PDA

Prikaži potpunu verziju : Program za kameru


Down Force
24.8.2008, 20:43
e ovako...zanimaju me dvije stvari..prvo, ima li kakve veze kvalitet slike po mraku to shto kod nekih telefona se blic upali 2 puta tokom slikanja (5610) a kod nekih jedan....i postoji li neki program koji bi omogucjio da se na 6120c blic pali 2 puta? ... :)

pozz ljudi...:ciao:

dzonihsv
24.8.2008, 20:49
Mislim da ne moze. Neki bolji telefoni imaju nesto za "crvene oci" pa se zato pali blic 2 puta. :) Tj, red-eye reduction. Ili u podesavanjima nameste da osvetli napred i pozadi (pozadinu) pa se zato blic pali 2 puta. To ti je sto ti je....

Ne moze drugacije.

Down Force
25.8.2008, 12:08
Mislim da ne moze. Neki bolji telefoni imaju nesto za "crvene oci" pa se zato pali blic 2 puta. :) Tj, red-eye reduction. Ili u podesavanjima nameste da osvetli napred i pozadi pa se zato blic pali 2 puta. To ti je sto ti je....

Ne moze drugacije.

Razbi mi nade...:o
Ima li josh neko mishljenje....:n_klanja:

Down Force
25.8.2008, 12:49
Ako nema dajte mi neki program za kameru koji cje je napravit malo boljom ili cje bar bit zanimljiviji od onog obichnog :D imam nokiu 6120c...

dzonihsv
25.8.2008, 12:51
Nema bolje, to je sto je. :)

Koliko para toliko muzike. :)

Down Force
26.8.2008, 12:52
pa ja sam dosta para pljunuo za ovoga...250eura....nije malo.... :D
ali mora da ima....:(

Stojadin
26.8.2008, 13:01
Ne brate iako nema mi cemo ti reci da ima samo da te utesimo , ima brate ima....

ForceWare
26.8.2008, 17:18
pa ja sam dosta para pljunuo za ovoga...250eura....
Nešto si mnogo platio to. :D

Predrag Stankovic
26.8.2008, 19:57
Neznam mozda novi firmware, ili neki software mada neverujem, posto ja sam na mojoj 6120c probao par programa koji bi trebalo da omoguce da se blic trajno svetli (SpotON i Nice Light) ali nijedan od ta 2 programa ne moze da ukljuci svetlo na blicu, dok kod drugih symbian telefona iz N serije ti programi funkcionisu

Down Force
26.8.2008, 20:44
Nešto si mnogo platio to. :D

Za mene mnogo :D.... A telefon je extra....


Neznam mozda novi firmware, ili neki software mada neverujem, posto ja sam na mojoj 6120c probao par programa koji bi trebalo da omoguce da se blic trajno svetli (SpotON i Nice Light) ali nijedan od ta 2 programa ne moze da ukljuci svetlo na blicu, dok kod drugih symbian telefona iz N serije ti programi funkcionisu

Jesi li kad apdejtovao softwer?....A probao sam ja brdo takvih programa...i ne rade :(