PDA

Prikaži potpunu verziju : Da li da kupim Xwave mp3 S-08 ili S-09


Vidojevic Jakov
9.10.2008, 13:50
:confused:Zaista sam zbunjen svaki forum ima neko drugo misljenje o s-8 i 9:icon_scra

takode mi treba savet da li su bolji mp3i na aaa baterije ili oni na punjenje:eek::nov_explo

Partybreaker
9.10.2008, 20:36
XWave se, po mom misljenju, jako slabo cuje. Izbegni ga ako mozes. A sto se tice nacina punjenja, ne znam sta si mislio pod "boljim"... Baterije stalno moras da dokupljujes, dok ovo drugo mozes da odradis preko USB-a. A pre nego sto odes negde gde nema kompa odnosno USB porta, ti ulozi jos 200 dinara za adapter uz pomoc koga mozes da punis mp3 player preko stekera. Ako kojim slucajem zaboravis i to da uradis, dao bog, ima dosta internet caffe-a i dok surfujes netom mozes da stavis da se puni player.

dzonihsv
9.10.2008, 20:55
Ili da kupi 4 punjive baterije od 3000 mAh sa punjacem za oko 15e i uziva gde god stigne...

Posto ako baterija (ta ugradjena u MP4) ode (pokvari se) posle isteka garancije onda mozes da se slikas sa mp4-om. Imao sam takvu situaciju i isplatljivije mi je bilo da kupim nov mp4.

Nisam ga ni popravio a ni kupio novi, jer mi ne treba. Eno jos taj mp4 stoji i ceka na popravku :).

Partybreaker
9.10.2008, 21:02
^ Bas zbog takvih stvari ne treba da uzima XWave i slicne brand-ove. Ja punim iRiver-a 4 godine bez problema. Par puta je znao da zaglupi i zaglavi se, ali nista sto ne moze da resi "reset rupica". A i te punjive baterije isto tako znaju da oslabe, te je neminovno da ce ulagati i u njih vise puta.

Partybreaker
20.11.2008, 20:40
iRiver, Creative, iPod - top 3 po meni. Eventualno SanDisk.

d.stole
30.12.2008, 0:31
Ili da kupi 4 punjive baterije od 3000 mAh sa punjacem za oko 15e i uziva gde god stigne...

Posto ako baterija (ta ugradjena u MP4) ode (pokvari se) posle isteka garancije onda mozes da se slikas sa mp4-om. Imao sam takvu situaciju i isplatljivije mi je bilo da kupim nov mp4.

Nisam ga ni popravio a ni kupio novi, jer mi ne treba. Eno jos taj mp4 stoji i ceka na popravku :).

Koje su to baterije od 3000mAh. Da kupim za fotos. :)

dzonihsv
30.12.2008, 1:35
Ja imam neke sjl...(te od 3000mAh) :)
Ali ima da se nadju i moram i ja ovih dana da kupim nove jer sam ove malo uneredio tj. imale su "nezgodu".
I ja ovde pitam... Da li zna neko gde mogu da kupim baterije za foto, naravno punjive? I kolika je cena (2x1 ili 2x2 pakovanje baterija), bez punjaca? Hvala.