PDA

Prikaži potpunu verziju : Muzički program


Juraj
30.12.2008, 16:42
Zanima me postoji li kakav muzički program kojim bi ogao obrađivati glas, snimati pjesme, raditi muziku i slično. Ako ikako može da besplatan. Potreban mi je jednoj prijateljici. Bio bi vam veoma zahvalan da mi pomognete. Hvala unaprijed.

Juraj
30.12.2008, 20:54
Samo da malo refreširam temu xD.

Haker95
30.12.2008, 21:18
Imas FL studio (http://www.download.com/FL-Studio/3000-2170_4-10030774.html) za izmenu muzike i komponovanje nove, a program je veoma skup...

DonCorleone91
30.12.2008, 22:13
Pod jedan FLStudio je pomeni cisto *****e jel je samo za rep i tehno!!!

Pod dva od free programa imas Audasity koji je solidan ali nema neke velike mogucnosti

Pod tri imas jedan profesionalan program zvani NuENDO 3 koji je "jednostavan" za upotrebu i u njega mozes da "ubacujes" jos razne podprograme (efekte,VST instrumente,ekvilajzere,itd).On kosta, cini mi se, 1700$ alii imas bukvalno svugde na netu da ga nadjes. Juri verziju 3.2.0.1128 zato sto je ona najsatbilnija. A ako negde vidis NuENDO 4 taj program jos nije "razbijen" tako da ne postoji, jos, u free varjanti :D

Juraj
3.1.2009, 14:08
Hvala. U svakom slučaju ako još znate kakav free javite se.

fingerprint
3.1.2009, 14:16
@DonCorleone91 : Ti ocigledno nisi probao novi FL. Stari je bio takav. Novi je odlican, i uz malo vise truda, moze se napraviti svasta. Pogledaj samo primere, i sve ce ti biti jasno :eek:

@Juraj : Baci pogled na Reason 4. Zahteva dosta vremena da se nauci, ali vredi (moj ortak radi u njemu, ja sam samo probao). Takodje, pogledaj cubase.

vladimir.s
3.1.2009, 14:24
Mogao bi da probaš i Sonar. Za više informacija pogledaj sajt proizvođača www.cakewalk.com . Program je prilično skup, pa ćeš verovatno probati da se snađeš. :D

DonCorleone91
3.1.2009, 14:26
I to sto kazes,stare verziju su krs, a ova nova i nije losa.Malo pre sam je isprobao.Jedino sto takva vrsta programa meni ne treba :) .Ja sse vise bavim snimanjem zvuka i produkcijom a ne "komponovanjem".A sto se tice Reason-a 4 imam sve same pohvale na njegov princip rada,jedino mi se ne svidja sto su mu ocajni semplovi :( a i cini mi se da nema podrsku za dodatne VST instrumente, ili mozda gresim?A cubase je isto sto i nuendo samo siromasniji sa opcijama i nema podrsku za video materijal (licno vise volim NuENDO, lepsa je boja programa :D )