PDA

Prikaži potpunu verziju : Žurka:)


[Imzadi]
5.3.2006, 3:48
Interesuje me da li biste voleli jednu forum žurku? :) Znači, žurka na koju bi došli samo ljudi sa foruma i kako je zamišljate?
Važno:
Ovo ne znači da će biti žurke, samo me zanima vaše mišljenje!:qliranje:

ACHTUNG
5.3.2006, 4:24
Mnogo riba obucene u SS HitlerJugend uniformu. :kreza:
Zezao sam se.Mozda.:a_whistli

Ako bude VojaM DJ onda bi to sigurno bila zurka godine.
Mada bi bilo interesantno ono kao gde si bre 101st Airborne,a on ce meni,gde si bre Znak Uzvika Achtung Znak Uzvika :D :D

vladale
5.3.2006, 12:03
Interesuje me da li biste voleli jednu forum žurku? :) Znači, žurka na koju bi došli samo ljudi sa foruma i kako je zamišljate?
Važno:
Ovo ne znači da će biti žurke, samo me zanima vaše mišljenje!:qliranje:

Misliš okupljanje na forumu? Da, zašto da ne?

Miloš
5.3.2006, 12:05
Misliš okupljanje na forumu? Da, zašto da ne?

Ja mislim da je mislila na okupljanje članova foruma na jedno mesto (npr. diskoteka)

vladale
5.3.2006, 12:23
Ja mislim da je mislila na okupljanje članova foruma na jedno mesto (npr. diskoteka)

Da, zašto da ne? :D Mada, mislim da bi to bilo najbolje za one iz Beograda..

Miloš
5.3.2006, 13:55
Da, zašto da ne? :D Mada, mislim da bi to bilo najbolje za one iz Beograda..
Apsolutno. Šta da radim ja, koji živim u Herceg-Novom?:(

todos
5.3.2006, 14:08
Da,da i onako se skoro svi ovde poznajemo kao da smo stari priljatelji.Daj predlog oko organizacije u Cacku za nas iz grada i uze ili sire okoline.a moze i za one iz BGD jer ih ima najjvise.Nek se skupe organizuju autobus i to je to.

phoenix[illusion]
5.3.2006, 14:33
Bilo bi sasvim super ali ko bi dosao ako bi bila zurka u Beogradu?
Najvise forumasa ima iz Beograda ali ima iz drugih gradova!
Sto se mene tice ja bih obavezno dosao iz Subotice u Beograd!

Dimo
5.3.2006, 14:44
A kako bih ja dosao iz Niksica u BG?
Bi li me neko pustio da prespavam kod njega?

The Finest Serbian Since '82
5.3.2006, 14:55
Interesuje me da li biste voleli jednu forum žurku? :) Znači, žurka na koju bi došli samo ljudi sa foruma i kako je zamišljate?
Važno:
Ovo ne znači da će biti žurke, samo me zanima vaše mišljenje!:qliranje:
Hmmm... Mozda neku LAN zurku, znate ono, muzika zezanje, kompovi i mrezenje :)
mada... ni ono sa mnogo fisheva obucenih u SS HitlerJugend uniforme ne bih bilo lose :D

Eni
5.3.2006, 16:16
mada... ni ono sa mnogo fisheva obucenih u SS HitlerJugend uniforme ne bih bilo lose :D

samo ako ce da igraju stari bavarski ples....

(PS. U Sivograd ne bih dosao ni da delite besplatne SKove, ni besplatno pice, ni....)

ACHTUNG
5.3.2006, 16:34
Ma bre da se svi zakovemo u igraonice kod Vuka.Prethodno da se negde "omazemo".Jos samo da nadjemo SS HitlerJugend promoterke...

Ideja je tesko izvodljiva za sve koji su udaljeniji od BG-a a nemaju neku rodbinu.A Beogradjani ako hoce mogu vec da se dogovore.Ali to je vec diskriminacija na urbanoj osnovi.:p

Neuro
6.3.2006, 10:44
Mda. Jesam novi kolačić, ali uvek sam za žurku! Anywhere, anytime!:nov_guita

FiresnakE
6.3.2006, 11:47
Jako inventivna ideja.
Ja sam za to da se zurka napravi ovde na forumu jer ovde mozemo svi da dodjemo u svako doba dana, meseca, godine....
Organizovanje u nekom gradu bi bilo chipavo jer bi se dosta njih zalilo posle kako nisu mogli da dodju, kako je skupo itd.

Ovako svako kod kutje kupi sebi gajbu pive ili sta vec i onda otvorimo poseban sobicak gde cemo da postavljamo postove tako ucirkani, mislim da je ovo najjednostavnije resenje i najekonomicnije.

Master Neo
6.3.2006, 11:50
Ma dajte ljudi shta vam je, pa neka svako od nas ko je u Bg, primi po jednog iz Srbije, i napravimo nikad jachu zurku! Evo ja odma mogu Imzadi i Hakera Acu, i do j... Bila bi prava ludnica... Nego malo nam devojaka forumashica ima... Morali bi dovesti neke drugarice pa da kazemo da je puko ribnjak...:aplauz:

deus[awesome]
6.3.2006, 13:26
hehe... nije losha fora naprawiti zhurku za forumashe... medjutim,pitanje je kako bi se slozhili po pitanju muzike... neko slusha narodnjake,neko elektronsku muziku,ima i metalaca... to je ja mislim jedini problem... ostalo je nebitno... alkohola bilo kojeg,curica shto wishe... a nije problem za ljude koji nisu u bg... snashli bi se nekako i za to... eto 3 forumashice mogu kod mene da spawaju :D

MilanSM
6.3.2006, 22:30
A mozda bi pametnije bilo da se svi okupimo na nekom rok koncertu koji bi trebao da se odrzi ove godine. Mislim da se oko muzike niko ne bi bunio. Jos samo da stounsi dodju u bg :D Ako bi im svako poslao po mail mozda bi i dosli.
I ne zaboravite: "prava gejsha moze da zaustavi muskarca samo jednim pogledom" :D ovo poslednje nema poentu samo su mi isprali mozak jer mi je tv upaljen i podsvesno pisem ono sto cujem.
Nego da se vratim na temu. Kako bi finansirali zurku? Malo je komplikovano. Ovo je kao predlog: ajd da napravimo igru!!!

p.s. u slucaju da bude zurke, ja pijem dzin... pa ko bude kupovao pice.... glupo je da ja iz mitrovice vucem flajke, policija ima da me startuje cim me vide. :D
Inace, letos, dok sam cekao do 15:30h da mi metnu vizu u pasos, u knez mihajlovoj, u podne, kad je najveca guzva, od svih ljudi mene startuju panduri. "Dokumenta, molim vas". A kroz glavu mi prolaze reci moje majke: "sta ce ti licna karta, samo ces je izgubiti, imas pasos!"

bobi
6.3.2006, 23:47
Vi se zezate, ali znajte da uopste nije toliko tesko organizovati zurku. Svako po 500-1000 dinara da izdvoji. Odrede se ljudi u BG koji bi nasli neki lokal i kod kojih bi bio svaki dinar. Samo sto bi pripreme trajale par meseci. Ali sta hvali?
Ja se ionako spremam sa drugarom da letos zapicimo peske do BG-a. Vrece za spavanje, reke za kupanje, hranu kupujemo. Ako je ovo izvodljivo, ne vidim sto bi zurka bila neizvodljiva.

I da... posle zurke obavezno onako pripiti da odemo i potrazimo redakciju SK-a. Da im upadnemo unutra i da veselo galamimo i to bas negde pri kraju meseca kad su u najvecoj frci. :)

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 0:02
A šta ćemo mi maloletnici? :(

Oliver
7.3.2006, 0:57
Ma ona misli na LanParty, pa lepo sve da nas ispraši u kaunteru ili u nečem sl, pa posle da nas prži po forumu :)

bobi
7.3.2006, 1:12
A šta ćemo mi maloletnici? :(
Vas ce da saljemo po cigare. :) (nema ljutis)

Shlaymara
7.3.2006, 1:15
A mozda bi pametnije bilo da se svi okupimo na nekom rok koncertu koji bi trebao da se odrzi ove godine.

mozda na exitu, ionako ce bar pola forumasa biti tamo.

Atila
7.3.2006, 1:29
Vas ce da saljemo po cigare. :) (nema ljutis)
Ако ћемо право то је законом забрањено што значи да ти шириш пиратерију на форуму што је забрањено :p

bobi
7.3.2006, 2:39
Ако ћемо право то је законом забрањено што значи да ти шириш пиратерију на форуму што је забрањено :p

Ehhh... sirim ja i alkoholizam i metal muziku i stare dobre igrice... :)
Pa nece valjda ovi iz vlade da dolaze na ovaj forum i proveravaju. Uglavnom brisite sve sto mislite da nije u redu, necu se ljutiti uopste.:qliranje:

MilanSM
7.3.2006, 2:54
EXIT je pravo mesto!!!! Neka svako nosi crveni karanfil kao sredstvo raspoznavanja!!!
VIVA LA EXIT :)

Shlaymara
7.3.2006, 10:38
EXIT je pravo mesto!!!! Neka svako nosi crveni karanfil kao sredstvo raspoznavanja!!!
VIVA LA EXIT :)

de nadje karanfil:rofl:...ja cu imati majicu sa mojim nickom.

Neuro
7.3.2006, 12:12
de nadje karanfil:rofl:...ja cu imati majicu sa mojim nickom.

Dobra ideja, sa majicom i nickom. Mada je pitanje koliko bi bila efikasna pored onoliko ljudi. A moglo bi doći i do situacije tipa:
Gluvo doba noći (posle izvesnog vremena, pored onog ozvučenja, ovaj izraz dobija notu istinitosti :)). Dva forumaša nekim čudom nabasaju jedan na drugog, posle xyz litara npr. alkohola.
"Hik, što mi je poznato ime na onoj majici, hik... Shlaymara... 'Ej, Sale, jel' tebi, hik, poznato ono ime Shl... Shla... Shlay... HIK... ma na onoj majici tamo!?!"
"A, koje?!? Aha... Pa naravno, bre, oni su uradili onaj super remiks... eeee... kako se zvaše... ma čuo si ga sigurno... imam njihov album na gajbi!" :D

Wolverine
7.3.2006, 12:22
Ja sam za to da se svi okupimo na forumu ali SVI!!:)

TheProphecy
7.3.2006, 12:23
Ma kakav exit!Sabor trubaca u Guci je najbolje meseto za okupljanje!! :)
Inace zurka je simpaticna ideja,samo sto bi to licilo na sakupljanje vojnika u sobi za zabavu :))

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 13:38
Vas ce da saljemo po cigare. :) (nema ljutis)

Ima ljutiš :) Sad ozbiljno,žurka je dobra ideja,ali ima 2 problema
1.sam već rekao,nama je ZAKONOM zabranjeno da budemo van kuće posle 12(sad će neko da kaže baš me briga,al šta ako neki plavac čita SK?A?Šta onda :) )
2.Okupljanje.Kako će neko iz CG ili RS ili tako nešto da dolazi u BG(mislim da se podrazumeva da će biti u BG :) )?Zato je najbolje da kad jednom kroz 2-3 godine,svi imamo brze veze,kupimo web kamerice,i žurka može da počne(to može i sad preko IRC-a,al drugo je kad vidiš sagovornika :) )

vladale
7.3.2006, 17:00
Da se nadovežem: irc.krstarica.com #sk ! ;)

hacker_aca
7.3.2006, 17:02
2.Okupljanje.Kako će neko iz CG ili RS ili tako nešto da dolazi u BG(mislim da se podrazumeva da će biti u BG :) )?Zato je najbolje da kad jednom kroz 2-3 godine,svi imamo brze veze,kupimo web kamerice,i žurka može da počne(to može i sad preko IRC-a,al drugo je kad vidiš sagovornika :) )

Slažem se sa ovim, samo što će da potraje dok dobijemo brze veze. :(

Ma dajte ljudi shta vam je, pa neka svako od nas ko je u Bg, primi po jednog iz Srbije, i napravimo nikad jachu zurku! Evo ja odma mogu Imzadi i Hakera Acu, i do j... Bila bi prava ludnica... Nego malo nam devojaka forumashica ima... Morali bi dovesti neke drugarice pa da kazemo da je puko ribnjak...

Hvala Neo, ali ako je frka sa mestima, imam ja rodbine u BG, pa bih i kod njih prespavao. Zovem te na ljeto kod mene! ;)

Možda ću ja za koju godinu, kad dobijem vozačku, sa društvom da dođem u BG na utakmicu Zvezda-Partizan. Nisam navijač, ali bi bilo kul sa društvom u velikom gradu gde nas niko nezna..... :) Ili šta mislite, negde otprilike u junu-avgustu da dođete svi u BD na more pa da organizujemo nešto? Lakše meni, zar ne? :D

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 17:37
Vlada
Tamo niko više ne dolazi :(
Aca
Biće i toga...jednom :(
Žurka u Budvi?Sunce,plaža,more....Ideja je super!Samo ne možemo svi kod tebe da stanemo,zar ne :D Samo preporuči neki dobar hotel(jeftin,hrana dobra :) )i eto mene :)
Nego,i dalje ostaje problem forumašica...Mlađih... :D Naše godište konkretno... :D

FiresnakE
7.3.2006, 17:50
A mozda bi bilo najbolje da se zuraja organizuje putem nekih sponzora.
Evo npr. SK da to objavi, da razglasi jel'te, pa da vidimo koliko novci je potrebno za tak nesto, ocu reci koliko ljudi dolazi, odakle, pa da se recimo otvori neki fond ili tako nesto gde bismo svi dali svoj doprinos toj zurci.
auh......hmmmmmmm......mislim......sta reci?:confused:

Ja se slazem da zuraja bude u BGD ili u CG na nasem primorju(dole bi bilo mnogo gotivnije)....zurka na plazi:qliranje: jupiiiii!!!!!

Master Neo
7.3.2006, 17:59
Ma da, lepo bi bilo to na moru, nego kako su krenuli, moracemo mesec dana da cekamo za vizu za CG...

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 18:04
A aca neće garantovati za nas :D ???

Master Neo
7.3.2006, 18:06
MA dobar je Aca, ko leba iz furune! Garantovace, znam ja... Evo slihtam se, ajde podrzite me malo, ipak je to more...:aplauz:

Miloš
7.3.2006, 18:14
Ha, he, blago nama u CG.:D

FiresnakE
7.3.2006, 21:50
He, he pa ajde ondak lepo nek Aca dole sve organizuje a mi tjemo samo da dodjemo.:D :aplauz: :D

oluja
8.3.2006, 2:57
Ocigledno jos nije vreme da se prica o zurci forumasa... mnogo ste nezainteresovani i neozbiljni. Tema zakljucana.