PDA

Prikaži potpunu verziju : Joint Operations


Boranija
4.4.2006, 13:50
Igra li se to kod nas? Dopada mi se ono sto sam video i cuo, pa me zanima vredi li nabaviti?

Djordje Turjacanin
11.12.2008, 17:12
Što znači, prije dok sam imao neku bednu nvidia karticu radilo je besprekorno. Sada kad imam Intel 82945G grafu(jeste da je 128 ali) neće da se pokrene. Da li je možda problem što nisam updateovo igru ili je drivera. Mada ovo drugo je malo verovatno jel sam prije nekoliko dana. Sad kad pi pogledali moj prfil rekli bi zaštio ne igram na f+drugoj mašini ali mi je to mašina kod koje nema interneta. Pa ljudi šta da radim. Baš mi se igra ova igra te vas molim ako znate da odgovorite.

Djordje Turjacanin
11.12.2008, 22:18
problem sam riješio. Nakon traženja po netu našao sam program 3d alanlyze koji emulira neki HTDA ili slično.

nikola87
21.2.2009, 14:41
da li ova igra ima single player?

Ja skinuo i hteo da igram ali ovo je izgleda samo MP

Djordje Turjacanin
21.2.2009, 22:38
Ona nema singleplayer smao nekoliko trening misija. E sad što si je ti skinuo to znači da nije original znači da nema ni šanse da možeš da igraš mulitplayer na tome. Samo original.
Za više info0rmacija evo ti tri linka
GAMESPOT (http://www.gamespot.com/pc/action/jointoperations/index.html)
SK Opis (http://%20www.sk.co.yu/2004/08/siop12.html)
Test Pray moj opis (http://www.sk.rs/forum/showpost.php?p=690763&postcount=158)

nikola87
21.2.2009, 22:42
znaci da je obrisem?

Djordje Turjacanin
21.2.2009, 23:01
Ako ti nije original onda slobodno. Mada igra ima nekoliko dobrih traning misija poput odbrane i napada na bazu. Onda imaš i pucanje iz minobacača i stingera,voženje džipova, transportera,helikopera mada sve je to ništa u odnosu na multiplaying. Kad tačno znaš da ti život(virtuelni) zavisi od nekoga ko vozi transporter ili helikoper ili obratno onda je to sasvim druga. A slobodno ti mogu da preporučim da je kupiš, ima još dosta igtrača koji igraju na servrerima.Posebno za evropu. Najviše su na oficijelnim serverima. Igra nije skupa mislim negdje oko 20 dolara. Ali ako naprmiejr igraš CS ili BAttlefield onda ne morša da kupuješ jer ti je to slično. Takođe ako kupiš ikad ovu igru, nađi preko crne berze par živaca jer češ sigurno ginuti i u treningu a kamoli na pravoj borbi U što se oduži ovaj post:D

nikola87
21.2.2009, 23:05
hvala


nego da li si primetio da se mapa genericki pravi i bukvalno se kopira, znaci vozis pravo 1KM i pose toga ponovo nailazis na skroz istu mocvaru, skroz istu planinu, put, potok, kamenje, sve isto ali bukvalno ne ono kao isto kamenje razbacano nego kao da se cela mapa prekopirala i na svakih 1km se ponovo kopira.

Ja nisam mogao da verujem da je tako glupo. Ista fora kao sto je bila u delta force 1 i 2. Mada ista firma pravi igru tako da je sigurno to ta fora.

Djordje Turjacanin
22.2.2009, 13:07
čekaj to si igrao u treningu. PA to ne znam, ali većina CO-OP(koje ja igram) jesu slične ali nisu potpuno iste. A još nmešto pa znaš li ti kako je praviti toliku mapu. A ima ih dosta

nikola87
22.2.2009, 13:13
Da to sam igram na prvom treningu, znaci usao sam u neki kamio , on me odvezao do nekog poligona sa vozilima ja usao u neku transpotrter i krenuo da vozim po mapi i kad sam se malo udaljio sve se ponavlja.

Djordje Turjacanin
22.2.2009, 13:37
Ma da, to je ona šrva kad ti kažu da treniraš pucanje. Probaj vožnju helikoptera, baš je zabavno. I zadnje dvije trening misije

nikola87
22.2.2009, 15:05
probao sam jeste interesantno ali nije bas preterano zabavno