PDA

Prikaži potpunu verziju : Nesto umesto DVD decryptera


Marti Misterija
17.12.2008, 13:09
Moze li neko da mi preporuci neki program koji radi isto sto i DVD Decrypter, samo da moze da taj posao odradi sa nekim filmom koji se nalazi na hard disku, posto DVD Decrypter hoce da demuxuje samo film sa DVD-a.

Haker95
17.12.2008, 13:51
Program je nelegalan - ne mozes ga naci na ovom forumu...

Marti Misterija
17.12.2008, 22:06
Program je nelegalan - ne mozes ga naci na ovom forumu...

Sta je nelegalno, DVD decrypter? :confused: Pa on je dolazio na DVD-jevima koji idu uz razne casopise, a sad je nelegalan?

Ili je nelegalan taj program koji bi ga zamenio, ali ne znam zasto bi to i pominjao kad vec nisi ni rekao ime bilo kog programa? :icon_scra

Haker95
17.12.2008, 22:11
Izvinjavam se, evo...:o

pogledaj ovu temu: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=32277&

Marti Misterija
17.12.2008, 22:16
Hvala, procitao sam temu ali meni ne treba program koji ce da skida zastitu vec program koji ce da demuxuje postojeci film, tj da razdvoji sliku, zvuk, titlove, chapter information etc.

ilidan
18.12.2008, 0:32
Pa, video i audio strim mozes da izvuces pomocu DGIndex a titlove sa VSRip. Jedino chapter information ne znam cime bi mogao.
A mozda workaround. Kreiraj DVD ISO Image od postojeceg filma, ubaci ga u neki virtuelni drajv i probaj da ga dekriptujes DVD Decryper-om.

Haker95
18.12.2008, 0:39
За то се ваљда може користити и Windows Movie Maker.

ilidan
18.12.2008, 2:53
Možeš da probaš i VOBEdit. Mada, nisi rekao zbog čega ti treba demuksovan DVD. Lakše bismo ti predložili odgovarajući program.

Marti Misterija
18.12.2008, 13:40
OK, da razjasnim posto sam u prvom postu mozda bio malo nedorecen.
Dosad sam odredjene filmove koji nemaju nase titlove morao da narezem na DVD, zatim pomocu DVD Decryptera demuxujem iste gde sam dobijao odvojeno sliku, zvuk, chapter information i pomocu kog sam izbacivao suvisne (strane) titlove.
Nakon toga sam pomocu DVD-Lab Pro dodavao nase titlove -> Compile i eto ga DVD sa nasim titlovima.
Sve to funkcionise OK, ali mi treba neki program kao sto odradi DVD Decrypter, samo da ne moram da narezujem film na DVD medij, vec da moze da ga prepozna i "uvuce" direktno sa harda, posto DVD Decrypter to ne moze (ili ja to ne znam da uradim).

ilidan
18.12.2008, 14:15
Aha. Pa, možeš da probaš da, umesto rezanja na DVD disk, kreiraš image fajl pomoću Nero (odaberi Image Recorder umesto rezača) ili ImgBurn, mount-uj u virtuelni drajv i nastavi da koristiš DVD Decrypter.
Možes da probaš VOBEdit.
A najbolje bi bilo da pogledaš temu DVD Titlovi u podforumu Video/TV. Tema je na prvoj strani, označena kao bitna.
Pišem preko Opere Mini pa ne mogu da postavim link do nje.

Spawn BG
18.12.2008, 15:22
Program je nelegalan - ne mozes ga naci na ovom forumu...

Nije nelegalan, ali se više ne razvija i ne skida sve zaštite. Uostalom, zašto bi bio nelegalan, kad i DVDShrink, DVDFab i AnyDVD rade to isto, skidaju zaštitu i omogućavaju kopiranje DVD-a na harddisk.

Inače, možeš da koristiš PGCdemux za razbijanje DVD-a na video, audio i sub, pa IFOEdit za mux-ovanje.