PDA

Prikaži potpunu verziju : Soul Reaver


Veljko the King
1.4.2006, 15:54
Imam sp2 ali ne mogu da pokrenem soul reaver 1.probao sa kod druga koji ima win 98 i radi mu.da li ja nekako mogu da ga igram?:confused: :confused: :confused: :icon_scra :icon_scra :icon_scra

Magneto
1.4.2006, 21:37
Prvo skini ovaj 1.2 patch:
http://www.thelostworlds.net/Misc/srpatchv12xp.zip

Kada ga budeš kopirao na kain.exe lokaciju u instalacionom folderu, napravi prečicu na desktopu i postavi da komaptibilnost bude za windows 98. Dakle desni klik na prečicu -> properties -> compatibility -> Windows 98.

zvucnjak
2.4.2006, 15:43
Ja sam ga normalno igrao na sp1, bez problema, mada ne znam da li ima problema sa sp2, nisam isprobavao.....

Veljko the King
4.4.2006, 13:27
Sad imam drugi problem.Ne znam zasto sam unistalirao igru ali nije sve izbrisao pa sam ja ono sto je ostalo izbrisao.ali sada ne mogu da ga instaliram zato sto moze samo play soul reaver a nema nigde istall i ako pokusam da ga uninstall onda pojavi neku gresku.Da li neko zna kako sada ponovo da instaliram soul reaver!!!ako ne uspem:n-hang: :kreza: Ili cu da :Battered: komp

B@NE
4.4.2006, 13:35
da li amas neki Cleaner/nadjes u add remove i delete(tamo radi),pokusaj i brisanje iz program files samo nisam siguran da li ce upaliti!
tebi je computer zapamtio neke fajlove koje je zadrzao,a nedaju se izbrisati!
javi sta si uradio!!!

Veljko the King
4.4.2006, 13:58
uspeo sam!:aplauz: :aplauz: :aplauz: skenirao sam sa Registry Mechanic-om i uradio reintall i uspeo!!!!HVALA SVIMA

Crusader88
24.1.2007, 0:20
ej ljudi ponovo se dogadja, stigao samu soulreaver 2 do onog dela kada trebas da pucas o oko sa dark reaver i da se ono oslepi i da ja uzmem onj ku@@c, ali ja
pucam, i pucam,pucam, i pucam,pucam, i pucam,... i nista, pokusavao sam sa svih daljina, iz svakog ugla i nistaaaaa:n-cc2: :n-cc2: :n-cc2:

lake_bolt
24.1.2007, 17:57
Prvo skini ovaj 1.2 patch:
http://www.thelostworlds.net/Misc/srpatchv12xp.zip

Kada ga budeš kopirao na kain.exe lokaciju u instalacionom folderu, napravi prečicu na desktopu i postavi da komaptibilnost bude za windows 98. Dakle desni klik na prečicu -> properties -> compatibility -> Windows 98.
AAAAAAAAAAAAAAAA:( :( ja sam skinuo igru kao torrent i on nije htio da je pokrene vec je isto trazio neki patch:mad: i ja izbrisah downloadovani torrent:mad:

polarnimeda
10.2.2007, 3:10
kakva je igra soul reaver... mislim da sam je igrao jednom na SP1 :) tj na PCu, na emulatoru za SP1 :) negde sam se bio zaglavio i brzo smorio... mozda i sto tada nisam imao gamepad... glupo je igrati igre sa sony-ja bez gamepad-a.. ipak su pravljenje za njega....
nisam znao da postoji pc verzija... koliko je stara? koliko zauzima?

WhenDarknessFalls
10.2.2007, 15:10
na emulatoru za SP1 :)

Mislish na emulatoru za PSX (ps1) ?

Veljko the King
10.2.2007, 15:38
Kad je rekao SP1 mislio je Sony Playstation 1.

polarnimeda
10.2.2007, 17:59
da i da... :) ePSXe- PlayStation1 emulator...

zvucnjak
10.2.2007, 18:10
@polarnimeda (a i ostali kojih zanima)...

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=2419

polarnimeda
10.2.2007, 19:52
tnx... ne mogu da verujem da mi je totalno promakao ceo ovaj serijal.... verovatno nisu trebali svakoj igri da daju drugaciji naziv...