PDA

Prikaži potpunu verziju : SWF Joiner


galebns
28.9.2008, 23:34
Skinuo sam neke SWF klipove i hteo bih da ih spojim u jedan SWF fajl. Trazio sam po netu neke aplikacije ali nista nisam nasao. Nisam Flash programer niti imam nameru da se "bakcem" s tim samo da bih spojio par filmica. Da li ima neki jednostavan programcic za tako nesto?

dzonihsv
29.9.2008, 0:59
Ja sam tako nesto radio na neki duzi nacin. Pomocu Total Video Converter-a sam SWF fajlove prebacio u .avi, zatim sam pomoci Windows Movie Maker-a spojio te dobijene fajlove.

E sad ja nisam vracao u swf fajl nego je ostalo u avi-ju, ali ti mozes ako hoces da vratis isto pomocu TVC-a u swf.

Jeste da nije nesto brz nacin ali tako sam ja radio i ispalo je ok.
Mozda i ima neki swf joiner koji bi to uradio brze.

galebns
29.9.2008, 10:41
Da, to je i meni palo na pamet ali ima nekih stotinjak klipova pa mi to previse cimanja. Naravno ako nema drugog resenja onda cu tako uraditi. A drugi problem s tom varijantom jeste taj sto je kvalitet ovih klipova na granici podnosljivog pa se bojim da prilikom konverzije ne bude jos gori. Hvala u svakom slucaju :)

dzonihsv
29.9.2008, 14:50
Nije toliki cim. Postavis sve da se konvertuje (vrlo brzo to radi TVC), namestis kvalitet (malo ga "pojacas") i sacekas neko vreme.

Nece biti gori, moze samo bolji ;).

Dusan Maksimovic
13.10.2008, 12:45
Resenje za probleme:

Eltima Software - Flash Decompiler Trilix

Extraktuje flash swf movie u .fla fajl.
extraktujes oba filmica i udjes u .fla fajl i odatle iskopiras frejmove u drugi .fla fajl i onda publish i to je to. Prosto ko pasulj. Nema lakseg nacina.

Saljite pitanja na dootzee@gmail.com za sva pitanja. Pozdrav!!!