PDA

Prikaži potpunu verziju : Kucanje SMS preko PC-a


St.Peter
12.3.2006, 14:36
U jednom broju SK-a sam procitao o nekom programu koji
omogucava da kucas SMS preko tastature na PC i saljes
preko mobilnog telefona da bi izbegao zamorno kuckanje
na mobilnom.
Naravno sad mi taj programcic treba a problem sto
ja ne mogu da se setim u kojem broju
je i da li je uopste u ovoj rubrici.
Moze li neko da mi pomogne da se dokopam tog alata?

pirossi
15.3.2006, 1:15
Ja ovo radim preko Nokia PC Suite-a, tačnije programa Nokia Phone Editor (v4.6) koji je deo tog paketa. Softver je besplatan i skida se sa Nokijinog sajta ali ova (starija) verzija koja ja imam mi je nekako prirasla za srce. Probao sam novije i nisu mi se dopale.


E sad, ako imas neki drugi phone potraži ekvivalentne programe preko nekih download sajtova.

vuka13mv
15.3.2006, 4:29
Da li ovaj program funkcionise i na Samsungovim modelima ili samo Nokiinim? Ako ne znate li neki program koji se moze upotrebiti za Samsung telefone? Uputstvo...

Master Neo
16.3.2006, 11:41
Da li ovaj program funkcionise i na Samsungovim modelima ili samo Nokiinim? Ako ne znate li neki program koji se moze upotrebiti za Samsung telefone? Uputstvo...
Imas brdo ovakvih programa, npr, float`s mobile 2.0. Program je beta verzija ali moze da posluzi. Ja imam npr sony ericsson k700i i skinuo sam program my phone explorer, koji ekstra sluzi svemu i svacemu. Mislim da ima neki site mobile9 na kom ima sve i svashta za telefone. Ako nishta drugo na google-u ukucaj samsung model xxx pc program ili sl.

marko[ns]
30.10.2007, 20:38
Ja ovo radim preko Nokia PC Suite-a, tačnije programa Nokia Phone Editor (v4.6) koji je deo tog paketa. Softver je besplatan i skida se sa Nokijinog sajta ali ova (starija) verzija koja ja imam mi je nekako prirasla za srce. Probao sam novije i nisu mi se dopale.


E sad, ako imas neki drugi phone potraži ekvivalentne programe preko nekih download sajtova.

i ja koristim isto, besplatno, a dobro :qliranje:

Deusdies
30.10.2007, 22:43
Naravno, pomogli ako bi nam rekao koji je proizvođač tvog mobilnog telefona...

Ako je u pitanju SonyEricsson, odlični programi su Float's Mobile agent (http://fma.sourceforge.net/), kao i MyPhone Explorer (http://www.softpedia.com/progDownload/MyPhoneExplorer-Download-26177.html) (link ka Softpedia-i).

_RaZoR_
9.11.2007, 19:30
MyPhone je baš dobar. Hvala ti puno !:tapsh::tapsh::tapsh:

BrutaLiS
10.11.2007, 2:20
za samsung je standardni samsung PC studio 3,ja ga koristim.....barem je za d600 tako