PDA

Prikaži potpunu verziju : 4chan uništio život klincu!


Mali Mrav
27.1.2009, 19:00
Ljudi sta sam sinoc video, nisam mogao da verujem!!!

Svi vi koji ste culi za 4chan, znate koji su ludaci, ali ovo od sinoc je....neverovatno.

Neki decko postovao svoju sliku, kako...hmmm masturbira, ali na slici je bio u majici sa stampanim logo-om svoje srednje skole. Ovi ludaci sa 4chana su u roku od 2 sata uspeli da nadju gde je ta srednja skola (u pitanju je neka katolicka skola za decake), SAZNAJU kako se decko zove:eek:, nadju sve podatke o njemu, da trenira plivanje i ostale gluposti..

E sad, krece masovno slanje e-mailova sa tom njegovom slikom svim njegovim prijateljima, svim zaposlenim u toj skoli, svim prijateljima na facebooku, mozete i sami da zamislite sta se posle desilo. Sad sam video da je neko postavio odgovor da je skola zakazala hitan sastanak, ali ne znam da li je istina:confused:

King James
27.1.2009, 19:08
LoL :rofl:Stavljati sliku kako ga bacas na net = epic fail :D

dacajak
27.1.2009, 19:11
Jesu li to ovi likovi?
http://www.youtube.com/watch?v=kA16PNZ8-2g

Mali Mrav
27.1.2009, 19:14
Jesu li to ovi likovi?
http://www.youtube.com/watch?v=kA16PNZ8-2g

Ma pogledaj wikipediu, 4chan je izmislio rickroll, lolcats, popularisao onog chocolate rain lika, demotivatore... sto kaze neko- "cmar interneta":kreza:

dacajak
27.1.2009, 19:15
a joj, idem da pogledam.

Patton
27.1.2009, 19:20
Klinac je sam sebi unistio zivot. :odoK:

King James
27.1.2009, 19:28
Ma pogledaj wikipediu, 4chan je izmislio rickroll, lolcats, popularisao onog chocolate rain lika, demotivatore... sto kaze neko- "cmar interneta":kreza:


Rickroll je nesto najjace :n_klanja: :D

dzonihsv
27.1.2009, 19:35
Jeste sutra malo nesto najjace. :)
Svaki drugi klip je budjava rickroll prevara. Mada ponekad iskuliram i odslusam pesmu jer mi se svidja. :P

King James
27.1.2009, 19:36
Jeste sutra malo nesto najjace. :)
Svaki drugi klip je budjava rickroll prevara. Mada ponekad iskuliram i odslusam pesmu jer mi se svidja. :P

Pa u tome je poenta :D Ja se iskidam od smeha kad naidjem na to.I ja sam napravio jedan,doduse svega oko 200 pogleda,ali sam ih bar zezno :D A pesma je bas tr00 :n_klanja:

hacker_aca
27.1.2009, 20:37
Mene samo interesuje šta je navelo tog klinca da okači svoju sliku na internetu... Kao što reče kolega Patton, sam je sebi uništio život.

Kada sledeći put otvarate ovakve teme zamolio bih vas da barem priložite neki link. Hvala.


EDIT: Kada sam rekao da priložite link onda sam mislio da priložite link gde će pisati o dešavanju a ne slikama kako taj klinac radi "khm, khm" radnje. Da je žensko zainteresovao bih se ali ovako... :smajli_koji_povraće:

:D