PDA

Prikaži potpunu verziju : Microsoft Autoroute 2007


Ketchua
10.10.2008, 12:17
kao odredjeni gospodin, koji je svako izlaganje zapocinjao sa "Kartaginu treba spaliti", ja polako pocinjem da zapocinjem(:)) svako izlaganje sa "Mrzim Microsoft"...

Pao mi je saka jedan primerak gorepomenutog programa, ja lepo instalirao, startovao, kad ono, imam (nemam, tacnije) sta da vidim...ne postoje putevi u Ukrajini, Bosni, Srbiji, Crnoj Gori, Albaniji , Makedoniji, a u Grckoj postoji samo jedan autoput...ako se neko sluzi ovim programom, bilo bi lepo da vidimo jel sam ja nesto zeznuo tokom instalacije, ili je nesto drugo u pitanju... nekako mi deluje nerealno...

I da, postoji li nekakva besplatna alternativa za ovo majkrosoftovo poluostvarenje?

Peruzzi
10.10.2008, 12:21
Loxane Way Home Europe , free ! :D
Ako si naravno mislio na to , meni je mnogo pomoglo .

vasiljevic
10.10.2008, 21:41
E, ti spalise Kartaginu, ali MS ... :). Oni se nedaju tako lako.

Nema pomoci, u tom navedenom programu Evropa "prestaje" otprilike na tim granicama, a iza njih sa varvari i nepostojeca prerija. Sto jest, ima i tu polunaseljenih i polukulturnih mesta (pomenuta Grcka, eto jedan put na raspolaganju, drugima i netreba, u preriji je glavno prevozno sredstvo konj :) ) ali generalno je ovakva situacija kod njih.

Martok
10.10.2008, 21:50
Nema nas al' nemoj samo microsof da kudis zbog toga. Autorute je ipak dobar proizvod. Izaberi rutu od, ne znam, Helsinkia do Lisabona, ispljunuce ti kilometrazu, troskove, gde da dremnes, gde da rucas, koliko ce da te kosta putarina, pa i vreme u koje ide trajekt ako ti i on treba, ma sve u sitna crevca.

Peruzzi
10.10.2008, 21:57
Takodje Loxane to mozhe isto da uradi . I mozhesh da birash koliko hocesh da imash puteva , mesta or whatever . Program je veom veoma dobar za te pare ! FREE ! :D

Ketchua
11.10.2008, 0:26
@Martok: nego sta nego cu da kudim majkrosoft! vec sam koristio jednu od prethodnih verzija (2000), i u njoj je Evropa znacilo Evropa...a ne 1/3 clanica EU...:mad:
@Peruzzi: jel moze link ka oficijelnom sajtu, posto kad ga googlujem dobijem prvih 100 rezultata torrente?:)

vasiljevic
11.10.2008, 9:50
@Martok:

Nekazem da je program los nego da za nas i zemlje u okruzenju nema nikakve prakticne koristi. Ja ne putujem svaki dan od Helsinkija do Lisabona kolima, ono sto meni i drugima treba je ovo u okolini i po gradu, a toga nema. Po tom programu jedini nacin je na konja i kompas u ruke, nije lepo ali je istina.