PDA

Prikaži potpunu verziju : Igre za volan


marshall
3.4.2006, 21:42
Zelim da napravim listu igara koje koriste volan. Posto je isti dostupniji u danasnje vreme, mislim da ce ova lista mnogima znaciti. Zamolio bih da svako navede igre za koje sigurno zna da dobro rade sa volanom. Unapred hvala.

Shadowfax
3.4.2006, 23:57
Richard Burns Rally (RBR)
Colin McRae Rally (CMR) 2,3,4
GTR

marshall
4.4.2006, 18:19
Dajte jos igrica, mogu i starije, gluplje, blesavije... Nemojte da se stidite.

Mr. Garrison
4.4.2006, 18:57
verovatno ce ti skoro svaka ozbiljnija voznja imati podrsku za volan; sigurno nisu strategije te koje ce ti omoguciti podrsku za volan ;)

Fekundus
5.4.2006, 0:31
Grand Prix 3 , 4
svi Colin Mcrae
Dtm driver 1 i 2
Need for speed kontam od III pa na gore
itd.itd.itd

Laxi
26.1.2011, 0:27
Sličan "problem" imam i ja... Volim da upalim GTS ( bilo koja simulacija kamiona ) upalim volan i šljakam :D To je bilo na XP-u.. Sad na Win 7 malo poteškoća imam.. Prikačim volan,ubacim disk, "kao instalira" sve to.. Upalim igricu ( simulaciju naravno ) options i namestim tamo "Speed Wheel 3 Vibration" ... Pokrenem sve ali na kraju mogu da upravljam dugmicima na volanu ... :paranoia: Ni gas,ni kočnica ne rade ni volan,samo dugmići na volanu ...
Hvala unapred,pozdrav

Rider
27.1.2011, 15:00
Imam i ja isto problem sa volanom tek sto sam ga dobio instalirao sam ga sve po uputstvu ali nece da mi radi kad udjem u igricu sve podesim kako treba ali nece sta treba da radim:confused::confused::confused:

Toxic8012
28.1.2011, 22:04
Probaj Hot Pursuit ili Shift 2 koji izlazi kasnije!

Toxic8012
28.1.2011, 22:06
Imam i ja isto problem sa volanom tek sto sam ga dobio instalirao sam ga sve po uputstvu ali nece da mi radi kad udjem u igricu sve podesim kako treba ali nece sta treba da radim:confused::confused::confused:

znam i ja..ja imam neki joystick(cudan) za pc..i meni nije htjeo..ali volan sam samo koristio za Play Station..sad ne znam..ako si negdje u prodavnici kupio(ne u pik.ba) pitaj njih!:alealeee::alealeee:


Zna li iko kolika je obicna cijena volan sa gasom i kocnicom??i mjenjajce(moze i na volanu)

evanghelion
29.1.2011, 16:18
Mafia: The City of Lost Heaven :alealeee:
Ima i podrsku za ff.