PDA

Prikaži potpunu verziju : Problemi sa Post Mortem


Boranija
4.4.2006, 15:06
Igrao sam ovu odlicnu avanturu kad je izasla i nisam je zavrsio. Kada sam je nedavno ponovo instalirao, pojavio se sledeci problem: Sve ide potpuno usporeno (jaaaako usporeno) tako da ne moze vise da se igra. Konfig. sigurno nije problem, jer sam ranije na istoj igrao bez problema. Jedina razlika koje mogu da se setim u odnosu na ranije je da imam instaliran WinXP SP2. Ako neko zna u cemu je stvar, molim neka mi pomogne.

Shlaymara
4.4.2006, 20:27
Ne znam u cemu bi mog`o biti problem, ali meni ja na sp2 radila normalno

Patton
4.4.2006, 22:45
Meni radi na SP2... znaci prekontrolisi DirectX, drajvere za graficku... itd... koju graficku imas?

Boranija
5.4.2006, 14:47
Graficka je FX5700 128mb, imam drajvere i DirectX 9.0c. Ali opet ponavljam da sam igrao na istoj konfiguraciji i pre oko god. dana (P4 3200Ghz, 1GbRAM)

101st Airborne
5.4.2006, 20:38
Ja sam taj problem imao sa Syberiom, skinuo sam patcheve i radi super. Probaj to.

madhatterYU
5.4.2006, 22:17
Ne znam sto mi ovo pade na pamet, mozda sam sreo negde isti problem, da nisi probao mozda kompitabilnost da podesis primera radi sa win98 ili 2000?

Psychon@ut
29.4.2006, 23:32
Da ne otvaram novu temu:
Da li post mortem ima više završetaka?Igram ga od prije 4 dana i super je.

Shlaymara
30.4.2006, 2:45
koliko je meni poznato ima 3 zavrsetka.

Covenant
20.10.2006, 15:30
Sto se tice problema sa seckanjem i ostalim Wu-Tang Vestinama :D proveri da li ti je ukljucen firewall u pozadini-i Kerio i ZA znaju da prave problema sa ne bas malim brojem igara.....
Inace Post Mortem je odlicna igra,skoro sam je nabavio,poseduje bas mracnu atmosferu u najboljem noair maniru,a scenario je izuzetno interesantan....
Problemi nisu nimalo naivni,a jedina mana je to sto je pozadinska grafika mogla biti bolja-nije da je losa,vec deluje pomalo zamuceno....
Steta za ovu odlicnu igru-prosla je relativno nezapazeno i nezasluzeno u senci Syberia-e

Oblacic
21.10.2006, 13:49
Odlichna strva kod Post Mortema je shto ces uvek zavrshiti igru... ne moze ti se desiti da dodjes do pred kraj igre i da tada tek shvatish kako si neshto na sredini igre preskochio da uradis i da treba da se vracas na to mesto...kao shto se meni desilo u igri Black Mirror... Moj ti je predlog kada predjes Post Mortem uzmi da igrash Stll Life.... to ti je nastavak i jako je dobra igra...

dodgeme
21.10.2006, 16:15
ja sam stigao do one slike pred sam kraj i nikako nemogu da nadjem slova ili shta se vec trazilo

Jim Bravura
30.10.2006, 18:58
koliko je meni poznato ima 3 zavrsetka.Znas li koji je taj treci zavrsetak? Vracao sam poslednji "sejv" nekoliko puta i probao sve moguce varijante, ali imam samo dve opcije. Posto je u pitanju spoiler, napisacu belim fontom: da unistim "Head of Baphomet" ili je predam Kaufmanu Dakle, koja je treca mogucnost?

madhatterYU
30.10.2006, 19:41
meni se cini da u jednom umires, valjda onaj cika sa brkovima jos uvek ostao u zatvoru a ti predao bafometovu glavudzu ili tako nesto bese

Nillaith
31.10.2006, 2:07
!SPOILERI ZA SVA TRI KRAJA POST MORTEMA!
S tim sto sam za treci saznala godinu-dve po prelasku igre :P
1. Hellouin-a osude (na smrt), a posto je Gus upucan... eh. [opcija da das glavu]
2. Hellouin-a opet osude, a Gus nek se snalazi. [opcija da se resis glave]
3. Hellouin-a pustaju (dovoljno dokaza protiv Dr. Kaufnera!), blago tebi :)
Treci kraj je prilicno tesko dobiti, zato sto moras da das dokaze odredjenim redosledom, tako da ti ni jedan ne ostane u inventory-ju - ali ces imati dovoljno dokaza da je Hellouin nevin :]
(to predavanje dokaza je ono kada dajes roza puder, slike, sta god vec onom ciki policajcu...)

madhatterYU
31.10.2006, 13:04
au da to je ona nezgodna slagalica u podrumu sto mora da se odradi za deo dokaza bese..

Nillaith
1.11.2006, 1:39
Da, imas ono alhemicarsko muckanje... ali je ta slagalica jos uvek laksa od pecenja kolacica u Still Life-u :P (ove dve slagalice neodoljivo podescauju jedna na drugu)

madhatterYU
1.11.2006, 3:13
au, ne spominji to, skoro sam pomenuo jednom liku kolko sam pop*zdeo od tog dela, stvarno The HORROR.

nebojsa986
1.11.2006, 7:27
Meni su kolacici bili mnoogo laksi nego muckanje u podrumu,to nikako nisam mogao da provalim,uspeo sam i sliku sa svecom da provalim,ali to muckanje nikako,cak i kad sam procitao resenje opet mi nije bilo nesto mnogo logicno,al ajde.

polarnimeda
20.11.2006, 6:54
Sto se tice problema- probaj stariji drajver!

zidan grobar
9.7.2009, 18:28
Ovo sam poceo da igram pre nekoliko dana,igra je za sada odlicna.
Zanima me samo da li moze da se menja rezolucija i kako?

caine
23.11.2009, 22:33
Kod Post Mortema mi se baš sviđa što je pomalo RPGast - zbog mogućnosti da se kažu različite stvari sam se dosta uživljivao, ali, iako je priča stvarno OK, ima previše mana da bi mogla da se proglasi za dobru avanturu. Interfejs je ponekad nervirajuć (razgovori, kretanje), velike scene u kojima često nema ničega, uglavnom glupe zagonetke, često loša gluma i prevelika pauza između rečenica, kratkoća... dovoljno je. A ni ta priča nije remek delo. :a_whistli

BogdanP
29.12.2011, 19:30
Nadam se da nije problem što dižem ovu temu "iz mrtvih", ali nedavno sam igrao ovu igru i baš me interesuje da li je neko imao ovaj problem: došao sam do pred kraj, tj. do sveće i slike; i sveća je uvek bila ugašena. Na kraju sam digao ruke i pogledao walkthrough, i posle dužeg traženja shvatio da sam preskočio da iz hotelske sobe gde se desilo ubistvo pokupim ključ sa komode za (pretpostavljam) kovčežić od ono dvoje ubijenih; međutim, ja toj komodi jednostavno ne mogu da priđem - uopšte ne mogu da se krećem u njenom pravcu, kao da taj ekran ne postoji! Ne znam da li je u pitanju bug (s obzirom da sam taj korak preskočio maltene na početku) ili nešto drugo...