PDA

Prikaži potpunu verziju : dr. Mario


zozefina
20.2.2009, 17:05
kada nisam imala kompic i kada su nas gadjali bombama, smirivala me je ta igra, sada vidim Maria u raznim varijantama ali kao dr. Maria ga nema, gde mogu da ga nadjem i prebacim u moj kompic.:n_klanja::love:

Hephaestus
20.2.2009, 17:16
Ima da se igra preko interneta:
http://www.nintendo8.com/game/495/dr._mario/

Miki-Car
20.2.2009, 19:38
Svaka cast sto si ovo iskopao!!! Zozi, stvarno smiruje zivci igra, zivota mi :)

zozefina
21.2.2009, 0:11
dragi moj hephaestus, hvala ti :tapsh:, ali kako da pocnem sa igrom, pokazuje mi 10-ti nivo i super brzinu, ja bih ipak na nesto sporije i nize pa onda da se penjem.:icon_stud

Hephaestus
21.2.2009, 0:21
dragi moj hephaestus, hvala ti :tapsh:, ali kako da pocnem sa igrom, pokazuje mi 10-ti nivo i super brzinu, ja bih ipak na nesto sporije i nize pa onda da se penjem.:icon_stud

Imas pre nego sto krenes da odaberes koji ces nivo i koju ces brzinu. Prva stavka je nivo, druga brzina, a treca muzika. Tu menjas strelicama kako ti odgovara.:)

zozefina
21.2.2009, 22:19
Imas pre nego sto krenes da odaberes koji ces nivo i koju ces brzinu. Prva stavka je nivo, druga brzina, a treca muzika. Tu menjas strelicama kako ti odgovara.:)

:boodala:ja na svom ekranu vidim start=enter
selekt=kontrol (a ja tu tipku ne vidim)
B =Z
A =X
i sto god da pritisnem, ne mogu da ga pokrenem, ide automatika, 10 nivo i luda brzina:n_klanja:

zozefina
21.2.2009, 23:07
Svaka cast sto si ovo iskopao!!! Zozi, stvarno smiruje zivci igra, zivota mi :)
miki care, kako da pokrenem Maria, Hep. ije tu, tebe vidim, pa mi pomozi. Sto god pritisnem na ekranu, automatika radi svoje. Nista ne mogu sa mog kompica da uradim i pokrenem ga.:n-cc2:

Kisr
22.2.2009, 11:20
Ako ti se bas toliko igra mozes i na kompu sa Nintendo 64 emulatorom,probao sam i radi odlicno.Prvo idi ovde (http://www.emulator-zone.com/doc.php/n64/) i skini project 64 i instaliraj.Onda idi ovde (http://www.emuparadise.org/roms/n64/d/) i skroluj dole do dr.maria i skini ga i raspakuj ga sa winrar-om,ako nemas winrar imas tu link za program.Sada otvori project 64 i kikni na file,pa open rom,onda lociraj raspakovani Dr.Mario 64(u) fajl klikni na njega pa na open.Na tastaturi koristis x i c za okretanje pilula,a na numerickom delu tastature 4,6,8 i 2 za levo desno i navigaciju kroz meni,i naravno enter.Pritiskom na escape prelazis na full screen i obratno.That's all,uzivaj!:ciao:

Miki-Car
22.2.2009, 12:48
miki care, kako da pokrenem Maria, Hep. ije tu, tebe vidim, pa mi pomozi. Sto god pritisnem na ekranu, automatika radi svoje. Nista ne mogu sa mog kompica da uradim i pokrenem ga.:n-cc2:

Ček' da zasednem...

E tako. Sad, ako već mu vidiš tu da se on špil-a, znači da je sve na mestu. Onda ga rkneš mišonjom u Maria, pa rkneš enter na tastaruri, pa opet enter (rkneš).

A meni su dali bocu 'leba i korpu vina i rakije da ja tebi ovo objasnim. :dedica::rofl::kreza:


P.S. Simpa ti je ova reč ''kompić'':D

<Rio_da>
22.2.2009, 13:42
Ovo je odlicna igra, pogotovo udvoje

zozefina
22.2.2009, 17:59
Ček' da zasednem...

E tako. Sad, ako već mu vidiš tu da se on špil-a, znači da je sve na mestu. Onda ga rkneš mišonjom u Maria, pa rkneš enter na tastaruri, pa opet enter (rkneš).

A meni su dali bocu 'leba i korpu vina i rakije da ja tebi ovo objasnim. :dedica::rofl::kreza:


P.S. Simpa ti je ova reč ''kompić'':D
Care, svaka ti cast na objasnjenju, prstice sam razmrdala, vrat mi se ukocio i pala sam na zadnjem nivou, ali bice dana za megdana.Hvala ti.
:ciao:
P.S. kako li bi mi objasnio da ti nisu dali bocu hleba

--ComputerBoy--
17.9.2009, 9:31
E, ova igra ima najjacu muziku od svih! :)

zvucnjak
18.9.2009, 9:53
E, ova igra ima najjacu muziku od svih! :)

TSBIAGCulDw