PDA

Prikaži potpunu verziju : Vuze 4.0 i uTorrent


Krilce
27.10.2008, 20:36
Da se zna odmah na pocetku, nije problem u brzini downloadovanja ili neceg slicnog. Naime, dok sam koristio utorrent, pri skidanju torenta, mogao sam da biram koje cu foldere ili filove iz tog torenta da skidam. Medjutim otkako sam instalirao vuze, te opcije nema. Idem na download this torrent/save i automatski krene da mi skida, dok kod utorrenta download this torrent/save, pa mi se otvori novi prozor u kojem selektujem foldere iz torenta, pa tek onda skidam. Gde da nadjem tu opciju u vuzeu? Pretpostavljam da sam malo nerazumljiv, ali sta je tu je. Hvala na pomoci!

MarkoZ
27.10.2008, 20:47
Kada skidas preko vuze-a u opcijama namesti da ti ne krecu torrenti automatski i onda imas tab kada kliknes na torrent pa onda show details,pa files,set priority i onda do not download. Ovo je za vuze 4.0.

Krilce
28.10.2008, 15:40
Hvala, ali moze li to malo detaljnije.

MarkoZ
26.11.2008, 11:52
Hvala, ali moze li to malo detaljnije.

Evo najlakseg resenja. Malo kasnim al jbg. Ides na tools->options-> pa meni files -> uncheckiraj "automatically download to default directory" ali ostavi ona dva chekirana ispod.

redsi
26.11.2008, 16:00
Imam problem sa brzinom kada skidam torrent,brzina mi je ne veca od 5kb/s ali stalno,u cemu je problem.:confused:

nighthawk
26.11.2008, 17:04
@redsi

Mali broj seedera, forwardovanje portova... Pretrazi malo forum, svi odgovori su vec tu.

VojaM
26.11.2008, 17:35
Imam problem sa brzinom kada skidam torrent,brzina mi je ne veca od 5kb/s ali stalno,u cemu je problem.:confused:
Bre, ko da si s Marsa pao - toliko imaš tema i tema o tome da je bilo dosta samo da otvoriš spisak tema u ovom podforumu pa da iz cuga naletiš na neku od njih.

Nisi od juče na ovom forumu, učini malo napora pre nego što postuješ.