PDA

Prikaži potpunu verziju : Lapsusi i smešne situacije...


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15

fingerprint
27.2.2008, 1:03
Prosle nedelje je 2. smena u mojoj skoli isla samo jedan dan u skolu. Svaki dan (osim ponedeljka, i cetvrtka kad je bio protest) je bila dojava bombe. Ove nedelje, juce i danas je bila dojava u mojoj smeni :rofl:
(mada ovo nije bas smesno, niti je situacija... al ajd...)

Isko
27.2.2008, 1:26
Moj profesor matematike je star covjek, ali on ne izgleda bas tako u spljasnome izgledu.I negde tako u raspravi s njim on meni poce da prica koga je sve ucio.I hvali mi se kako je on bio profesor metematike drugog profesora u skolu koji ima oko 45 godina.Ja to nisam vjerovao:eek:, jer ovaj moj profesor (57god) izgleda maladje od ovog drugog profesora (45 god).I tako smo se raspravljali oko petnajstak minuta i kaze on mene:

Prof:Ama jesam bre, ja sam striji od njega majke mi.
JA:Haj profesore ne zezaj!!!
Prof:Jesam.Bogomi!
JA:Tako ti sina jedinca?!?!
Prof:ADA JESAM!
JA:HAJ NE S*R*....:boodala:
Profesor ceka oko 3 sekunde i kaze) Ama jesam, jesam..

Ista takva situacia s istim profesorom samo sto je pricao da je bio razredni jednoj starijoj profesorici.
Prof: (Onako s osmjehom na licu govori i hvali sebe kako mlado izgleda) I ja sam bio razredni profrsorici ----.
JA:MA nemoguce!!!
Prfo:Yesam, yesam.
JA:A kako to?
Prof:Ada lako.Nego ja imam i sliku kada sam bio s njom.:kreza: I cijelo odeljenje je bilo s njom.:kreza:
JA:STA??? I Vi i cijelo odeljenje s njom? Pa kako ste mogli profesore:rolleyes:?
Prof:Ada lako svi su stali.
Ja:Kako ste uspjeli svi to da uradite?
Prof:Ada lako, svi smo se zbili i svi su stali....:icon_scra(cese se)
Ja:Svaka Vam cast.
Prof:Imam i jos dvije s njom. (onako hvalisavo)
Ja:Jos dvije?!?:eek:
Prof:I to na matursko....:kreza:
Ja:Bravo, bravo profesore:boodala:.... (potapkao sam ga po ramenu i otiso sam u klupu)

fingerprint
27.2.2008, 1:47
Prof: (Onako s osmjehom na licu govori i hvali sebe kako mlado izgleda) I ja sam bio razredni profrsorici ----.
JA:MA nemoguce!!!
Prfo:Yesam, yesam.
JA:A kako to?
Prof:Ada lako.Nego ja imam i sliku kada sam bio s njom.:kreza: I cijelo odeljenje je bilo s njom.:kreza:
JA:STA??? I Vi i cijelo odeljenje s njom? Pa kako ste mogli profesore:rolleyes:?
Prof:Ada lako svi su stali.
Ja:Kako ste uspjeli svi to da uradite?
Prof:Ada lako, svi smo se zbili i svi su stali....:icon_scra(cese se)
Ja:Svaka Vam cast.
Prof:Imam i jos dvije s njom. (onako hvalisavo)
Ja:Jos dvije?!?:eek:
Prof:I to na matursko....:kreza:
Ja:Bravo, bravo profesore:boodala:.... (potapkao sam ga po ramenu i otiso sam u klupu)
Dirty minds :dzavo:...

zdravkelja
27.2.2008, 9:07
Prosle nedelje je 2. smena u mojoj skoli isla samo jedan dan u skolu. Svaki dan (osim ponedeljka, i cetvrtka kad je bio protest) je bila dojava bombe. Ove nedelje, juce i danas je bila dojava u mojoj smeni :rofl:
(mada ovo nije bas smesno, niti je situacija... al ajd...)

Da nisi i ti iz Obrenovca, sve se poklapa sa mojom skolom? :D

@Nebojsa986: pa u redu ako radi malo, ali ovaj kako je krenuo...:a_whistli

fingerprint
27.2.2008, 11:57
Da nisi i ti iz Obrenovca, sve se poklapa sa mojom skolom? :D

Jesam. Bivsa 'Buda Davidovic', sadasnja Tehnicka Skola "Tehnicka Skola Obrenovac" u Obrenovcu. Kretenskog li imena...
Znaci u istoj smo skoli :alealeee:

zdravkelja
27.2.2008, 12:07
Svet je mali :D

chris
27.2.2008, 13:38
Nije svet nego Obrenovac :D

zdravkelja
27.2.2008, 13:51
Da citiram drugaricu: ''Obrenovac je bukvalno metar sa metar'' :D

nebojsa986
27.2.2008, 14:17
Ah Buda, cega sve tu nema, cujem da je sad i gore nego kad sam ja isao, kad sam ja bio 4. razred stolicama smo raskopali pod na ucionici i tim parcicima gadjali prozore na susednoj zgradi. Ja naravno nisam ucestvovao.

Sonic
27.2.2008, 15:03
Mi smo nastavnici Srpskog tj. moj drug Rolja nasapunjao pod.I kada je nastavnica ulazila okliznula se i napravila salto.A mi :rofl::rofl:.
Sta joj sve nismo radili:kreza:

Koji debilizam. :( I ovaj se još hvali. :boodala: Mogla je žena ozbiljno da se povredi, nesrećo! :nov_mad2: :Battered:

VojaM
27.2.2008, 15:07
Ah Buda, cega sve tu nema, cujem da je sad i gore nego kad sam ja isao, kad sam ja bio 4. razred stolicama smo raskopali pod na ucionici i tim parcicima gadjali prozore na susednoj zgradi. Ja naravno nisam ucestvovao.
Naravno ;)

nebojsa986
27.2.2008, 16:04
Hehe kakve su to insinuacije, ja sam uzoran gradjanin (dok se ne dokaze suprotno :p)

nighthawk
27.2.2008, 16:13
Ovo je bilo jos u osnovnoj, 6-7 razred: drug sedi u klupi u zadnjem redu, obe ruke su mu ispod klupe, nesto se mrsti, stenja, klupa se pomera na sve strane... Mi ga pitamo sta se desava, a on "Nece da mi udje!"


Pokusavao je da ugura ranac u klupu.

NjegovaWisost
27.2.2008, 17:16
Nemamo i obicno odemo na stoni tenis ili kuci :)
Al sada su nam doskocili. Bila danas prvi cas knjiga obavestenja da u slucaju dojave bombe svi nastavnici povedu ucenike u park pored skole i da cekaju da milicija izvrsi pretragu, a onda kada otvrde da nema bombe (a naravno nema je) da se casovi nastave.

A da su još pametiji, kada pretraže ima li bombe, da se vratite tamo gdje ste stali, pa kada vas zadrže do u ponoć, pa ne vjerujem da će vam pasti na pamet više...

gorillaz23
27.2.2008, 17:23
Nemamo i obicno odemo na stoni tenis ili kuci :)
Al sada su nam doskocili. Bila danas prvi cas knjiga obavestenja da u slucaju dojave bombe svi nastavnici povedu ucenike u park pored skole i da cekaju da milicija izvrsi pretragu, a onda kada otvrde da nema bombe (a naravno nema je) da se casovi nastave.

Vam? Znaci da si i ti deo toga! Busted!:busted:

zdravkelja
27.2.2008, 19:23
Dough... :boodala:
Naravno nisam deo toga, ali ko jos ne voli da gubi casove.:opanachke
Ali problem je sad sto cemo morati sve da odradimo u subotu. E pa necu da idem, nisam ja kriv sto ovi zovu za bombu :mad:

A sto se tice bombe, sada imaju novi trik :D
Sada se uopste ceo dan ne javljaju na telefon, a slusalica se usijala :D
Kaze nama nastavnica srpskog: E, nemojte da se nadate bombi, vise se ne javljamo na telefon :a_bleh:
Lukavi su ti prosvetni radnici :D:D

A da je Buda legenda, to stoji. Jednom su jednog lika vezali za banderu u dvoristu, bio je vezan sat vremena.:kreza:

A sada sta sve nema, kakvi snimci djaka kruze (mislim na one ''piiiii'')... Tuzno :(

fingerprint
27.2.2008, 20:42
Prosle godine su jednog lika selotejpom celog vezali (cak i usta) za stolicu, i stavili ga na katedru da doceka profesorku :rofl:

I nama su rekli da se vise ne javljaju. Mozgovi sad nameravaju da zovu direktno policiju, kako cujem. I danas su zvali, i stvarno se niko nije javio, ili su ignorisali dojavu.

A sto se tice subote - ne pada mi na pamet da dolazim. I to sto je NjegovaWisost rekao, da ostajemo u skoli do dvanes' mi ne pada na pamet, otisao bi kao i obicno oko 7.

Cvrcak
28.2.2008, 0:45
Meni su kolege se faxa rekle da su pre par godina nekog lika (tada je bio brucos) u srednjoj super lepkom zalepili za sto i tako ga nosili kroz skolu u matematickoj gimnaziji u BGD

Pelagijska Argosija
28.2.2008, 1:19
Meni su kolege se faxa rekle da su pre par godina nekog lika (tada je bio brucos) u srednjoj super lepkom zalepili za sto i tako ga nosili kroz skolu u matematickoj gimnaziji u BGD

Malo je van teme, ali moram da prokomentarišem ovo. Uz svo uvažavanje autora poruke ovo nije nimalo smešno. Možda izgleda kao da dramim ali zbog ovakvih i sličnih (gorih) stvari se dešavaju masakri po američkim školama i univerzitetima. Kad budali pukne film onda će biti drž' gaće!:Freddy:

NjegovaWisost
28.2.2008, 1:34
Malo je van teme, ali moram da prokomentarišem ovo. Uz svo uvažavanje autora poruke ovo nije nimalo smešno. Možda izgleda kao da dramim ali zbog ovakvih i sličnih (gorih) stvari se dešavaju masakri po američkim školama i univerzitetima. Kad budali pukne film onda će biti drž' gaće!:Freddy:

Slažem se. Uz dužno poštovanje da svugdje ima budala, apsolutno sam siguran da to niko iz moje generacije bio ne bi. Pi.

I ne treba to "ne raditi" da budalama ne pukne film, već je odvratno. I ne kontam šta je tu smiješno?

pyost
28.2.2008, 11:57
Meni su kolege se faxa rekle da su pre par godina nekog lika (tada je bio brucos) u srednjoj super lepkom zalepili za sto i tako ga nosili kroz skolu u matematickoj gimnaziji u BGD

E ovo moram da proverim :D Javljam rezultat cim saznam :)

~edit~

Evo ga :D

Je li neko upoznat sa ovim?
Ja ali mislim da nisu koristili super lepak,vec onu siroku lepljivu traku za lepljenje paketa i slicnih stvari :D
Koja generacija?
'85
I to su ga na kraju ostavili ispred zbornice...I naleteo Ognjanovic(to im je bio razredni) na njega i ovaj mu trazio da ga odlepi,a Srki se samo nasmejao i bio u fazonu-izvini ali vec kasnim na cas... :D :D :D

E sad koliko se secam to je uradila i generacija '87 u 3.I to je pola skole videlo jer su ga lepili na sred terena za vreme odmora XD.

Stevvan
29.2.2008, 15:04
Jao danas sam se istripovao u zivotu kao nikad do sad :D:

Krenuo ja u skolu jutros oko 7.40. Izlazim iz bus-a oko 8 i vidim da cu zakasniti koji minut. Stizem do ulaza u 8.02, i da otvorim vrata kad *****, setio se da su poceli da zakljucavaju posle 8. Meni prvi cas matis kod razrednog, i morad da dodjem jer ako dobijem jos 1 neopravdani smanjice mi ocenu iz vladanja. I ja odlucim da krenem kroz prozor na drugom spratu. Popnem se ja gore, deca se cude, udjem u drugu ucionicu koja je bila prazna i koja se nalazi preko puta moje ucionice. Izadjem ja iz nje, kad ono moja ucionica prazna :confused: Sta je sad ovo? Gde su svi? Otiso sam do kabineta informatike da vidim da nam informatika nije prvi cas, ali nije jer gore nema nikoga. Bilo je oko 8.05. Zovem ortaka, on se ne javlja. Poslajem drugarici poruku: "Sta imamo sad?". Ona mi odgovori "Drugi cas-matematiku". I ja tu upadnem u trip: Ako je sada 8.12 a drugi cas pocinje u 8.45 kako je to moguce?? Sledeca moja poruka: "Gde?" (gde imamo cas, jer sam pomislio da nisu mozda u drugoj ucinoici). Ali stize mi poruka: "Pa u ucionici II4, u okviru 13 gimnazije, sigurno ne na Adi :) Gde si ti?". Ja tad upadnem u veci trip, pomislim da nisam prosao kroz neku vremensku kapiju, kada je moja ucionica prazna, gledam oko sebe vidim neke sveske otvorim ih da pogledam dal pise mozda neka informacija u njima :D Drugarici odgovaram kako sam ja u praznoj ucionici i da nema nikog. Ona meni pise "DRUGI cas, carino, DRUGI cas", al ja jos ne kapiram nista. Onda sam joj nesto poslao ne znam tacno sta (mislim da je bilo "a gde si ti sada") i ona mi odgovori da je u busu i da NEMAMO PRVI CAS DANAS. I onda shvatim sta se dogadje :D
Fora je bila u tome sto je juce u skoli receno da necemo imati prvi cas sto ja to naravno nisam cuo. A kada sam ortakinji poslao poruku "Sta imamo sad?", ovo "sad" se odnosilo bas na taj sadasnji trenutak. Uh, pola sata sam mislio da sam izgubljen u vremenu i prostoru :D Najvise me je brinulo kako da se vratim odakle sam dosao, a nisam smeo da zovem kevu da zena ne pomisli da sam lud :D LOL

A M G
29.2.2008, 16:04
Auuu brate, da mi je tvoj mozak da se odmorim na 5 minuta! :to_care:

zdravkelja
29.2.2008, 19:10
:a_whistli

Respect za prozor al dzabe si se i peo :D

Usput, i danas nam je bila bomba u skoli. Al nam nije koristila, isli smo na fizicko na bazene, dok smo se vratili ovi je vec ''defuzirali'' :D

Gordon Freeman
29.2.2008, 19:22
Usput, i danas nam je bila bomba u skoli. Al nam nije koristila, isli smo na fizicko na bazene, dok smo se vratili ovi je vec ''defuzirali'' :D

Eh kad bi kod mene u skoli neko smeo da lazno dojavi za bombu....nego kad god neko pokusava da uradi tako nesto, direktorka i zamenik to nekako brzo saznaju(bratstvo i jedinsvo:n-cc2:)....pa posle bude:boxing:

Stevvan
29.2.2008, 19:37
Samo da opisem deo kod penjanja:
Dakle to je sporedni ulaz, posto skola ima 2 ulaza iznad koga se nalazi nastresnjica (ako vas zanima mogu da fotografisem to u ponedeljak u skoli). Ja se popnem na tu nastresnjicu sa sve rancem na ledima i ranac bacim kroz prozor. E sad tu ima jedan zeznut deo, jer bukvalno moram da visim da bi presao tj. nije to toliki problem koliko je onaj tanak klizavi lim. Znaci prozor se nalazi jos iznad te nastresnjice.

Evo kako je izgledao komentar druga iz II1 koji se zatekao tu dok sam uletao kroz prozor :D: "Vidim prvo ranac leti i pada direktno na profesorski sto, onako lepo tacno na stolicu koja je bila okrenuta naopako, dok se kais od ranca kaci za noge od stolice, i posle 2 sekunde ti uleces kao specijalac" :rofl:

@AMG: Da meni neko ovako nesto isprica i ja bi mislio da nije sasvim svoj, ali jbt stvarno sam se bio istripovao, pogotovo kad sam cuo da imaju drugi cas. WTF? Gde sam ja onda? LOL

EDIT:
Bila je jos jedna smesna stvar danas:
Usred casa ulece tetkica sa obavestenjem na kome pise kako je oformljen tim za zastitu djaka od fizickog i psihickog nasilja. Pokidali smo se kad smo culi koji su profesori u "alijansi": profesorka biologije, profesorka psihologije, profesorka fizickog i prof. matematike, tj nas razredni, koji nam je i drzao tada cas. Smesno je bilo to, sto je tekst izgledao kao da ce ta ekipa da brani djake u fazonu mocnih rendzera. Zamislio sam razrednog i druge kako sutradan dolaze u nekim kostimima skakucu i vicu nesto na foru "GO, GO Power rangers!!!"

zdravkelja
29.2.2008, 19:40
Ti si previse igrao Prenca od Persije, znas..:D

fingerprint
29.2.2008, 20:04
:a_whistli
Usput, i danas nam je bila bomba u skoli. Al nam nije koristila, isli smo na fizicko na bazene, dok smo se vratili ovi je vec ''defuzirali'' :D
Nama je vredela :D
Bili smo u parku, a onaj mali kretencic Zoran (onaj zadrti profan) se setao i drao na sve.

nebojsa986
29.2.2008, 20:10
Predavao je taj lik mom burazeru, ima identicni komentar, e jel jos uvek predaje fizicko ona baba, meni je ladno dala 1 (popravili mi na 5 na vecu :D ) jer nisam bio ni na jednom casu vec sam uvek igrao cs kad je fizicko.

Neky
29.2.2008, 20:14
Pričali u Beogradskoj hronici o tim lažnim dojavama...prilično ozbiljno. Ne znam za vas, ali meni to nije ni malo smešno.

zdravkelja
29.2.2008, 20:21
Meni Zoki predaje korespondenciju. :paranoia:
A inace ne zna da kuca... :boodala:

Da ne idemo u offtopic, ima dosta smesnih situacija vezanih za njega :D

Jednom je doneo neku svesku u kojoj su bili vicevi i neke provale. I on nama cita te viceve, a ono sve vicevi od pre 4,5 godina, svi smo ih vec culi, a ostali su glupi. I on cita i gleda u nas, a mi nista, mrtvi ladni. I tolko se iznervirao sto se ne smejemo pa je onda krenuo da proziva da odgovaramo :rofl:
I njegov poznati citat: ''Ja cu zbog vas izvrsiti harikiri'' :to_care:

Ima jos mnogo provala napisacu ako se setim.

A 'baba' i dalje predaje i to isto meni.

Te dojave stvarno vise nisu smesne. I ja sam video. Oni za svaki taj dolazak potrose ne znam koliko stotina evra. A i moze se desiti da dok oni kod nas u skoli gube vreme negde drugde bude bomba i sta onda...

Disco Stu
29.2.2008, 21:16
Ovaj Zdravkelja je pun nekih smeshnih situacija.

shrafko
29.2.2008, 21:28
S obzirom da smo tokom ovih hladnijih zimskih meseci osuđeni na povrće iz tegle te eventualno kiseo kupus iz kace (bar za one koji su se smarali da ga prethodno čiste i kisele), meni pre neki dan pade napamet da odem do supermarketa i nakupujem paradajz (jeste da je najverovatnije iz staklenika ali opet bolje išta nego ništa).

Odem do samoposluge, nađem neki lep paradajz (posle sam skontao da je lep samo na oko inače je bio kiseo kao limun), naložim se i mahnito natrpam jedno tri kilograma u onu plastičnu kesu.

Prolazim pored vage, tek će meni radnica:
"Gospodine, hoćete molim vas da mi ga date da vam ga izmerim?"
:rofl::rofl::rofl:

P.S: Obožavam srpski jezik. Tako je zločest i dvosmislen :dzavo:

LebronMVP
29.2.2008, 22:14
Trebo si ako vec nisi da kazes dubokim glasom "no' shta no' ce ti ga dam da ga izmeris"

shrafko
29.2.2008, 22:21
Trebo si ako vec nisi da kazes dubokim glasom "no' shta no' ce ti ga dam da ga izmeris"

.. samo pazi gde lepiš cenu ;)

player1
1.3.2008, 9:08
Pričali u Beogradskoj hronici o tim lažnim dojavama...prilično ozbiljno. Ne znam za vas, ali meni to nije ni malo smešno.

Ja citao u Politici da su juce uhvatili neke 17-togodisnjake i da ce verovatno krivicno da odgovaraju.

Sonic
1.3.2008, 9:15
"Gospodine, hoćete molim vas da mi ga date da vam ga izmerim?"
:rofl::rofl::rofl:

P.S: Obožavam srpski jezik. Tako je zločest i dvosmislen :dzavo:

Možda si se dopao ženi... :D

Gordon Freeman
2.3.2008, 9:38
Evo i ja da napisem jednu komicnu situaciju.....
Mada nisam bio tu ispricano mi je iz prve ruke:o

Kao kad smo bili na xqrziji u Ceskoj,pa posetili Karlove Vari(onu veliku banju,cisto za one koji ne znaju),Sela dva moja drugara,i nesto pricali i prilazi im neki lik mrtav pijan i kaze nesto u stilu:"Vi braca Srbi,Cesi i srbi braca!".....i tako je lupao 15minuta, od cega su ova dvojica razumela samo..."Kostunica mnogo dobar covek" kao ono komentar ma kako da nije,a najsmesnije je bilo kad je rekao...."Madlen Olbrajt bombard serbia" i poceo da place....:rofl::rofl:
Onda kad sam ja tu stigao ipratio nas je sa tri prsta u vazduhu vicuci:"braca,braca!"....:rofl:

zoran845
2.3.2008, 12:00
Dobro, šta je tu smešno?

Sonic
2.3.2008, 16:01
Evo i ja da napisem jednu komicnu situaciju.....
Mada nisam bio tu ispricano mi je iz prve ruke:o

Kao kad smo bili na xqrziji u Ceskoj,pa posetili Karlove Vari(onu veliku banju,cisto za one koji ne znaju),Sela dva moja drugara,i nesto pricali i prilazi im neki lik mrtav pijan i kaze nesto u stilu:"Vi braca Srbi,Cesi i srbi braca!".....i tako je lupao 15minuta, od cega su ova dvojica razumela samo..."Kostunica mnogo dobar covek" kao ono komentar ma kako da nije,a najsmesnije je bilo kad je rekao...."Madlen Olbrajt bombard serbia" i poceo da place....:rofl::rofl:
Onda kad sam ja tu stigao ipratio nas je sa tri prsta u vazduhu vicuci:"braca,braca!"....:rofl:

Ovaj post me stvarno ostavio bez teksta. Jadna ova nesrećna Srbija sa takvima...

JoKeR `90
2.3.2008, 17:20
Evo setio se ja necega sto je bilo jos u osnovnoj, mislim da je bio 5. razred.
Imao sam u odeljenju neku dvojicu koji nisu bili bas kako treba, pravili su razna sr**a, i jedan dan se nesto zakace i izmrve kredu, pa se pocnu gadjati medjusobno. E sad sve bi bilo dobro da se to nije desavalo oko profesorske stolice. Kad je biologicarka dosla u nekim crnim pantalonama mozete zamisliti sta se desilo, pantalone pobelele. Kad smo to videli popadali smo sa stolica a njoj nije bilo jasno sta se desava. E sad najzesce je to sto je jos sigurno dva ili tri casa takva isla kroz skolu dok neko od profa nije primetio.

Notorious B.I.G
2.3.2008, 20:01
Kod nas je u osnovnoj nastavnici ispala si*a iz grudnjaka i tako je predavala celi cas

Ice-Man
2.3.2008, 21:49
Kod nas je u osnovnoj nastavnici ispala si*a iz grudnjaka i tako je predavala celi cas

Jednom profesorka kod mene u skoli nije nosila brus i tog dana odlucila da pita ucenika koji nema pojma. Cuti on, ne zna nista, a profesorka ga pita: "A je li sto cutis, ajde pricaj nam malo!" A on odgovorio: "Bi ja profesorka ali me dekoncentrisu vase bradavice koje se tako dobro ocrtavaju na vasoj bluzi!"

:rofl:

Notorious B.I.G
2.3.2008, 22:37
A prosle godine isli mi na sistemacki u skoli i sad ja sam prvi u dnevniku i normalno iso sam prvi.Kad sam izaso prilazi mi jedan drugar i pita me da li doktorica gleda testise.Ja mu kazem da gleda a on mi kaze "U al ce me biti sramota ja sam se obrijo",tu smo se svi pocepali od smeha.Kad je uso svi smo kroz vrata od cekaonice vikali "Celavi!!!!".Na pocetku doktorica (inace jako mlada) nije nista razumela ali kada je dosla do dela pregleda testisa shvatila je cak se ,kaze on,i malo nasmesila!!!:rofl:

Ice-Man
3.3.2008, 6:48
Uf to najgore. Secam se kad mi onaj tip u 4. razredu nesto cackao hemijskom olovkom. Ukljucenom.
Prao sam svaki dan dok se 5. nije skinulo (nisam smeo da pritiskam, a ko bi)...

Gordon Freeman
3.3.2008, 12:19
Dobro, šta je tu smešno?

Ma smesno je samo zamisli pijanog Ceha(to valjda i nije tako tesko),...al samo da im pohvalim pivo ,koje je VRH...moj savet ,ko kod da se tamo nadje da proba obavezno Staropramen ili Gambarius...

fingerprint
3.3.2008, 15:03
Danas, moj ortak iz odeljenja spava na casu elektronike (prva klupa). I sad, posto doticni profan ne podnosi spavanje, pocne da ga gadja kredom. Posle par pogodaka, ovaj se budi (i valjda misleci da je odmor, i da ga mi gadjamo) dere se na profesora : "Oces da ti je*em malo mamu ja, a?"
Dok je on shvatio sta se desava i objasnio profi...

Beagle
3.3.2008, 16:31
A prosle godine isli mi na sistemacki u skoli i sad ja sam prvi u dnevniku i normalno iso sam prvi.Kad sam izaso prilazi mi jedan drugar i pita me da li doktorica gleda testise.Ja mu kazem da gleda a on mi kaze "U al ce me biti sramota ja sam se obrijo",tu smo se svi pocepali od smeha.Kad je uso svi smo kroz vrata od cekaonice vikali "Celavi!!!!".Na pocetku doktorica (inace jako mlada) nije nista razumela ali kada je dosla do dela pregleda testisa shvatila je cak se ,kaze on,i malo nasmesila!!!:rofl:

Majke ti u kojoj to shkoli rade? Meni su to jedino pregledali na regrutaciji.

Insecticide
3.3.2008, 17:06
Majke ti u kojoj to shkoli rade? Meni su to jedino pregledali na regrutaciji.
Ja idem u Gimnaziju u NSu i radili su mi to :p
Ne znam koliko je ovo prikladno ali nadam se da ce biti ok.
Kaze meni ta sto pregleda,skini gace i pokazi testise .
Ja ono wtf?Ali ajd malo da razveselim zenu..Ja joj pokazem ,ona gleda..Kaze:"Ma pokazi mi testise bre"
A ja se smisljam koji mu gi je to deo i onda kad sam shvatio sta su testisi onda sam joj pokazao sha treba :kreza:

Shlaymara
3.3.2008, 17:32
...al samo da im pohvalim pivo ,koje je VRH...moj savet ,ko kod da se tamo nadje da proba obavezno Staropramen ili Gambarius...

Pretpostavljam da si hteo da napises Gambrinus.
Inace, po mnogima (a i meni:)), najbolje cesko pivo je Velkopopovický Kozel (http://en.wikipedia.org/wiki/Kozel).

Gordon Freeman
5.3.2008, 11:51
Pretpostavljam da si hteo da napises Gambrinus.
Inace, po mnogima (a i meni:)), najbolje cesko pivo je Velkopopovický Kozel (http://en.wikipedia.org/wiki/Kozel).

Verovatno, ja pisao iz secanja..nisam valjano ni procitao kako se zove(a ko to uspe posle par istih svaka mu cast)...:to_care:

Notorious B.I.G
5.3.2008, 17:36
Majke ti u kojoj to shkoli rade? Meni su to jedino pregledali na regrutaciji.
Ma ne rade to u skoli ide se u ambulantu na pregled:D

Pelagijska Argosija
7.3.2008, 12:41
Već deset minuta pokušavam da pošaljem poruku na fiksni broj i još se čudim što neće da je pošalje... :kreza::boodala:

AkulM
7.3.2008, 12:45
Već deset minuta pokušavam da pošaljem poruku na fiksni broj i još se čudim što neće da je pošalje... :kreza::boodala:

To se i meni desilo više puta :boodala:.A kad sam bio mali, uvek sam tražio nešto što mi je već bilo u ruci :kreza:.

Gordon Freeman
7.3.2008, 13:14
Već deset minuta pokušavam da pošaljem poruku na fiksni broj i još se čudim što neće da je pošalje... :kreza::boodala:

Javi dal si uspeo na kraju:kreza:

Milan Maunic
7.3.2008, 14:36
Moj bivši kolega je imao biser na poslu kao serviser.
Dolazi lik besan kao buva.Nije propisno ni ušao a već se dernja:"Kakva je ovo firma, kupim nov računar za gomilu novaca i dobijem neispravno čudo.Kakav je to način".....pretpostavljam da znate ostatak rečenice.Moj kolega poveže računar i priključi na monitor, uključi i naravno sve radi.Kolega uputi upitni pogled ka čoveku i čeka odgovor.Lik je totalno pogubljen."Stvarno ne razumem, ja sam pokušao to da uradim juče, ali ništa".
Kolega sve isključi i kaze čoveku da ponovi proces od prethodnog dana.Čovek je sve kablove povezao kako treba i uspešno priklj. monitor, pritiska taster na kućištu i naravno ništa se ne dešava.
"Aha, jel vidite o čemu govorim?" kaže lik ponosan jer nije ispao lažov. Kolega pita:" Da li ste pritisnuli prekidač 0/1 na zadnjoj strani kućišta? Sve što je lik uradio: "Počupao sve kablove, pokupio racunar i uz jedno kratko hvala nestao iz servisa.Nisam bio tu kad se to desilo, što je i dobra stvar jer bi verovatno umro od smeha.:rofl:

Bokile
7.3.2008, 15:22
Zato sam i prestao da radim servis...

Skols
7.3.2008, 16:05
hehe...nazabavniji je serviserski posao...
secam se jednom,pre 2 godine,covek hteo da ubaci dvd ili sta vec i sad pita sta treba da donese.Mi kazemo samo kuciste,ne monitor i ostalo..da lagano izvadi kablove i donese..i covek je zvao jedno 10 puta jer nije (?!) znao kako da izvuce kablove i na kraju dolazi on,ja izlazim da preuzmem komp,kad on nosi monitor sa sobom...ja pogledam nazad na kucistu..VGA ulaz "visi" na jednoj zici od maticne (graficka je integrusa,bila),a oni "osiguraci" na vga kabl,zavrnuti do kraja..Sva sreca pa je komp proradio normalno sa grafickom karticom :)

urial_septim
10.3.2008, 15:21
moja razredna(posle konta):
"Moraćete da uzmete šake u ruke!" :rofl:
"Biće ovde kresanja"
XD

Leonida
10.3.2008, 15:30
Bas je rekla bice ovde kresanja...:icon_stud

urial_septim
10.3.2008, 16:01
jeste,i to dva puta!

Svrbisha
10.3.2008, 16:15
Kod mene u skoli bio se pokvario racunar, ali softverski problem i dosao skolski domar da popravi, uzima on sarfciger da otvara kuciste lupa sa njim po kucistu i kaze sigurno je problem u setapu i odnese nekud komp...taj dan se umalo nisam slogirao, samo sam mirno stajao cudio se budali...:rofl:

Notorious B.I.G
10.3.2008, 21:49
Nije to nista mom nastavniku iz informatike se premestio taskbar na gornji deo ekrana i nije znao da ga vrati,vec je zamolio jednog mog druga da mu pomogne

zdravkelja
10.3.2008, 22:01
E kad vec pominjete informatiku...

Jednom sam se ja malo zezao i zamenio funkcije levog i desnog klika.
Grupa koja je bila posle moje mi je posle ispricala kako se profesor ceo cas nervirao zato sto nije umeo da sve vrati kako treba. Cak je i lupao misem misleci da je u njemu problem. :rofl::rofl:

Eris
11.3.2008, 0:30
Moj drug je na casu istorije iz dosade grizao ulozak od hemijske i odjednom ulozak pukao (a kako i nebi) i iscurilo mu mastilo u usta. I on tako sav od mastila pita nastavnicu da ga pusti u wc da opere usta, a ona ga pogleda i kaze mu : "ajd idi al nemoj vise da jedes hemijske na mom casu."
:rofl::rofl:

JoKeR `90
11.3.2008, 0:48
Nama je u 8. osnovne dosla neka nova nastavnica informatike koja je naravno bila neiskusna i malo se tesko snalazila, pa smo ja i moj drug morali da umrezujemo kompjutere.

NjegovaWisost
11.3.2008, 0:50
Na pravnom, na garderobi ispred čitaone postavili natpise:"Obavezno skidanje jakni" i "Ne zadržavati se na garderobi".

nažalost, to može i drugačije da se shvati u smislu: nastavite dalje....

Moj drug je na casu istorije iz dosade grizao ulozak od hemijske i odjednom ulozak pukao (a kako i nebi) i iscurilo mu mastilo u usta. I on tako sav od mastila pita nastavnicu da ga pusti u wc da opere usta, a ona ga pogleda i kaze mu : "ajd idi al nemoj vise da jedes hemijske na mom casu."
:rofl::rofl:

Ima i gorih slučajeva u smislu da su pojedinci žvakali patronu od naliv pera :D

Blood Raven
11.3.2008, 1:04
Jedan lik iz razreda moga druga se u toku novogodisnjeg veselja nabacivao mladoj i naizgled malo starijoj devojci na zurci u gradu . I sad posle tri meseca od nove ista mlada dama stize da nam predaje engleski . A pastuv pod klupu kad ju je spazio :to_care:

AkulM
11.3.2008, 1:06
Ima i gorih slučajeva u smislu da su pojedinci žvakali patronu od naliv pera :D

Jedan moj drug je iz besa pojeo gumicu........celu :kreza:.

A M G
11.3.2008, 1:10
Jedan lik iz razreda moga druga se u toku novogodisnjeg veselja nabacivao mladoj i naizgled malo starijoj devojci na zurci u gradu . I sad posle tri meseca od nove ista mlada dama stize da nam predaje engleski . A pastuv pod klupu kad ju je spazio :to_care:

Ahahaha, znaci ne verujem!!! :rofl: Pa jel ga se "curica" seca uopste?
Ima li taj "muvator" sve petice sada, a? :D

Blood Raven
11.3.2008, 1:12
Jedan moj drug je iz besa pojeo gumicu........celu :kreza:.
A sta mislis o likovima koji usmrcu ekstrakt step soka u nos i posle placu korokodilske suze na casu dok se ostatak razreda cepa ko lud :boodala: Pa ti vidi :cool:

Blood Raven
11.3.2008, 1:15
Ahahaha, znaci ne verujem!!! :rofl: Pa jel ga se "curica" seca uopste?
Ima li taj "muvator" sve petica sada, a? :D
Ma sreća njegova pa ga se ne seća i jos nije ukapirala zasto se ceo razred cepa i dotični crveni . A za petice ćemo sačekati dalji razvoj situacije :dzavo:

LoneWolf
11.3.2008, 1:35
Jak je stos bio kad smo jednom izmanipulisali tastaturu na sefovom kompjuteru u (jednoj lijepoj) firmi nakon sto je gospodin vrijedjao vlastitu tehnicku podrsku...
Nakon toga je "frajer" bio prinudjen da se izvinjava i da zove tu istu teh. podrsku (nas dvojicu) pa da mu "sredimo ovo cudo s tastaturom") :rofl:

Najljepsi osjecaj na poslu je kad imas sefa glupljeg od tebe,i to eventualno iskoristis.

zdravkelja
11.3.2008, 9:09
A sta mislis o likovima koji usmrcu ekstrakt step soka u nos i posle placu korokodilske suze na casu dok se ostatak razreda cepa ko lud :boodala: Pa ti vidi :cool:

To su i kod nas radili... Limuntus... :D

Moj drug je jednom skoro celu usmrkao, plakao je ceo dan i bio tako crven da ne znam sa cime da uporedim :rofl:

NjegovaWisost
11.3.2008, 10:35
Jedan lik iz razreda moga druga se u toku novogodisnjeg veselja nabacivao mladoj i naizgled malo starijoj devojci na zurci u gradu . I sad posle tri meseca od nove ista mlada dama stize da nam predaje engleski . A pastuv pod klupu kad ju je spazio :to_care:

Šta ćeš, nije mogla biti profesora ruskog nikako, takve su sve engleskinje...

Čovjek bi pomislio da ranije i nije postojao fakultet eng

To su i kod nas radili... Limuntus... :D

Moj drug je jednom skoro celu usmrkao, plakao je ceo dan i bio tako crven da ne znam sa cime da uporedim :rofl:

I mi smo to radili u petom. Bzv, suze ti na oči. a zubi svrbe i ko da su od stakla..

nighthawk
11.3.2008, 16:56
Kod mene danas na faxu neko pomerao platno ili projektor i donji deo slike se ne vidi, negde 1-2 cm, skoro da se nije ni primecivalo. Posle pola sata profesorka to primeti i krene da pomera laptop da bi namestila sliku.

Pelagijska Argosija
12.3.2008, 1:38
Kod mene danas na faxu neko pomerao platno ili projektor i donji deo slike se ne vidi, negde 1-2 cm, skoro da se nije ni primecivalo. Posle pola sata profesorka to primeti i krene da pomera laptop da bi namestila sliku.

Slična situacija i kod mene... Profesor je pokušavao da podesi sliku na platnu pomerajući monitor:kreza:

zoran845
19.3.2008, 23:10
Isko objavio neke kletve, pa me jedna od njih ("Dabogda ti majka ljubila sliku na banderi") podseti na jednu smešnu situaciju.

U (pokojnoj?) emisiji "Ipak se okreće" bilo je mnogo živopisnih likova. Jedan od njih bio je neki sedamdesetikusurogodišnji deda koji se maltene ženio sto puta. Ne sećam se kako se zvao, ali recimo da je bio Čeda.

Na kraju priloga o njemu i njegovim ženama pita ga autor reportaže: "Dobro, deda-Čedo, zar Vam nije malo nezgodno što ćete sada da se pojavite na televiziji?". Veseli mladoženja će na to: "Nema veze - bolje na televiziji nego na banderi!" :kreza::D.

_Maximus_
20.3.2008, 0:32
Ja sam ili baksuz ili jedno trapavo stvorenje. Nakon sto sam pre par meseci hteo da startujem jednu ribu u basu pored sebe, desilo se kocenje i iznenadno sam je zakucao u glavu.
Danas je bila zrtva jedna baba, starija gospodja. Samo ovoga puta nisam hteo da je muvam, nego bakica krenula na pogresnu stranu. Na zalost moj sat je zavrsio na njenoj desnoj obrvi.


O sudbino kleta. :rolleyes:

Antony Kidis
20.3.2008, 0:51
A kod nas dosla zgodna nastavnica da nam predaje likovno. I prica ona mora ce te da radite radove te i te, i imacemo grupni rad. :rofl::dzavo::D

NjegovaWisost
22.3.2008, 0:00
Govori juče jedan asistent: "Ako baš hoćete da cepate dlaku na jajetu...." :rofl:
Mislim, situacija možda i ne bi bila toliko smiješna da nisam ja narednih 15 minuta plakao ali bukvalno (sav mi rukav bio mokar) a drugarica koja sjedi pored mene odgovara.... :rofl: :rofl: :rofl:

I onda me je zabolio stomak....

shut_down
23.3.2008, 23:07
Slična situacija i kod mene... Profesor je pokušavao da podesi sliku na platnu pomerajući monitor:kreza:

Kod mene je profa pomerao kablic na ulazu u projektor kada se pojavio screensaver :)

Isko
23.3.2008, 23:14
Moje drustvo je uzelo papir A4 formata i zapisalo sve one lapsuse:

1.Hej!Znate kako cemo, uzecemo 100 litara zice...
2.Kazi neki br.RONALDO!
3.Haaajjj.Tri mjeseca jedemo hamburgere..
....

urial_septim
25.3.2008, 15:22
Danas na mati nastavnik pise nekoliko zadataka koje treba da resimo.I sad,on zeli da napise resenja,a ovi sto nisu resili traze jos malo vremena,a ja viknem:
"Nastavnice,mozete to da stavite u spojler!":kreza:
Nazalost,bilo nas je samo troje koji smo shvatili foru...

KiB0rG3000xII
25.3.2008, 15:34
Bio je neki roditeljski sastanak i sad bio je tu diretor,moja razredna,i zamena moje raznedne(nastavnica istorije).E sad pre toga je neki pandur nasao kod mog druga boxer koji je kupio na ekskurziji, moja razredna govori na to ''Ma oni dobra decica kupovali boxere,nozeve i nun-chake uzela sam i da se ne povrede pa sam i posle vratila nek se igraju deca,ako,ako deca su'' a ja u komu:rofl:

hacker_aca
25.3.2008, 21:26
Zove me drug juče na mobilni...

A (Aco)
S (Stefan)
M (Maja)

A: Alo?
S: Ej, Aco, kako je?

Bla, bla, bla...

S: Nego, imam problem. Kako da otvorim PDF (po Vuku) fajlove?
A: PDF (po Inglišu :))? Moraš da imaš Adobe PDF Reader.
S: Kako?
A: Adobe PDF Reader (po Vuku)!
S: Čekaj, nemam ti ja pojma o tome, evo ti Maje (njegova devojka, moja komšinica).
M: Ej, ćao!

Bla, bla, bla...

M: Nego, kako da otvorim ove fajlove?
A: Treba ti Adobe PDF Reader da bi otvorila te fajlove.
M: Aha... A ja ne znam da li imam to, kako da vidim?
A: E pa sad'... Ako imaš instaliran taj program onda samo klikni dva puta na fajl koji hoćeš da otvoriš i trebalo bi da se otvori samo!
M: Aha, samo sekund... Ene, upalilo!

Smejanje nekih pola minuta do minut...

M: Hvala! 'ajde, vidimo se!
A: Ćao!

Heh, ima nas svakakvih... :)

Notorious B.I.G
25.3.2008, 23:05
Da li mozete da verujete da u mom razredu,R odeljenje 2.godnina ETS,ima njih dosta koji ne znaju da otpakuju file?
:confused:

fingerprint
25.3.2008, 23:18
U mojoj skoli imamo profesorku informatike (poznatu pod imenom Brankica) kojoj su doneli procesor (ili graficku, ne secam se) i pitali je "Sta je ovo?"
Odgovorila je sa "Ne znam".

Ta ista profesorka nas uci Pascal tako sto nas tera da pisemo idiotske programcice na tabli, sto bi bilo mnogo lakse da ona makar zna da kaze else umesto elsi. Ima jos bagova ona...

gorillaz23
25.3.2008, 23:33
Da li mozete da verujete da u mom razredu,R odeljenje 2.godnina ETS,ima njih dosta koji ne znaju da otpakuju file?
:confused:

U mom odeljenju (7. razred) je na prvom casu informatike devojcica rekla da ne zna da napravi novi folder. I stvarno nije znala.

dzonihsv
26.3.2008, 0:36
Pa dobro... :)
Nije smak sveta ,svakom se moze desiti. :kreza:
Verovatno nije koristila komp do tad.

Netza
26.3.2008, 0:55
Hahaha,jao sad sam se necega setio i evo opet se smejem..

Vozim se ja busom,kod poslednjih vrata,pored mene covek neki stoji,provaljujem kako se namesta da sidje na sledecu stanicu...bus staje,poslednja vrata ubagovala,ne otvaraju se...i on se okrene ka vozacu i razdere se: "Majstore,otvori prozor,ja pa vrata - prozor!":rofl::rofl:

:tapsh:znaci...bravo za njega :)covek je sve zivo pomesao :D..ovo "ja pa" - nislije ce najbolje razumeti :D:D

Ice-Man
26.3.2008, 8:48
To "ja pa" nema drugde?:eek:

Netza
26.3.2008, 8:54
To "ja pa" nema drugde?:eek:


naravno da ima,ali naseg akcenta nema nigde drugde ! ;)

hacker_aca
26.3.2008, 12:55
A može li malo objašnjenje šta znači "ja pa"? Nismo svi iz Niš. ;)

Notorious B.I.G
26.3.2008, 12:55
U mom odeljenju (7. razred) je na prvom casu informatike devojcica rekla da ne zna da napravi novi folder. I stvarno nije znala.
To je druga stvar,ko upise R odeljenje taj bi trebao da ima neko znanje i interesovanje u vezi racunara,kako ce neko ko ne zna da otpakuje file jednog dana da radi negde u servisu ili ne daj boze da se bavi pravljenjem softvera!

dzonihsv
26.3.2008, 13:19
7. razred. Devojcicu verovatno kompjuteri nisu ni zanimali . Nije ona trazila informatiku, vec je takav plan i program. Sta ces :D

PS: Da ne duzimo vise temu bezveze.... :D

zdravkelja
26.3.2008, 13:22
Zar informatika nije izborni predmet? Tako je bilo u mojoj skoli.
Ako je ne zanima, sto se prijavila.

PeTkO
26.3.2008, 14:54
Jeste, izborni je...

Ja sam se prijavio da mozda naucim nesto sto do sad nisam znao, ali izgleda da sam ja njih vise naucio nego sto su oni mene :)

Netza
26.3.2008, 15:06
A može li malo objašnjenje šta znači "ja pa"? Nismo svi iz Niš. ;)

Brate elegantno mi propade fora :o :opanachke pa znas kad se zeznes kao onaj doticni gospodin pa kazes "Jao ja pa ovo umesto ono" . . . svaka mi cast na ovome ...

Sasa90
26.3.2008, 18:12
Pogledajte ljudi na sta sam naleteo...
hitno prodajem EAX550PCI 256 mb ddr,moguce klokovati na 512mb.nova ne koristena uz garanciju na godinu dana. (http://www.subotica.com/mali-oglasi/?soga=detail&ogid=563)
To je jedan oglas na jednom sajtu... Ja sam mislio da cu se upisati od smeha...
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Nash Knight
26.3.2008, 20:17
hmm, pitam se dal bi ja mogao da klokujem moj 17to inchni monitor na 19 incha :rofl: ?

hacker_aca
26.3.2008, 20:40
Brate elegantno mi propade fora :o :opanachke pa znas kad se zeznes kao onaj doticni gospodin pa kazes "Jao ja pa ovo umesto ono" . . . svaka mi cast na ovome ...

Pomislio sam da je nešto tako ali sam morao da pitam. Sry...

Inače, kada se zeznem ja nikada ne kažem "Jao ja pa..." nego "Ovaj...", "U stvari...", "Pardon, pogreših..." i slično. :)

MICROCOMP DOORS
27.3.2008, 0:12
kad sam bio IV razred uciteljica mi rekla da napravim diplome (tj moj otac)na strampacu ...
i sad mog oca (kao i uvek)mrzi da to uradi:Dpa pozove mog strica i dogovore se da on to uradi i moj stric napise:

ucenik
taj i taj
za uspesno zavrsen
P.R.V.I. R.A.Z.R.E.D.
......

Mali Mrav
1.4.2008, 19:55
Ok evo jedne poprilicno smesne situacije:

Likovi koje znam se vracali kolima iz NS u VA po noci, i sad svi onako umorni cute, pada kisa, mrkli mrak, nigde nikog na putu...i samo ce jedan od njih: GDE SMO? a ortak koji je vozio se trgne i naglo skrene DESNO i ulete u neki jarak:rofl::rofl: Sreca niko povredjen:to_care:

dzonihsv
1.4.2008, 21:05
GDE SMO?


U jarku :D

Notorious B.I.G
1.4.2008, 21:27
Backom ili Sremskom?

nighthawk
1.4.2008, 21:32
^

Ovo moze gadno da isece coveka. Pre polaganja vozackog sam vozio vec nekoliko godina, poceo sam sa 12, i imao sam bar 2 000 km iskustva kad sam krenuo na "ucenje" voznje. Jednog dana krenemo od Zajecara ka Velikom Izvoru (nikad do tad nisam isao tim putem). Ulazim u selo, usporavam na 60 i tim brzinom prolazim kroz raskrsnicu u kojoj nije bilo nikakvog putokaza. Mislio sam da treba da idem pravo, ali instruktor se u pola raskrsnice razdere "Gde ces, idi desno". Trebalo je polako da se zaustavim i vratim nazad, ali to je onaj momenat nepaznje kad covek bez razmisljanja krece u izvrsenje onog sto je cuo. I ja sam kao i ovaj gore naglo skrenuo na desno i tek onda video da nema sanse da tom brzinom skrenem, lego sam na kocnicu koliko sam smeo zbog peska i prasine na putu i nekako stao na pola metra od bandere. Zamalo da unistim golfa.

MilosTintor
2.4.2008, 11:30
E ovo je za mene bila smesna sitacija!
Isao sam na www.zafrkancije.co.yu (http://www.zafrkancije.co.yu) -> Grafiti -> Zena/ kad ono...
komp se iznenadno restartuje:rofl:

zokocx
11.4.2008, 12:02
Ovo moram i vama da ispricam jer se ipak tice kompjutera ali nije suvise ozbiljno da se vise zezamo ... znaci bio sam prekjuce kod jednog prijatelja sa kojim sam se druzio dosta , mada u poslednjih 8-12 meseci nisam imao vremena a ni on ... bio sam u prolazu (inace on stanuje na skroz drugom kraju sela) i kao da malo popricamo i da vidim sta ima nova (suprise :eek:) .

Udjem kod njega u njegovu sobu (inace je veca nego nasa dnevna soba , mozes fudbal da igras 5 v 5), i gledam na stolu SM 226BW i kazem o oooo neko se ponovio jer pre je imao neki CRT i konfa je bila AMD 64 3500+ , DDR1 2x512 , neka MSI Nforce3 ultra sa AGP i posle je pred izlaskom 7 serije kupio 6800GT za 420€ a sad je nudi sa 40€ (PWNG)... e sad je on sam zbudzio takvu kombinaciju da vi sto sklapate kompove verovatno ce se te zabezeknuti ...

Pazi ovo gledam kutiste neki kinez sa vratancima ali lepo izgleda (onako uze i malo manje od ovih boljih mid tower) ... vidim stranica kutista skinuta , strci neka
budza od Cooler Mastera Sphere , i gledam maticnu ASUS Crosshair (ove je kopirao od mene jer i ja sam hteo da kupim tu ali nikako da stigne i uzeo ovu sto sada imam i ovako je bolje) inace ON je kupovao komp u decembar07-januar08 a ja januar07-april07 ... e sad pocinje PWNGE, OWNAGE komponenta jednu drugu :boxing: , biser uzeo overclokersku plocu a procesor AMD 6400 X2 black edition znaci radi vec na 3200Mhz i ako mozes najvise da izvuce 200-300Mhz , onda sledeci stepen gluposti je sto je uzeo i dodatnu zvucnu Creative X-fi Extreme Audio (valjda ta) i to pored one koja mu je dosla sa maticnom SupremeFX koju nije ni probao ( a odlicna je) .... a sve to stavio na neke budzet 100€ Creative 5.1 koji izgledaju onako bezveze i tako zvuce. E sad memorija PWNG stepen 2, uzeo je 4x512mb Kingstona 8500(1066mhz) i to mu popunilo sve slotove i radi mu na standardnih 800mhz jer nije nista klokovao posto nezna , sada manja gluposto uzeo je 8600GTS koji svi znamo neisplativ je do bola (jos je sa 512MB valjda) i sada kao slag na tortu ostavio je onog kineza od 500W u kutistu jer posto je bacio pare na sve strane nije imao i to kako ga je prikacio :boodala: ... prvo mi kaze da napajanje mu je tolko lose da se resetuje komp i gledam mu ja tamo po kutistu i posle sam samo skapirao da nije prikacio dobro napajanje na maticnu znaci on je prikacio samo 22 pina umesto 24 i ona 4 (ovo moram da mu javim) mu vise pored sto me cudi da mu komp uopste radi a posto mu napajanje ima jos samo 4 pinsko za dodatno a maticnoj bi trebalo 8 ali to radi normalno... to bi bilo to , znaci rezime
Overklokerska maticna + neklokabilni proc + suvisna zvucna i to je ono od vecih gluposti ... lik je to sam radio isklapao jer on stalno mora da ima bolje sve od svih ostalih prijatelja i tako od mene jer ja sam kupio pre komp ovaj od njega dok je on jos bio na AMD 939 i AGP... zvucnu kopirao od jednog drugog koji ima Creative Audigy 4 i Creative 7.1 ...

Ponaucenej : Uclanite se na forum SK i tamo postavite samo jedno pitanje u temu Sta da kupim ? sa predlogom i ustedece i imati bolji/isplativiji komp! :rofl:

Ne$A
11.4.2008, 12:12
Ovo moram i vama da ispricam jer se ipak tice kompjutera ali nije suvise ozbiljno da se vise zezamo ... znaci bio sam prekjuce kod jednog prijatelja sa kojim sam se druzio dosta , mada u poslednjih 8-12 meseci nisam imao vremena a ni on ... bio sam u prolazu (inace on stanuje na skroz drugom kraju sela) i kao da malo popricamo i da vidim sta ima nova (suprise :eek:) .

...

Ponaucenej : Uclanite se na forum SK i tamo postavite samo jedno pitanje u temu Sta da kupim ? sa predlogom i ustedece i imati bolji/isplativiji komp! :rofl:

Jbg, na (tudjim) greskama se uci...

Bryan Fury
11.4.2008, 12:23
Overklokerska maticna + neklokabilni proc + suvisna zvucna i to je ono od vecih gluposti ...

Black edition procesori su posebno namenjeni overklokerima, tako da ne vidim šta je tu čudno? :)

Back on August 20th, 2007, AMD introduced the AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition. This "Black Edition" CPU was intended for enthusiasts and overclockers.

A M G
11.4.2008, 14:07
Obilazim ja juce prodavnice namestaja u potrazi za nekom udobnom radnom stolicom. Ulazim u jednu, a tu neka rasejana teta cisti i slusa neki Grand hit, onako, "do daske"! :kreza: Tri puta kazem "Dobar dan" a ona ne cuje, tek iz cetvrtog puta me je detektovala, nisam nista rekao, samo sam prosao pored nje.
Pitam je za radne stolice, a ona mi pokaze na nesto sto podseca na radnu stolicu. Gledam ja onaj iskrivljeni sedalni deo u nadi da je to samo pijani majstor lose sklopio, a ne da je tako ubava izasla iz fabrike, pitam: "A ko pravi ovo?", a ona ce: "To ne pravi niko, to je iz uvoza!" :rofl:

Jao, kakav biser, hteo sam da je priupitam da li se mozda one spawn-uju same od sebe u njihovom magacinu ili ne...?!? :boodala:

zdravkelja
11.4.2008, 16:37
Jooj, danas kad nisam umro od :rofl: necu nikada.

Poceo cas, jedan moj drug iz elektro smera (u tom odeljenju su svi decaci) kasni na cas. Posle 5min. ulazi on u ucionicu. I on stoji, a profesorka ga gleda. A on odjednom: ''Spartans, what is your profession?!?!''
A celo odeljenje, njih 30, krenulo kao u filmu da vice i da udara nogom u pod.
Culo se u celoj skoli. Profesorka se obeznanila.
:rofl::rofl::rofl:

A M G
11.4.2008, 18:00
LOL, pa vi to dogovorili, onako, u trenutku? :D

zdravkelja
11.4.2008, 18:01
Moguce da su se dogovorili. Ja nisam bio prisutan, ali se sve culo. :D

Gordon Freeman
11.4.2008, 18:20
^VRH fora:aplauz:...samo je mozda trebo da pita profesorku, what is her profesion?:D

Len0
11.4.2008, 20:31
Je li u filmu kazu: "KILL! KILL! KILL!"?
Dobro izvlacenje!
Inace jedna profesorica zapise tacno u minutu (nekada i zaokruzi) koliko je neko zakasio, da ne bude zakasni a stigao 10 min. pred kraj casa! :a_whistli

Lokigodofirendlies
12.4.2008, 23:05
Spartanci vicu "War, war!" jer je RAT njihova profesija a ne kill....

Antony Kidis
12.4.2008, 23:15
Pa ne znam sad.

http://www.youtube.com/watch?v=IReMfvamQ28

Cvrcak
13.4.2008, 1:55
...budza od Cooler Mastera Sphere , i gledam maticnu ASUS Crosshair

:rofl::tapsh: Crosshair :D:rofl:

PS Baš zavidim onom liku što je viknuo na času za Spartance, oduvek mi je bila želja da ja tako viknem ispred gomile ljudi :)

A M G
13.4.2008, 2:11
:rofl::tapsh: Crosshair :D:rofl:

PS Baš zavidim onom liku što je viknuo na času za Spartance, oduvek mi je bila želja da ja tako viknem ispred gomile ljudi :)

Ma ja sam se nosio mislju da u ponedeljak zakasnim malo na fax, upadnem u amfis, gledam se malo sa profesorom i kolegama, i zatim viknem: ''Spartans, what is your profession?!?!'' :nov_guita

Odustao sam samo zbog nepostojanja autenticnosti, nas je 800, ne 300. :biglaugh:

Anaxander
13.4.2008, 7:33
Jooj, danas kad nisam umro od :rofl: necu nikada.

Poceo cas, jedan moj drug iz elektro smera (u tom odeljenju su svi decaci) kasni na cas. Posle 5min. ulazi on u ucionicu. I on stoji, a profesorka ga gleda. A on odjednom: ''Spartans, what is your profession?!?!''
A celo odeljenje, njih 30, krenulo kao u filmu da vice i da udara nogom u pod.
Culo se u celoj skoli. Profesorka se obeznanila.
:rofl::rofl::rofl:

Tužno.

Eris
13.4.2008, 16:51
Mora da je to bilo ovako http://www.youtube.com/watch?v=8oFa_QCyn1M&NR=1 :D

Ice-Man
3.5.2008, 11:26
Setio sam se jedne situacije jos od leta '07. Bio ja u jednoj biciklistickoj radnji i ne secam se tacnog povoda samo znam da je lik ni ne pogledavsi rekao da nema to. Ladnokrvno. I ja se malo ubedario i poso da izadjem, kad prodavac spazi SK u mojim rukama i sa blgaim drhtanjem izusti: "To, to... avgustovski broj? Vec je izaso? Jao, ja jos nisam kupio... da li bi mogao makar da ga prelistam?" I ja ajd, sta ima veze dam mu i dotle razgledam radnju. Par minuta kasnije vraca on meni novinu i kaze da je pogledao i da u magacinu ima to po sta sam dosao i da ce sutra prepodne vec biti u radnji. :D

Len0
3.5.2008, 11:38
Neki dan sam odlucio da malo zaigram HOMM3 sa bratom u LAN-u. Naravno nabavio svu opremu umrezio instalirao HOMM3.Nece da nadje server!!! Ziv sam se polomio, te restart, pa pravljenje nove konekcije i sta sve ne. Onda sam htio da promijenim pjesmu u Winampu (a bio je otvoren HOMM3) i tek onda primjetio Windows Firewall. :kreza:

Ah, evo mi se i youtube loadovo. Izgleda da ne kaze ni "KILL! KILL! KILL!" ni "WAR! WAR! WAR!".

zvucnjak
5.5.2008, 11:26
ko kod da se tamo nadje da proba obavezno Staropramen ili Gambarius...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: To se zove Gambrinus!!!!!!!!!!!!!! :rofl::rofl:
:tapsh::tapsh::tapsh::tapsh::tapsh:

http://www.gambrinus.cz/studio-gambrinus/pivo/



(eo smesne situacije) :n_klanja::aplauz::aplauz:

zdravkelja
5.5.2008, 11:28
Pa dobro, probao sam Staropramen. :)
A taj Gambrinus nigde nisam ni video. :icon_scra

zdravkelja
23.5.2008, 10:21
Ovo sam cuo juce, umro sam od smeha :rofl:

Bio moj drug i jos neki likovi u busu. Na stanici ulazi neka bakica sa stapom i zena nema gde da sedne, a njegov drug sedi i kao gleda kroz prozor. I krene bakica stapom da lupa o pod, kao da mu da do znanja da treba da joj oslobodi mesto. Posle par minuta njegov drug kaze: ''Gospodjo, mogli bi ste na kraj tog stapa da stavite neku gumicu, mnogo se glasno cuje kad lupate''
A ona njemu: ''E decko, da je tvoj otac pre 15 godina stavio gumicu, bila bi budala manje na ovom svetu''

Baka je kralj :to_care:
:rofl: :rofl: :rofl:

Constantine
23.5.2008, 17:15
Dodjem ja u skolu pre neki dan kad na kupi pise

Nemoj zvezdo suze liti
ti ces opet prva biti
to ce biti onog dana
kad ne bude Partizana

klupa br 2.

Zvezdo crvena zvezdo mala
ne bi li se sa partizanom poigrala
pa da bude ko onog dana
kad ostade poje6ana.

Ja umirem od smeha (iskreno mnogo me boli ***** za fudbal i rivalstvo CZV-PAR) kad ono na klupi br 3.

Ti koji si klupe oshtetio
tada se nisi dosetio
da ces ti bre moj sine,
da dobijes velike batine :rofl::rofl::rofl:

Pandemonium
24.5.2008, 4:48
Igramo ortak i ja Quake 3 na netu, a u isto vreme smo u telefonskoj vezi (handsfree akcija). I sad, ne znam koliko cu lepo ovo uspeti da objasnim, ali među igračima je i jedan nesrećnik sa pingom od oko 350 (moš' misliti na šta je njemu ličilo igranje).

U svakom slučaju, lik je toliko uporan da ne odustaje već dobrih 15-ak minuta. Pretpostavljam da znate kako izgleda kad neko u "areni" ima veliki ping, al' ajd da pojasnim... izgleda kao iz onog filma "Jumper", valjda se tako zove. Fazon - loš framerate, kao da nonstop koristi Blink iz Warcrafta. U jednom trenutku, iznerviram što ne mogu da ga pogodim, kažem ortaku:

- Dođe mi da pitam ovog Mike-a (nick tog nesrećnika) "How did U do that? U move like them... I've never seen anyone move that fast!" (citat iz "matrixa")

Ortak: Da, yebote, u tom "matrixu" je fora što Neo, u stvari, ima loš ping!

Ja: Da, Neo ima loš ping i zato je on CHOSEN ONE!:D

Sad, vama ovo verovatno ne deluje toliko smešno kao što je nama bilo. U svakom slučaju, od tada, kad god se pojavi neko sa velikim pingom, obavezno ide ono:
- Evo ga još jedan Chosen One! :kreza:

Gordon Freeman
24.5.2008, 8:41
Dogovorimo se ja i drug da pravimo 18 rodjendan i sad pitanje je gde! Kaze on reko mu drugar za jedan kafic connect,bas je vrh ...spolja izgleda kako rupa al je unutra bas dobro sredjeno! Dobro ajde da pogledamo pa da vidimo kolko kosta i sta!
Jedva nadjosmo tj lokal pogledasmo ispred jes rupa ko sto ovaj rekao,aj unutra da vidimo kako i sta! Otvaram ja vrata i imam sta da vidim ,nema ni poda ni krova(bukvalno)...okrecem se ka drugu ovaj se drzi za glavu! Onda sam ga pitaso jel mogu da bijem njegovog druga,on je rakao da mogu:D!
U svakom slucaju danas odo do drugog kluba contrast(koji znam da postoji i da je lep) da iznajmim prostor(ako ne bude bilo preskupo);)

Mr.Deeds
24.5.2008, 10:00
Ovo se desilo juce u skoli. Profesorka prica nesto (predaje), a po obicaju niko je ne slusa. Vidi ona da drug nesto radi pod klupom, a onaj koji sedi pored njega isto gleda, kao da je telefon. Prilazi ona kao da bi uzela i govori "Daj to vamo", a on polako podize glavu i podize ruke, a u njima hemijska i sad ona mucenica ne zna sta ce okrece se dodje do pola ucionice i vrati se i uzme mu hemisku, a mi svi lezemo pod klupe.

Imam jednog profesora seljak teski i mi pisemo sve reci koje on govori, kad stignem sastavicu sve sto je rekao......

fingerprint
24.5.2008, 13:33
Moje odeljenje je skoro imalo nedelju dana 'prakse' u kabinetu za informatiku. Svi kompovi su umrezi, pa smo mi (normalno) instalirali CS (ne verujem da bi neka novija igra mogla). Posto je profesorka (koju necu imenovati, da ne izgubi posao) nema blage veze sa kompjuterima (jednom nije znala da prepozna graficku), pozove 'iskusniju' koleginicu da izbrise CS sa kompova. Ova 'iskusna' nesreca dolazi, a profesorka joj kaze :
"Znas li ti da izbrises taj kanter? Meni su rekli da ce da padne sistem ako izbrisem! Je l' to istina? Ja ne znam te igrice..."
Mi se, naravno vec valjamo od smeha. Onda ova 'iskusna' krece od kompa do kompa da brise CS. Svima nam je pobrisala ikonice sa desktop-a, i zaboravila cak i da ih izbrise iz recycle bin-a :rofl:
I sad recite kavi su nam profesori...

HaveBreak
26.5.2008, 16:03
Dogodilo se u kabinetu za informatiku.Meni je tamo uvek dosadno pa resim da malo z*j*bavam druga koji se pa recimo ne razume u kompove.One je igrao fliper na kompu ja resim da mu pritisnem dugme na monitoru za pozivanje menija u monitoru.Kad se pojavio on pocne da stiska ESC:rofl:kako bi izasao:rofl:.Vidi nece pa mi kaze da sam mu zablokirao komp:rofl:pa je resio da ga restartuje:rofl::rofl:.Restartuje se komp i ja mu ponovo pritisnem dugme za meni,on se naljuti na mene sto mu namerno blokiram komp.Meni bi zao pa mu objasnim da je to meni za monitor i da se izlazi preko istog tog dugmeta:rofl:

Partybreaker
26.5.2008, 16:54
Meni (i mom odeljenju) su se u prvoj godini gimnazije izdesavale svakve smesne situacije. Valjda sto smo tad bili prepadnuti, pa smo nesvesno (mada ponekad i svesno) zayebavali profesore. Na tapeti se nasao nas razredni, inace matematicar od 30 i kusur godina. Delio je keceve kako je stigao. Nego da predjem na stvar. Jednom je zatrazio da mu se kupi burek i odnese na sto u zbornicu. Dao je pare jednom uceniku i ovaj obavio sve po propisu. Medjutim na "pitanje" razrednog upuceno tom uceniku: "Naravno kupio si burek sa sirom", ucenik nista nije odgovorio, samo mu je lice iznenada izbledelo, ali se provukao bez odgovora. Sutradan, razredni ulazi u ucionicu i proziva doticnog ucenika: "Dva lista papira i u prvu klupu! Ti ces meni burek sa zeljem, cela zbornica mi se juce smejala..." :rofl:

che daboli guz
26.5.2008, 17:04
Zalosno je sto i nastavnik i ucenik nisu u pravu.
Burek je burek a to moze da znaci samo jedno ,a to je sa mesom.
Pita sa zeljem-zeljanica,
-//- sirom-sirnica,
-//- krompirom-krompiraca ili ti ispravnije,jednostavno pita sa krompirom.

:ciao:

KiB0rG3000xII
26.5.2008, 20:31
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta:o

Stojadin
26.5.2008, 20:33
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta:o
E pazi da ti ne poverujemo.

che daboli guz
26.5.2008, 20:46
Cini mi se da si to preuzeo iz jedne reklame any way lol 4 a trud!

Partybreaker
26.5.2008, 21:12
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta:o

Ti si njoj trebao da uzvratis najpre sa: "Zdravo srce...", a kada se okrene ti nastavis svoju nedovrsenu recenicu: "...imaju svi sportisti!" ;)

nikola s
26.5.2008, 21:36
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta:o


Nekoliko puta bilo na TV-u u skrivenoj kameri. . .

KiB0rG3000xII
26.5.2008, 21:41
E pazi da ti ne poverujemo.ne moras

Wolverine
29.5.2008, 10:49
Danas dolazi SBB kod mog oca nesto nude net, (cale ima ADSL i treba i meni da sprovede kabl, al ga mrzi) i pozove mene cale da me pita da li ocu SBB (imao sam ga kratko i omrzo ga), a ja kazem ono tipa: "Jok, ADSL je bolji ima dinamicnu IP (treba mi za RapidShare), brza konekcija, modem ne prezubljuje vremenom, vec radi kako treba...". Ukratko, nabio sam im na nos sve ono sto nisu hteli da slusaju po njihovim forumima. Nije smesno, ali mi je milo sto sam to uradio...

zoran845
29.5.2008, 11:00
Na razgovorima za posao (to se sada srpski kaže "intervju") dešavaju se zanimljive stvari. Evo nekoliko takvih interesantnih situacija:

Dvoje ljudi za jednu poziciju
Na oglas za jednu poziciju prijavio se bračni par navodeći da zajedno imaju sve tražene karakteristike.

Dovođenje drugih ljudi na intervju
Kandidatkinja se na razgovoru pojavila sa detetom koje je bilo u "neću" fazi, sve diralo i stalno ometalo razgovor. Drugi primer je devojka koja je došla sa mamom koja je bila veoma nametljiva i praktično ona odgovarala na postavljena pitanja.

Nametanje pogrešnih "atributa"
Na razgovor je došla kandidatkinja koja je stalno povlačila deo donjeg rublja tako da se vidi.

Dođite vi do mene na intervju
Firma čije sedište nije u Beogradu, obavestila je kandidate 4 dana pre intervjua o mestu i vremenu održavanja istog. Kada je odlučila da kandidate obavesti i telefonom o vremenu i mestu održavanja intervjua, dobijeni su odgovori: "Znate, ja ne mogu da dođem čak iz Sremske Mitrovice, čak kod vas u firmu", "Hvala vam na pozivu, ali ja živim u Beogradu i nisam u mogućnosti da dođem kod vas na razgovor, ali ako ste vi u mogućnosti da razgovor održimo u Beogradu, rado ću doći".

"Direktor" prelazi na šalter
Kandidat se više puta javljao na oglas za skoro sve konkurse za pozicije šalterskih službenika da bi na kraju, kada je bio pozvan na intervju, rekao gde radi i kolika mu je plata koja je inače 5 puta veća od plate običnih šalterskih radnika.

Neozbiljnost
Na pitanje "Zašto ste odabrali našu firmu?" kandidat je odgovorio "Sladak vam je oglas".

Krivica i parnica
Kandidat je tvrdio da ima veliko iskustvo u oblasti prava i to krivice i parnice. Parnice – zato što je lično tužilac protiv svog komšije, a krivice zato što u jednom slučaju zastupa sebe pošto je oštećen.

Radno iskustvo
Kandidatkinja se ispitivaču obratila rečima "Ja sam to sve već radila, razumeš?". Poslodavac se zapitao kakav stav može da očekuje od nje kasnije.

Pušenje
Usred razgovora za posao, kandidatkinja je postavila pitanje "Šta? Zar se ovde ne puši? Ja moram da izađem napolje da zapalim cigaretu?".

Prisnost
Kanidat se pojavio sa rečima "Ćao, ovde Goran, jes' ti dala oglas za posao?"

HaveBreak
29.5.2008, 13:02
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta:o

Mozes nekog i ti da ispalis ovako=>Idi ulicom i drzi telefon kao da pricas.Idi iza nekog ili nekih i naglas vici par puta "Jel me cujes,cujes me" sve dok se ne okrenu.Kada se okrenu reci "Halo,jel me cujes".Works every time

Ovako sam ispalio jednog lika koji je isao sa ribom,isao sam iza njega i vikao,sve dok se nije okrenuo i video da drzim mob u ruci.Cuo sam mu komentar.Bio je "Nosi se u p*zdu materinu"

veseliburek
29.5.2008, 13:12
burazer mog druga bio na maturskoj veceri pre par godina, i stoji pored obezbedjenja. odjednom ovaj preko nekog radia kaze: "Ponovi ponovo..." Smejao sam se pola sata kad sam cuo za dogadjaj...

veseliburek
29.5.2008, 13:43
Setio sam se jos necega, isti lik. Radimo pismeni iz srpskog jezika, tema nesto o Njegosu. Hteo je da napise i kako je umro, ali ne moze da se seti pa pita druga iza sebe. Dobio je odgovor "od sifilisa" i tako napisao u vezbanci! :rofl:
nije to nista... u mom odeljenju je pilipenda imao kozu, zenu maru i ziveo je na avali...

G@Rtn3R
29.5.2008, 13:46
1) Prije neki dan radili mi u skoli neki diktat iz serbskog jezika :D.
Uglavnom kada smo zavrsili profesorica je onda na tabli napisala kako je sve pravilno trebalo napisati.
Drug iza mene je sa cudjenjem upitao
"Profesorice kako to da Ivo Lola Ribar ide sve velikim slovima?"
"Znas li ti ko je to?"
"Pa valjda neki Ivo koji je seoski lola a voli da ide na pecanje?!"
>Ovi koji znaju sta je provalio smiju se<
Upada drugi drug:
"Sta su to crveni bozuri?"
>koma<

2) Spremamo se da igramo fudbal i sad se biraju moji drugovi (jedan je malo iskusniji fudbaler a drugi je me(n)talac)
Drug_1:"Sta si?"
Drug_metalac:"Nepar"
Drug_1:"Ajd...Par nepar bim bam bus bla bla bla"
Drug_1 dize tri prsta a ovaj drugi cetri
Drug_1:"Par!!! Moje"
Drug_metalac:"Moze"

3) Osnovna skola cas hemije
Nastavnica hemije (najgora u svakom pogledu): "Koga nema?"
Djole: "Svi ga imaju!"
>opste odusevljenje<
Nastavnica hemije:"Zar ga niko nije ostavio kod kuce majci?"

4) Ovo nam je pricala profesorica srpskog da joj je ucenica, dok je opisivala psa, rekla:
"Sav je crn i mal' ko medjed"

5) Osnovna skola, nastavnica njemackog umiruje:
"Cuti da cujem ko prica"

6) (bilo 2005) Osnovna skola, nastavnik muzickog prica o nekom domacem kompozitoru :
"To je moj veliki prijatelj, druzimo se cesto, eto prije neki dan smo pili kafu zajedno"
Pogledah u sliku i vidjeh kraj imena (19xx-2000)

7) Pitam profesoricu matematike (ne sjecam se najbolje pa lupam):
"Profesorice kada se rjesava Gausovom metodom jel se mjenjaju ovi gornji sa donjim ili se svi mnoze"
"Da".

Stevvan
30.5.2008, 20:11
Evo sta se desilo jednom mom ortaku:

Vraca se ortak umoran sa treninga, zedan i gladan, a ispred njega isla neka riba kojoj ispadne 50 din, i sad on odluci da podigne novcanicu i da joj da, da bar po nekad nacini neko dobro delo :) Medjutim kada joj je pruzio 50 din i rekao da joj je ispalo, njena reakcija je bila: "Mogao si da smislis neku bolju foru da mi pridjes" :rofl: Decko ju je iznerviran opsovao, okrenuo se i otisao da kupi sok za te pare :D

Notorious B.I.G
30.5.2008, 23:04
Moj drug je na pismenom napisao zakljucak"U ovom delu ima jos mnogo vaznih likova ali oni su manje vazni"


Seta se profesor programiranja po ucionici i kaze"Da li nekom treba pomoc,ako nekom treba nek pritisne F1"

Ice-Man
31.5.2008, 15:04
Najpre bih da napomenem da ovo nije toliko smesna situacija. Ok meni je tada bilo ali sam sada izvukao pouku iz svega toga, a nadam se da cete i vi.:ciao:

Kad je bila motorijada u Nisu, isli smo ja i 2 druga onako, cisto iz fazona. Tamo smo jeli pljeske i popili po 2 limenke Lava od 0,5 L - da se lakse svari. Ali to je jos ok u odnosu na ono sto smo kasnije te veceri radili. Nije za pohvalu i nikako nemojte ovo raditi. Ucite na tudjem iskustvu.
Kupili smo 18 limenki Tuborga od 0,5 L i popeli usli u jednu nezavrsenu, napustenu kucu na kraju grada. Popeli se na krov i seli na dimnjake i poceli da degustiramo. Kako je kuca visoka dobra 3 sprata plus krov, video se ceo grad i to je zaista divno. Strah nismo osecali sto je posledica alkohola pa smo kao budale trcali po krovu izlazuci se opasnosti da padnemo svakog casa. Jedan drug je i skakao dok nije propao kroz crepove, ali vazno da idiot limenku nije ispustio, niti nesto prosuo. E kada smo odremali malo, onako na krovu, vrsili nuzdu (malu) po 5 puta, shvatili smo da je dosta i sisli dole i ovekovecili ovu ludu noc. Tako da ima i slika za neverne Tome. Trebalo nam je najmanje 20 minuta da namestimo limenke ovako kako smo ih namestili. Do kuce smo padali smejali se i galamili, skoro se nismo pokacili sa nekim likovima sto su isto isli u vecernji provod, a kada smo seli u pekaricu na vruc burek (pekara i radi nocu zbog ovakvih budala kao sto smo mi) poceli smo da pevamo dok nam ceo komsiluk nije spomenuo familiju. Ujutru sam se probudio uz uzasnu glavobolju i potrebu za odlaskom u WC na svakih pola sata, a verujem da je isto bilo i sa kolegama barabama. Shvativsi sta se desilo, ja od tada ne pijem vise nepijem osim ako nije neko slavlje. Za bolje varenje koristim Coca-Colu a nadam se da cete i vi poslusati moj savet te smanjiti kolicinu pica koju konzumirate. Evo vam sad i slika:

Blazeni osmeh, prst na levoj ruci koji jedva da pokazuje na limenke, i cudan polozaj stopala samo potvrdjuju da nisam bio pri cistoj svesti:
http://img102.imageshack.us/img102/2977/dsc00878kr0.jpg


Pokusacu da neki dan uslikam pogled sa krova kuce, i rupu koju je napravio drug i otprilike dozivljaj visine.

Gordon Freeman
31.5.2008, 15:55
Uh nemojte se zezati sa tim,jedan lik koga sam licno poznavao je poginuo pre par meseci otiso je da pegla ili do wc-a u zgradu u izradnji,pao je kroz prostor za lift!(imao je 18 god.)

koliko god ovo bizarno izgedalo treba uciti na tudjim greskama!

player1
31.5.2008, 15:55
Za bolje varenje koristim Coca-Colu a nadam se da cete i vi poslusati moj savet te smanjiti kolicinu pica koju konzumirate.

Ma pusti ti Coca-Colu, inace lako mozes da postanes "kokakolicar" (ode bar dvolitarka dnevno).

Lose posledice: ekstra kilogrami i povremeno nadimanje u stomaku

KiB0rG3000xII
31.5.2008, 16:12
7) Pitam profesoricu matematike (ne sjecam se najbolje pa lupam):
"Profesorice kada se rjesava Gausovom metodom jel se mjenjaju ovi gornji sa donjim ili se svi mnoze"
"Da".mrzim takve odgovore,tipa pitam druga:'' koje ocene imas''
on kaze ''da''

PeTkO
31.5.2008, 17:03
@ Ice-Man

hehe, dobro ja se nisam setao po krovovima, ali sam zato pucao ptice nevidljivom puskom na ulici u 6 sati izjutra (vracao sam se kuci)...Drugarsko i flasa votke cine cuda (+ pre toga pivo).Tako da za sve ove mladje generacije, nikad ne mesaj pica.Mozes pasti sa krova ili ubiti neduznu pticu.I jos jedan savet.Dok mozete da stojite ne nogama i da vidite svet kako stoji mirno, pite slobodno, cim pocnu noge da hodaju same, a svet ide levo-desno, gore-dole, brzo kuci i nadajte se da ce te pogoditi kljucaonicu iz prve.

A sto se tice coca-cole i popularne bolesti zvane "kokakolizam"...Licno znam jednog decka koji je pre bez dve flase od 2l dnevno nije prolazio.nazalost, sad ima smanjenu jetru, probleme sa bubrezima i metabolizmom.Zabranjeno mu je svako unosenje gaziranog pica, decko vise nesme ni da popije casu kisele vode.Tako da, mislim da je ipak bolje popiti jednu casu vina, nego pola litre kokakole.ALI SAMO JEDNU CASU!!!!

zoran845
31.5.2008, 17:10
@ Ice-Man & PeTkO: imate po bar pet godina manje nego ja kad sam se prvi put napio :(. Opijanje (naročito opijanje radi opijanja) je glupo, nije ni smešno ni zabavno, i time se ne treba hvaliti. Treba piti da bi se uživalo, a ne da se čovek narolja i pravi gluposti.

Ledeni Čoveče, da li si posle doživljaja na krovu pomislio kako bi ti se osećali otac i majka da ti se tada nešto desilo? :dedica::mad:

nikola s
31.5.2008, 17:16
@ PeTkO & Ice-Man: imate po bar pet godina manje nego ja kad sam se prvi put napio :(. Opijanje (naročito opijanje radi opijanja) je glupo, nije ni smešno ni zabavno, i time se ne treba hvaliti. Treba piti da bi se uživalo, a ne da se čovek narolja i pravi gluposti.

Ledeni Čoveče, da li si posle doživljaja na krovu pomislio kako bi ti se osećali otac i majka da ti se tada nešto desilo? :dedica::mad:


U pravu si Zorane, time se netreba hvaliti, ja npr. jedva da sam u zivotu liznuo alkohol, a kamoli da sam se napio.
Alkohol i cigare velika vecina mladih konzumira iz fazona, a ne iz zadovoljstva.

Izvinite za mali off. . .

shrafko
31.5.2008, 17:50
Kad smo već kod pijanstva..

videti lika da je olešen od pića je fakat onako malo... žalosno :a_whistli. Ali nema ničeg jadnijeg do videti kad se neka žeMska narolja.. e to je stvarno dno. (ko je video tako nešto sigurno zna o čemu pričam).

Ybg, muškima pijanstvo "bolje" stoji :cool:

Ice-Man
31.5.2008, 18:06
Pomislio sam na roditelje ali tek posle par dana kad sam lepo razmislio o tome kolki sam idiot ispao. I tacno je da sam to radio iz "fazona" samo zato sto sam napaljeni klinac i hteo sam da vidim kako je to. Naravno ja sam mislio da je to nesto mnogo cool, ovo ono, ne znam ni ja sta sam misio. Verovatno je da nisam mislio. Posle te avanture nije mi ni palo na pamet da pijem vise od pola litra piva, a ostala alkoholna pica ionako izbegavam, osim mozda kad odem na slavu pa jednu casicu vruce rakije da me ugreje, ili da ispostujem strica pa probam domace belo vino.
Ustvari, kad bolje razmilim, ja uopste nisam ni uzivao dok sam onoliko pio, mozda samo ono na pocetku posle pljeskavice, ali ovako nije neki toliko dobar osecaj da bi ikada pokusao da to ponovim.
A sto se "kokakolizma" tice, nisam primetio da ima neko stetno dejstvo. Ne pijem bas svaki dan, ali kad ima nesto od teze hrane za rucak popijem barem litar i mnogo mi je lakse. O stetnim dejstvima sam cuo samo od dede i jos par ljudi kojima je poslednja stvar koju su normalno culi bila "Umro drug Tito!", ali, moguce je da nesto lose moze da se desi ako se konzumira u prevelikim kolicinama.

Ma ljudi, limunada FTW!

zoran845
31.5.2008, 18:27
Ybg, muškima pijanstvo "bolje" stoji :cool:Ne slažem se - budala je budala, bez obzira na pol. Siguran sam da bi dosta njih manulo piće, samo da ima nekog da ih snimi u svoj "veličanstvenosti" njihovog pijanstva i posle im prikaže te slike da se lično uvere u svoju degradaciju. Samo da se zna: ovo se odnosi na one koji pobrljave kad se napiju, pa kukaju, bogorade, hoće da se biju, gnjave sve okolo. Ima i ljudi (ja, recimo :kreza:) koji kad se napiju postaju veseli, orni za pesmu i šalu, pa čak i (kažu) zabavni.
Pomislio sam na roditelje ali tek posle par dana kad sam lepo razmislio o tome kolki sam idiot ispao. I tacno je da sam to radio iz "fazona" samo zato sto sam napaljeni klinac i hteo sam da vidim kako je to. Naravno ja sam mislio da je to nesto mnogo cool, ovo ono, ne znam ni ja sta sam misio.Biće od tebe čovek. :)

shrafko
31.5.2008, 18:59
Ne slažem se - budala je budala, bez obzira na pol.

Fakat budala je budala, ali zato muško nema šta da izgubi od svoje ženstvenosti (pošto je ni nema, jelte.. bar većina ;)) kad se urolja a žena ima, i to dosta!

Kad vidiš nekog pijanog, znojavog i obeznanjenog kako baulja po nekoj džadi, i nije neki prizor, ali zato videti žensko, sa sve razmazanom šminkom, raščupanom kosom itd. da je u istom fazonu je u najmanju ruku katastrofalno. Takvim ponašanjem žena uspeva da s*ebe svu onu nazovi misteriju i senzualnost koja bi navodno trebala da je okružuje (auh..).

Ybg, ovo je ipak Balkan.. ne važe ista pravila za muškarce i žene (princip - lik koji je "bio" :a_whistli sa sto žena je šmeker ali žena koja je "bila " sa sto likova je qrva :to_care:).

Ajde zorane reci ti meni, onako iskreno, da moraš da biraš... jel bi radije da ti se kući vrati uletvljen sin ili uletvljena ćerka ? (ne daj Bože, naravno).

G@Rtn3R
31.5.2008, 18:59
:offtopic:

Tema se zove "Smešne situacije..." a ne "Udruzenje Anonimnih Alkoholicara" za ovo drugo treba da otvorite novu temu, ova je za smijesne (ne zalosne nego smijesne) situacije koje nekog treba da nasmiju a ne da rasplacu :D


Kad smo kod takvih situacija jestel' ikad otkrili da vas je majka pola sata navlacila na farmerice koje su zenske, u robnoj kuci pred prodavacicama?!
Niste???
Dobro po vas!!!:to_care:

zoran845
31.5.2008, 19:19
Ajde zorane reci ti meni, onako iskreno, da moraš da biraš... jel bi radije da ti se kući vrati uletvljen sin ili uletvljena ćerka ? (ne daj Bože, naravno).Nemam izbor, ali voleo bi da se ne vrati uletvljena. Opet, sve je za ljude, i sve treba (bar jednom) probati. Sem (teških) droga i skoka sa "Ambasadora" na glavu! :(

@ G@Rtn3R (valjda sam dobro napisao): U pravu si, malo smo preterali (doduše samo zbog ozbiljnosti teme "deca i alkohol"). Ja više neću o ovome.

PeTkO
31.5.2008, 22:48
Pravo da ti kazem, znam da vecina od stare garde se nije napila u mojim godinama.Ali, ja nemogu bezati od svog drustva i svoje omladine sve dok ne vidim da je stvarno otisla u K.Sve dok je u normali, ok je.Naravno kad se pretera, nevalja.To mi je mozda bila prva ili druga pijanka, ali do sada, nikad nisam ni casu vina popio zato sto hocu da se napijem, i nikad nisam pio samo da bi se napio.To je veoma pogresno.Najveci fazon je samo znati kad prestati i da netreba piti ako ti nelezi neko pice ili ako nije vece za alkohol jer onda ima mnogo vecih posledica nego kad se popije, a da ti se pije.

Mozda je pogresno sto smo i ledeni i ja poceli ranije, ali necemo biti ni prvi ni zadnji.U nasim godinama su pili i mnogo generacija pre, a pice i mnogo generacija posle.Samo se nadam da se zivotna granica nece spustati ispod 14-15 godina.


A sto se tice lose pijanke kod zenskih osoba.Ruzno je videti i jedan i drugi pol kad se urolja da nemoze da stoji na nogama.Mozda nam je takva psiha pa muskarcima nekako vise lezi, ali opet naglasavam, netreba preterivati ni u jednoj stvari, pa ni u opijanju.Dok je sve umereno, nece biti nikakvih posledica.

SirDuck
31.5.2008, 23:55
Eto ja 17 godina a nisam se nikad napio :)
Teško? Ne, samo znam granicu i znam kada da stanem. Tako je i najbolje, taman se opustiš, ali ne ispadneš kreten :)

Što se tiče ženskih pijanih, to mi se gadi. Wow, koja riba, ispovraćala se na sred sobe na žurci :D

LM, nemam ništa protiv alkohola, samo dok se ne pretera. Alkohol i služi za opuštanje u društvu, i na tome bi trebalo i da ostane :)

masteri
31.5.2008, 23:57
Ma sta vam je ljudi "Od viska glava ne boli":D

Da ne bude totalni off:

Kupuje moj cale Tabasco i gleda gde je proizveden Tabasco i pise:
McIlhenny Company,Avery Island,LA i posle toga pita mene "Je li gde je proizveden ovaj sos na Islandu(drzava)??:rofl:

Gordon Freeman
1.6.2008, 11:05
Pravo da ti kazem, znam da vecina od stare garde se nije napila u mojim godinama.

Ma veruj mi vecina te "stare garde" je krala litre domace sljivovice da bi pila sa drustvom do punoletstva!...samo to nikada nece priznati!:)

hacker_aca
1.6.2008, 16:15
Ok, kao što je G@Rtn3R rekao, niste potrefili temu.

Normalno, nije lepo videti ni mušku ni žensku osobu kako povraća po ulici. Imao sam prilika da vidim kako drugarice piju alkohol k'o nenormalne (i posle toga kako leže po ulici) dok društvo i ja polako pijemo i uživamo na zabavi. Nije baš fin prizor.

Trebalo bi da brišem zadnju stranu - dve zbog offtopica ali pošto je ipak izvučena dobra pouka neka ostane. Samo bih vas zamolio da ne nastavljate sa ovom temom.

Hvala. :)

Leonida
3.6.2008, 12:10
Za aprlilski raspust sam bio na moru u CG,i poneo sam Xbox 360 jer tamo za vreme proleca ume da bude dosta kise.

I tako jedno kisno vece,upalim tv i Xbox 360 i odem da spremim sebi nesto za veceru,kad ono su na TV-u pustili pesmu Franky Sinatre '' My Way" ...I krenuo ja da pevam uz muziku '' And now,the end is near,and so i face,the final seconds (il tako nesto) " . . . Pita me cale zasto na onoj spravi (pokazuje u Xbox) gore tri crvena svetla...Kad se okrenem ono Red Ring of Death :D ...Samo sto se nisam ubio :paranoia::paranoia: .

I tako gledam pola sata sta sad da uradim , krenem da pakujem Xbox u kofer za put na nebo , kad ono nisu svi kablovi dobro bili povezani , pa je zato pokazivao to crveno svetlo....:boodala::boodala: Od tog dana se bojim da upalim Franky Sinatru :paranoia:

starx
3.6.2008, 20:37
:rofl::rofl::rofl:

Jeste li videli 72 stranu junskog broja sk.
Mislim i smesno i zalosno,brate imajte nekog ko kontrolise reklame,vidite kako su sastavili racunare, sve sve ali gejmerski zadnji, smejao sam se do besvesti,strasno.
Multimedijalni ima AMD 3650 a gamer 8500gt 512mb rama (naravno ovo graficki procesor te snage nikad nece moci da iskoristi,verovatno sporija ddr2),monitor 22" za 8500gt,ovo je smesno do bola.
:n_klanja::n_klanja::n_klanja::n_klanja:

Highlander
3.6.2008, 21:17
Danas se setih provale jednog druga iz srednje... Pitali ga koliko ima od Ražnja do Paraćina (mislili su na kilometražu), a on im odgovorio: "Zavisi koliko brzo ideš!" :rofl:

player1
3.6.2008, 21:37
:rofl::rofl::rofl:

Jeste li videli 72 stranu junskog broja sk.
Mislim i smesno i zalosno,brate imajte nekog ko kontrolise reklame,vidite kako su sastavili racunare, sve sve ali gejmerski zadnji, smejao sam se do besvesti,strasno.
Multimedijalni ima AMD 3650 a gamer 8500gt 512mb rama (naravno ovo graficki procesor te snage nikad nece moci da iskoristi,verovatno sporija ddr2),monitor 22" za 8500gt,ovo je smesno do bola.
:n_klanja::n_klanja::n_klanja::n_klanja:

Ono sto je mene uvek smejelo su gejmerski racunari sa malo rama. Prvo behu sa 512MB, a sada sa 1GB. Mislim stvarno...

starx
3.6.2008, 22:24
Danas se setih provale jednog druga iz srednje... Pitali ga koliko ima od Ražnja do Paraćina (mislili su na kilometražu), a on im odgovorio: "Zavisi koliko brzo ideš!" :rofl:

Lepo ti je i rekao, ako poznajes teoriju relativiteta.Dobro ti je odgovrio to je verovao ili ne tacno,on mozda i ne zna da je lepo odgovorio. :kreza:

starx
3.6.2008, 22:25
Ono sto je mene uvek smejelo su gejmerski racunari sa malo rama. Prvo behu sa 512MB, a sada sa 1GB. Mislim stvarno...

A napajanje nedaj boze da pozelis kasnije nesto da stavis,recimo 3850 ili tako nesto:rofl:

Highlander
3.6.2008, 23:26
Lepo ti je i rekao, ako poznajes teoriju relativiteta.Dobro ti je odgovrio to je verovao ili ne tacno,on mozda i ne zna da je lepo odgovorio. :kreza:
Ma nije meni odgovorio, a i nema pojma o fizici...
Jes' offtopic, ali možeš li da mi objasniš bolje, jbg ja sam ekonomista. :kreza:

iMa_NeKo_PljUgU
4.6.2008, 1:02
Lepo ti je i rekao, ako poznajes teoriju relativiteta.Dobro ti je odgovrio to je verovao ili ne tacno,on mozda i ne zna da je lepo odgovorio. :kreza:

Ma nije meni odgovorio, a i nema pojma o fizici...
Jes' offtopic, ali možeš li da mi objasniš bolje, jbg ja sam ekonomista. :kreza:

E sad sam se i ja zbunio:kreza:
Zar teorija relativiteta ne kaže da je brzina kretanja povezana sa vremenom (Neko ko se kreće velikom brzinom sporije mu prolazi vreme (ne na ručnom satu) u odnosu na nekog ko "miruje"), a ne razdaljinom.

starx
4.6.2008, 8:53
E sad sam se i ja zbunio:kreza:
Zar teorija relativiteta ne kaže da je brzina kretanja povezana sa vremenom (Neko ko se kreće velikom brzinom sporije mu prolazi vreme (ne na ručnom satu) u odnosu na nekog ko "miruje"), a ne razdaljinom.

A pa nisi citao do kraja ili samo odeljak o vremenu i prostoru.:kreza: da ne davim mnogo,bolje pusti to

Insecticide
4.6.2008, 10:55
Kaze moja mladja sestra (ne rodjena,6 godija ima ) babi
-"Bako ,aj mi kupi sladoled"
kaze baba
- "Ne moze,kasljala si celu noc,bolesna si"
sestra"
-"Ma nisam ja kasljala zato sto sam bolesna ,igrala sam kashljuce " :kreza:

Highlander
4.6.2008, 12:27
A pa nisi citao do kraja ili samo odeljak o vremenu i prostoru.:kreza: da ne davim mnogo,bolje pusti to

Kakav bezobrazluk...:opanachke

Ne znam da li sam već pisao o ovome, nije ni bitno ako se ponavljam. U srednjoj školi u našem isturenom odeljenju nismo imali kompjutere pa smo morali da idemo u Paraćin na tzv. blok-nastavu. Jednom prilikom sam hteo da pokažem kakav sam haker. :kreza: Na svim računarima su bile instalirane 98-ice a uz njih je, ako se sećate, dolazio 3D text screensaver kod kog ako se ukuca "volcano" izlaze neka imena, verovatno programera iz MS-a. Mašine su inače bile slabe, neki budjavi celeroni, valjda... Ukucam ja volcano, i kažem: "Pazi sad!" Spizdim Enter i tek će komp: piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... Profesor dotrčava, pita šta je bilo, ja pojma nemam, još manje moja publika. Lek je bilo čupanje iz struje. Onda nas je premestio za još slabiji komp, koji nije imao ni HD već samo 5.25" disketu.:to_care:

G@Rtn3R
4.6.2008, 14:37
Baba: SIne sta to radis toliko na internetu>
Ja: Ma evo trazim info o Radeon 4000, kupio bih al da vidim kakvi su.
Baba: Ako ako sine samo ti trazi...
(nakon pola sata)
Baba: Ajde sinko mani se ti tog Radovana, vidis da ga ni ovi u Hagu nemeru nadju...nemoj zamarat ociju:to_care:

Dreamfall
4.6.2008, 22:35
Danas mi ispricao drug situaciju sa njegovog casa srpskog.Profesorka je pocela pricu o mitovima (grckim) i pocela da tumaci mit o Sizifu.Postavila je pitanje o cemu Sizif razmislja dok gura kamen uz brdo.Tisina svi kuliraju javlja se jedan lik i kaze da Sizif nista ne misli vec samo gura :rofl: :o

G@Rtn3R
5.6.2008, 7:07
Na casu, odgovaram matis i posle nekog jako teskog zadatka (koji je uradjen, naravno tacno) napisem

"1154(broj zadatka) pwned by Gartner" na opste odusevljenje u razredu...:to_care:
Na moje iznenadjenje vidjeo sam kako u svesci pored mog imena stoji jedinica i pise "Pwned by Nada (tako mi se zove profesorica)" :mad:

Wolverine
20.6.2008, 12:16
Drugarica pita svestenika na veronauci: "Je l' greh voleti mafijasa?" Inace je ista u grand stilu, (sponozorusha).
EDIT: Kuca Milica na vrata ucionice, otvara a profesorka biologije kod koje smo imali cas joj kaze (temperamentna zena ne daj boze): "Sedi dole!". Mi smo se komirali...



U računarima postoje magistrale... postoje registri, ali nešto baš magistre nisam imao prilike da vidim. Doduše, možda grešim...

A gde onda postoje REGISTRALE (to je jedino ostalo neizkombinovano)...:to_care:

DuleSavic
22.6.2008, 15:32
http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/BGLXJD8CLBJCTRP0
Video biseri (i lapsusi) - ex YU sportskih komentatora :D

_Maximus_
24.6.2008, 12:49
Sede u autobusu dva drugara ispred mene, a ja sedim sa nekom babom koja cita novine. I drugar podrigne, a baba ni pet ni sest uvati novine i opali ga po glavi uz reci "idiote jedan". Nakon toga pogleda u mene i pita me jel ovo moj drug posto nas je videla da ulazimo zajedno. Ja se pravim lud i slusam mp3. plejer, kad osetim uz pesmu od Oasisa-Live forever udarac po desnom uvetu. :eek:
Lepo ustanemo sva trojica da vidimo sta nije u redu sa njom kad ono krene neki matori da je kritikuje sto udara decu. Samo vidis baba opali i njega i kaze "vidis da ne bijem decu".:opanachke deluje smesno ali izgleda da je baba odlepila na ovu vrucinu. Ova 26-ica je chudo.:dedica:

nighthawk
27.6.2008, 20:42
Ona tema o potrosnji bezicne antene, odn. o postavljanju antene na krov me podseti na jednu situaciju iz stana gde sam stanovao do pre godinu dana. To je u stvari bila samo jedna soba koju sam iznamljivao dok sam studirao.

Elem, gazda u pocetku nije placao kablovsku, a onda su ljudi iz SBB-a poceli cesto da dolaze i penju se na potkrovlje. Nisam obracao paznju na to, ali kasnije sam saznao da je gazda poceo redovno da placa. Nekoliko meseci posle toga poceli su problemi sa kablovskom, signala nije bilo po nekoliko sati i to obicno izjutra. Ovi iz SBB-a su dolazili, pentrali se po potkrovlju, ali nikakvog boljitka nije bilo.

Jos vise od godinu dana pre toga, tj. od kako sam se uselio u taj stan, imao sam probleme sa osiguracima - jeftini turski automatski osiguraci koji bez ikakvog razloga pocnu da ispadaju, posle nekog vremena crknu skroz. Promenio sam ih nekoliko... Uopste mi nije bilo sumnjivo sto kad god nema kablovske, nema ni svetla u predsoblju, nisam ni obratio paznju na to (dobro se snalazim u mraku).

Devojka mog docimera je cesto visila kod njega. Bas u vreme kad su se javili problemi sa kablovskom, ona je pocela da prica kako nesto seva (iza zastakljenih vrata) dok ona sprema veceru. I ja i cimer smo mislili da joj se nesto prividja, dok jednom i ja sam nisam video da tamo zaista nesto seva. Neki rodjak mog gazde, "elektricar", koji je namestao el. instalaciju u kuci je kabl samo presekao klestima, ogoljene zice su bile jako blizu jedna drugoj i povremeno je dolazilo do kratkih spojeva. Tad kad sam to otkrio, video sam i da se tu nalazi i pojacivac za kablovsku koji je bio povezan bas preko tog osiguraca. Znaci ceo komsiluk je bio bez kablovske po sat-dva dnevno, sve zbog jednog priglupog elektricara. A sto je najgore, tri majstora iz SBB-a nisu mogla da rese problem vise od nedelju dana.

LoneWolf
27.6.2008, 22:11
^ efikasni ljudi iz sbb nema sta :aplauz:

Renche
27.6.2008, 22:24
Razgovaramo mi nešto o kompjuterima, i kaže mi da je danas kupio novu mašinu. Pentijum četvorka :boodala:. Ispitujem ga ja detalje, vidim da nema pojma (šta se ja bunim, takav sam i ja bio pre 8 godina :)). Jedan od najvećih bisera kojih je provalio
JA: Koliko imaš RAM-a
Drug: Kojeg rama, od slike?
JA: Ma ne nego u kompjuteru
Drug: Gde može u kompjuteru da stoji ram?
JA: Ma zezao sam se, gde još u kompjuteru ima ram, pričam gluposti :paranoia:
JA: Jel znaš koliki ti je hard disk?
Drug: Video sam tamo kad se pali kompjuter da pise 1.61GHz :aplauz:
JA: Super, može dosta podataka da stane na njega :o
JA: Koji si monitor uzeo
Drug: A šta ti je to? Kupio sam samo kompjuter :o:o:o
JA: Bolje da odem pogledati sam :a_whistli



Dolazi brat u sobu, da igra komp, još dok sam imao 256MB RAM-a, inače brat ima 23 godine.
Kažem ja njemu: ,,pre nego što uđeš u neku igru isključi kasperskog''
ON: A ko ti je taj?
JA: Neki rus :)
:rofl:

fingerprint
28.6.2008, 4:47
Pomalo zbunjen i pogubljen kakav umem da budem kada se nesto zamislim, dolazim do benziske pumpe s namerom da napumpam gume na bajsu. Ne razmisljajuci nesto puno o onome sto radim, uzeo sam crevo, gurnuo na ventil, ali nesto ne sljaka... Pipam gumu, ali nista. Primetim da me pandur gleda zacudjeno, a prodavac se smeje. Onda pogledam u svoju ruku, i vidim da je ventil mnogo veci nego sto bi trebalo. U tom casu mi prilazi radnik i kaze "Decko to je pumpa za plin, time neces gume napumpati". :rofl:

Ni sam ne znam kako sam reagovao, ni kako nisam primetio sta pokusavam da uradim... Nisam ni pokusao da objasnim (mada nisam ni sam znao sta se tacno desilo) samo sam seo na bajs i otisao. Gume ostale ispumpane...

Srlandand
28.6.2008, 13:18
Bio sam sa drustvom u Italiji (da ne davim zasto...) i imao sam druga koji je po ceo dan slusao muziku (da je to bilo nepodnosljivo :)) i pevao uz to (jos gore). Jednom prilikom on se zanese i pocne da peva nesto na foru "Sex, drugs, hate..." , a neki matori Italijan u prolazu ce mu (na engleskom):
- Ovde ima male dece, nemoj takve stvari da pricas, bla, bla, bla... :dedica:
Ovaj ucuti, dok Italijan nije otisao i nastavi da peva. Malo kasnije pocne da arlauce neku zezanciju "Uteraj mi, uteraj, uteraj mi, uteraj...", a ovaj Italijan opet prolazi, pogleda u njega (mrtav ozbiljan) i pocne i on:
- Uteraj mi, uteraj, uteraj mi, uteraj... :rofl:

Jednom prilikom u Napulju isti taj drug komentarise izgled muskaraca na ulici i ugledamo mi nekog tipa u rozoj majici, iscepanoj na nekoliko mesta; frizura- sa strane osisano, gore i pozadi podignuto; farmerke takodje pocepane na par mesta i izlizane; patike Puma (ofkors)... i moj pametni drug ce, onako nekulturno i na srpskom:
- 'Ej, vidi ovu pe*ercinu!
A taj lik:
- Daj, bolan, pa sto si takav, nasi smo... :rofl:

Renche
28.6.2008, 14:08
Ja sam danas crk'o od smeha :rofl:
Baba hoce da nazove neku svoju prijateljicu preko mobilnog telefona, i rekla meni da otkucam broj... Otkucam ja broj i kazem joj nemoj previse da pricas istrosices mi mnogo kredita :rolleyes:
Ja pritom otisao u sobu da pustim nesto da se downloaduje, i posle toga sam otisao kod babe u sobu da vidim da li je obavila razgovor...
Pitam je koliko je pricala, ona kaze nesto manje od minut. Dobro.
Uzimam ja telefon u ruke, da posaljem poruku, kad ono u donjem desnom cosku display-a stoji zelena slusalica 08:35 :eek: :eek:
Pa ona nije prekinula poziv, kad je zavrsila razgovor :boodala::boodala::boodala:
Momentalno sam otisao kod nje u sobu i poceo se derati na nju od besa... Dok se nisam smirio, i tad mi je nadoknadila tih 200 dinara kredita koje mi je potrosila.
I sad skontam koliko je bilo smesno :D

che daboli guz
28.6.2008, 15:49
Danas se setih provale jednog druga iz srednje... Pitali ga koliko ima od Ražnja do Paraćina (mislili su na kilometražu), a on im odgovorio: "Zavisi koliko brzo ideš!" :rofl:

Postoji narodna izreka ,vozi polako da brzo stignes!

-Sto se tice bake ,to je zalosno...u prosla vremena ispadalo je da su imale tesku ruku...vidim vise nije tako :-S

Miki-Car
28.6.2008, 17:30
CCC iskaljujes se na babi... Da ti pukne jednu preko zuba i da joj das nazad pare, jer zena ocigledno nema pojma o IT-u

Ko da ces da bankrotiras zbog 2 i po evra...

Show some Respect, man...

dzonihsv
29.6.2008, 2:38
Ovo se desilo ,sta ja znam ,pre 4-5 godina. Mozda nije neki dozivljaj al ja cu se toga uvek secati. Ja i ortak oko 10 sati uvece, smorili se i sta da radimo pa reko aj kod komsije Mice da hasamo/krademo :D tresnje. I mi se slozili i odosmo. Popeli se mi na tresnju i hasamo kad ono neka baba sa prozora susedne kuce pocela da se dere, lopovi,lopovi. Mi u komu, koji joj je. Pokusali da joj objasnimo al ne vredi. Kad se smorila vikajuci , uze crevo i poce da nas prska vodom, a jos VRELA voda. Znaci , ispekla mi je ledja ,joooj. :D
Pogodi mog ortaka u sred glave sa onom vrelom vodom i on bam sa drveta. Padne on dole (ima barem 5 metara) .Ja se us*o, mislio ,ubi ga. Ja brzo dole da vidim sta mu je, on se ceo polomio dole. Al imao je srece da je puko na neki stari ormar sto je bio u dvoristu,pa se nije toliko razbio. I da jos gore bude, izlazi komsija sa palicom(onaj cije tresnje krademo), a ona bakuta zbrisala u kucu,usr*la se, ccc :rolleyes: . A taj Mica je poznat sto je stipsa. I posto je moj ortak vec bio kod ograde ,uspeo je da se prebaci preko i da se sakrije.
A ja ne znam sta da radim, gledam levo, ne moze, gledam desno ,nema gde. Ja mislio sad ce da me lupi onom bejzbolkom (posto je mrak ,pa me nece prepoznati) .I ne znam sta da radim , reko jbga i zabodem se u mestu(onako ne pomeram se). On ispred mene 3-4 metra,gledam u njega. Bukvalno sam se ukamenio. On kao gleda vamo-tamo , sta se desava. A ja sam mu isped face 4m od njega. Valjda nije video u polu-mraku. Gledam mu u facu i cekam da nesto kaze. Kad ono nista,ni rec. Kao da je gledao kroz mene. :opanachke
Sacekam ja da ode on,onako okamenjen i brzo preko ograde. Srce mi je kucalo 200 na sat. :paranoia:
A mi jos klinci , pa "ludi". I nista ,odosmo kuci da spavamo. Bilo je vec oko 11 sati. Ali smo se sutra vratili da se osvetimo babi. Napunili smo joj postansko sanduce sa kecapom. :kreza: . I tako se nas dozivljaj zavrsio. Malo smo se usr*li ,malo zabavili ,malo jeli... i tako to. Al nikad necu zaboraviti onaj susret sa Micom. Kao da sam bio nevidljiv :kreza: . Eeee, to su bili dani.... :aplauz:

zdravkelja
29.6.2008, 12:24
Hehe, secam se kada je moja baba to uradila.
Meni je kuca pored skole, a kajsija je tada bila uz ogradu koja deli moje dvoriste i skolsko dvoriste. I naravno, deca se popela, jedu kajsije ko ludi. A moja baba hop, po crevo, sve ih isprskala. :D

Ninoslav
29.6.2008, 14:59
[23:12] 171958684: pozdrav
[23:12] Ninoslav: poz
[23:13] 171958684: imam lg tft monitor i nikako nemogu da mu skinem postolje,da li mozete da mi pomognete
[23:13] Ninoslav: ja??
[23:14] 171958684: pa onako slucajno,da mozda nemate
[23:14] Ninoslav: konsultuj uputstvo
[23:14] 171958684: upustvo pise samo kako se stavlja
[23:15] 171958684: ali nema kako se skida
[23:15] 171958684: skinuo sam ustvari postolje
[23:15] Ninoslav: pa suprotno od stavljanja…
[23:15] 171958684: ali nikako nece onaj stubic od postolja do ekrana
[23:16] Ninoslav: odnesi ga tamo gde si kupio… sta da ti kazem
[23:16] Ninoslav: ili konsultuj cekicj
[23:16] 171958684: ok,mislio sam da mozda neznate
[23:16] 171958684: hvala
[23:16] 171958684: i izvinite
[23:16] Ninoslav: nema problema



[23:00:04] <edgecrusher> brate, ozbiljno pitanje
[23:00:31] <edgecrusher> je l’ ti se deshavalo nekad da konstanto osecash miris p***e po ceo dan????
[23:10:00] <edgecrusher> ne konstantno, samo na momente
[23:10:12] <edgecrusher> jbt u floydu sam million puta osetio
[23:10:15] <Ninoslav> džizus krajst…

Dreamfall
30.6.2008, 12:13
Danas sam video lika(komsija) zalepio na kolima(audi a3) natpis Jeb* vas Myspace jer mu voljena kci zbog MS (ne mikrosofta nego Myspace)ponavljala razred sa ni manje ni vise nego 13 keceva od isto toliko predmeta,a pre pet dana sam bio u Kragujevcu i na trafou napisali Jeba*u im mater a onoj Seki Ale**** cu da nabijem mikrofon u bul*u majke joj ga ....sa njive dosla da pravi striptiz i kvari omladinu(pisana slova su upotrebili italik sprej je crni bio i ispisali su ceo trafo)nije smesno vec zalosno ali i to spada u cudne situacije :o

Despotaca
30.6.2008, 12:32
Ovo mi je drug ispricao :D
Profesor je tek zavrsio predavanje najvaznijeg dela gradiva tokom cele skolske godine i kaze da ce svi morati doci na pisment sledeci cas is tog gradiva,jedini izgovor bi bila bolest ( naravno opravdanje ) ili smrt u porodici.
Na to odgovori jedan decko :"A sta sa sexualnom iscrpljenoscu?"
Naravno cela ucionica se pocepala od smeha i nakon sto su se smirili nastavnik mu 'ladno odgovori:"onda moras nauciti da pises drugom rukom" xD

Miki-Car
30.6.2008, 13:07
Bajat vic, al' dobra fora xD

NjegovaWisost
30.6.2008, 18:37
He he he, ko ima Everest Ultimate, poslednju verziju, neka prebaci na srpski i ode na GPU... Ako ima GF 8 ili novije sa DX10, neka pogleda koliko UJEDINJENIH PRIGUŠNICA ima:rofl:

Strike
30.6.2008, 23:45
Kad smo mi kao klinci bili u stadijumu štetočina, uvek smo čekali da počne Kasandra ma na kakvu se akciju spremali. To su tad svi živi gledali, ceo kraj opusti, ti se popneš na trešnju, i znaš da te sat vremena niko neće dirati. Kad se završi serija (čini mi se oko 10) ljudi izađu, a ono dvorištem kao da je tornado prošao! A kad danas klinci da kreću u akciju? :eek:

Renche
30.6.2008, 23:47
Danas? Kreću oni u akciju svaki dan, ali u Crysis-u :D

fingerprint
1.7.2008, 0:17
Danas? Kreću oni u akciju svaki dan, ali u Crysis-u :D
Na zalost, Renche je u pravu. Danas deca od 5-12 godina vec 'furaju zaebane telefone' i gube vreme sedeci uz TV i komp. Nemam nista protiv ni jednog ni drugog, i ja sam kao detence ludeo za segom, ali brate, uvek sam vise voleo da odem i igram se rata i kradem tresnje (koje su uvek bile sladje kradene, nego kupljene). Ja nisam nikakav mudri starac, imam samo 18 godina, ali mislim da kapiram kad nam stariji kazu kako je bilo bolje u njihovo vreme.
I neka prica ko sta hoce, dete od 5-12/13 godina nema sta da trazi uz Crysis (koji ne moze ni da razume) ceo dan (treba po malo sto da ne) nego treba da izadje, potuce se (da, decije tuce su korisne, a bezopasne) igra rata, fudbala, krade tresnje i sl... Jer vec samo za par godina nece moci to da rade. Meni je zao sto se nisam jos vise zezao i glupirao kao mali. A kako bi izgledao da se sad verem po drvecu i pravim kolibe za ratne pohode? Svako doba zivota ima te svoje cari i stvari koje se mogu iskusiti bas tada i vise nikada. I velika je steta propustiti ih... Verujem da se stariji forumasi slazu, a verovatno i mnogi mladji... Dajte klinji drvenu pusku ili onu na metkice, i neka brani svoju teritoriju i dovodi penzose do ludila (nista sladje nema) :D
Izvinjavam se modovima za off...

A M G
1.7.2008, 0:25
^

Amin brate, amin!!! :n_klanja::tapsh:


Kada se samo setim da sam gotovo svaki bogovetni dan letnjeg raspusta provodio u "jurkama" koje su trajale od 18 do nesto iza ponoci, zalim sto sam morao da odrastem! :( Nikada necu da zaboravim koliko sam se lepo provodio tokom tih letnjih raspusta, nisam imao kompjuter, al' sam ziveo k'o Bog! :n_klanja:

dzonihsv
1.7.2008, 1:18
Na zalost, Renche je u pravu. Danas deca od 5-12 godina vec 'furaju zaebane telefone' i gube vreme sedeci uz TV i komp. Nemam nista protiv ni jednog ni drugog, i ja sam kao detence ludeo za segom, ali brate, uvek sam vise voleo da odem i igram se rata i kradem tresnje (koje su uvek bile sladje kradene, nego kupljene). Ja nisam nikakav mudri starac, imam samo 18 godina, ali mislim da kapiram kad nam stariji kazu kako je bilo bolje u njihovo vreme.
I neka prica ko sta hoce, dete od 5-12/13 godina nema sta da trazi uz Crysis (koji ne moze ni da razume) ceo dan (treba po malo sto da ne) nego treba da izadje, potuce se (da, decije tuce su korisne, a bezopasne) igra rata, fudbala, krade tresnje i sl... Jer vec samo za par godina nece moci to da rade. Meni je zao sto se nisam jos vise zezao i glupirao kao mali. A kako bi izgledao da se sad verem po drvecu i pravim kolibe za ratne pohode? Svako doba zivota ima te svoje cari i stvari koje se mogu iskusiti bas tada i vise nikada. I velika je steta propustiti ih... Verujem da se stariji forumasi slazu, a verovatno i mnogi mladji... Dajte klinji drvenu pusku ili onu na metkice, i neka brani svoju teritoriju i dovodi penzose do ludila (nista sladje nema) :D
Izvinjavam se modovima za off...

Sve sam ovo radio,igrao i probao. Nikad ni jednu stvar necu zaboraviti. E ti daniiii.... :D

Dio37
1.7.2008, 14:48
Izvinjavam se modovima za off...

Potpis na ceo post.

U nase vreme™ je bilo mnogo bolje. Danasnja deca ne znaju sta propustaju.

hacker_aca
1.7.2008, 17:02
Jes of skroz... A sada se vratite na temu.

Hvala. :)

Renche
1.7.2008, 20:31
Dolazi drug malo pre: ,, Sale, ajmo igrati nešto na kompljuteru '' :D

Alek92
4.7.2008, 18:58
Otisao ja neki dan do komsinice, kaze da joj ne radi tastature. Odam ja tamo, pogledam onaj jadni komp... Upalim, probam tastaturu... nece. Ok, krenem da vidim da li je dobro ukljucena i u koji PS port kad komsinica kaze: "Jesi li ti haker ili majstor?", a ja: "ili". I ukljucim u pravi port (ljubichasti :D) i sve radi...

Nikola95
4.7.2008, 20:04
Jednoga dana,poslije skole sam se vracao sa drugom kuci,i na pola puta ugledamo mi nekog starijeg kineza,kad odjednom dok je taj gospodin prolazio pored nas,moj saputnik mu vikne:'Ho shi min!'.A kinez se nasmjesi,klimne glavom(nekakav polu-naklon),i ode.Kad sam to vidio odvalio sam se od smijeha.:rofl:
Taj moj drug je obicno mao dosadan,ali zna ponekad nesto dobro odvaliti...

DeCoy
4.7.2008, 20:30
Standardna gužva na stanici...gomila se gura da uđe u bus...vozač pokušava da zatvori vrata...

- "Čekaj, ima još ljudi da uđu..." - povika neko iz mase.
- "Nisu to ljudi, to su Kinezi!" - odbrusi vozač i nastavi da pokušava da zatvori vrata.

@Nikola95

Verovatno ste naleteli na Vijetnamca;)

VojaM
4.7.2008, 23:20
Jednoga dana,poslije skole sam se vracao sa drugom kuci,i na pola puta ugledamo mi nekog starijeg kineza,kad odjednom dok je taj gospodin prolazio pored nas,moj saputnik mu vikne:'Ho shi min!'.A kinez se nasmjesi,klimne glavom(nekakav polu-naklon),i ode.Kad sam to vidio odvalio sam se od smijeha.:rofl:
Taj moj drug je obicno mao dosadan,ali zna ponekad nesto dobro odvaliti... Da, baš je odvalio... samo što se malko prešao. Dotični Ho Ši Min je iz Vijetnama.

Kinez vam se ljubazno nasmešio, a u sebi, ko zna šta je pomislio. Verovatno "Kakve arogantne neznalice".

U celoj stvari, smešni ste ispali vi.

Standardna gužva na stanici...gomila se gura da uđe u bus...vozač pokušava da zatvori vrata...
- "Čekaj, ima još ljudi da uđu..." - povika neko iz mase.
- "Nisu to ljudi, to su Kinezi!" - odbrusi vozač i nastavi da pokušava da zatvori vrata.
Da, čovek je očigledno hteo da kaže da ih je na stanici mnogo "ko Kineza"... iako to može da zvuči i malko drukčije. Mada, pitanje je koliko ovo "pasuje" u Smešne situacije.

Što se tiče svih vas čiji su postovi pobrisani... nemojte razmišljati bukvalno i na prvu loptu. A pravilnik foruma neko može i da nauči napamet, ali je fora u tome da to bude s razumevanjem.

DeCoy
5.7.2008, 11:29
Da, čovek je očigledno hteo da kaže da ih je na stanici mnogo "ko Kineza"... iako to može da zvuči i malko drukčije. Mada, pitanje je koliko ovo "pasuje" u Smešne situacije.

Nije ni trebalo da bude smešno, prisetio sam se toga kada su počeli da pričaju o tome da je žalosno kako neki ljudi tretiraju Kineze...pošto sam očigledno oftopikovao trebalo je i moja poruka da nestane...

Nikola95
5.7.2008, 11:52
Da, baš je odvalio... samo što se malko prešao. Dotični Ho Ši Min je iz Vijetnama.

Kinez vam se ljubazno nasmešio, a u sebi, ko zna šta je pomislio. Verovatno "Kakve arogantne neznalice".

U celoj stvari, smešni ste ispali vi.

Ma taj moj drug nema pojma ko je Ho shi min,jednostavno je to izvalio,jer je to cuo negdje.
Ono sto je meni bilo smjesno je sto se taj kinez nasmjesio i bio veseo,a ne naljutio,kao sto bi neki nase nacionalnosti.
Naravno da smo mi ispali budale.

Renche
10.7.2008, 0:56
Kako neki ljudi mogu biti glupi...

Citam ScreenFun casopis, rubrika ''A sad malo vi''.
Neki lik pita koja graficka je najbolja do 100e
ScreenFun odgovara: GeForce 8600GTX
:boodala:

Juče keva sedi na terasi, a baba leži na krevetu... Prolazi neki Audi kabriolet, a mama kaže: ,,Kako je lep ovaj auto bez krova''
a baba će: ,,A GDE MU JE KROV???''

:rofl:
Ja sam plakao od smeha 10 min.

Wolverine
10.7.2008, 13:43
Ovo je vishe zalosno nego smesno ali ajde.:D

Isao ja danas do krusevacke opstine da uzmem izvod iz knjige rodjenih i uverenje o drzavljanstvu, i sad skupila se velika guzva i svi cekaju je li, a ona sluzbenica (radnica sta vec?) se zali na racunar, nesto sporo stampa. Nece ono pa nece, kad ona posle ukljuci stampac i ono proradi!

Notorious B.I.G
11.7.2008, 0:26
Jutros krenuo ja sa porodicom iz Crne Gore sa mora u Novi Sad nazad kuci.I sad na zadnjem sedistu auta sede brat(16) i sestra(5),i brat zaspe ,posle par minuta budi ga sestra i pita"Sinisa ako ti budes spavao kad stignemo oces da te probudim"

stalker93
11.7.2008, 19:04
Omiljeni citat je odgovor mog drugara na kontrolnom iz geografije. Pitanje je glasilo:
Sta nastaje erozijom zemlje( ili koja god da je erozija vec)?odgovor: jame i pecine
Moj drug je odgovorio:
Od erozije zemlje nastaju pecine i SEPTICKE JAME:rofl:
mozak

Ili sto moj drug kaze kad nastavnici nesto nemogu da urade pa daju njemu BEZ STARCA:dedica: NEMA UDARCA

HaveBreak
13.7.2008, 11:45
3 havarijie u nasoj igraonici:

1)Igra se CoD 2,multi.Ja naravno gledam jer nije bilo mesta,zauzeto je u potpunosto kad je CoD mec.Gledam ja tako i gledam,kad ono mi upadne u oko jedan KRALJ.Znaci igra sa snajperom i kad nisani,pojavi se ono ukrstene crte.E on posto u CoD-ju nema zuma,krene da se naginje u monitor,skoro pa da glavom ne udari u monitor i to samo dok nisani,dok igra normalno onda se ne naginje,pa kad nanisani ponovo ide glavom u monitor.Valjda misli da ce bolje primetiti protivnika,ako udje glavom u monitor:rofl:

2)Takodje jos jedan KRALJ ovoga puta u pitanju je Flatout2.Znaci lik je verovatno levak i levoruk.Njegovo igranje flatouta se mora videti.Znaci posto je levak,logicnije bi bilo da mu je leva na tasteru n(nitro),a desna na strelicama.E to bi bilo logicno,ALI on je stavio levu na strelice,a desnu na taster n.Znaci ruke su mu bile u polozaju X.Kao ono,idem u zatvor da sviram klavir:).Znaci lik je najladnije igrao tako,sa levom kontrolisao vozilo,dok je sa desnom dodavao nitro po potrebi.Mi smo se valjali:rofl:

3)Jos jedan KRALJ.Od vrucine ozedneo i resio da kupi sok.Ode on tako do sanka i kaze:
Kralj:"Moze jedna Kola"
Strahinja(radnik na sanku) uzme kolu iz frizidera i da mu
Kralj(gleda kolu i guaranu):"Ipak mi daj Guaranu"
Strahinja uzme guaranu i da mu,a vraca kolu u frizider
Kralj:"Ipak mi daj Kolu"
Strahinja:"Kolu ili Guaranu"
Kralj:"Daj Kolu,Kola je najbolja"
Ja sedim za sankom i valjam se,ali to je jos smesnije kad bi ste videli KRALJA,pravi onaj GEEK sa sve naocarima i zenskim glasom

Dio37
13.7.2008, 13:06
ALI on je stavio levu na strelice,a desnu na taster n.Znaci ruke su mu bile u polozaju X.Kao ono,idem u zatvor da sviram klavir:).Znaci lik je najladnije igrao tako,sa levom kontrolisao vozilo,dok je sa desnom dodavao nitro po potrebi.

If it ain't broken, don't fix it. Ovo je prilicno uobicajeno, ja sam video likove koji su tastaturu stavili na pod i upravljali nogama. Opklada je bila u pitanju, ali trebalo je to videti. :D

Ovo pod 3 bi bila kul reklama za CC-u.

Daj Kolu,Kola je najbolja

Pelagijska Argosija
13.7.2008, 13:11
Meni samo nije jasno zar mu nije bilo lakše da promeni kontrole sa strelica u 'wasd'?

Renche
13.7.2008, 14:45
Ovo baš i nije smešno al ajd

Dao mi ćale 200e da promenim dve po 100...
A pošto je danas nedelja, pola menjačnica ne radi.
I sad idem sa drugom na biciklu i stanem na prvu menjačnicu...
Kad ono iz džepa viri 100e. Ja kažem drugu, gle ovo zamalo da mi ispadne :)
On: e da je ispalo, našao bih ja to sigurno...
I sad otišli smo u neku menjačnicu udaljenu oko 3km od moje kuće... I glavni sam ja ulazim u menjačnicu, i kažem razmenite mi 200e.
Kad ono, ja iz džepa vadim samo 100e.
Gledam ja gde su pare, ubise tražeći... sat i po smo tražili 100e... I nismo našli...
A ja kažem drugu: kako sad nisi našao kad si rekao da ćeš naći...
On: Pa nisam mislio da će ti stvarno ispasti :boodala:

P.S. Nisam nosio novčanik, nego sam stavio u džep, a u džepu mi je bio i telefon.
Ja ne znam kako je moglo ispasti, ali dobro je što je samo 100e ispalo...

I dolazim ja kući, pita ćale gde su drugih 100e.
Ja mu sve ispričam, i on mi ne poveruje...
Ja pobesnim i kažem mu da sam potrošio na sladoled i kolu :D

Stvarno, u zadnjih godinu dana izgubio sam 280e, stim što su mi 80e ukrali u školi, kada sam ostavio jaknu na hodniku :boodala:
Ne smem da se priviđam ćaletu na oči :opanachke

Željko
13.7.2008, 16:33
2)Takodje jos jedan KRALJ ovoga puta u pitanju je Flatout2.Znaci lik je verovatno levak i levoruk.Njegovo igranje flatouta se mora videti.Znaci posto je levak,logicnije bi bilo da mu je leva na tasteru n(nitro),a desna na strelicama.E to bi bilo logicno,ALI on je stavio levu na strelice,a desnu na taster n.Znaci ruke su mu bile u polozaju X.Kao ono,idem u zatvor da sviram klavir:).Znaci lik je najladnije igrao tako,sa levom kontrolisao vozilo,dok je sa desnom dodavao nitro po potrebi.Mi smo se valjali:rofl:




Ja tako igram PES... :)

Pomahnitali Mungos
13.7.2008, 22:19
Pa evo kako sam ja uspela da probudim pola komsiluka :D
Pre izvesnog vremena dobila sam MP3 player. Kao i svako dete, i ja nisam mogla malo da sacekam, nego sam odmah krenula u akciju isprobavanja. Sednem ja za kompjuterom, ubacujem muziku, isprobavam...uzivam.:qliranje: Medjutim, posto je bilo poprilicno kasno, moja majka je htela samo da me obavesti da ide na spavanje. Prvo me je zvala, zvala...medjutim shvatila je da je ja nista ne cujem, pa me uhvatila za ruku, (e to je trenutak za pamcenje!). Ja sam se tog momenta trgla, vrisnula, pala sa stolice i naravno probudila sve zivo u krugu od 3 km. Od tada, iz bezbednosnih razloga, izbegavam da koristim slusalice nocu.:kreza:

Renche
17.7.2008, 17:14
Pitam ja druga, jel ti znaš šta je vodeno hlađenje?
On kaže: to ti je kad hladnu vodu iz zamrzivača, prosipaš po kompjuteru

:rofl:

Antony Kidis
17.7.2008, 22:04
Stojimo ja i drug juce i cekamo autobus, prilazi nam policajac.

Pita mene: - Koje si ti godište?
Ja: - 93'
Pita druga: -A ti?
Drug: - 92'
Policajac (sa izrazom otkrića na licu): Pa vi ste blizanci! :rofl:

A uopšte ne ličimo, jedino što smo obojica čupavi ko majmuni. :D

Highlander
18.7.2008, 2:02
Pre neki dan sam reinstalirao winblows jednom komšiji, ubacio par najpotrebnijih programa i kodeka i ostavio da ostatak sam prilagodi sebi, jer, pomislio sam, ima već duže vreme komp, snaći će se. Posle podne, istog dana, sreće me na ulici i pita:
"E, je l' imaš onaj program Maj Dokuments?"
"WTF?! Nemam, izgubio sam disk pre neki dan...":boodala:
Nisam znao, da li da se smejem ili da mu objašnjavam...
:rofl:

G@Rtn3R
18.7.2008, 13:06
Zasto ne pokusas da na to gledas iz nekog dr. ugla? Trebalo bi da se osecas povlasceno zbog toga sto sa lakocom savladavas neke probleme koje dr. ne mogu ili nece da nauce. Nisu svi stvoreni za rad na racunaru kao sto ni mnogi ne mogu da budu piloti, matematicari, umetnici, itd. :)Ama, pored cinjenice da svi sledeci likovi imaju internet i solidno skolsko obrazovanje, cinjenica je da niko od njih i nece da nauci...

1)/jedno vece visim ti ja sa ortacima kod jedne kuce kad prilazi drug sa Sony Ericsson K810i/
Ja: Zdravo Jocika, sta ima.
Drug: E zdravo, nema nista treba mi pomoc.
Ja: Sta treba?
Drug: Ma da mi prebacis onu Assasins Creed za mobilni...
Ja: Ocu, nema problema.
/nakon slanja .jar fajla preko bluetootha pita on mene mrtav ozbiljan/
Drug: E super, jos samo jedna stvar
Ja: Sta sad treba?
Drug: De mi je krekuj matere ti, ja nemam pojma kako se to radi.
/ja padam na zemlju od smjeha:rofl:/
Inace drug ima 15-ak godina.

Ovaj je isto biser:
2)/bio ja sa drustvom kod druga/
Komsija: Ej, Djole jel imas stick (USB)?
Djole: Imam evo sad cu donijet...
/nakon dva minuta izlazi drug sa onim parfemom u stiku/
Djole: Evo
/komsija, kao i mi se valja po zemlji od smjeha:rofl:/


3)/drugar me zamolio da mu vidim novi kompjuteri prokomentarisem u smislu kakav je/
Ja: Pa i nije tako los Sempron 3400+ na 1.8GHz (ili tako nesto, bilo je prije godinu-dvije)
Graficka nesto slabija, RAM 512...
Drug (ljutito) Ma nemas ti pojma... meni covjek rek'o ovo je pojacana verzija vidis ovo (pokazuje na oznaku modela 3400+ i takt 1.80GHz) 3.4+1.8 a to se sabira (naravo, mrtav ozbiljan) pa dobijes 5.2 GHz
/ja opet na zemlji od smjeha:rofl:/

A da ne spominjem one koji svakog dana pitaju "Kako se ovo instalirava" ili one koji rangiraju graficke kartice po kolicini memorije "8500 sa 512 je bolja od HD3850 sa 256 sto puta"

Bruka...

Antony Kidis
18.7.2008, 13:22
Eh da vidite mog ćala kad sede za kompjuter i čita:

Cancel- šanel
Close- Klose
My Computer- Mi Komputers (gde pročita ovo s)
Apply- aplu
File, Save, Open- čita kako piše.
Instalira- Instališe

Ima još nego ne mogu da se setim. :rofl:

Ice-Man
18.7.2008, 13:24
Sad me ovo podseti na situaciju od pre koju godinu.
Cale pomaze nekom liku da sastave komp i sad sve zavrsili kad ovaj lik provali da bi bilo tako cool zezati se sa photoshopom i pita mog oca da mu pojasni neke komande i mogucnosti sto naravno ni jedan ni drugi ne znaju. Moj otac mu predlozi da kupi neku od knjiga sa uputstvima ili da potrazi na internetu neki vodic za pocetnike. Pogleda ovaj lik onu knjigu, debela dobrih 7cm i zamisli se i onda mu padne na pamet jos bolja ideja. Kaze on mom ocu: ".... znas sta? Ja mislim da je bolje da ti to procitas i naucis sve onako lepo pa da meni natenane objasnis. Moze tako?"

Jednostavno ne razumem takve likove.

Nikola95
18.7.2008, 13:34
Objasnjavam ja drugu koja je radnja u igri Battlefield - Vietnam:
JA:Tu si vojnik i ratujes protiv Amera ili Vijetnamaca...
ON:Vijetnamci?Sta su ti to?Zivotinje?
JA::rofl::rofl::rofl:

KiB0rG3000xII
18.7.2008, 13:51
Pre neki dan sam reinstalirao winblows jednom komšiji, ubacio par najpotrebnijih programa i kodeka i ostavio da ostatak sam prilagodi sebi, jer, pomislio sam, ima već duže vreme komp, snaći će se. Posle podne, istog dana, sreće me na ulici i pita:
"E, je l' imaš onaj program Maj Dokuments?"
"WTF?! Nemam, izgubio sam disk pre neki dan...":boodala:
Nisam znao, da li da se smejem ili da mu objašnjavam...
:rofl:Cuti nije to nista mene komshija zove preko telefona da mu brisem foldere na desni klik+delete :D

Stojadin
18.7.2008, 15:06
:D Pa ja kad sam drugu kreirao mail ukucam mu ime koje je hteo i kazem mu unesi ti sifru da ja ne gledam i on ukuca u prvom polju onda mu ja kazem ajde ponovi sad u drugom polju a on ce meni "jbt ja zaboravio". :D

hacker_aca
18.7.2008, 15:41
Polako, društvo, nema potrebe da se skreće u offtopic, jel'? :)

Vidim da niko ne obraća pažnju na temu sa lapsusima nego sve piše ovde tako da sam rešio da spojim te dve teme. Kao što vidite, i naziv je promenjen. Od sada razne smešne situacije i lapsuse možete pisati ovde.

Prijatno. :)

Renche
19.7.2008, 15:56
Brat počeo nešto da kašlje, ja kažem šta sad to pušiš, pušio si Malboro???
On kaže: Pušim ja šta stignem :D

Partybreaker
29.7.2008, 2:14
Jako zanimljiv chat (ili, bolje reci, poradija) dvojice forumasa... :D (malo je podugacko, ali vas molim da ne brisete)

Nikola87 says:
nego ima na forumu neka tema za tebe

Nikola87 says:
komp do 600e

Nikola87 says:
brzo odgovori

Partybreaker says:
xP

Partybreaker says:
lazes

Partybreaker says:
e ti si mene naso da zaebavas

Nikola87 says:
ne ima stavrno

Partybreaker says:
nikola87 Odgovara na temu da li neko moze da mi pomogne?unapred hvala! @ 1:44

Nikola87 says:
ne zove se bas tako

Nikola87 says:
e pa ta tema

Partybreaker says:
c c c :)

Nikola87 says:
i vidi skota so me spijunira

Partybreaker says:
hahaha

Partybreaker says:
pa vidim da ne odgovaras na msn-u

Partybreaker says:
rek'o 100% odgovara

Partybreaker says:
e brzi brzi

Nikola87 says:
xaxaxaxa

Nikola87 says:
ma mrzi me da svaki put kliknem na msn

Nikola87 says:
reko daj da mu napisem pa cu onda

Partybreaker says:
busted :D

Nikola87 says:
jbg

Partybreaker says:
dobro dobro

Partybreaker says:
nije lose vreme

Nikola87 says:
ali ja ne mogu da budem busted

Partybreaker says:
12 min

Nikola87 says:
samo busted moze da bude nikola87

Partybreaker says:
ti je trebalo

Partybreaker says:
:)

Partybreaker says:
i to sto kazes

Nikola87 says:
ma brate nisam ja podmah video temu niti sam odmah poceo da pisem

Partybreaker says:
ko zna s kim ja sad chatujem

Nikola87 says:
napisao sam ono za 1min

Partybreaker says:
naravno

Partybreaker says:
zezam se

Partybreaker says:
nema ga Renche

Partybreaker says:
inace bi on odgovorio odma'

Nikola87 says:
da to bi bilo iz topa

Nikola87 says:
ovako q6600

Nikola87 says:
asus p5q pro

Nikola87 says:
2x 1gb apacer ili sta vec sa onim p

Nikola87 says:
4850

Partybreaker says:
hahahahhahaha

Nikola87 says:
500gb

Nikola87 says:
lc6600

Nikola87 says:
i cm 534

Nikola87 says:
xaxaxaxa

Partybreaker says:
sa onim P hahahah

Partybreaker says:
ima i sa N

Partybreaker says:
:)

Nikola87 says:
znaci sve napamet naucili

Nikola87 says:
xaaxaxaxa

Nikola87 says:
znam

Nikola87 says:
da ima

Partybreaker says:
jetram

Partybreaker says:
:D

Partybreaker says:
i axeram

Partybreaker says:
sad zavisi

Nikola87 says:
da to ubace malo da rzbiju monotoniju

Nikola87 says:
onda dodje mad

Nikola87 says:
iu napise ma jet rame je keva

Nikola87 says:
on sije sve za 500%

Nikola87 says:
sam o kupujte i to je to

Nikola87 says:
rasproda se sav jet ram u srbiji

Nikola87 says:
LOL

Partybreaker says:
haha

Partybreaker says:
onda krece jedno 5 meseci pisanja po forumu kako je to najbolja memorija

Nikola87 says:
e onda dodju jos 3 -4 lika ukljucujuci i tebe i sve ovo ponove

Partybreaker says:
dok mad opet ne dodje

Nikola87 says:
a onda dodju jos dvojica

Nikola87 says:
onaj k68

Nikola87 says:
i jos neko

Nikola87 says:
i kazu slazem se sa time

Nikola87 says:
i ja se onda smorim ko znmj i izadjem sa foruma

Nikola87 says:
xaxaxaxaxa

Partybreaker says:
lol

Partybreaker says:
eh sad

Nikola87 says:
e to

Nikola87 says:
onda se pijavi garson i kaze ma taj lc6600 je krs

Nikola87 says:
sad je u fazonu dzjtronic od 700w

Nikola87 says:
koji realno pema super guruuu kida sve ostalo

Partybreaker says:
rofl

Nikola87 says:
jel u sebi ima dzutron naponsku jedinicu

Partybreaker says:
au jbt

Nikola87 says:
i sad je to bb

Nikola87 says:
i onda svi preporucuju dzutron

Partybreaker says:
ahahahah

Nikola87 says:
xaxaxaxa

Partybreaker says:
bas te krenulo

Nikola87 says:
pa jel nije tako

Partybreaker says:
onda dodjes ti

Partybreaker says:
i kazes

Nikola87 says:
a da sad sam u naletu

Partybreaker says:
brate

Partybreaker says:
kupi konzolu i sacuvaj pare, nemoj da me nerviras

Nikola87 says:
e tooo

Partybreaker says:
:D

Nikola87 says:
xaxaxaxa

Nikola87 says:
vrh

Partybreaker says:
i kao slag na tortu

Nikola87 says:
onda ja dodjem sa onim moji stekraskim

Partybreaker says:
cveja

Nikola87 says:
sta bacas pare na to

Partybreaker says:
2600Pro

Partybreaker says:
rula

Nikola87 says:
onda me 15 likova zaspe sa onime pa to su njegove pare

Partybreaker says:
:D

Nikola87 says:
onda je pa jel ste zaradili nekad tajj kes pa da tako pricate

Nikola87 says:
onda 14/15 njih slaze i kaze da jeste

Nikola87 says:
xaxaxaxaxaxa

Nikola87 says:
a onaj jedan nije slagao jel vise nije doalazio na forum u mkedju veremnu

Nikola87 says:
a i on bi slagao

Nikola87 says:
xaxaxaxa

Partybreaker says:
hahaha

Nikola87 says:
a ponda dodje ukli i kaze

Nikola87 says:
ma brate kupi q6600

Partybreaker says:
e ovo ce biti dobro

Nikola87 says:
i samo uzmi turbo twin kuler

Nikola87 says:
i ima da klujes na 3.8ghz

Nikola87 says:
BEZ DIZANJA NAPONA

Partybreaker says:
roooofl

Nikola87 says:
xaxaxaxaxaxa

Nikola87 says:
i onda dodje nergal i sve to pobrise

Partybreaker says:
e jbg

Partybreaker says:
uh

Partybreaker says:
dobicu upalu misica ebes mi mater

Nikola87 says:
reci
__________________________________________________ _______________________________________________

I molim vas, da ako se nikola87 "pojavi" u ovoj temi da mu date zahvalnice, jer je ipak ovo njegovog mozga delo... :D

nikola87
29.7.2008, 2:28
ja bih samo dodao da je ovo stavio uz moju dozvolu i da naravno nisam imao nameru nikoga da uvredim(ili tako nesto) vec sam hteo da se ja i party malo zabavimo u ove kasne sate pa mi sinulo da mozemo da stavimo na forum da se i vi malo smejete(ako vam je smesno). Mi smo umirali dok smo ovo kucali....
POsebno bih se izvinuo pomenutim likovima iz price: renche, garson, mad, cveja, uki, party, nergal... stvarno samo sam hteo da se malo zezamo i sad kad citam bas se nasmejem......

e da. Ovo ce razumeti smao oni koji u malo duze na forumu i cesto posecuju SDK podforum

KiB0rG3000xII
29.7.2008, 15:51
Nije ni lapsus ni smesna situacija,ali moj drug je jednom reko kako je isao da kupi komp i falilo mu je 10 dinara i nisu hteli da mu prodaju

Renche
29.7.2008, 16:32
Ej, nikola87 i Partybreaker, ono gore je prava odvala :rofl:
Baš je tako kao i što ste napisali


Nego, igramo kod druga Counter-Strike, i pričamo nešto o repetiranju oružja...
I sad svako govori koje mu je najbolje oružje.
Eh sad ovaj lik kaže.
Ja punim krmaču jako brzo !!! :rofl:

nikola87
1.8.2008, 22:44
Znaci ovo sam morao da stavim:rofl::rofl::rofl:
Znacio rio_da treba sutra da kupi komp i posalje mi msn poruku i dalje cete da shavtite sami. Naravno sve sam izmisljao iz glave, nista od ovoga nije tacno i nije postojala namera da se gigatronu nametne negativan publicitet, isto vazi i za pc practic

MOLIM VAS MODERATORI NEMOJTE DA BRISETE i OBAVEZNO POCITAJTE

rioda kaže:
pogodi gde sutra idem
Nikola kaže:
gde
Nikola kaže:
a da nije RS
Nikola kaže:
ili BiH
rioda kaže:
gigatron
Nikola kaže:
xaxaxaxxa
Nikola kaže:
sad si me nasmejao
Nikola kaže:
pa procitaj na benchu
Nikola kaže:
zatvorili gigatron na 30 dana
Nikola kaže:
dok se proverava sta ja redjeno nelegalno u firmi
Nikola kaže:
zato sto su stavljali ilegalne vidovse na masine
rioda kaže:
au ***** im mater
rioda kaže:
sta sad da radim...
Nikola kaže:
idi vidi na bench
Nikola kaže:
mada su rekli da ce da izbrisu temu
Nikola kaže:
neka teska frka
Nikola kaže:
ali nema veze
Nikola kaže:
mpozes u nekoj drugoj da kupis
rioda kaže:
kupujem na kesh do 450e
Nikola kaže:
extra
rioda kaže:
za**** sam kredit
Nikola kaže:
onda nije problem
Nikola kaže:
a bas mi krivo
Nikola kaže:
zbog gigatrona
rioda kaže:
jebaga
rioda kaže:
al ako ne mogu da nadjem power color za 136e onda sam s*****
Nikola kaže:
pa tesko
Nikola kaže:
jedino ima u gigatronu i altiju
Nikola kaže:
pa sacekaj mesec dana
Nikola kaže:
dok se ne zavrsi *****e sa gigatronom
rioda kaže:
pa sta je sad alternativa gigatronu... imtel?
Nikola kaže:
valjda nece da ih zatvore
Nikola kaže:
mada je M$ podneo tuzbu
Nikola kaže:
jebase im kevu
rioda kaže:
a oni nemaju predpostavljam DFI...
Nikola kaže:
imtel drzi samo chiftec, gigabyte i MSI
Nikola kaže:
znaci krs
Nikola kaže:
ali su im cene dobre
Nikola kaže:
mislim onako
Nikola kaže:
pa stavrno ne znam sta sad da radis
Nikola kaže:
jedino u gigatronu si sve mogao da andjes za te pare
rioda kaže:
mislim nema ono sto ocu!!!! A moralo je ovo sad da se desi
Nikola kaže:
sad ce te sigurno izaci skupje jedno 30e
Nikola kaže:
cela masina
Nikola kaže:
i to ako uopste uspes da spojis sve to
rioda kaže:
jedino da kupujem pa da sklapam
Nikola kaže:
a tesko da cas naci u jednoj formi
Nikola kaže:
e to
Nikola kaže:
sklapaj sam
Nikola kaže:
mada onda je problem sa garancijama
Nikola kaže:
nije problem sto je 3god
rioda kaže:
vala ocu ***** mater gigatronu i M$-u
Nikola kaže:
nego sto ce svako da ti kaze
Nikola kaže:
ma to je zbog neke druge komponente
Nikola kaže:
pa jbg
Nikola kaže:
a znao sam da ce da ih navataju
rioda kaže:
pazi sta mi treba...
Nikola kaže:
to ce da urade i sa pc p-[racticom sa laptopovima
rioda kaže:
e7200
DFI blood P35
OCZ 2x1GB
pc 4850
briza 6097-c9
WD 250GB
Nikola kaže:
pazi e ces sigurnod a andjes
Nikola kaže:
dfi se bas bas bas tesko nalazi
Nikola kaže:
pogotov je tesko za 80e
Nikola kaže:
koliko svi na forumu priocaju]
Nikola kaže:
ocz ima samo kod gigatrona i mislim imtela
Nikola kaže:
briza nije problem
Nikola kaže:
i hdd nije problem
Nikola kaže:
a za grafu ne verujem da ce biti problem
Nikola kaže:
samo mozda cena bude 10e veca
Nikola kaže:
ali je ima
rioda kaže:
znaci DFI najjbanije
Nikola kaže:
da
Nikola kaže:
dfi najsebaniji
rioda kaže:
bas bi hteo da ga uzmem, ako bude tamo vamo uzimam P35 Gigabyte ******
Nikola kaže:
ma da sve je to isto
Nikola kaže:
mada kazu da ga ploce zezaju nesto posle godinu dana
Nikola kaže:
pogotovo ako su klokovane
Nikola kaže:
kao juzni most se previs egbreje
rioda kaže:
znas ti mene
Nikola kaže:
sad vidim na benchu dosta reklamacija
rioda kaže:
ako gta ne secka necu da klokujem
Nikola kaže:
ma ok
Nikola kaže:
sad kazu da su dobre one j&W ploce
Nikola kaže:
kao jeftine a dobre
Nikola kaže:
mozes to da probas
Nikola kaže:
e ali stavrno za gigatron
Nikola kaže:
da ne verujes
Nikola kaže:
i to bas sad kad si ti hteo da kupis
Nikola kaže:
si tu??
Nikola kaže:
pa sta ces sutra da radis
Nikola kaže:
???
rioda kaže:
pa razmisljam
Nikola kaže:
e slusaj
rioda kaže:
mozda cu sad da gledam i gledam sve cene
rioda kaže:
sa svih mesta
Nikola kaže:
najbolje bi bilo odmah da ti kazem
rioda kaže:
i sutra da idem da kupujem
Nikola kaže:
PALIM TE MAGARE JEDNO>>>XAXAXAXAXAXAX
rioda kaže:
e crko dabogda
Nikola kaže:
xaxaxaxa
Nikola kaže:
sominooo
rioda kaže:
rofl!!!!!
Nikola kaže:
some
rioda kaže:
kakav si majmun!!!
Nikola kaže:
morao sam malo
Nikola kaže:
nisam mogao da izdrzim kad sam video zicer poziciju
Nikola kaže:
xaxaxaxax

<Rio_da>
1.8.2008, 22:48
Ja inace ne psujem ovoliko na msn-u ali zamislite situaciju :D

@nikola87
e bas si monkey, kako si me uhvatio na keca...

mciggzy
8.8.2008, 20:11
Drugarica pita cerkicu od druge drugarice koliko ima godina, i ova joj kaze 5...
medjutim, mama joj kaze da nema jos 5, vec da ce uskoro, valjda novembar neki
I kaze joj ova "Jaoj, pa ti si znaci skorpija"

a mala se namrgodi, malo promisli, i onako bezobrazno "a ti si buba!"

LOL

Miki-Car
8.8.2008, 20:30
Dere se cale na mene sto stalno visim na kompu

,,Ti si opsednut!!!! U tebe je usao Kasperski!!!''

De Mirkoni
8.8.2008, 22:02
E ova ti je dobra za oca ha ha ha covek mislio da je kasperski virus.

Miki-Car
8.8.2008, 22:03
Ne, mislio je da me KASPER (duh) zaposeo :kreza:, pa je to uneo u svet IT-a

De Mirkoni
8.8.2008, 22:08
Dosli otac i sin kod mene u frizerski salon na sisanje i dok se otac sisa prvi sin razgleda po radnji mali (8 god), i baci pogled on na vestacki fikus cvece zaliveno gipsom u saksiji i zacudjeno kaze " tata vidi cvece raste iz kamena" i tu se oboje u*****o od smeha.

GagiPappa
11.8.2008, 21:33
Odem ja danas do lokalnog servisa ( kompjutera, naravno:opanachke ) kad u toku naseg razgovora ulazi " blago " alkoholisani sredovecni covek i pocinje da mrmlja nesto. Serviser se naginje ka njemu, valjda da razgovetne sta ovaj pokusava da mu kaze, klima odrecno glavom i alko-gospodin odlazi. Serviser pocinje da se smeje:
JA: Sta je hteo ovaj ?
SERVISER : Pasijans !:rofl::rofl::rofl:

De Mirkoni
11.8.2008, 21:53
Desilo mi se jednom na leto kad sam siso jednog klinca da je od silne vriske, i straha od sisanja upiso i mene i njegovog oca koji ga je na silu terao da se sisa.:D

Renche
11.8.2008, 22:01
Meni je glavno kad drug gleda jačinu grafička po veličini memorije!
Znači ako neka grafička ima 256MB a druga 128MB, njegov zaključak se odmah svede da je ova sa 256MB bolja

:rofl:

De Mirkoni
11.8.2008, 22:32
Imamo ovde u kraju tipa zvanog Rada coravi koji kad nekom neredovnom platisi iskljuce struju za par pica se popne na banderu, i sam ga prikljuci nelegalno.E sad cula to murija i jednom prilikom ga uhvatili na delu okupili se cajci oko bandere, de je on operisao i jedan mu kaze ajde sidji Rado imam nesto vazno da ti kazem a Rada ce: a nemoram ja sve da znam.:to_care:

Otiso isti taj Rada coravi da krade krompir na privatnoj njivi i posle nekog vremena, ga spazi vlasnik kako mu brsti krompir i pocne da ga juri vice vlasnik na njega stani lopove stani a Rada ce: stani ti tebe niko ne juri.

Ovo za Radu coravog je cista istina ceo grad Bela Crkva zna za njegove pustolovine, tip ima nevidjene fore stvarno snimali ga i u emisiji Ipak se okrece kad su bili ovde.:alealeee: