PDA

Prikaži potpunu verziju : N73 "daljinac"


Otherside
6.11.2008, 23:34
Treba mi program za kontrolisanje računara preko Bluetootha i nokie n73 bitno mi je da mogu da upravljam WMP ili Winampom. Da li neko zna ovakvo nešto ???

dzonihsv
6.11.2008, 23:49
Naravno. Ima dosta programa koji cine ono sto ti trenutno zelis. Jedan od njih je i Bluetooth RC. (http://www.getjar.com/products/18097/BluetoothRC)

Otherside
7.11.2008, 0:25
Cini mi se da ono sve moze sem da se instalira :( Ima li neko a da je probao slčan program i da je zadovoljan ??? :(

veseliburek
7.11.2008, 12:13
ja sam uspeo da instaliram na svoj 6120C ali nece da se poveze jer kaze "No correct service found! Please make sure bluetooth remote control is running!"
jel to ima neka dodatna aplikacija koja se instalira na racunaru?
EDIT: nasao c!acked verziju, sve super sljaka...

™wL@dA™
16.11.2008, 13:10
hm ... ja dok sam imao n73 nikad nisam uspeo ovo da namestim...dok na e61 radi k'o zmaj sa istim tim programom i sa istim tv-om...samo sto tel mora da se okrene naopacke kako bih uperio IC prema tv-u :opanachke :kreza:

BrutaLiS
18.11.2008, 2:11
hm ... ja dok sam imao n73 nikad nisam uspeo ovo da namestim...dok na e61 radi k'o zmaj sa istim tim programom i sa istim tv-om...samo sto tel mora da se okrene naopacke kako bih uperio IC prema tv-u :opanachke :kreza:

Hmmm, koristis program koji se zove Bluelooth RC, sa IC :D bas zanimljivo.....

™wL@dA™
18.11.2008, 10:05
samo jos recite da menja programe preko bluetootha... :tapsh: :boodala: ...ne znam samo kojom magijom to moze al ajd

WIzaRd_16
10.12.2008, 14:46
Necu da otvaram novu temu pa zato ovdje pitam:Kao sto je gore navedeni program za kontrolu kompa preko tel-a, moze li neko da da adresu nekog kvalitetnog programa(na symbian ili java platformi)za daljinsko upravljanje televizorom(preko IC ,naravno)?

Chivan
12.12.2008, 14:46
Necu da otvaram novu temu pa zato ovdje pitam:Kao sto je gore navedeni program za kontrolu kompa preko tel-a, moze li neko da da adresu nekog kvalitetnog programa(na symbian ili java platformi)za daljinsko upravljanje televizorom(preko IC ,naravno)?Psilocov IR Remote (http://irremote.psiloc.com/). Više puta pominjan u ovoj sobi.