PDA

Prikaži potpunu verziju : Batman Begins


sirNemanjapro
15.11.2005, 12:44
Ovaj film sam pogledao 3 puta i svaki put vise kada ga pogledam sve mi se vise svidja prvi deo ovog serijala. :)

Jednostavno mislim da su efekti degradirali film. Dobri su, ali...


Nesto tu ne stima.

Bart Starr
18.11.2005, 2:00
Ma pusti efekte, kakav je film?

sirNemanjapro
18.11.2005, 14:48
Vredi! (ovo nije placena rekalama za jednu vrstu piva):D

Zaista donosi osvezenja u Batman serijal. Mada je meni najbolji Majkl Kiton kao Batman. No, svako vreme nosi svoje.
Dobar film, doapda mi se rezija. :)

SuperG
18.11.2005, 17:46
Jednostavno mislim da su efekti degradirali film. Dobri su, ali...



Tako to obicno biva... :(

sirNemanjapro
19.11.2005, 3:21
Kada sam rekao degradirali, nisam mislio srozali ga do ispod nogu. Vec samo spustili su na zemlju sav onaj glamur i pomepeznost jednog takvog naslova. Setite se Batman Forever i Batman i Robin. To su zaista filmovi koji su ostavili utisak po svim kriterijumima.

Ovaj Batman je suvise realan. Moje vidjenje.
Ipak ne dopada mi se jedna stvar, a to je retrospektiva koja nas vraca u prvi deo u kome vidimo da je Joker ubio njegove roditelje (a i Bruce Vejna, klinca su zamenili, cak ni isto odelo mu nisu dali). To nije ta scena. Stari Batman je bolji od ovog sada jer ima tu dozu epike u sebi. Jednostavno prava bajka. :D

Kole
24.11.2005, 13:06
Batman Begins nije tipichni holivudski film, tj masa para nije bachena na kompjuterske efekte efekata radi, sve sto je u filmu (sem jedne scene ali tu cu im progledati kroz prste =o)) tu je sa smislom...to sto nije toliko stripoliko kao Burtonovi batmani (i polse 3 i 4 koji su ga ruzhno koprali) je stvar ukusa, lichno mislim da je Nolan uradio savrsheno svoj posao.

sirNemanjapro
24.11.2005, 15:17
The Batman is One and Only Michael Keaton.:)

hoodz
5.12.2005, 19:36
batman begins je najbolji film o betmenu do sada. efekti su na svom mestu, ima ih dosta ali nisu preterani.

nightshift
10.12.2005, 0:06
Prvi deo Batman serijala nema premca, Joker je no.1 bad guy. Hehe umalo zaboravih na DeVita kao Penguin-na iz dvojke. Sve u svemu prva dva dela su definitivno najbolja.

the 1st one
10.12.2005, 21:43
Prvi deo Batman serijala nema premca, Joker je no.1 bad guy. Hehe umalo zaboravih na DeVita kao Penguin-na iz dvojke. Sve u svemu prva dva dela su definitivno najbolja. Treci deo su za**ali sa onim idiotom Jim Kerijem.... ubi boze...
nisam gledao Batman Begins ali sam cuo da je dobar.... pozz svima na forumu

Marko Belsak
15.12.2005, 21:43
Betman Begins je mozda i najbolji film u serijalu. Svakako je bolji od 3. i 4. Da se razumemo 3. i 4. jesu bili vizuelno odlicni, ali igrani film je u osnovi dramsko delo a ovi nastavci su vise licili na cirkusku predstavu. Neki ljudi se osecaju izdanim i zbog promena u prici o ubistvu Brusovih roditelja. Naime, u prvom delu ubica je Joker mada nije tako u stripskom originalu. Nisam od onih koji se kruto drze originala, ali treba razumeti i te ljude. Po njima je nepravda ispravljna.

Apostol
19.12.2005, 3:09
Betman Begins je mozda i najbolji film u serijalu. Svakako je bolji od 3. i 4. Da se razumemo 3. i 4. jesu bili vizuelno odlicni, ali igrani film je u osnovi dramsko delo a ovi nastavci su vise licili na cirkusku predstavu.

Kristijan Bejl je ok kao Betmen.Covek je odigrao bas ok.Mada je Majkl Kiton zakon.A i glumacka ekipa u ovom poslednjem filmu je bila bas jaka.

Cambiel
26.12.2005, 4:12
Betman (orig., cisto da ne bude zabune) je NAJBOLJE ekranizovani strip svih vremena. prvi nastavak je OK, i VEEELIKA tacka...

Prvo sto je reziju potpisao Burton, koji je vrhunski reziser ove vrste filmova (edvard makazoruki, da ne polomim prste pisajuci na engleskom), dao je neponovljiv autorski pecat na atmosferu filma... to se vise nece ponoviti...
nema sanse...
Sledeci u nizu ekranizacija je Sin City... vrh film... vrlo brutalan, ali takav je i original i kada se shvati poenta... jedna veeelika kritika drustva uopste, a ponajvise americkog...

sasha vukelic
26.12.2005, 4:15
batman begins je fantastican!

Cambiel
26.12.2005, 5:08
btw. sada sam video da neko komentarise Dzim Kerija...
tu je glavni problem bio scenario, i izbor glavnih glumaca, ali ne negativaca, vec preslatkih pozitivaca...
negativci su bili sjajni...
pogotovo arnold koji je u globalu los glumac, ali ovd je bio ok...

ali nema sanse ni da je Begins ni najbolji ni fantastican...

shin-bojan
26.12.2005, 13:42
Meni se poslednji deo uopste nije svideo.
Za mene je Adam West najbolji Batman:D .

X800 GT
26.12.2005, 14:29
The movie sucks!:(

sirNemanjapro
26.12.2005, 16:47
Vidim da ima dosta ljudi koji se slazu samnom. Ali dodao bih da se ja sada osecam izdanim zbog scene sa Jokerom koje nema. Ipak strip i film... Cekamo novi film gde ce to promeniti i staviti da su Brusove roditelje ubili vanzemaljci. :)

Kristijan Bejl je ok. Treba da ga vidite u novom filmu koji je izasao.Zove se valjda The Machinist. Covek je smrsao kao cackalica je! :) Necete ga prepoznati.:icon_sad:

TheDude
31.12.2005, 6:52
Kristijan Bejl je ok. Treba da ga vidite u novom filmu koji je izasao.Zove se valjda The Machinist. Covek je smrsao kao cackalica je! :) Necete ga prepoznati.:icon_sad:


Nije to nov film...

nesonjacc
11.1.2006, 5:31
Ako mene pitate film je odlican. Za razliku od prethodnih betmena jednostavno je najrealniji .

[Imzadi]
19.2.2006, 0:28
Eto ja sam ga tek pre par dana odgledala i film je stvarno dobar... posle onakve priče, dođe mi da poverujem da Betmen stvarno negde postoji... :) Priča je prilično realna...Preporučujem film svakome ko nije gledao a ima tu šansu da ga odgleda...:)

holodoc
19.2.2006, 1:49
Ja samo mogu da kažem svaka čast ovom tipu "što je uradio bekap mog originala":dzavo: . Vrhunski snimak u AC3 5.1 formatu na 384kbps-a. A što se tiče filma,.... Priča za sebe. Samo još da ga odgledam:boodala:

Wolverine
15.4.2006, 20:50
Film je realniji od CSIja ko sto rece Imzadi stvarno da covek poveruje da Sismismen postoji!Sjajno su resili letenje kod betboja (Bale je Xtra) Gary oldmen je kao i uvek EXELENETE