PDA

Prikaži potpunu verziju : Rukomet?


NEMUS
18.1.2009, 23:21
Postoji li neka igra za rukomet???

Da se pohvalimo zamalo dance da pobedimo mi(SRB) a egipat....:kreza:

tiho86
19.1.2009, 0:14
Samo neki nemacki Handball Manager.Nisam probao,mada mislim da je losa igra.Tesko da ce u skorije vreme napraviti simulaciju rukometa zbog same kompleksnosti.

NEMUS
19.1.2009, 0:36
U mamu im....sry
Ali svi sportovi sem toga....:n-cc2:

Devilish Soldier
19.1.2009, 1:26
ima handball manager 2007.ima da se vidi na you tubu:)))

Nicklord
9.4.2009, 10:26
Pogledao sam na youtubetu:D nije nesto cini mi se:mad:
Mislim da bi mogao neko da napravi dobru igricu :aplauz:

Devilish Soldier
11.4.2009, 20:08
Pogledao sam na youtubetu:D nije nesto cini mi se:mad:
Mislim da bi mogao neko da napravi dobru igricu :aplauz:
pa realno gledano igrica nije nesto...a i rukomet nije tolko popularan da bi ga pravio neko..ali mogli bi

Gradimir
12.4.2009, 12:14
imaju olimpijske igre u kojima je rukomet jedan od sportova

Devilish Soldier
12.4.2009, 13:49
imaju olimpijske igre u kojima je rukomet jedan od sportova
Koje olimpiske igre...?

Gradimir
12.4.2009, 19:58
potrazi ovde (http://www.olympicvideogames.com/)

Uros12
27.7.2009, 22:06
http://www.facebook.com/group.php?gid=62606765995
Ovi likovi tvrde da su poslali peticiju Konamiju da napravi PEH(Pro Evolution Handball)i navodno Konami je peticiju prihvatio!!!!

cope05
27.7.2009, 22:22
Jeste,i zemlja je kockasta,i za 10 dana ce smak sveta,i Duke Nukem Forever izlazi za 2 dana...

Devilish Soldier
27.7.2009, 22:35
http://www.facebook.com/group.php?gid=62606765995
Ovi likovi tvrde da su poslali peticiju Konamiju da napravi PEH(Pro Evolution Handball)i navodno Konami je peticiju prihvatio!!!!
cek cek zar tako nesto nije trebalo da bude za vaterpolo...

Uros12
27.7.2009, 22:54
Da ima i za Vaterpolo,al ima i za rukomet.Meni licno je logicnije da ce napraviti rukomet,posto je vaterpolo ipak malo tezi sa pravljenje ozbiljne simulacije...od rukometa ajd i moze da se nesto napravi

Devilish Soldier
27.7.2009, 23:06
Da ima i za Vaterpolo,al ima i za rukomet.Meni licno je logicnije da ce napraviti rukomet,posto je vaterpolo ipak malo tezi sa pravljenje ozbiljne simulacije...od rukometa ajd i moze da se nesto napravi
koliko ja znam vaterpolo ima na soniju,a ako su oni potpisali peticiju ja cu da napravim grupu da 2k sports pravi evroligu:):)

King James
27.7.2009, 23:11
Rukomet,lol. Pa sta ce od ocena tu da bude, samo strength,posto to jedino i treba za ovaj divljacki ''sport'' :D

Devilish Soldier
27.7.2009, 23:14
Rukomet,lol. Pa sta ce od ocena tu da bude, samo strength,posto to jedino i treba za ovaj divljacki sport :D
ja nemam uopste predstavu kako bi to izgledalo,kako bi izgledalo napraviti fintu,ail ako bude bice extra ma kako god uradili posto bi prvi put bio rukomet da ga igras ,a da nije manager,mada ja mislim da to oko peticije nesto sumljivo

cope05
27.7.2009, 23:19
Posto vidim da su grupe na facebooku delotvorne ( :D ) ajde da napravimo jednu koja glasi "Ajde da razapnemo ljude iz 3d realmsa zato sto nikad nisu zavrsili Duke Nukem Forever"...sry za offtopic,i had to do it :D

Ontopic: Ma kakav crni rukomet,pa ko ce to da igra? To prvo,a drugo,verovatno bi bilo tri tastera,jedan je "Sprint" a drugi je "Zapni kao magarac i razvali loptu u gol"...treci ce verovatno biti "Slomi mu ruke,zato sto koristi taster broj dva"...Msm,realno,vec godinama ne mogu da se ubede tvorci kosarkaskih simulacija da dodaju jos 30 euroleague timova i 30 reprezentacija u prokleti NBA,a ubedicete nekog da pravi novu igru na temu priglupog sporta,koji nikad nije izlazio u vidu igre za PC...fat chance...

Devilish Soldier
27.7.2009, 23:24
Posto vidim da su grupe na facebooku delotvorne ( :D ) ajde da napravimo jednu koja glasi "Ajde da razapnemo ljude iz 3d realmsa zato sto nikad nisu zavrsili Duke Nukem Forever"...sry za offtopic,i had to do it :D

Ontopic: Ma kakav crni rukomet,pa ko ce to da igra? To prvo,a drugo,verovatno bi bilo tri tastera,jedan je "Sprint" a drugi je "Zapni kao magarac i razvali loptu u gol"...treci ce verovatno biti "Slomi mu ruke,zato sto koristi taster broj dva"...Msm,realno,vec godinama ne mogu da se ubede tvorci kosarkaskih simulacija da dodaju jos 30 euroleague timova i 30 reprezentacija u prokleti NBA,a ubedicete nekog da pravi novu igru na temu priglupog sporta,koji nikad nije izlazio u vidu igre za PC...fat chance...
ma nema nista od toga,al' mi zao sto nema evroliga kosarkaska simulacija ,smorio me nba.
al' voleo bi da vidim kako bi izgledao rukomet,koristio bi opciju makljaj po rukama:)

Uros12
27.7.2009, 23:33
ma nema nista od toga,al' mi zao sto nema evroliga kosarkaska simulacija ,smorio me nba.
al' voleo bi da vidim kako bi izgledao rukomet,koristio bi opciju makljaj po rukama:)
Ma nema ko da pravi Evroligu,posto u Evropi nema nekih kompanija koje bi bile zainteresovane za Evroligu.Doduse,EA Sports je pravio Ligu Sampiona,mada jedno je fudbal,mogli su da prave SP u kosarci al nisu al kad im je NBA najvazniji i kad se oko njega dize najveca lova.Tako da,boli njih uvo za Evropski basket.2K bi mozda mogao nesto da uradi,mada cisto sumnjam,ostace oni na tome da su "najbolja NBA simulacija"(i to jos kazu NBA.umesto kosarka u celini)
@ontopic pa kad bi bar postojao dobar menadzer...kazu za taj nemacki menadzer da je njesra,videcemo....

cope05
27.7.2009, 23:57
Ali meni nije jasno da li su oni stvarno toliko lenji i glupi?Jer ce da Electronic Arts ili 2K Games propadnu ako skupe 30 licenci za Evroligu i jos 30 za reprezentacije,kad mogu celu Evroligu sa gacama da kupe?Pa (PIIIIIIIIIIIP) vam materina priglupa mozete dvadeset petu englesku ligu u FIFI mrtvoj da ubacite a ne mozete da se nacimate za jos 60 timova i da malo poradite na gameplay i grafici i eto ti NBA Live 2010 za PC,ili da 2K sports nauci na greskama iz prosle godine,i doda to sto zelimo,i napravi super kosarkasku igru?!Ne,ne mogu,zato sto njih svrbe m*da sto neko zeli nesto da igra,zato sto ce i ovako kupiti igru zato sto druge kosarke nema,i zato sto ce opet da zgrnu pare...:n-cc2:

Uros12
28.7.2009, 18:04
Pa mogli bi barem da licenciraju 7 ili 8 evropskih timova,koji su igrali protiv nba timova...evo npr. Partizan i Olompijakos ce u Oktobru igrati protiv Denvera Feniksa kavalirsa i cikaga...a da ne pricam o Makabiju,koji redovno igra sa NBA timovima.Kad su vec ubacili one zvezde iz proslosti i draft,pa vala mogli bi bar ovo...

cope05
28.7.2009, 21:42
Ne,njih bi bilo sramota da naprave dobru kosarku koja moze godinama da se iznova zvace i igra...jbt pa u evroligi imas 21 tim,i da se uradi najjacih 20 reprezentacija sveta,to ti je 41,i NBA ima 30,to ti je 71,dodaj jos 9 ULEB cup timova da dodje do 80 i jos deset onih timova Random (East,West,Jordan,60's,70's,80's,90's,rookie i tako dalje) ubaci ili 2k9 engine sa ispravkama bugova,ili next-gen NBA live engine,i dodaj ono sve evropsko (lopte,arene,sudije,pravila,bla bla bla) i to ti je igra da se igra godinama,da se samo svake godine doradi engine,unapredi grafika i promeni po koji tim i kozmetika...

nikola87
28.7.2009, 21:52
Pa kad bi tako savrseno napravili sta bi pravili narednih 5? Kako ti mislis da oni zarade pare? Ako tako gledas zar ne bi bilo logicno da se odvoji npr 2 godine za razvoj sportske simulacije (pes, fifa, itd..) i da se onda napravi bas ono sto su igraci (korisnici) i zamislili. Pa nisu valjda ludi, ovako svake godine milioni dolara kaplju.

cope05
29.7.2009, 10:42
Ok,shvatam ja to,ali,naravno da ne bi napravili potpuno savrsenu igru,i naravno da bi bilo nekih zamerki,ali zar nije priglupo da od NBA 2003,mi vrtimo isto u krug,ajde,ovaj 2k9 se malo razlikuje?A ja znam da to nece namerno da urade,zato sto ih ili neko placa da bude samo NBA,ili hoce da uzmu pare i teraju ljude da se nadaju da ce jednog dana i uzimaju to,msm,realno,ako u NHL imas prvu cesku i prvu rusku i nemam ni ja pojma koje jos lige,i ako u Madden imas onaj Amsterdam i Berlin i jos neke timove,tu mi nesto smrdi da neko tu muva da se ne ubacuju timovi van NBA...msm,Electronic Arts nije nesto mnogo radio na NBA,ali umeju da saberu dva i dva...i ne verujem da je trebalo da bude samo 8 reprezentacija u NBA 2008...ima tu nesto trulo...

Uros12
29.7.2009, 11:14
8 reprezentacija je bilo zato sto su ljudi iz EA racunali da ce se igra bolje prodavati...ali nikako ne mozes da kazes da 0d 2003 nema napretka.2005 je bila zaista dobra,06 je imao one pokrete igraca.Tek je od 07 krenulo lose(ajde i 06 je imao ispade)08 nista novo...a 2k9 ima apsolutno sve,i extra gameplay,bolje kontrole,realisticniji je i jos je next gen.Ne kazem da je savrsen,ali je veliko osvezenje.Cuti molim te, zbog EA sportsove odluke da ne pravi live za pc mogli smo ostati i bez kosarke i bilo kakvih timova,bili oni NBA ili Euroleague....

tackica8
8.10.2009, 16:53
Postoji li neka igra za rukomet???Postoji - TeamHB (http://www.teamhb.org/index.php?page=register&refid=2446)

Friend
8.10.2009, 18:23
Posto vidim da su grupe na facebooku delotvorne ( :D ) ajde da napravimo jednu koja glasi "Ajde da razapnemo ljude iz 3d realmsa zato sto nikad nisu zavrsili Duke Nukem Forever"...sry za offtopic,i had to do it :D

Ontopic: Ma kakav crni rukomet,pa ko ce to da igra? To prvo,a drugo,verovatno bi bilo tri tastera,jedan je "Sprint" a drugi je "Zapni kao magarac i razvali loptu u gol"...treci ce verovatno biti "Slomi mu ruke,zato sto koristi taster broj dva"...Msm,realno,vec godinama ne mogu da se ubede tvorci kosarkaskih simulacija da dodaju jos 30 euroleague timova i 30 reprezentacija u prokleti NBA,a ubedicete nekog da pravi novu igru na temu priglupog sporta,koji nikad nije izlazio u vidu igre za PC...fat chance...


Ti si debelo zasluzio taster 3. Ovakvi sportovi se ne prave kao igrice prosto jer nisu popularni u Americi. Verujem da retko ko od njih zna bar pravila (a ni ti verovatno nisi daleko)

Doolio
8.10.2009, 19:33
ja nemam uopste predstavu kako bi to izgledalo,kako bi izgledalo napraviti fintu,ail ako bude bice extra ma kako god uradili posto bi prvi put bio rukomet da ga igras ,a da nije manager,mada ja mislim da to oko peticije nesto sumljivo

pa ono, vodis loptu i fintiras ko u basketima, a sutiras ko u fuzbalima i eto:)

Uros12
8.10.2009, 20:38
Postoji - TeamHB (http://www.teamhb.org/index.php?page=register&refid=2446)
Sta je ovo:eek:

Mr.Eco
8.10.2009, 22:44
bilo bi xtra kad bi postojala rukomet igra, finte prolazi ufh kakva košarka :P

tackica8
9.10.2009, 10:24
Sta je ovo:eek:TeamHB je online rukometni manager. Ima puno taktičkih opcija ... pa isprobaj sam ;)

dc 22
9.11.2009, 12:09
ti jedini podrzavas ovde rukomet...neki kaze samo 3 tastera pa ima 100000 finti okreti dobacivanja......samo neki to ne znaju zato sto ne mogu da uhvate loptu a nesto seru!!!

Tacno tako, ti sto najvise seru sigurno nikad nisu ni probali da odigraju rukomet... Vrlo dobar sport, kao sto je i kosarka i fudbal.... naprimer u danskoj bi te isprozivali sto volis basket a ne rukomet... Za mene je sport ekstra, naravno, fizicka snaga ima uticaja , ali tu je i organizacija napada, pa odbrane, pa igrati sa igracem manje pa vise , pa sutevi sa 9, 10 metara, koriscenje pivota ili krila.... e da mi je samo da izvedem jedan cepelin :o

tackica8
9.11.2009, 13:19
kako se igra ono TEAMHB???Logiras se i dobijes tim. Utakmice su u subotu (liga), u ponedeljak (prijateljske) i u utorak (kup). Moras da dodelis pozicije igracima, trening (svaki petak) i sastav za utakmicu. Evo to su basics. Vrlo lagano igranje (kao Hattrick) a ima i dosta taktickih opcija.

pentraksil
17.11.2009, 1:52
Tacno tako, ti sto najvise seru sigurno nikad nisu ni probali da odigraju rukomet... Vrlo dobar sport, kao sto je i kosarka i fudbal.... naprimer u danskoj bi te isprozivali sto volis basket a ne rukomet... Za mene je sport ekstra, naravno, fizicka snaga ima uticaja , ali tu je i organizacija napada, pa odbrane, pa igrati sa igracem manje pa vise , pa sutevi sa 9, 10 metara, koriscenje pivota ili krila.... e da mi je samo da izvedem jedan cepelin :o


Hehe a ne provaljuju da je rukomet neshto izmedju fudbala i kosharke...ako je rukomet divljacki sport, onda stvarno ne znam shta su fudbal i vaterpolo. Vrlo lako se moze napraviti igra ali nema neshto zainteresovanih.

Devilish Soldier
13.1.2010, 1:27
Heh izvalite ovo:
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ixAF2VShX2E&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ixAF2VShX2E&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Uros12
13.1.2010, 14:09
Da to je neki lik kao pravio street handball mada mislim da je fake.

stojan
15.2.2010, 23:32
http://www.youtube.com/watch?v=kKA47uxG-SM
eo na youtubu trejlera,nisam proverio ko pravi igru ali trebalo bi pocetkom 2011 da izadje,www.handball-challenge.com eto i sajta

Uros12
15.2.2010, 23:39
http://www.youtube.com/watch?v=kKA47uxG-SM
eo na youtubu trejlera,nisam proverio ko pravi igru ali trebalo bi pocetkom 2011 da izadje,www.handball-challenge.com (http://www.handball-challenge.com) eto i sajta
Wow kakva grafika:Dsalu na stranu,valjda nece biti onoliko zabagovano ko Handall simulator 2010

Devilish Soldier
16.2.2010, 0:19
Trailer sam video na pes serbia pre nekih mesec dana,ovako izgleda mnogo dobro ali cini mi se da je to samo sminka.Verovatno ce biti dosta bolji od Handball Simulatora.

Packy
16.2.2010, 10:56
Al ko ce to da igra ako ne bude nasih na tom prvenstvu?:D

stojan
16.2.2010, 11:20
http://handball-challenge.cxberlin.de/en/media/screenshots
nije samo sminka,bolji je dosta od simulatora,evo i screnshotova iz igre,ima na sajtu igre

NastyB
16.2.2010, 13:34
Prvo, nikad nisam čuo za taj Neutron Games (švabe, vidi se), a tim koji nikad ništa poznato napravio nije (vidim po sajtu), čisto sumnjam da će moći da napravi iole ozbiljniji rukomet. Matrica napada i odbrane, šema kretanja, kontakta, dodavanja i šuteva je daleko kompleksnija i od fudbala i od basketa zajedno, tako da od ovoga ne treba očekivati ništa. Lepo je što su pustili cgi animacije i par screenova kako igrač šutira sedmerce, ali ni traga od nekakvog gameplay-a. Znam da se valja nadati, ali...

todos
21.2.2010, 16:48
Šta je taj handball jel to nesto bolje ili...

E bre Gorila, pa to je rukomet tako bi i trebalo da se zove, ali mi i naš perfektan jezik to nedozvoljavaju.

Uros12
16.5.2010, 19:31
Evo ga ovaj gameplay za Handball Challenge
http://www.youtube.com/watch?v=wdU9WKdfdes&feature=player_embedded#
Deluje dobro...samo da budu dobre kontrole.Cak se pominje i neka beta ali nisam mogao da nadjem nista vezano za to.

Mare 95
30.6.2010, 17:47
da li ce Handball Challenge izaci za PC?

Uros12
30.6.2010, 17:49
Da,trebalo bi.

Mare 95
30.6.2010, 23:13
kad? odprilike.:D

Uros12
1.7.2010, 9:42
Pa nemam pojma,pogledaj na sajtu mada kad sam zadnji put ulazio nije nista pisalo o release date.Nadam se da ce izaci u skorije vreme.