PDA

Prikaži potpunu verziju : sta mislite o balkan patch za pes 5?


tool.keenan
17.3.2006, 12:40
da li je to amaterski uradjeno ili?

pesoholichari
17.3.2006, 23:28
ako da Bog pa da zavrsimo bp v2.0 videces koliko je bolji
za to se ceka darkado da posalje of da ja radim dalje...

mezzano
18.3.2006, 1:41
O cemu se radi u tom patch-u, i gde moze da se skine. nameravam ovih dana da nabavim pes, ako klinac iz komsiluka hoce da mi da, pa da probam kakav je. Inace, sad "cepam" fifu 06, ali me malo smorilo to sto na "world class" napadam do besvesti, sutiram, golman brani, nekako uspem da "umuvam" 1 gol, a posle dva minuta (odmah po polasku od centra) cpu "mane" od 40 m, i "zabije" mi gol (sto kazu hrvati). Ima li toga u Pes-u, jer ako ima, bolje i da ne pocinjem.

goran.rs
18.3.2006, 2:26
Probao sam.Mislim sve najbolje.

Carl Jonson CJ
19.3.2006, 20:53
www.pesoholichari.com

Tu može da se skine.

P.S.
Poz severni

darkado
20.3.2006, 11:58
hvala na komentarima, evo uploadujem of u toku dana (kad dodjem iz skole), severac poslacu ti link na priv (na pesoholicarima)

tool.keenan
20.3.2006, 13:08
editujte i statistike igraca nije sve u sarenim reklamama i slicno npr zigic ima skok 99 sto je smesno s obzirom da i ovako ima 2 metra

darkado
20.3.2006, 21:02
statistike su donekle prepisane iz fm-a

tool.keenan
21.3.2006, 14:20
potrebno je i gledati fudbal da bi bio objektivan pri pravljenju statistike.ljudi iz konamija ponekad naprave smejuriju i nerealne ocene dok je pogotovo faforizovana italijanska liga kao i uvek

BooQy
25.3.2006, 1:40
italijanska liga je najkvalitetnija, o tome svedoce i rezultati ove godine u ligi sampiona...
a balkan patch..... ja sam se ipak vratio na superpatch, nisu updateovani novi transferi, dresovi partizana nisu ok, kad se da go navijaci iz nekog razloga vise nisu onako bucni itd.... dakle, treba jos samo maaaaaaaaaaaaalo da se radi i bio bi savresen, kao superpatch.

donmarko
9.6.2006, 22:16
mislim sve dobro ali meni treba patch za winning eleven 9 pomagajte ima li on gde da se skine ???????????:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: sa zvezdom i partizanom naravno

darkado
9.6.2006, 23:56
trebalo bi da patch radi i na we9

madhatterYU
10.6.2006, 22:39
Ocene su i dalje bez veze, radonjic u partizanu brzi od roberta carlosa, a stojkovic najgori od sva tri golmana zveze, milijas toliko beo da ga ne bi stavio u BSK kamoli u zvezdu itd itd. Sve ostalo je dobro koliko moze, ali moracete neki dodatak options file sa ocenama.

darkado
11.6.2006, 11:31
sto smarate sa ocenama, bar svaki bilde to moze da uradi

madhatterYU
11.6.2006, 18:44
Nije to to, kad ja promenim ocene onda ce da bude kad igram protiv nekog" sta je majmune a ko menjo ovde ocene, nije takav u mom petchu" itd, dok kad ga sredis i izbacis u patchu mirno more, ovako kazem nije to to.

huligan
12.6.2006, 12:47
**** vas pes,sto ne igrate fudbal napolju?jel vidite kako je lepo vreme?:D

mmn2911
12.6.2006, 14:25
**** vas pes,sto ne igrate fudbal napolju?jel vidite kako je lepo vreme?:D
****te, ko nam kaze... A pogledajte ovo:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=4230&page=4
Sa,o ovo pogledajte i sve ce vam biti jasno. Bez uvrede :D

ferari
30.8.2006, 15:18
italijanska liga je najkvalitetnija, o tome svedoce i rezultati ove godine u ligi sampiona...
a balkan patch..... ja sam se ipak vratio na superpatch, nisu updateovani novi transferi, dresovi partizana nisu ok, kad se da go navijaci iz nekog razloga vise nisu onako bucni itd.... dakle, treba jos samo maaaaaaaaaaaaalo da se radi i bio bi savresen, kao superpatch.
balkan patch je zakon nema govora:n_klanja: ali gdje cu skinuti superpatch :confused: