PDA

Prikaži potpunu verziju : Firefox zaustavi download pre završetka


Deusdies
26.2.2009, 6:19
Čudna stvar se dešava.

Kada download-ujem nešto, neki put mi Firefox jednostavno, u pola, ili pri početku, ili pri kraju, zaustavi download. Tada stoji npr. "15 seconds remaining - 0 bytes/s". Onda moram da pritisnem pauzu, pa da pokrenem ponovo - tada proradi (mada se neretko dešava i da se ponovo zaustavi, i da moram da ponovim proceduru).

Drugi browser-i rade normalno (Opera, Chrome, Safari).

Mogu da se prebacim na drugi browser, ali bih ipak voleo da mi FF radi kako treba.

Nemam AntiVirus software.

Pokrenuo sam FF u Safe Mode-u, tj bez ekstenzija - opet isto.

Obrisao sam temp, cache, cookies etc.


P.S. Primetio sam da se ovo često dešava kada download dostigne brzinu od oko 1330 kB/s.

Eddy
26.2.2009, 7:23
Koja ja verzija u pitanju? Da li si odradio update? Mozda prosta reinstalacija FF-a resi tvoje probleme.

Deusdies
26.2.2009, 8:55
Probao sam reinstalaciju. Takođe, trenutno je najnovija verzija instalirana (doduše ne 3.1 alpha).

oluja
26.2.2009, 10:44
To se i meni desava ponekad, sacekam malo i zavrsi se download... nekad sacekam malo duze, nekad malo krace... Mislio sam da Nod32 nesto proverava.

holodoc
26.2.2009, 12:00
Poznat bug Firefox-a je u pitanju koji ni posle 15000 unapređenja u najnovijoj od tri verzije programa nije uklonjena... U stvari kad malo bolje razmislim... "Uklonjena" je :dzavo:

Picard
26.2.2009, 12:02
Sto ne probas da skidas koristeci addon DownThemAll?

VojaM
26.2.2009, 13:44
Poznat bug Firefox-a je u pitanju koji ni posle 15000 unapređenja u najnovijoj od tri verzije programa nije uklonjena... U stvari kad malo bolje razmislim... "Uklonjena" je :dzavo:
Kako onda ja nemam taj bag?

holodoc
26.2.2009, 14:16
Kako onda ja nemam taj bag?
Pa nisu svi te sreće Vojo :) Negde se bug ne pojavljuje ili je dovoljno neprimetan da ne smeta a negde ume da izazove naprasno pucanje download i sl. :)

Deusdies
26.2.2009, 20:05
A, dobro. Steta sto ne postoji lek za bug :D

Dobro, sad koristim Flock, svidja mi se, tako da cu sacekati dok ne otklone taj bug. Hvala svima ;)