PDA

Prikaži potpunu verziju : Emulator za sony2 igre


marko1986
15.3.2006, 23:02
DA li neko zna za neki emulator koji moze da pusta igre sa sony-a 2

holodoc
16.3.2006, 0:12
Pazi ovako. Nisma imao nešto mnogo vremena da se igram sa njim ali ja sam skinuo PCSX2 sa http://www.emulator-zone.com/doc.php/ps2/ i posle malo čačkanja sam uspeo da na njemu poteram neke malo starije naslove sa PS2 kao što su WinningEleven (ne sećam se baš koja verzija). A da,... Moraćeš malo da juriš po internetu neke dodatne pluginove da bi sredio neke probleme ali o njim sve lepo piše u dokumentaciji.

Nisam proveo mnogo vremena sa njim ali se meni učinio poprilično stabilan. A da,... Traži dobar CPU:) i doosta memorije:)

NenadN
16.3.2006, 0:19
Ja sam probao mnoge i svi su uglavnom isti tj rade na istim pluginovima. Medjutim treba ti neka azdaja sa mnogo memorije a bogme dual core procesor bi valjao, i neki plugin koji bi ga prepoznao. Stvar je u tome sto su uglavnom bolje optimizovani za intel procesore znaci sse,sse2 instrukcije ali je i to malo. Ja sam jedva uspeo da dobijem 10fps sto je katastrofalno.

holodoc
16.3.2006, 0:23
E pa izgleda da ima neka gadna caka sa netrpeljivošću nekih konfiguracija i komponenti. Interesantno je da sam ja sa mojim Athlon64 300+, 512KB RAM-a i ATI 9550GE uspeo da izvučem skoro pa 20 i kusur frejmova što je prihvatljivo.

Recimo na Intelu 2,4GHz-a i mnogo, mnogo memorije sa prilično dobrom pločom i meorijom vukao se ko crevo sa jedva 10-tak fps-a!!!

NenadN
16.3.2006, 0:47
E pa izgleda da ima neka gadna caka sa netrpeljivošću nekih konfiguracija i komponenti. Interesantno je da sam ja sa mojim Athlon64 300+, 512KB RAM-a i ATI 9550GE uspeo da izvučem skoro pa 20 i kusur frejmova što je prihvatljivo.

Recimo na Intelu 2,4GHz-a i mnogo, mnogo memorije sa prilično dobrom pločom i meorijom vukao se ko crevo sa jedva 10-tak fps-a!!!
Ko ce znati, mada tvoj Athlon ima sse2 i sse3 instrukciju e sad ako ga nisu u medjuvremenu optimizovali jer sam se ja ovim problemom bavio pre mozda vise od godinu dana.

holodoc
16.3.2006, 0:55
Nažalost nema SSE3:mad:. U pitanju je staro jezgro za Socket754, prve 64-orke koje su izašle.:( Ali radi odlično.

marko1986
19.3.2006, 4:39
Nabavio sam neki EKAF ali,kad ubacim disk i pokusam da ucitam faljl on izbaci NON PS2 FILE.Da li neko zna kako da pokrenem igru?

hacker_aca
19.3.2006, 5:45
Nabavio sam neki EKAF ali,kad ubacim disk i pokusam da ucitam faljl on izbaci NON PS2 FILE.Da li neko zna kako da pokrenem igru?

Stavi adresu odakle si ga skinuo pa da ga i mi uzmemo, pa će mo da pokušamo da rešimo problem.

marko1986
19.3.2006, 19:21
Nabavio sam ga kod drugara mislim da je adresawww.ekafemulator.com
ako uradis nesto javi

ddak
30.3.2006, 16:00
moze li se preko ovog emulatora pokrenuti na primer God Of War sa sonija2?Ili trazim previshe?Ili sluzi za starije naslove??Imao sam emulator pomocu kojeg sam igrao igre sa Super Nintenda (Donkey Kong Country,Lion King...), pa sad...

hacker_aca
30.3.2006, 16:03
Nabavio sam ga kod drugara mislim da je adresawww.ekafemulator.com
ako uradis nesto javi

Nije dobra adresa.