PDA

Prikaži potpunu verziju : GTR Evolution


Packy
13.9.2008, 14:59
Ljudi igra je izashla pre neshto vishe od dve nedelje.Chudi me samo shto nije Race07 expansion pack,zato shto nema bash puno novina(skoro ko zadnji Flatout:D).Grafika se nije bash neshto promenilo,ali ono shto me impresovalo je trka u Nirburgring tkzv "sevrna trka" ili "zeleni pakao"Mada nije prva igra u kojoj se pojavljuje ta staza.Zadnji put ona se pojavila pre desetak godina godina.Bilo kako bilo na osnovu screenshota zakljuchujem da je sjajno uradjena.Model oshtecenja nije na visokom nivou i dalje je pojednostavljen i GRID i DIRT su mnogo realnije po tom pitanju.I za kraj nema nocnih trka.Shto se tiche automobila ima 22 modela i uglavnom su GT klasa.Mada ima i AUDI R8 GT.Mada nema Ferrarija i Lamborghinija.

zuleee
14.9.2008, 0:00
da li je ova igra simulacija,ili je vise kao grid?

Packy
14.9.2008, 0:02
da li je ova igra simulacija,ili je vise kao grid?
Ja mislim da je simulacija.:D

Shone_King
14.9.2008, 0:33
nikako da se okanem da je instaliram a nabavio sam je pre dve nedelje,kad probam javljam,inace ja mislim da je simulacija

Packy
14.9.2008, 0:53
nikako da se okanem da je instaliram a nabavio sam je pre dve nedelje,kad probam javljam,inace ja mislim da je simulacija
Sad sam pogledao na Internet 100% je simulacija i koliko sam razumeo izashla je za PC.Oni koji nisu igrali GTR neka pokushaju ovaj nastavak.Ti si bar kupio,ja u NS nigde ne mogu da pronadjem svoju narodnu verziju.

didi_sa
11.10.2008, 17:12
Dobra igra ali nije bas simulacija kako se meni cini a i podesavanja mi bas nisu jasna.

White Ripper
11.10.2008, 19:43
Sta mislite kad bi se ovako dobra simulacija uradila u Codemasters-ovom spektakularnom Neon engine-u?
Igra je dobra ali grafika je prosecna,a ostecena su odredjana veoma slabo.U GRiD u su ostecenja odradjena vrhunski iako je arkadna voznja.

Aleksandar Milutinović
14.11.2008, 19:28
Odlična simulacija, posebno mi se dopala vožnja F 3000 sa isključenim svim pomoćima-ljubitelji F1 ne bi smeli da propuste ovo nikako.

Packy
14.11.2008, 23:47
Odlična simulacija, posebno mi se dopala vožnja F 3000 sa isključenim svim pomoćima-ljubitelji F1 ne bi smeli da propuste ovo nikako.
Kakav je osecaj voziti na Nirburgringu?Ja josh nemam igru.:(

goodlikesweeper
15.11.2008, 0:34
Odlična simulacija, posebno mi se dopala vožnja F 3000 sa isključenim svim pomoćima-ljubitelji F1 ne bi smeli da propuste ovo nikako.

Hahaha,isto to sam ja pomislio posle voznje sa f300 bolidom po monci u race 07.Iste su to igre,gtr evolution isamo ima neke dodatne stvari.Jeste,mnogo su dobro odradili te formule.

Packy
15.11.2008, 0:46
Na osnovu onog shto sam video prekovideo-klipova,shteta shto su najslabije strabe ove igre grafika i fizikai imash osecaj ko da je igra izashla pre godinu i po-dve.:(

White Ripper
15.11.2008, 18:31
Na osnovu onog shto sam video prekovideo-klipova,shteta shto su najslabije strabe ove igre grafika i fizikai imash osecaj ko da je igra izashla pre godinu i po-dve.:(
Grafika stvarno jeste nula,al fizika je odradjena vrhunski.Osjecaj inercije i ubrzanja je fantastican.Fina je igra i jos je igram od kako je izasla(mada cu je ubrzo izbrisati:D)

Packy
15.11.2008, 19:29
Grafika stvarno jeste nula,al fizika je odradjena vrhunski.Osjecaj inercije i ubrzanja je fantastican.Fina je igra i jos je igram od kako je izasla(mada cu je ubrzo izbrisati:D)
Fizika je slaba s obzirom da sam igrao GRID i da se ne moze sa takvom fizikom meriti GTR trenutno.U ovom zanru ne mozemo trenutno pronaci bolju igru od ove.

Aleksandar Milutinović
16.11.2008, 11:52
U kom smislu je po vama fizika slaba strana ove simulacije, šta konkretno ne valja ili je u suprotnosti sa zakonima fizike?
Ja sam dosad odvozao pregršt simulacija(samo njih i vozim) počev od prastarih GP2 i GP Legends pa preko GP3 i 4; Prototype group C mod za F1 99-02; NASCAR Racing 2003 pa do GTR-a i njegovih naslednika i po meni se ovde radi o sasvim zadovoljavajućoj simulaciji koja ima sitnije mane ali ništa preterano bitno što bi toliko kvarilo ugodjaj vožnje.
Mislim da će se bitniji pomak u fizici vozila osetiti tek onog dana kada neko bude napravio čistokrvnu simulaciju vožnje koja će podržavati PhysX.

Bbandit
18.3.2009, 21:28
Evo ja tek danas resih da probam ovu igru jer igram GTR 2 i LFS skoro non stop pa rekoh ajd da probam Evolution i mogu vam reci da je igra vema dobro odradjena nesto blaza fizika i ostecenje ali sve u svemu dobra simulacija voznje. Btw kolko pratim ovaj forum a to je 2god. aktivno(acc sam menjao skoro jer bla bla bla) moram da primetim da nema nekog interesovanja za ovaj zanr igara iako postoji pregrst dobrih naslova i X modova za iste. Evo i primer GTR 2 koji neznam dali zauzima vise od 2gb na hdd kada intalirate sa svim modovima i stazama(preko stotinu) sa isto neznam koliko automobila(mrzi me da brojim ali je trocifreni broj) zauzima skoro 11gb na hardu(+fica i to odlicno odracen ali najozbiljnije nije sala) sa odlicnom grafikom ma ko sta reko i najboljom fizikom(LFS mi je mozda malo realniji ali samo mozda i to je pitanje jer ko je imao prilike da vozi neki sportski automobil kaze da je GTR 2 realniji od LFS-a) trenutno na trzistu. Eto toliko od mene:a_bleh:

Doolio
25.4.2009, 19:00
upravo sam u procesu 'nabavljanja' igre, pa cu reci utiske verovatno uvece...ja nisam ni znao da ovo postoji, do jaja:)
u svakom slucaju, igrao sam gtrove i raceove i ono, fizika je u oba bolja od grida ili mi ne mislimo na istu fiziku:) jedino sto je bolje u gridu je detekcija ostecenja i dijapazon istih, kao i grafika, naravno. ako gledamo simulacijsku stranu. grid sa svim pomocima iskljucenim je opet sarena bombonjerica za gtr.

ako ovo lici na race, znaci da je maaalkice arkadnije i ojadjenije (tipa sitna crevca, tuning i tako to) od gtr serijala, ali opet, fizika je verovatno top notch kao i kod svih ostalih simbinovih igara. codemasters je bio i ostao poznat po tome da pravi kvalitetne 'filmsko-ugadjacke' igre, ali fizika je tek malo bolja od nfsovih...

mada, zivi bili pa videli, ocekujem da se poigram za par sati.

laki1991
28.6.2010, 19:32
Za ljubitelje F1 : http://www.virtualr.net/mmg-f1-2007-for-gtr-evolution-released/
Maestralno odradjeni bolidi :)
Dostupno za GTR Evo i Race 07

Diego Milito 22
29.6.2010, 19:24
sta mislite jeli bolja ova igra ili rfactor kao i ima li neki F1 mod za ovu ili proslu sezonu,i moze li se igrati online sa narodnjakom

acok97
29.6.2010, 19:28
Meni je bolji rFactor inace ima modova evo link za 2009 http://www.simracingworld.com/files/download/2150/

laki1991
29.6.2010, 22:55
Moze online preko Hamachija.
Inace meni su bolji GTR 2 i Evolution od rFactora.