PDA

Prikaži potpunu verziju : Java program za gledanje TV


budajov
29.12.2008, 23:13
Da li postoji neki java program za telefon da moze da se hvataju i gledaju TV programi ujz pomoc slusalica koje bi sluzile kao antena.

LoneWolf
29.12.2008, 23:15
Ne vjerujem...za symbian ima ali za javu ne...koliko ja znam.

budajov
29.12.2008, 23:25
Pomislio sam da postoji posto u mom SE K800i postoji neki program ali neznam zasto ne radi.

Stojadin
29.12.2008, 23:44
Ма нема ни за симбијан , једино ако телефон има ТВ пријемник овако само преко нета може.

Engineer
30.12.2008, 0:07
vidjao sam neka kineska sr**a koja imaju antenu za tv, pa i olovcicu za bockanje po displey......

c,c,c,c,c....c Da ti zao bude.:kreza:

Nemanja015
30.12.2008, 17:53
Kod nas ga nema! Ali ako hoces da gledas tv kupis telenor karticu i preko njihovog sajta na telefonu gledas nekoliko kanala!

budajov
30.12.2008, 18:34
E jbg ja sam ocekivao da moze postojati neki program, a da slusalice budu kao antena.

Daneman
21.1.2009, 16:10
Kod nas ga nema! Ali ako hoces da gledas tv kupis telenor karticu i preko njihovog sajta na telefonu gledas nekoliko kanala!
Da koliko ce samo da te kosta to gledanje tv-a ! Imao sam ja neki program za symbian za gledanje tv-a i za nekoliko sekundi mi je skinulo oko 50 dinara. PLJACKA !

Stojadin
21.1.2009, 16:41
Da koliko ce samo da te kosta to gledanje tv-a ! Imao sam ja neki program za symbian za gledanje tv-a i za nekoliko sekundi mi je skinulo oko 50 dinara. PLJACKA !

Ма не гледа се то тако већ се претплати на 3Г свог оператера и за неких 300 и кусур динара моћи ћеш да гледаш тв преко њиховог вап портала.

Otherside
22.1.2009, 2:38
Da li postoji neki java program za telefon da moze da se hvataju i gledaju TV programi ujz pomoc slusalica koje bi sluzile kao antena.

:S to je ne izvodivo, treba ti poseban "tv tjuner", u stvari možeš da hvataš preko sluški ali... radio ;)

Hephaestus
22.1.2009, 15:59
Jel neko upoznat da li postoji tv tuner za analognu, zemaljsku, kako god, televiziju. Znam da ima za digitalnu. Ne mora biti za java telefon moze biti i za symbian samo.

Stojadin
22.1.2009, 16:20
Jel neko upoznat da li postoji tv tuner za analognu, zemaljsku, kako god, televiziju. Znam da ima za digitalnu. Ne mora biti za java telefon moze biti i za symbian samo.

Ма избаците то из главе , тако нешто не постоји јер телефон поред софтвера мора да има и одговарајући хардвер за то , иста ствар је и са радиом ако нема хардвер за радио ништа од тога.Једино остаје преко нета да покушате.

mmsns
1.11.2009, 23:02
Nemojte ni da pokusavate da koristite takve aplikacije... pobogu, pa 1kb prenesen preko nasih operatera kosta 0.04 din... zvuci jeftino ali to je 4din za 100kb a video striming ce to "pojesti" za delic sekunde... pa slucajno da se desi da imate aktivan 3g... i jos da niste prepaid korisnik... pa odgledate 10minuta reklama, moracete podici kredit u banci da se iscupate iz dugova...
Ima bre telefona sa tv tjunerima... moj matori je kupio pre koji mesec... nisam zapamtio firmu, jerbo stvarno neka kineska ali super radi, 150-200 evra... izvuces antenicu i to je to... a slika je sasvim zadovoljavajuca... cak se i subtitle moze citati...

NjegovaWisost
2.11.2009, 1:22
Već sam pominjao da telenor ima relativno povoljnu ponudu koju nemaju ostali, a to je ovo da doplatiš 1gb za nešto više od 1200 dinara...

Shone_King
9.11.2009, 4:07
Ima valjda N77 tv prijemnik al Digitalni..inace uzmite kineski fon za gledanje TV-a jedino tako ili ko ima WiFi nakaci se negde na free signal..pa streamuje preko neta... jedino tako...