PDA

Prikaži potpunu verziju : Narandžasta svetlost


AstraLogos
13.10.2008, 10:41
Jedna sasvim obicna natstresnica u seoskom dvoristu!
Ni selo nije kao sto je nekada bilo. :)
Inace slikano sa Fuji S6500fd a postavke ne znam napamet. U svakom slucaju prioritet blende i ISO 400.
Pozzz

http://img34.picoodle.com/img/img34/3/9/7/t_DVORISTEm_3ec17d6.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/9/7/f_DVORISTEm_3ec17d6.jpg&srv=img34)

todos
13.10.2008, 15:04
Ova slika bi ti bila extra da je imala vise pasivne svetlosti. A i ovaj motor se parkirao na pogresno mesto. Sasvim obicna slika.

AstraLogos
13.10.2008, 22:05
Ova slika bi ti bila extra da je imala vise pasivne svetlosti. A i ovaj motor se parkirao na pogresno mesto. Sasvim obicna slika.
A si ga odvalio druze. :) Pa ovo je zateceno stanje. Mislis da sam trebao da premestim motor, iskrivim saksije, pogasim svetla....
Napisao sam da je to obicna slika, obicnog dvorista, prosecne kuce u selu, samo slikano nocu. I sta tu ne valja???
Ukusi su razliciti, a fotka ima tacno 5790 pregleda, tako obicna i neupadljiva.

Razumem ja tebe, ali shvati da je ono sto je za nas u Srbiji obicno, za strance nije. Isti je slucaj kad neko postavi sliku Tirolskog sela ili kuce u Svetskoj gde je ambijent potpuno drugaciji. Tudje je uvek lepse. ;)
:ciao:

todos
14.10.2008, 18:19
A si ga odvalio druze. :) Pa ovo je zateceno stanje. Mislis da sam trebao da premestim motor, iskrivim saksije, pogasim svetla....
Napisao sam da je to obicna slika, obicnog dvorista, prosecne kuce u selu, samo slikano nocu. I sta tu ne valja???
Ukusi su razliciti, a fotka ima tacno 5790 pregleda, tako obicna i neupadljiva.

Razumem ja tebe, ali shvati da je ono sto je za nas u Srbiji obicno, za strance nije. Isti je slucaj kad neko postavi sliku Tirolskog sela ili kuce u Svetskoj gde je ambijent potpuno drugaciji. Tudje je uvek lepse. ;)
:ciao:

Prilozena fotografija zasluzuje da bude u tvom albumu druze, ne vidim kvaliteta da bude ovde na forumu komentarisana. Inace ja kad vidim neku kvalitetnu mogucnost da fotografisem ja je slikam bar desetak puta i izaberem najbolju da objavim. Ne kazem da i ti to nisi uradio u ovom slucaju!