PDA

Prikaži potpunu verziju : Playstation 1 , 2 ili 3?


zomg
26.11.2008, 2:29
Pa koja od ovih konzola vam je najbolja,koja je zauzela ,,posebno`` mesto u vasoj dusi?

Dio37
26.11.2008, 2:49
Zar ne mislis da je malo rano za PS3 da pocne sa zauzimanjem duse™? :opanachke

Meni PS2, zbog najvece galerije igara.

Boris Lozac
26.11.2008, 12:09
Da, ovde troje ljudi ima PS3 :D

PS2 je sjajna konzola, jos uvek se neverovatno kajem jer sam igrao samo GT4 i GOW1 na njoj i posle je prodao... Budala, budala...
PS3 imam vec nekih 5, 6 meseci i jako sam zadovoljan..

daniloBG
26.11.2008, 14:28
PS2 za sada

bobo cc 2001
26.11.2008, 14:39
Na PS2 igrao sam znatno vishe dobrih igara nego na PS1 , ali najdrazhi naslovi sa jedinice imaju neko posebno mjesto u mom pamcenju i zbog toga sam glasao za PS1.Mozhda je to nostalgija i sjecanje na jednostavna ''stara dobra vremena'':dedica:.

<flash>
26.11.2008, 14:58
Ja sam do kupovine PS3 konstantno bio zagovornik PC igranja, iskreno iz dna duse sam mrzeo PS2...al odkad imam ovo, znaci ubacis i ne mislis, nema vise reolucija, detalji,krekovi, driveri, podrska...jos malo planiram i da PS2 nabavim zbog par klasika a komp eto mozda samo za neku strategiju...my soul has been taken :dzavo:

BrutaLiS
26.11.2008, 15:48
Na PS2 igrao sam znatno vishe dobrih igara nego na PS1 , ali najdrazhi naslovi sa jedinice imaju neko posebno mjesto u mom pamcenju i zbog toga sam glasao za PS1.Mozhda je to nostalgija i sjecanje na jednostavna ''stara dobra vremena'':dedica:.

NIsam procitao odmah prvi post, pa mi je logican izbor PS3 i glasao sam za njega. ali posebno mesto u srcu rezervisano je za ps1 koji i danas posle 6 godina rada radi kao nov i podseca na stara dobra vremena :)

donator99
26.11.2008, 16:08
Da nije malo rano za ovakve teme? :)
Mada, tesko da ce PS3 uspeti da ponovi uspeh PS-a 2, tako da ako gledamo stvar sa finansijske tacke gledista PS2 je definitivno bio mnogo veci uspeh za Sony od PS-a 3.
Jedino sto me cudi je mali broj glasova za #4 opciju, izgleda da hateri jos nisu provalili postojanje teme. :)

M.C.
26.11.2008, 17:15
Možda se u međuvremenu malo obrazovali po pitanju igračke kulture i ravnopravnog uvažavanja svih platformi. ;)

wolfologin
26.11.2008, 19:59
Najbolje igre ima Kec a trojka najgore za sada.
Ipak trojka vredi najvishe jer se na njoj,po razbijanju firmware,mogu ( pardon moci ce ) da se igraju igre i sa keca i sa dvojke i sa naravno trojke pa psp pa josh sto chuda. Trenutno je najbolje imati to chudo a ako ne onda dvojku i na njoj igrati igre od keca,dvojke i josh brdo emulacija. Ipak sam glasao za ps3 jer to je napred ( Kuda? ) :confused:

zomg
26.11.2008, 21:08
Pa meni je ista stvar otprilike to koji je najbolji i koji zauzima posebno mesto u vasem srcu.....Ja sam glasao za nijedan ali kad se setim starih dana,igranje Spyro-a sa drugarima na PS1(valjda) setim se nostalgije........:)
ma to su bili dobri stari dani,a ne kao sad...:):):)

che daboli guz
26.11.2008, 21:29
Ovo mi je malo nelogicno ili barem neizbalansirano:
Psx 1 (Star ali pouzdan)
Ps 2 (Popularan,nema ko nema PS2)
Ps 3 (Novajlija sam malo vise snage od svoje starije brace)

Kec i dvojka su poprilicno puzdani,kod keca sam menjao lens sa motorom zbog toga .... sto sam opicio jedan "penal" sa konzolom.
Dvica i dan danas sljaka ko luda ,nije cak ni jednom otvarana zarad ciscenja iznutra,veltilatora ili menjanja bilo kakvih dijelova a da o mod chipu i ne pricam.
Trojka,za sad sjajno i bajno...novajlija:icon_scra

donator99
26.11.2008, 21:34
Zomg, malo si se zeznuo kad si pravio ovu listu, PSX je bio sve, osim pouzdan.
Veliki broj primeraka iz prvih serija je morao biti zaokrenut na stranu, kako FMV ne bi imao isprekidan zvuk, laseri su bili loseg kvaliteta (ovo se desilo i kod PS-a 2, kad je Sony zamalo popio tuzbu u SAD-u), mada je sve to kasnije ispravljeno.

WhenDarknessFalls
26.11.2008, 21:42
Istina, bilo je mnogo fora... To okretanje na stranu, pa otvaranje i zatvaranje poklopca, itd.. Ali to je bilo samo do piratskih diskova. Cisto primera radi, neki Winning Eleven tako zeza, podbacuje, secka itd. Nakon par sati igranja, ubacim Gran Turismo kec original, i igra ide bez ikakvih problema, znaci apsolutno savrseno radi.. Tako da, veliku ulogu u tim bagovima koje je PSX imao su imali losi mod chipovi i josh loshije spakovane kopije igara... :)

Sve u svemu, moj glas ide upravo kecu. Ta konzola mi je obelezila detinjstvo definitivno. Resident Evil, Gran Turismo, Medal of Honor, Spyro, Tomb Raider, NFS, Twisted Metal, Dino Crysis, Crash, Winning Eleven, Quake, Tony Hawk... Ma mogu da nabrajam igre i serijale koji su me satima drzali uz TV do sutra..

Sa druge strane, PS2 niti posedujem, niti sam ga igrao nesto puno. 10ak puta mozda maksimalno... Niti imam zelju iskreno, nije to to vise, nemaju igre tu dushu kao matori kec. As long for PS3, no comment needed :opanachke

donator99
26.11.2008, 21:53
Uncharted i LBP imaju dusu!http://img.photobucket.com/albums/v500/EvilTaru/angry.gif!! http://img.photobucket.com/albums/v500/EvilTaru/angry.gif

zomg
26.11.2008, 23:17
Zomg, malo si se zeznuo kad si pravio ovu listu, PSX je bio sve, osim pouzdan.
Veliki broj primeraka iz prvih serija je morao biti zaokrenut na stranu, kako FMV ne bi imao isprekidan zvuk, laseri su bili loseg kvaliteta (ovo se desilo i kod PS-a 2, kad je Sony zamalo popio tuzbu u SAD-u), mada je sve to kasnije ispravljeno.

Pa za to nisam znao,ako neki mod ima potrebu da promeni opis PS1 kod glasanja neka to uradi.:opanachke

BrutaLiS
27.11.2008, 1:06
Zomg, malo si se zeznuo kad si pravio ovu listu, PSX je bio sve, osim pouzdan.
Veliki broj primeraka iz prvih serija je morao biti zaokrenut na stranu, kako FMV ne bi imao isprekidan zvuk, laseri su bili loseg kvaliteta (ovo se desilo i kod PS-a 2, kad je Sony zamalo popio tuzbu u SAD-u), mada je sve to kasnije ispravljeno.

To nije tacno, meni PS1 slim sljaka vec 6 godina bez ikakvih popravki i ciscenja i gluposti.... da ga ne ureknem :D dvojku sam mozda probao 2 puta u zivotu a trojku jedno 3 puta i PS3 rules ...

driver
27.11.2008, 2:27
Te konzole se jednostavno ne mogu porediti, svaka je bila vrhunac za svoje vreme, s tim da je PS2 bio josh bolji od PS1, a PS3 ce nastaviti tradiciju, moze da ih sprechi samo to da izadju iz posla.

WhenDarknessFalls
27.11.2008, 4:24
Uncharted i LBP imaju dusu!http://img.photobucket.com/albums/v500/EvilTaru/angry.gif!! http://img.photobucket.com/albums/v500/EvilTaru/angry.gif

Ma ne mislim samo na PS3, vec uopsteno, sve te igre novijih generacija nemaju taj "feel" koji su imale te starije igre na PSX.. Inace ne sumnjam da su obe igre odlicne :)

Dio37
27.11.2008, 14:27
Ma ne mislim samo na PS3, vec uopsteno, sve te igre novijih generacija nemaju taj "feel" koji su imale te starije igre na PSX.. Inace ne sumnjam da su obe igre odlicne :)

Pa cuj, vidi se da nisi upoznat sa PS2 i pricas napamet. ;) Jedino ako pod tim "feelom" ne podrazumevas nostalgiju.

Ocelot
27.11.2008, 17:02
Svaka konzola je priča za sebe. Stvarno ne vidim na koji način se vodi ovo glasanje.

Zaključano.