:39
E, kad vidim da ovakvi (http://www.kurir-info.rs/katarina-grujic-u-zalosti-ne-pisite-mi-na-zid-7-dana-clanak-1209393) koriste fejsbuk, savrseno mi je jasno zasto ima jos ljudi koji ga nemaju i ne zele da ga koriste...

Najzalosnije od svega je to sto je sve vise takvih korisnika fejsbuka a sve manje onih koji ga koriste za normalne stvari...

Prief Lirator
4.2.2014, 18:24
Ja ga imam, ali kao da ga nemam. Otvorim ga dva puta sedmično i budem 2 minute, onako, čisto informativno.

Mrzim Facebook! Volio bih da nestane i on i sve društvene mreže. Odvratne su mi slike, poziranja, lažna predstavljanja, lajkovi, foliranja.. Sve takve korisnike (a većina je takva) bih protjerao u Sibir u društveno/popravno/radne kampove, da kopaju ugalj i naftu i sijeku drva, da bude korisni. :D

mvasic
4.2.2014, 20:02
Mrzim Facebook! Volio bih da nestane i on i sve društvene mreže. Odvratne su mi slike, poziranja, lažna predstavljanja, lajkovi, foliranja.. Sve takve korisnike (a većina je takva) bih protjerao u Sibir u društveno/popravno/radne kampove, da kopaju ugalj i naftu i sijeku drva, da bude korisni. :D

Ne kapiram kako mozes da mrzis neki servis? Ili ga koristis, ili ne.

Ja FB koristim od 2007. U friends listi su mi iskljucivo ljudi koje poznajem licno. S obzirom da zivim u SAD, daleko mi olaksava kontakt s prijateljima sirom sveta. FB je najjednostavniji nacin da svoje prijatelje drzim ukljucene u svoj zivot, a i oni mene u svoj. Kada su ti ljudi s kojima zelis da ostanes u kontaktu rasuti na nekoliko casovnih zona, skype i telefon postaju malo nezgodni.

FB koristim dosta i u poslu. Radim kao trener. Najvise s uzrastom od 10-19 godina. Ovde mi je FB strasno olaksao i ubrzao komunikaciju. Vecini klinaca je FB ukljucen stalno i sva obavestenja dobijaju momentalno. Lako im je da me kontaktiraju, a i meni njih.

FB sam podesio da ne primam update od ljudi koji me ne zanimaju. Ono sto delim, mogu da vide samo ljudi koji su u friends listi.

Boldovano, zbog cega se, onda, na forumu ne predstavljas punim imenom i prezimenom?

Prief Lirator
4.2.2014, 21:14
Ne kapiram kako mozes da mrzis neki servis?Mogu. Odvratan je. Povraća mi se kad čujem njegovo ime. Povraća mi se kad čujem priču o njemu. Gadi mi se, eto. Simple as that :)

Prief Lirator
4.2.2014, 21:36
Pardon za dupli post:

Boldovano, zbog cega se, onda, na forumu ne predstavljas punim imenom i prezimenom?Predstavljao sam se na početku. :) Prvih nekoliko desetina ili stotina postova sam napisao pod svojim pravim imenom, može se vidjeti iz citata mojih prvih postova. Ali kad sam napisao "lažno predstavljanje", nisam mislio na ime i prezime, jer je ono na FB skoro uvijek tačno, nego sam mislio na foliranje i lažno predstavljanje slike o sebi. Valjda sam dobro objasnio. :)

M.C.
4.2.2014, 21:41
Ako ti se povraća od njega ne vidim razlog zbog koga bi ga "informativno" otvarao i ta 2 puta nedeljno.

mvasic
4.2.2014, 21:52
@Prief

Nema foliranje veze s FB. Foliraju se ljudi, a ne servis. Meni se pojavljuju samo upadeteovi ljudi s kojima održavam kontakt. U friends listi nemam kojekakve random likove. Ako nekoga ne poznajem ili ne zelim, jednostavno ignorisem request. :)

Prief Lirator
4.2.2014, 22:23
Ja imam 29 prijatelja, i ja sam probrao društvo pa mi se zato ne povraća prilikom povremenog otvaranja FB. :D

I to je tačno, nije servis odvratan, nego ljudi.

Djordje Nedic
4.2.2014, 22:26
Bogami si rigorozno probrao :D
Ja imam 160 prijatelja i fejsbuk koristim samo kao sredstvo za komunikaciju, nikakav publicitet mi nije potreban, ne vidjam idiotizme jer dodajem samo ljude koje i znam i odgovaraju mi.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

JzmA
4.2.2014, 22:28
Ne kapiram kako mozes da mrzis neki servis? Ili ga koristis, ili ne.

Razlog tome može biti što je neko sjeo za fb da priča s tobom, a ne konta koliko je zdravije da izađe iz kreveta sa laptopom, kada možete bez ikakvih problema.

Iris
5.2.2014, 19:06
Facebook slavi deseti rođendan, a vi i dalje jedno te isto pa u krug...

Tema se odavno istrošila, vreme je da je zaključamo.