PDA

Prikaži potpunu verziju : SS2 - SBB paket Total TV - Eutelsat W2 (16e)


oluja
7.3.2006, 14:44
Do 14.03.2006. Mozete okrenuti antene na Eutelsat W2 (16 East) i besplatno pratiti SBB-ov paket Total TV.
Paket se nalazi na sledecim frekfencijama:

10,970 GHz,
Vertical,
Symbol Rate 27500,
FEC 2/3

ART Televizija
Studio B
TV 5 (Niš)
Sport Klub Srbija
Film + Srbija
SOS

i 11,554 GHz V,
Symbol Rate 30000,
FEC 7/8.

HBO Adria
MTV Adria
BBC Prime
Super TV
Cinemania
TV 1000
Motors TV
Viasat Explorer
Viasat History
National Geographic Channel
Discovery Channel

vladale
8.3.2006, 12:55
Do 14.03.2006. Mozete okrenuti antene na Eutelsat W2 (16 East) i besplatno pratiti SBB-ov paket Total TV.
Paket se nalazi na sledecim frekfencijama:

10,970 GHz,
Vertical,
Symbol Rate 27500,
FEC 2/3

ART Televizija
Studio B
TV 5 (Niš)
Sport Klub Srbija
Film + Srbija
SOS

i 11,554 GHz V,
Symbol Rate 30000,
FEC 7/8.

HBO Adria
MTV Adria
BBC Prime
Super TV
Cinemania
TV 1000
Motors TV
Viasat Explorer
Viasat History
National Geographic Channel
Discovery Channel

Evo novih, svežih informacija od zvaničnog foruma SBB-a.

(1) START paket – 590 din
1 RTS 1
2 RTS 2
3 BK
4 B92
5 STUDIO B
6 SOS
7 ART
8 TV 5
9 SUPER TV
10 VIASAT EXPLORER
11 VIASAT HISTORY
12 DISCOVERY
13 MOTORS TV
14 NATIONAL GEOGRAPHIC
15 BBC PRIME
16 MTV ADRIA
17 NICKELODEON

(2) PLUS paket – 200 din
1 FILM+
2 CINEMANIA
3 TV1000
4 SPORT KLUB

(3) HBO paket – 410 din
1 HBO Srbija

(4) CLUB X paket – 200 din
1 FREE X TV
2 FREE X TV 2
3 X DREAM TV

Samo se START i HBO paketi mogu uzeti samostalno, dok se ostali moraju kombinovati sa njima. Moguće kombinacije paketa (i pripadajuće cene) su:

Kombinacije:
1 TOTAL TV = START + PLUS 750 din
2 START + HBO 950 din
3 START + CLUB X 750 din
4 START + PLUS + CLUB X 940 din
5 HBO + PLUS 580 din
6 HBO + CLUB X 580 din
7 HBO + PLUS + CLUB X 770 din
8 START + PLUS + HBO 1.120 din
9 START + HBO + CLUB X 1.120 din
10 MAKSIMUM (sva 4 paketa) 1.260 din

SBB će početi sa prodajom paketa krajem marta.

oluja
27.6.2006, 12:23
Čini se da ni paket Total TV unatoč najnovijoj verziji Videoguard kartica neće biti zaobiđen po pitanju podrške na Dreambox i Dbox 2 receiverima. Najnovija verzija emulatora NewCS (New CardServer) koja nosi oznaku v 1.17 - RC 10 omogućuje da se na većini receivera koji su bazirani na linuxu bez problema prati Total TV.

Za razliku od starijih Videoguard kartica (koje koristi Sky Digital, Sky Italia, Viasat) kartice koje koristi Total TV ne omogućuju da se serijski broj receivera za koji je kartica vezana iščita automatski sa kartice, pa ga je potrebno ručno pročitati i potom unijeti u konfiguracijsku datoteku NewCS-a. No unatoč dobroj vijesti koja se prije svega tiče zaobilaženja službenih receivera, ipak postoje nepremostivi problemi koji su rješivi samo uz službeni receiver. Prije svega to su titlovi koji besprijekorno rade samo i samo na službenom receiveru, potom je tu EPG koji naše dijakritičke znakove prikazuje također samo na službenom receiveru. Također je potrebno raditi i modifikacije na internim čitačima kartica pošto kartica ne radi na standardim postavkama (potrebno je raditi overclock na 8mhz).

No ako ste se ponadali da će vam ovo napokon omogućiti da se pretplatite na Total TV bez kupnje receivera - pogriješili ste. Total TV Dreambox ili Dbox 2 ne priznaje kao službene ili bilo kakve dekodere za Total TV i uz pretplatu ćete htjeli-ne htjeli morati uzeti službeni receiver.

Po svemu sudeći, niti jedan sustav kodiranja, niti jedan tip kartica nije nepremostiv problem za entuzijaste i stručnjake koji daju sve od sebe kako bi open source digitalni satelitski receiveri postali sve primamljivije all-in-one rješenje.

Upozorenje: tekst je isključivo informativnog karaktera

Izvor: http://www.satelitskiforum.net

dzonihsv
19.8.2009, 2:15
Pazite vest, ja mislim da bolje od ovoga nije nikako moglo! Ako je šarena laža, onda sh1t, nije ni prvi ni poslednji put.
Eurosport 2 ce biti sigurno ubacen u Total tv programsku shemu,i to wrlo brzo...iz sigurnih izwora to mogu da potwrdim!!!Zashto????Jer radim u Tota tv-u kao operater...!!!To je sjajan potez,pogotowo shto od owe sezone ide i Bundesliga(moja omiljena liga)...putem njega...Shto se tice ostalih bitnijih stwari u Totalu,to je da Pinkove kanale,tacnije njih 6 komada(PINK,PINK M,PINK BiH,PINK FAMILY,PINK KIDS i PINK MUSIC) moze pratiti swako ko ima PLUS paket aktiwan...!!!Dalje,uskore se i ochekuje da ce nashi resiweri,i to wrlo skoro; moci da se powezu na 3 telewizora...shto je zaista sjajno za swe korisnike (sadashnje i buduce,nadamo se)...dalje,otpriike od februara meseca se planira sa uvodjenjem HD-a(high definition-visoka rezolucija sike(kwalitetnija,lepsha,kristanija i swe naj,naj,naj)...tako da cemo biti najjjbolji u zemlji bez daljnjeg...Ziweo Tota tv...

Izvor - http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=53&t=16681&p=168329#p168329

Ako ovo bude, ja odma' ''zakupljujem'' za 3 komada. ;)

dacajak
19.8.2009, 2:20
Pazite vest, ja mislim da bolje od ovoga nije nikako moglo! Ako je šarena laža, onda sh1t, nije ni prvi ni poslednji put.


Izvor - http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=53&t=16681&p=168329#p168329

Ako ovo bude, ja odma' ''zakupljujem'' za 3 komada. ;)

Nadam se da to vazi i za D3?
Ovo bi mi stvarno lepo doslo.

dzonihsv
19.8.2009, 2:24
Ne znam, vidi na SBB-ovom forumu da li se odnosi i na D3. Moguće, mada zavisi... Aj da dočekamo i to pa da slavimo. ;)

dzonihsv
20.1.2010, 0:32
Što sam napisao, to se i obistinilo.

Total TV kuća, povezivanje više TV prijemnika na TotalTV uslugu. E sad, (kao i uvek u zemlji-obećanoj Srbiji) postoje fore i fazoni... pretplata je 350 dinara po dodatnom dekoderu (još nije razjašnjeno da li će trebati dodatna antena, ali mislim da će samo LNB menjati). Na SBB-ovom forumu ima kao nešto ali sistem je ''Poštovani, ako želite ovo, moraćete ono, a ako ono ne može, onda ćete uzeti ovo''. Bukvalno tako, neki korisnik ih pita, treba li tanjir ili ne, oni kažu:

Postovani,
Da biste istovremeno mogli pratiti Total Tv uslugu na vise TV prijemnika neophodna je instalacija dodatne satelitske opreme ( do tri dodatna satelitska prijemnka sa satelitskom karticom i LNB).

Vrlo jasno i precizno. :rolleyes:

Kako god, dostavljam i cenovnik (slika dole) a dodatna fora je ta što naplaćuju i montiranje satelitskog prijemnika po ceni od 2.400 dinara. Kada se računica izvede, 2.400x2 (za dodatna 2 TV prijemnika) + 350x2 za pretplate = 5.500 dinara samo za započetu pretplatu. Ne da nije previše, nego to nije u redu. Mada, uzmimo naplaćivanje setup-a sa rezervom, tj. da ga neće naplaćivati (što ne verujem), ostane 350 dinara mesečno po dekoderu. Pretplata za pakete ide na sve dekodere, tako da se dodatne pretplate ne trebaju uzimati (što je i logično).

cenovnik - 01.02.2010. (http://img2.pict.com/64/71/49/2565273/0/screenshot00032.jpg)

Što se tiče d3 usluge tj. dodatnih dekodera, sigurno će cena biti ista.